לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2006, 19:06
  מזוז מזוז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
זעקת אמת מלב נשבר (אתר חדש של בן הרב משולם)

.האתר עדיין בשלבי בנייה, נשמח לקבל תגובה מכם
.בימים אלו אנו עמלים על ארגון האתר והוספת חומר תיעודי רב
בתקווה שאותו קומץ גורמי ממסד מושחתים לא יצליחו למנוע את זכותינו הלגיטימית לזעוק ולפרסם את האמת
www.zeakat-emet.comזעקת אמת כל האמת על הרב עוזי משולם ובנו עמנואל הי"ו
זעקה מלב נשבר
גורמי הממסד רודפים את עמי בן הרב
שמי עמנואל ידידה (עמי) משולם - בנו של הרב עוזי משולם מיהוד.

במצבי הנוכחי נותר לי רק לזעוק ממעמקי לבי הנשבר, ולבקש בשם הצדק והאמת את עזרתכם - לדרוש עמנו הקמת ועדת חקירה ממלכתית בדלתים פתוחות לעיני כל העם בישראל, לחקר הפשע של הרדיפה ושפיכת דמו של אבי המרותק למיטתו ע"י גורמי ממסד מושחתים, השולטים בכל המשרדים הממשלתיים והביטחוניים במדינת ישראל בצורה השפלה ביותר ע"י עלילות שקר, רצח אופי באמצעי התקשורת וניסיונות חיסול מזוויעים - משנת 1978 ועד היום, תוך שהם מצרפים אותנו - משפחתו ותלמידיו, כברווזי מטווח ע"י רדיפות שפלות ומפחידות שהאוזן אינה יכולה לשמוע.

ייתכן ואשמע "הזוי ומדומיין" כהגדרת אותם גורמים, היות והם מנוסים דיים לרדוף ולפגוע בחפים מפשע ובחושפי פשעיהם, ללא השארת כל עקבות. אך אני מחויב לומר את הבאות, בכדי שהעם בישראל יידע, וביום מהימים לא יאמר "לא ידעתי" או "לא שמעתי".

בקיצור נמרץ אני אתמצת את הסיפור הכואב, החותך בבשר החי. אני תקווה שתהיה היענות מצד אחינו עם ישראל - רחמנים בני רחמנים, לדרוש צדק כלפי יהודים הנרדפים על לא עוול בכפיהם.

...בסוף שנת 1978, לאחר שאבא אסף חומר תיעודי רב בנושא הפשע הממוסד של חטיפה, מכירה וניסיונות רפואיים בילמי תימן מזרח ובלקן, הוא נקרא למשרדי השב"כ ברחוב בן יהודה 2 בירושלים. שם הוא נפגש עם ברנש שהציג את עצמו בשם "אילן רז". אותו אילן - שרבים מבכירי השלטון מתחלחלים ומפוחדים ממנו, הסביר לאבא שהפגישה נובעת מרצון עז להסביר לו מדוע כדאי לו להפסיק ולחפור בפשע הנוראי שבוצע ע"י גורמים מושחתים בממסד. אותו אילן נתן לאבא את אופציית "הגזר" - משרת רב ראשי במדינת ישראל לכל החיים ועוד הצעות רבות כתיגמול. אך התברר לו כי רק תורת ישראל האמת ואהבת עם ישראל עומדים אל מול עיניו של אבא, ושום הון שבעולם לא יסיט אותו מדרישת צדק מוסרי, תורני וחוקי.
כשראה אילן רז שאי אפשר "לקנות" את אבי,עבר לאופציה השנייה - "השוט".
זאת אומרת, רדיפה אישית ומשפחתית ע"י התנכלויות שונות, רצח אופי ע"י התקשורת (המתועלת כמובן) שתסית נגד אבא ותביא להתרת דמו, בכדי להשליכו לכלא, ואף לחסלו ללא שום התנגדות מצד העם - בעקבות ההסתות שיהיו בתקשורת.

אבא לא פחד, והמשיך לדבוק באמת ודרישה לצדק, כלפי אחיו עם ישראל, עפ"י כל כללי וחוקי התורה הקדושה וחוקי מדינת ישראל, אשר חוקקה חוקים שהיא בעצמה איננה מקיימת.

וממש כפי שאותו ברנש איים - כך היה. עד שנת 1988 החלו התנכלויות אישיות כלפי אבא באופן אישי. באותה תקופה, אבא החל לגבות עדויות רבות ממשפחות החטופים.

בשנת 1988 אבא הפיץ 3 קלטות אודיו לציבור הרחב, אשר מתארות את נושא החטיפה, וכמו כן גם את נושא ההשתקה ואיומיו של הברנש אילן רז. מהלך זה, גרם לאותם גורמי ממסד מושחתים להסיר את הכפפות. הם החלו לפגוע בי ובאימי ע"י הפחדות והתנכלויות בבית הספר, בזמן שאני ילד רך בשנים, דבר שגרם לי לטראומה נוראית ולאבד את תקופת הילדות.
לצערי, הם לא הסתפקו בזה.
בשנת 91 היה ניסיון התנקשות מתוחכם באבא שבו רק ה' שמר והציל, ואבא נפצע בעצב הסכיאטי כתוצאה מחדירת כדור לרגלו, דבר שגורם לו עד היום לכאבי תופת פאנטום עפ"י חוות דעת רופאים ומומחים. למרות שבאותה התקופה הציבור כלל לא הכיר את אבא, התקשורת החלה כבר אז בהתרת דמו ולכנות אותו "מנהיג כת" או "הגורו מיהוד". ושוב - לאף אחד לא היה מושג במי מדובר.

לצערנו עברנו תקופה לא קלה עד שאבא התאושש מפציעתו. לאחר מכן אבא החל לפנות לכלי התקשורת ולכל חברי הכנסת בישראל במטרה להביא לפיתרון את הפשע הנוראי שנעשה.
אבא לא קיבל שום מענה למעט פגישה עם חברי הכנסת רענן כהן ודוד מנע, כאשר גם פגישה זו לא הניבה פירות ולהיפך - גררה בעקבותיה עוד מסע הכפשה שקרי באמצעי התקשורת שכביכול חיללנו את בית הכנסת אשר בכנסת.

כאשר אבא ראה שאין עם מי לדבר, החליט ליידע את העם בכוחות עצמו. הוא הפיק הצגה אודות הפשע שכללה עדויות מוקלטות ומסמכים תיעודיים. ושלושה חודשים אח"כ, הוציא לאור עלון ראשון שנקרא בשם "אבן מאסו הבונים" בו הוא פרסם את סיפוריהם של משפחות החטופים כולל מסמכים ותיעודים רבים אודות הפשע.
אותו עלון הופץ ברחבי הארץ, וכך אבא עקף את התקשורת המתועלת, ואת האטימות הממוסדת לחשיפת הפשע. בעקבות צעד זה של אבא, החליטו אותם גורמים מושחתים להתקדם לשלב הבא והוא - יצירת פרובוקציה שתגרום לחיסולו הסופי של אבא, משפחתו ותלמידיו.

אותם גורמי ממסד מושחתים יצרו פרובוקציה מכוונת ע"י פגיעה פיזית באבא, משפחתו ותלמידיו תוך הבאת כוחות גדולים של ימ"מ, יס"מ, יחידות מיוחדות של צה"ל, צלפים ועוד...
צרו על ביתנו, ובמקביל הפיצו בתקשורת שכת תימהונית מתבצרת ביהוד. כבר בתחילת האירועים, ניתן היה לראות את "הצהרת הכוונות" של אותם גורמים - בדיוק כפי שהבטיח אותו "אילן רז". צלף ירה אש חיה ומדויקת לעבר צווארו של יחיאל בן עבו תלמידו של אבא שרק בנס לא נהרג- וזאת דקות ספורות לאחר שאבי דיבר עם נציגי המשטרה - ניצב גבי לסט ותנ"צ יעקוב רז.
אבא שאל אותם "מדוע אתם צרים על הבית?!" אבל ההוראות היו מגבוה - והמטרה ברורה - חיסולו של אבא והפרשה המזעזעת.

יום למחרת - בערב חג פסח, הגיעו לביתנו מספר חברי כנסת ביניהם דב שילנסקי,אברהם פורז,ולאחר שקיבלו את הסכמתם של נציגי הסיעות השונות (מפד"ל,עבודה,מרץ,ליכוד) חתמו ביחד עם המשטרה עם אבי על הסכם שעיקריו הם:

1. תוקם ועדת חקירה פרלמנטרית בדלתיים פתוחות בנושא הפשע הממוסד של גניבת ומכירת ילדי תימן

2. לגבי האירועים ביהוד עד כה, המשטרה תחקור כשעו"ד מטעמנו ישמש משקיף וילווה את כל השלבים ומצד שני מחלקת חקירות שוטרים תחקור את כל תלונותינו בנוגע לפרובוקציה של המשטרה, במסמך זה מודה המשטרה כי הנשק מוחזק כדין.

כולם לחצו ידיים, דב שילנסקי אמר שהוא גאה להיות חתום עם אבי על אותה הסכם.
גם קציני המשטרה הבינו שעשו טעות, וזו הסיבה שחתמו על ההסכם.
מפאת קוצר הזמן עד לכניסת החג, המשטרה סייעה בהחזרתם הביתה של התלמידים שעצרה.
כולם שמחו שהעוול הנוראי יבוא על פתרונו, ועל כך שאותם גורמים מושחתים החליטו לעשות תשובה על פשעיהם.
אך שוב - לצערי, שמחה זו הייתה מוקדמת כי יום-יומיים לאחר מכן, המשטרה החלה להפר את ההסכם בשיטתיות ואף הודיעה שההסכם בטל ומבוטל ואבא ייעצר.

ברור כשמש שהם לא באו לעצור את אבא, כי מטרתם הייתה לחסלו. אך איך הם יעשו זאת בצורה "טבעית"? אז צרים על הבית במשך חודשיים שבתוכם אבא יצא איתי ועם תלמידיו לשידור חי בטלויזיה בתוכניתו של דן מרגלית, אך גם שם לא נעשה שום ניסיון לעצור אותו. במהלך המצור על ביתנו המשיכו לטפטף לעם על כך שישנה קבוצה מטורפת המתבצרת עם כלי נשק רבים, ומסוכנת מאוד לציבור.
וכל זאת, על מנת לעצב את דעת הקהל ולהפוך את אבא ל "מטורף" "תמהוני" "ראש כת"... הרי מובן מאליו שאחרי שהציבור כבר שטוף מוח ומוזן מהפרסומים המגמתיים - יותר קל "לבצע את המלאכה".
אף לא אחד מכלי התקשורת דיווח על זה שהמונים היו מגיעים לביתנו מידי יום, לדווח על בני משפחה שנחטפו, לקבל חומר הסברה או לחזק את ידיו של אבא.

אבא קבע פגישה עם מפכ"ל המשטרה אסף חפץ - נציגם של גורמי הממסד במטרה אחת: למנוע שפיכות דמים. כאשר אבא הגיע לפגישה, היה ניסיון לחסלו בעלטה. ניסיון זה כשל תודה לאל, והוא פנה לאסף חפץ במילים אלו: "חיפשתם אותי? בבקשה - אני בידכם. אבל אל תשפכו דם בביתי". לצערנו דברים אלו לא עזרו, וממש באותם רגעי עלטה, הקיפו את ביתנו אלפי לוחמים מיחידות משטרה, צבא, צלפים, מסוק חג מעל הבית וארבעה בולדוזרים ענקיים (D-9 ) כיתרו אותו מסביב. החשמל והטלפון נותקו, והחל ירי מטורף לעבר הבית שבו ישנו באותם דקות אימי ואחיי הקטנים שהיו רק בגילאי חצי שנה עד 5. הכדורים ניפצו את החלונות מעל ראשו של אחי בן ה-5. תוך כדי הירי חסר הרחמים, שוב - צלף ירה ירי מדויק וקטלני לעבר צווארו של שלומי אסולין, תלמידו של אבא שהיה יקר לאבא כבן. שלומי, רק בן 21 שנה, מפקד כיתה בגולני, אהוב על כל מכיריו - נרצח בדם קר!

לאחר מכן היה משפט מכור מראש שבו אפילו הזכות הבסיסית ביותר להתגונן כדבעי - נשללה.בתום משפט דרייפוס זה, הושלכו אבא וכמה מתלמידיו לכלא למספר שנים. גם שם אבי עבר התעללויות ומניעת זכויות אנוש בסיסיות, הכל ב..."הוראה מגבוה", כאשר אפילו לנציבות השב"ס הדברים היו תמוהים. במשך תקופה ארוכה מנעו מאיתנו כל אפשרות לבקר את אבא. במהלכה, העבירו את אבא לכלא שאטה שבעמק יזרעאל, ושם אותם גורמי ממסד מושחתים, החדירו לגופו חומרים במטרה אחת ויחידה - לגרום לקריסת מערכות בגופו תוך הקפדה שהכל יראה "באופן טבעי".
מייד אחר כך אבא איבד את ההכרה והובהל לבית חולים "העמק" בעפולה. כל סביבת בית החולים כותרה על ידי אנשי משטרה ושב"כ כהגדרתם. לנו - בני משפחתו המודאגים, לא נתנו להיכנס ולראות מה מצבו של אבא, והחמור ביותר הוא - שלא נתנו לנו שום אינפורמציה על מצבו.

בשנת 1999 אבא השתחרר כשהוא מרותק למיטתו עם קריסת מערכות כללית וגוף מחורר מנשיכות חרקים כהגדרת רופא עור בכיר שבקר אותו בתאו.כשהתנאי לשחרורו - שלא יעסוק יותר בנושא ילדי תימן.

אם חשבנו שבזה הסתיימו תלאות חיינו - לצערי התבדינו...פרק ב' החל...

בשנת 2002, זמן קצר לאחר הולדת בני הבכור שי, החלו אותם גורמי ממסד מושחתים להתנכל לי תוך קביעת עובדה שאני הוא ממשיכו של אבי בחשיפת הפשע. הודעתי להם שאינני מבין במה מדובר ושבסך הכל הייתי ילד קטן שלא היה מעורב ואין לי שום דבר עם הנושא. כמובן שאותם זה לא עניין, והם החלו לזמן אותי לעשרות חקירות שבמהלכם הופעל עלי לחץ פסיכולוגי כבד, לטענתם - בכדי שאעביר לידיהם "את החומר הרב שאבא העביר אליך", דבר שמעולם לא ראיתי או קבלתי.

החקירות היו בשבתות וחגים בשעות ליל מאוחרות, תוך כדי כך שאיני יכול לשתף אף אחד ולספר מה עובר עלי. הם הזהירו אותי שאם אני אפתח את הפה, העם בישראל יטען שאני מדומיין ומשוגע, ולא זאת בלבד... הם הראו לי כיצד הם "טיפלו" באנשים רבים ומפורסמים שלא צייתו לדבריהם.
לדוגמא - אתן מקרה אחד של עיתונאי ידוע ומפורסם, שחקר פשעים שאותם גורמים ביצעו, במטרה לחשוף אותם לציבור. הם זימנו אותו אליהם, כאשר גם במהלך החקירות, הוא חשב שהוא נמצא במדינה דמוקרטית ומתוקנת. אבל לצערנו - הוא טעה, והם שהחדירו תאים סרטניים לגרונו וזאת במטרה להשתיקו. הם אמרו לו שאם הוא ידבר על מה שהם עשו לו, בודאי שכולם יסתכלו עליו כעל משוגע, וכמובן הם ידאגו לפגוע בבני משפחתו "בצורה טבעית", כגון תאונות דרכים ועוד שיטות "טבעיות".

במהלך אותן החקירות נאמר לי שיש שתי אפשרויות: האחת - לתת את החומר שלטענתם מצוי בידי. והשנייה - לעזוב את המדינה לצמיתות. כאשר אם אעזוב את המדינה ואפתח את פי בחו"ל הם כבר יידעו כיצד לפגוע בי ובבני משפחתי - אלה שבארץ ואלה שאתי בחו"ל, ו"לקינוח" יפגעו גם בחבריי וילדיהם.

היות ואין לי שום חומר בנושא פשע מכירת הילדים, שאלתי אותם מה יקרה אם לא אעזוב את המדינה. תשובתם היא שהחרידה אותי: "חוץ מכל האיומים הנ"ל ועוד רבים אחרים, אנו נזכיר לך סיפור ישן... והם גילו לי את העובדות הבאות: היה רופא בשב"ס ששמו ד"ר יעקב זיגלבויים. אותו רופא - שאהב את אבא, ידע על החדרת החומרים לגופו. עובדה זו הפריעה מאוד, עד שלדברי אותם גורמים - הם נאלצו לחסלו! הם אמרו שברור שהקורבנות להפלת התיק השקרי - הם הרב עוזי משולם וחסידיו. וכך אותם גורמים מושחתים הרויחו בעצם שתי ציפורים במכה אחת. והם המשיכו להזכיר לי שמייד לאחר מכן עצרו את גיסי נועם ועוד מספר תלמידים, ברעש תקשורתי גדול... אבל לאחר כשבועיים הם שוחררו בשקט מופתי. בוודאי שהסטיגמה כבר נצרבה במוחם של הציבור. אז, בתשובה לשאלתי - אם איני יוצא מהמדינה, הם יוציאו כתבה ויעלילו עלילת שקר שהרצח בוצע ע"י אבא ועל ידי אני. ובכדי לתת "תפאורה" אמיתית לסיפור, הם יוסיפו עוד אנשים לעלילה - דבר שיגרום לכליאתנו לכל החיים על לא עוול בכפינו, ובכך לחסל אותנו סופית !

אמרתי להם שהם יודעים שאין לנו יד ורגל בעניין ושהם בעצמם אומרים שהם אלו שביצעו זאת...
אז כדי להוכיח לי כמה הם רציניים בכוונותיהם, הם אמרו לי שהם השאירו לגיסי נועם את התיק פתוח עד עכשיו, כהכנה למצב שאני אסרב לצאת מהארץ. ואם אני אסכים לצאת - גם גיסי ייצא בלי שום בעיה...
וראו איזה פלא... גיסי יצא מספר פעמים מארץ ללא שום בעיה, ועד היום - התיק נשאר פתוח - איך אומרים - "לשעת הצורך" בשביל "לשמור לעצמם את הזכות" לפתוח את העלילה מתי שירצו (והכל מתועד אצלנו).

וכך - בלית ברירה, לפני כשנה - ב 28/11/05, עזבתי את הארץ ונאלצתי לבקש מעמד של פליט בקנדה. נסעתי עם רעייתי, שלושת ילדיי הרכים וגיסי. הגענו לכאן בחורף, בקור מקפיא עצמות, ללא ידיעת השפה וללא הכרת המקום. כל זאת בתקווה שהם יעמדו בהבטחתם ולא יפגעו במשפחתי ובחבריי.

אבל מסתבר שהם לא עמדו בהבטחה... היות ודרשתי שהשימוע בבקשת הפליט יהיה בדלתיים פתוחות. תוך זמן קצר גילו בגופי סוכרת בערכים אסטרונומיים. הסוכר ירד מבלי לקיחת אינסולין או כדורים - ואפילו הרופאים עמדו פעורי פה (בסוכרת טבעית זה בלתי אפשרי).

שניים מבין החברים שגם עליהם רצו להעליל את עלילת השקר כאמור לעייל - הגיעו בשביל להשלים לנו מניין לראש השנה ולהעיד בדיון בקשת הפליט כאן בקנדה. וראו איזה פלא... השימוע נדחה. במקביל, סמוך למועד הדיון התפרסמה "פתאום" כתבה בישראל בה נאמר שישראל אומרת לקנדים שישראלים המבקשים מקלט בקנדה - משקרים, כי אין שום רדיפה על רקע פוליטי חברתי או דתי במדינת ישראל,וכן שישראל מבקשת מהקנדים להעביר לידיה אינפורמציה(!) על ישראלים המבקשים מקלט בקנדה, או לפחות להתייעץ איתה בעניין - דבר שנוגד לחלוטין את אמנת ג'נבה!!!
(חיפוש מדוקדק הראה כי הכתבה אינה בדיוק "חדשות" והדברים פורסמו באתר לזכויות אדם העונה לשם "במבילי" לפני כחצי שנה !! )
הבנתי שאותם גורמים בישראל עושים כל שביכולתם על מנת למנוע או לדחות בכוונה את הדיון בדלתיים פתוחות - במטרה להעליל את העלילה - וזאת לפני שאספר לעולם את הסיפור בדיון כאן בקנדה.
היות והחברים שהגיעו הם אנשים עובדים במשרות מכובדות, הם חייבים לחזור לישראל ולא יוכלו להישאר תקופה ארוכה. ולכן- ברגע שהם יחזרו לארץ, אותם גורמים מושחתים יפעילו את מזימתם ויעלילו את העלילה. החברים ייעצרו - וכך יפגעו בכולנו. כמובן שאף אחד לא יידע שזה כבר תוכנן מראש על ידי מושחתים אלו, מכיוון שהשימוע בדלתיים פתוחות נדחה - ולא שמעו את סיפורנו בתקשורת.
כיוון שאין שום דבר שנוכל לעשות מלבד לזעוק, אנחנו מבקשים מכם לספר את סיפורינו לכל מכריכם ולהעביר מכתב זה לכל מי שרק אפשר,

אנא מכם סייעו בידינו למנוע את שפיכת דמו של אבי, משפחתו ותלמידיו - למען האמת והצדק, הצטרפו אלינו בדרישה להקמת ועדת חקירה ממלכתית בדלתיים פתוחות, שתשים קץ לרדיפות ותתקן את העוולות שנעשו לאבי.

http://www.zeakat-emet.com/Articles/article00017.php
© כל הזכויות שמורות לבעלי האתר זעקת אמת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2006, 07:52
  נוח_בר_מוח נוח_בר_מוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
לינוקס כמה נאיבי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "יפה! טרוריסט וראש ארגון טרור יהודי זוכה להערכה!"

לרועי המתוק,
לא יודע בן כמה אתה,
אני בכל אופן היום נוגע- לא נוגע בארבעים ואל תשאל אותי מאיזה צד.
רוצה לספר לך משהו מנסיוני האישי.
כשפרשת יהוד תפסה כותרות,
כל העיתונים ורשתות הטלויזיה התחרו ביניהם, מי יסביר לנו כמה האיש מסוכן.
באיזשהו שלב הדברים היו כל כך חד צדדיים נגד האיש ותומכיו,
שעלה מהם ריח מוזר...
סחבק שירך את רגליו והלך לראות במו עיניו את ה"טרוריסטים".
ו...טראח , החארטה התקשורתית התמוססה לי מול העיניים.
במקום לראות "טרוריסטים", "קיצוניים" , "מסוכנים" , "תמהוניים" ומה לא...
ראיתי מולי אנשים נחמדים, תמימים שמאמינים במושגים שאבד עליהם הכלח
כמו "הגינות","אמת" ואני לא דתי...אבל ממש לא.
ראינו שם ראיונות מצולמים וחומר הסברה בנושא של הילדים הגנובים,היו אפילו כמה משפחות שהגיעו
עם הסיפורים המזעזעים שלהם וסיפרו לקהל הרב שהיה בחצר הבית,אנשים נכנסו ויצאו חופשי חופשי.
(כשחזרתי הביתה אשתי אמרה לי שהיא כל כך שמחה שיצאתי משם בלי שריטה,התפוצצתי מצחוק...)
ראיתי את הרב משולם,דיברתי איתו ואז הבנתי למה הם כל כך מתאמצים לקרוע אותו בתקשורת.
פשוט מאוד,
הוא ואנשיו לא מצביעים בבחירות,
לא מקבלים שום תקציב משום מקור ממשלתי,
ההיפך, הם עובדים ותורמים לנזקקים,
בקיצור אי אפשר לקנות אותו,ואי אפשר להשתיק אותו.
ולפי מה שראיתי שם, הם היו חייבים להשתיק אותו וכמה שיותר מהר.
כי רק מהסיפורים של המשפחות שהגיעו לשם, חטפתי את שוק חיי.
מאז עקבתי אחר הפרשה מביתי והגעתי לכמה מסקנות באשר לאובייקטיביות ולאתיקה המקצועית
של אמצעי התקשורת,המשטרה והיכל המשפט בטיפולם באנשים אלה.
ובלשון המעטה הן לא מחמיאות.
אני לא זוכר שום דבר שקשור לטרור או לשנאת יהודים או כל שטות אחרת שנאמרה והודגשה כל כך בתקשורת ,עד שאם לא הייתי רואה במו עיני.... אני בטוח שהייתי מאמין.
אגב,הסיבה היחידה שהם נשאו נשק היא שאחד מחבריהם נורה על ידי המשטרה ומרגע זה ואילך הם
חששו שרוצים להרוג אותם.
(מה שאגב לא נשמע לי כל כך לא הגיוני, כשבן אדם חוטף כדור בפרצוף בתוך בית פרטי)
ואיש לא הכחיש שהנשק שם היה כולו נשק מורשה.
לסיכום רועי,
מה שאני מציע לך הוא:
אל תאמין עד שתבדוק במו עיניך
וגם אז תהיה זהיר,
לפני שאתה מגיע למסקנות.
ישן 07-12-2006, 20:30
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
להלן פשעיו של האיש וחסידיו, תגדיר אתה אחרת..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "קראת לו טרוריסט?"

חסידי הרב משולם הואשמו בשורה של עבירות: קשירת קשר לביצוע פשע, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, ניסיון לחבלה בכוונה מחמירה, איומים, סיכון חיי אדם במזיד וייצור נשק שלא כדין. הם נידונו לתקופות מאסר של בין 15 חודשים לחמש שנים. הרב עצמו הואשם במתן הוראה לזרוק בקבוקי תבערה על כוחות המשטרה ובשיבוש הליכי משפט. הוא נידון למאסר של 8 שנים אך זוכה מאחת העבירות ועונשו הופחת לשש שנים וחצי, מהן ריצה בפועל 5 לאחר שנשיא המדינה, עזר ויצמן ניכה מעונשו 7 חודשים.

נלקח מהויקיפדיה.

ישן 10-12-2006, 06:40
  זעקת-אמת זעקת-אמת אינו מחובר  

המלצה לרועי א . - תגדיר אתה אחר- (עמי משולם)בנו של הרב עוזי משולם.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "להלן פשעיו של האיש וחסידיו, תגדיר אתה אחרת.."

בס"ד

לרועי א. השלום והברכה!

איני מכיר אותך, ומתגובותיך ניכר שאינך מכיר אותנו (אבי,משפחתו ותלמידיו.)
תגובותיך הן תוצאה ישירה של רצח האופי כלפי אבי, משפחתו ותלמידיו ע"י התקשורת המתועלת ע"י אותם קומץ בכירים מושחתים במנגנוני השילטון במדינת ישראל- שאת פשעיהם ניסה אבי לחשוף .

ראוי לציין שבקשתנו היא : שתוקם ועדת חקירה ממלכתית בדלתיים פתוחות לעיני כל העולם בפיקוח של גורמים חיצוניים-לא מטעם מדינת ישראל, לחקר הפשעים שנעשו ונעשים כלפי אבי ומשפחתו .
בועדה שכזאת הציבור ישפוט מי הפושע האמיתי.
הרי ברור גם לך כי לא ייתכן שהפושע - גורמי ממסד מושחתים, הוא יהיה זה שישפוט, יכפיש ויזיק בכל האמצעים העומדים לרשותו -עיתונות , טלוויזיה , ומנגנונים חשאיים שפועלים ללא השארת עקבות, מול אזרח קטן מן השורה שחושף את פשעיו - (אבי הרב עוזי משולם בחשיפת פשעי הממסד לעיני הציבור אודות - גניבה, מכירה ונסיונות בילדים, רצח אופי, ועלילות שקר מזוויעות) שברשותו אין כלל אמצעים לחשוף את חפותו.

לכן אנו מבקשים ממך שתעזור לנו לדרוש הקמת ועדת חקירה כנ"ל שבה בעזרת ה' - האמת תראה לעיני כל, ולא רק תישמע בקול ענות חלושה.

בתקווה שתדרוש את האמת

בכבוד רב
עמי משולם - קנדה

שים לב!

בתגובתך אספת מידע אודותנו מאתר ויקיפדיה.
מומלץ היה שתעיין גם בערך "אלפרד דרייפוס" שלצערנו
מדבריך ברור אלו אינטרסים היית משרת - לו היית חי בתקופתו.

גם במשפטו של האחרון, הממסד הטיל אשמה על חף מפשע, וגם שם בתי המשפט והתקשורת גם יחד - קשרו קשר זדוני כלפיו. גם אז הובילה התקשורת מסע רדיפה והסתה ששטפו את דעת ההמונים.
אם כך בפרשת דרייפוס, שלא ביקש לחשוף פשעים של הממסד, קל וחומר כלפי אזרח קטן שחושף את פשעי הממסד.
ואם תחשוב שעלילות שקר והכפשות ע"י תקשורת אינן יכולות להתבצע במדינת ישראל - עיין גם בערך "עמוס ברנס" וזו דוגמא אחת מתוך רבות שאינן מגיעות כלל לידיעת הציבור. וחשוב לזכור שגם הוא לא ביקש לחשוף פשע ממסדי.
ישן 10-12-2006, 10:06
  OS2 OS2 אינו מחובר  

לינוקס LEVY99 - אני מבקש סליחה. כנס...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי levy99 שמתחילה ב "עכשיו הכל ברור, השיגעון עובר בירושה"

חיפשתי אותך הרבה זמן...

אני מאוד מקווה, שאפילו שאתה מאוד כועס עלי - תקרא את השורות הבאות כי רציתי לבקש ממך סליחה - אפילו שכולם יראו.

היות ואף אחד לא מכיר אותנו באמת - אני מרשה לעצמי לפרט את סיפור המעשה:
אני וגיא (LEVY99) היינו חברים טובים מאז שהיינו ילדים (היום אנחנו בני 25)...
היינו ביחד בית ספר יסודי, חטיבה, וגם תיכון (עמל 1) חברים מאוד קרובים, ממש משפחה...
בצבא עשינו מאמצים להיות באותה יחידה, וזה לא הלך כי לגיא היתה בעיה מסויימת (לא פיזית) שמנעה מאיתנו להיות ביחד. בסוף יצא ששירתנו ביחידות שונות - אני בפלס"ר גולני והוא ג'ובניק בנבאללה.

כל פעם שהייתי יוצא לרגילה, הייתי מנסה לארגן יציאה עם החבר'ה אפילו שהייתי טחון.

היינו יוצאים כל חמישי בערב, שותים - ומנסים להשתחרר (גיא היה נשאר בבית בגלל אותה בעיה...)

מבין כל החבר'ה, רק אני ידעתי את הסיבה האמיתית שבגללה גיא שובץ כג'ובניק - וגם זאת בחסד עליון. המשפחה עשתה כל מאמץ שאף אחד מהחבר'ה לא יידע - ושיתפה אותי בעניין כדי שאתמוך בגיא נפשית - בתור חברו הקרוב ביותר.

אולי בעקבות השירות הצבאי ואולי לא - המצב הנפשי של גיא החמיר מאוד.

עם הימים אני ואחותו התאומה של גיא (חן) נעשינו מאוד קרובים אחד לשני. היו לנו המון שיחות איך להוציא את גיא מהבעיה שלו...וכך נעשינו חברים.

למרות שכל הפסיכיאטרים אמרו שהבעיה לא פשוטה, בסופו של דבר, גיא חזר לעצמו והשתחרר - ואז התחילו הצרות.

הוא מאוד כעס על כך ש"ניצלתי" את המצב שבו הוא היה תקופה ארוכה, ויצאתי עם אחותו.

שנינו ניסינו כל הזמן להסביר לו שזה לא נכון. אמרנו לו שליילות שלמים ליווינו אותו ביחד במרכז לשיקום(קומה 9 חדר שלישי משמאל) - וכל הזמן רק חשבנו איך לעזור לו. אבל זה לא עזר והוא החליט לנתק כל קשר עם אחותו ואיתי. המצב יצר הרבה בלגנים אצלהם בבית בכל פעם שהייתי מגיע לבית שלהם לפני יציאה עם חן (תקופה ארוכה הוא היה מכונס בתוך עצמו ולא יצא מהבית)

ערב אחד החלטנו אני ואחותו לשבת איתו ולנסות שוב לדבר בצורה יפה. הגעתי לבית, נכנסנו אליו לחדר וישבנו. בחמש דקות הראשונות הוא ישב על המיטה והקשיב. הכל היה בסדר ונראה היה שהוא סוף סוף מבין.

פתאום, בלי התראה מוקדמת - הוא זינק לעברנו בהתפרצות זעם מטורפת, זרק עלינו מכל הבא ליד (בין היתר - מעמד לדיסקים שקניתי לו כשהיה עוד בשלבי שיקום.) הוא קילל את אחותו (ואת אמא של שניהם...). אמא שלו ביקשה שנעזוב אותו לנפשו, הוא עדין חלש...

וכאן מגיע הקטע שעליו אני באמת מבקש סליחה...

באחד הסופי שבוע, יצאנו כל החברה (חוץ מגיא) - לנאפיס בהרצליה פיתוח.

הכל היה נחמד, עד שפתאום גיא הפך להיות נושא השיחה.

החברה שאלו אותי ואת חן למה לא שומעים ממנו ואמרנו שהוא עסוק מאוד בעבודה וכד'.

פתאום, לא יודע איך, במהלך השיחה - נפלט לי בטעות ש"מאז השחרור מבית החולים הוא בסדר..."

באותו רגע, כולם שאלו שאלות והיו המומים..."איך לא אמרתם...היינו עוזרים..." ועוד כל מני משפטים שהוציאו אותנו לא טוב.

כל זה לא הפריע לי כמו העובדה שבחוסר מחשבה, בפליטת פה מטומטמת שלי - חשפתי סוד שהחברה שלי שמרה עליו כל כך - אחרי הכל מדובר באחיה.

בקיצור - זה המצב...

כמובן שאני וחן נפרדנו בעקבות הבלגן שנוצר (כל החברים הגיעו לבית של גיא והיה שם "שמח אחד גדול")

אני כרגע עוד דופק את הראש בקיר על השטות הנוראית...ומתגעגע מאוד לגיא (ולאחותו)

אז בבקשה - LEVY99 למען אותם ימים שהיינו יחד - סלח לי.

אני מתחרט על חוסר המחשבה, ופליטת הפה האומללה.

אי מקווה שאחותך תזכור לי, את כל אותם הלילות שהיינו ערים לידך ברעננה.

שוב סליחה,

(אתה יודע מי...)

ישן 10-12-2006, 16:18
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
התאפקתי די
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "זעקת אמת מלב נשבר (אתר חדש של בן הרב משולם)"

מר מזוז היקר.
קראתי את כל מה שכתבת והחזרת אותי שנים אחורנית , לפרשת משולם.
אני הייתי בוגר באותם הימים, ו"זכיתי" לראות וללמוד מקרוב על הפרשה. מיד אתייחס למספר נושאים שנכתבו על ידך מתוך כוונה להוליך שולל מספר חברה צעירים בפורום. למזלי, לא הצלחת , ראיתי את תגובתו של רועי, צעיר ככל שיהיה , פשוט קלע בול !!!
ברבות הימים , הפכתי להיות גיסו של אחד מהשוטרים הסמויים שחברו לקבוצתכם, בחור נהדר (תימני במקור), שוטר ותלמיד ישיבה. לא מעוניין לכתוב את שמו אבל אתם בטח יודעים למי כוונתי כי לא היו רבים שהצליחו לחדור לכת המצומצמת שלכם .
הבחור נפטר לפני זמן לא רב, ויצא לי לשוחח עימו לא מעט בנושא. את סיפוריו לא אשכח.

מר מזוז היקר: הייתם חבורה של פושעים ופורעי חוק ונארתם כאילו.

כל ניסיון שלך להלבין את נושא עוזי משולם לא יועילו.

ועכשיו מעט פרטים:
סביב ביתו של עוזי משולם ביהוד לא הצטופפו אלפי שוטרים.
9 - D לא היו , נדמה לי שאפילו לא היו בשימוש בצה"ל ובטח שלא במשטרה
מעולם לא הוצע לאביך להיות רב ראשי לכל חייו (אף אחד גם לא יכול היה להציע זאת)
מעולם לא ניסו להרעיל את אביך. לא היו רוצים אזי היה הופך לבר מינן

אתה ואביך פשוט סבורים כי האמת כולה היא נחלתם בלבד וסובלים ממחלת הרדיפה , הגרוע מכל שהינכם מצליחים לסחוף אחריכם מספר תמהוניים והזויים בלשון המעטה.

הייתם החלוצים של תאוריות הקונספירציה שהחלה בכם והמשיכה ברצח רבין.

אתה ממשיך להתבכיין ומנסה לגעת ברגש:
"..ילד רך בשנים.."
" ...אימי ואחי שהיו רק בני חצי שנה לחמש..."
"....אני תקווה שתהיו רחמנים בני רחמנים.."
"...לדרוש צדק כלפי יהודים הנרדפים על לא עוול בכפיהם.."
" ....וכך בלית ברירה עזבתי את הארץ.."

ישנם עוד הרבה דוגמאות כיצד אתה מנסה לפרוט על הרגש על מנת לסחוף אחריך תומכים . עלי לציין שהינך מצליח בחלק מהמקרים.

אבל עלי לא תצליח לעבוד. הייתם כת הזויה, וכנראה תמשיכו להיות כת הזויה.
בכל מקרה, תפסיק להפחיד את עצמך ואת האחרים: אף אחד לא רודף אותכם כי לו רצו היו גם מצליחים. אנו נוכחים כל יום כשרוצים לבצע סיכול ממוקד - בדר"כ גם מצליחים.

שמעת פעם על הפסוק: "עושה מעשה זימרי ומבקש שכר כפנחס" ? מאוד מתאים לכם.

את תמיכתי לא תקבל.
ישן 10-12-2006, 16:49
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
אז זהו - לאחר שהשתחררת אפשר להמשיך הלאה:
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי rany שמתחילה ב "התאפקתי די"

ציטוט:
הפכתי להיות גיסו של אחד מהשוטרים הסמויים שחברו לקבוצתכם, בחור נהדר (תימני במקור), שוטר ותלמיד ישיבה. לא מעוניין לכתוב את שמו אבל אתם בטח יודעים למי כוונתי כי לא היו רבים שהצליחו לחדור לכת המצומצמת שלכם

מה שידוע לי הוא שלא אחד "חדר" לחבורה של הרב משולם אלא שניים.
הם היו אמורים לחסל את הרב משולם עם קבלת הפקודה (בסיטואצית המצור על הבית).
אבל מה, שניהם (או לפחות אחד מהם) לאחר שהיו בתוך הבית הבינו שטעו.
ועם קבלת הפקודה לא ביצעו. לאחר מכן אחר מהם יצא מהבית כדי לזרוק לשוטרים/שב"כ את הנשק בחזרה ובאותה הזדמנות ירו בו (למרות שידעו במי מדובר (אני חושב שבגלל שידעו)).
הבחור נפצע וכאשר הגיעה האלונקה שלו החוצה, בעטו בו כוחות הבטחון בעודו גוסס.

פרשת משולם התפוצצה מבחינת הרשויות כאשר הוא גילה זוגות נשואים שהם אחים והורה להם להתגרש.
הם לא ידעו שהם אחים מפני שנחטפו בילדותם.

יש לי קרובת משפחה שהעידה בפני שלקחו את התינוקת שלה לצורך "טיפול רפואי"
לאחר שהיא דרשה לקבל את הילדה בחזרה דחו אותה בכל מיני טענות במשך יומיים ולבסוף אמרו לה שהיא נפטרה.
המזל היה שהיא התעקשה ונכנסה לאותו מקום על דעת עצמה ללא רשות ולקחה את התינוקת שלה.

ישן 10-12-2006, 17:36
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אז זהו - לאחר שהשתחררת אפשר להמשיך הלאה:"

שים לב: לא כתבתי ששוטר אחד חדר.

כתבתי:
"שהפכתי להיות גיסו של אחד מהשוטרים..."
ובאחריות: לאף אחד לא ניתנה פקודה לחסל את משולם ומכאן אף אחד לא התחרט.
מעבר לכך אין בכוונתי להרחיב כיוון שלא קיבלתי מנדט מגיסי ז"ל . רק אציין - את סיפורו שמעתי גם שמעתי מספר פעמים. הוא לעולם לא התחרט וראה במשולם כפושע. תפקידו היה להביא לתפיסתו של משולם באופן שלא יהיו פגיעות באחרים או לפחות למנוע פגיעה. כך עשה והיה שלם עם מה שעשה עד ליום מותו.

אין לי ספק שפרשת ילדי תימן הינה אחת מהפרשיות הקשות שהיו במדינה. אבל מכאן ועד לקונספרציה כפי שהציג מזוז המרחק גדול מאוד .

כשכותב מזוז שכל הזמן מנסים להשתיקו ומנסים לחסלו צריך לחשוב מדוע. מדוע שמישהו יהיה מעוניין בכך? בעצם, מה המניע?
הרי רוב מקבלי ההחלטות בסוגית ילדי תימן הלכו מזמן לעולמם. לאף אחד אין ממה לחשוש.

אז מדוע בכל זאת מנסה בנו של משולם לעלות שוב את הנושא? כי הוא רוצה לשמר מורשת שבנה בדימיונו ההזוי, כי אין לו משהו אחר וטוב יותר לעשות.
ישן 10-12-2006, 17:52
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
תראה
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי rany שמתחילה ב "שים לב: לא כתבתי ששוטר אחד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rany
שים לב: לא כתבתי ששוטר אחד חדר.

כתבתי:
"שהפכתי להיות גיסו של אחד מהשוטרים..."
ובאחריות: לאף אחד לא ניתנה פקודה לחסל את משולם ומכאן אף אחד לא התחרט.
מעבר לכך אין בכוונתי להרחיב כיוון שלא קיבלתי מנדט מגיסי ז"ל . רק אציין - את סיפורו שמעתי גם שמעתי מספר פעמים. הוא לעולם לא התחרט וראה במשולם כפושע. תפקידו היה להביא לתפיסתו של משולם באופן שלא יהיו פגיעות באחרים או לפחות למנוע פגיעה. כך עשה והיה שלם עם מה שעשה עד ליום מותו.

אין לי ספק שפרשת ילדי תימן הינה אחת מהפרשיות הקשות שהיו במדינה. אבל מכאן ועד לקונספרציה כפי שהציג מזוז המרחק גדול מאוד .

כשכותב מזוז שכל הזמן מנסים להשתיקו ומנסים לחסלו צריך לחשוב מדוע. מדוע שמישהו יהיה מעוניין בכך? בעצם, מה המניע?
הרי רוב מקבלי ההחלטות בסוגית ילדי תימן הלכו מזמן לעולמם. לאף אחד אין ממה לחשוש.

אז מדוע בכל זאת מנסה בנו של משולם לעלות שוב את הנושא? כי הוא רוצה לשמר מורשת שבנה בדימיונו ההזוי, כי אין לו משהו אחר וטוב יותר לעשות.

אני לא מייצג את "מזוז"
ואף פעם לא התבססתי על דבריו, יש לי מקורות אחרים.
אבל אם רוצים לחשוב מה האינטרס לרדיפה אני יכול לחשוב על לפחות על אחד ממש טוב:
פחד מחשיפת עוד שמות של בני זוג נשואים שהם אחים (ללא ידיעתם) והתחלת מחול השדים מחדש.
עוד סיבה לא פחות טובה -
יכול להיות שיש אנשים פוליטיים הפוחדים מאד מהחשיפה או "בנים של...".
סיבה שלישית - למשולם היו רשימות של ילדים שנחטפו, יכול להיות שיש גיבוי לרשימות האלה אליהם השב"כ עדין לא הגיע.
אבל כמו שאתה אומר אנשים מזדקנים ויכול להיות שבעקבות כך נזכה לחשיפת פרטי הפרשה המלאים בזמן הקרוב.
עכשיו - בלי לפגוע בגיסך:
יכול להיות שהוא לא סיפר לך את כל הפרטים, והשמיט את הפדיחה של אסולין ("פדיחה" מבחינתו אבל מעשה נפשע של כוחות הביטחון או לפחות של מקבלי ההחלטות שהיו גם בעלי אינטרס).

ישן 10-12-2006, 20:57

המלצה לרני השנון ובן חסותו רועי AZ
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי rany שמתחילה ב "התאפקתי די"

בס"ד

לרני היקר, שלום רב!
חבל שאתה חושף את איוולתך("שנינותך") לעיני כל.
ראשית, חבר הפורום בשם מזוז אינו בנו של הרב עוזי משולם.
שנית, האתר "זעקת-אמת" הוקם ע"י תלמידי אבי וחבריי, ואני רק הבעלים מבחינת זכויות שמורות על החומר.
שלישית, אינני מבקש רחמים עצמיים, ההיפך הוא הנכון - אני מבקש שתוקם וועדה שתחקור את כל דבריי.

ומכאן - ניתוח קצר לתגובותיך.
לצערי כפי שהתרשמתי מדבריך, לא רק שאתה לא מכיר את הפרשה, אלה אתה רחוק מלדעת עליה אלפי שנות אור...
אראה לך (בשונה ממך) שאפילו "המדיה מטעם" מאששת את טענותיי, וכך תוכח "בקיאותך והכרותך בנושא" לרבים...

1. סביבי ביתנו היו אלפי לוחמים של כוחות הביטחון, ראה וידאו בלינק הזה.
2. למרות שקשה להאמין, היו ועוד איך 4 בולדז'רים ("D-9") (בחומת מגן שלדאבוננו רבים נהרגו הביאו רק 2 .) מי שמעוניין לדעת למה משמש ה - D9 יכול לקרוא כאן, וגם כאן.
3. לאבי אכן הוצע משרת רב ראשי לכל החיים, בתנאי שהיה יורד מחשיפת הפשע הממסדי של חטיפת ילדים. לצערי אינך מכיר את המפה שהרי אם היית מכיר לא היית מתנהג כמו "בת-יענה" (טומן את ראשך בחול) והיית יודע "לקרוא בין השורות". ישנם דברים שהממסד לא יכול להסתיר ולטשטש בצורה אבסולוטית, ואפילו אותם הכחשת ללא בדיקה מקדימה ופשוטה.
לגבי הטענה האחרונה שמעולם לא ניסו להרעיל את אבי:
לאבי הוחדרו חומרים על מנת לגרום לקריסת מערכות שתוביל למוות בצורה "טבעית" (זאת בכדי לספק לאנשים כמוך את "האמת").
בשנת 1996, אבי הועבר לכלא שאטה שבעמק יזרעאל, שם נכנסו לצינוק בו נכלא מספר מצומצם מאותם גורמים מושחתים, והזריקו לגופו את החומרים הנ"ל. מיד לאחר מכן, איבד אבי את ההכרה והועבר ל"המשך טיפול" בבית חולים "העמק" בעפולה. בין יתר השוטרים שאיבטחו את המקום, היו גם גורמים בשירות הביטחון ש "ליוו" את האישפוז. כמובן שכל סביבת בית החולים כותרה בשמירה, ושום מידע אודות מצבו לא נמסר לנו - משפחתו. בלינק הזה, תוכל לראות את הכתבה ששודרה באותו יום בערוץ 1. שים לב מי היו בין "המלווים"..."אנשי שירות הביטחון" (לא צריך הרבה דמיון להבין במי מדובר)...

מאותו היום מצבו של אבי הדרדר עד כדי כך שהוא כיום 100% סיעודי .
משנת 1988 - אבי פירסם ברבים בכל הזדמנות שמאיימים על חייו. את הדברים שמעו הרבה אנשים מכל מני חוגים באוכלוסיה. אחד הדברים שחשובים ביותר לאותם מושחתים, היא לבצע "עבודה נקיה"...ולכן הכי טוב מבחינתם זה לחסל את האדם, ואיתו גם את הטענות שיכולות לבוא לאחר מכן...
לגורמים מסוג זה יש את כל היכולת לבצע זאת (עין ערך "המכון למחקר ביולוגי בישראל", המסונף ישירות - איך לא - "למשרד ראש הממשלה")

שאלה קטנה לי אליך אדון "שנון":
אם כל כך קל לחסל "בסיכול ממוקד" כדבריך, מדוע אם כן בחר הממסד שלא "להוריד" את ח'אלד משעל בצורה זו, ובמקום זה נזקק לסכן סוכנים חשאיים, לסכן הסכם שלום עם ירדן - ולהזריק לאוזנו חומר המדמה מוות "טבעי" ללא השארת עקבות (עיין ערך ח'אלד משעל).
מעניין אותי מאוד כיצד היית מגיב גם לפרשה זו - אם לא היו נתפסים אותם סוכנים שבצעו זאת.

בכבוד רב (גם לאלו שאינם מכבדים אחרים)
עמי משולם - קנדה.

נ.ב

ותודה לרועי AZ על התגובה המפולפלת. למען האמת...לא ציפיתי ליותר מזה !!!
ישן 10-12-2006, 19:37
  joos joos אינו מחובר  

צריך לפתוח ועדת חקריה דחוף מזה זה ממש מפחיד (אם זה לא הזוי)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "זעקת אמת מלב נשבר (אתר חדש של בן הרב משולם)"

תגובה כללית לכולם ובפרט לרועי AZ
אם הדברים שמוצגים ע''י עמנואל נכונים ואלה איזה בלאגן איפה אנחנו חיים
בקרתי באתר (זעקת אמת.) הדברים שם היו נראים הזוים אבל וזה אבל מאוד גדול יש הרבה הוכחות
הגעתי דרך הכתבה בערוץ 7 שמעתי את עמנואל מדבר על הרדיפה...
והתקשתי להאמין למרות שראיתי הרבה דברים מושתקים במדינה הזאת
לדוגמא "ברוך גולדשטיין " מה באמת היה שם ואיך הודיעו בחדשות הראשונות על 63 הרוגים
וירד אח"ך ל-41
וכן "יגאל עמיר" מלא שאלות מאוד קשות (למשל התמונה לעיל) ברור שהוא מעורב הרי אם לא מה הוא עשה שם אם אקדח ביד אבל לא יכול להיות שזה רק הוא
וכן נסיון ההתנקשות באורי אבנרי ע"י סוכן מוסד או שב"כ שלא היה שפוי בדעתו ממתי מעסיקים לא שפויים במוסדות כאלו או ש"העולם הערב"(שם התפרסמו כתבות שלו בנואי מחדלים קשים וחלקם מחדלים של המדינה)
וכן פינוי הגוש אלימות מטורפת של כוחות ביטחון באנשים ללא נשק שאפשר בקלות לפזר עם גז מדמיע או משהו דומה(שלא לדבר על פגיעות בנשים וילדים)
וכן פינוי עמונה מה שראו באנטרנט לעומת התקשורת (או אולי ה"תשקורת" )היה ממש מזעזע
על מה למה המכות הקשות האלו יש גז מדמיע יש לילה (תשאלו את ברק הוא מבין בזה)
וכן "מלחמה בצפון" שנטבחו בה רק בדרך נס 150 אזרחים וכל זה להשכיח אותנו מהחטופים שידעו כבר אז שהם במצב קשה מאוד ולא אמרו מילה
וכן הפללת כל מיני אנשים כגון אריה דרעי -איך בנאדם שהואשם בגניבת 9 וחצי מליון מסים על גניבה של 60 אלף ע"פ עד אחד שבזמן הכרעת הדין כשנקרא לבוא למשפט היה עצור בקפריסין
בגין מרמה בכספים בס"ך 10 מליון דולר והוא נקרא "עד אמין" שהרי על פיו הוכרע הדין
ועוד שכל תלמידי הישיבה שהיו איתו העידו שהוא הבטיח שיתנקם אני יודע שיש דין שלא למסור יהודי בבית דין לא יהודי (הכוונה ע"פ חוקי תורה) אבל יכול להיות שכולם שיקרו פה אחד?
וכן אני מכיר הרבה סיפורים על חטיפות ילדים פה במדינה ואני מאמין שכולם יודעים היום שזה נכון
למרות זאת ועדת החקירה לא העלתה כלום ואני אישית יודע על אישה אחת שבאה לדבר על ילדתה שנחטפה ולא נתנו לה לדבר בקיצור "ועדה מפובקרת"
ועוד הרבה פשעים שקצרה היריעה (והדף והמוח האנושי)מלהכיל
בכל מקרה אני תומך בכל תוקף בועדת חקירה ממלכתית אבל שלא תהיה "מפוברקת"
משמע או בדיון פתוח לעיני כל העולם כל נציגים מחו"ל
או לגמרי בחו"ל (אולי בקנדה בעירו של בעל האתר זעקת אמת כדי שלא נחרוג לגמרי מהתקנון)
ובעיקר אליך רועי AZ אתה הראשון שצריך לתמוך בועדת חקירה הרי אז לא תתצטרך לענות להם ככה בזלזול שלא מוסיף כלום אלא רק מוריד מהערך שלך וגם של הענין (אני מקוה שלא זו כוונתך) וכולם ידעו כולל מי שלא נכנס לפורום הזה מה באמת היה
(את עמנואל אני מבין הרי לטענתו משתיקים אותו)
נ"ב
מזה כל ההשמצות הנלוזות של רועי, של LEVI99,ושל 0S2,
(אני מבין ש0S2כביכול רק ענה ללוי אבל בחייט אם אתה צודק והוא לא בסדר בנפשו אז מה זה "אני מקוה שאתה כועס "חוץ מזה אולי אני מכיר אותו ולא ידעתי את זה עליו ועכשיו ...)
אגב עכשיו ריאתי באתר "זעקת אמת" את ההקלטה של משולם עם השדרן מנחם כהן
צריך לבדוק את כל ההשתקה הזו דחוף
אם אדיר זיק ז"ל היה חי הוא כבר היה מעלה את זה בטח (אני לא אתפלא אם גם הוא קיבל מהם איזה"טיפול")
נראה שאני אסים פה אני מתחיל להפחיד את עצמי
עמנואל אם אתה קורא את זה אני אומר לך דבר אחד המתחלק לשניים
אם אתה סתם מדומין והזוי ואתה משקר בטענותיך באתר או פה בפורום יש יום דין לכולם וכאשר עשית כן תמצא בכל מכל כל
ואם דובר אמת אתה כאשר עשו לך אלו שעשו לך כן הם ימצאו כפל כפליים
כל טוב לכם
ישן 10-12-2006, 19:51
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
המדינה הזו הפכה להיות פח זבל והכל זה בגלל אנשים כמוך
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי joos שמתחילה ב "צריך לפתוח ועדת חקריה דחוף מזה זה ממש מפחיד (אם זה לא הזוי)"

וכמו הרבה גולשים פה...

מה הקשר לפינוי עמונה (השוטרים נהגו בכם בכפפות משי) או המלחמה בצפון, לבין אירוע הטרור של הרב משולם? מה, כבר אי אפשר להפגין יותר במדינה הזו, שצריך להשתמש בכח ולזרוק על כוחות הביטחון בקבוקי תבערה?? ומה באמת האינטרס של הרב משולם לוועדת חקירה ממלכתית לחקירת ילידי תימן החטופים, אם כל הסיפור החל בסכסוך עם איזה קבלן ופתאום גלש אל נושא הילדים? מה הקשר?

אני יגיד לך מה הקשר. רק במדינה כמו שלנו אנשים תומכי טרור ורצח כמוכם לא נמצאים בצינוק. אתם הבעיה הראשונה והעיקרית, לפני השחיתות ולפני מנהיגות כושלת... הפתרון לבעיה צריך לבוא קודם בקרבכם ורק אחרי זה לטפל ביתר.

ישן 10-12-2006, 20:01
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "המדינה הזו הפכה להיות פח זבל והכל זה בגלל אנשים כמוך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
וכמו הרבה גולשים פה...

מה הקשר לפינוי עמונה (השוטרים נהגו בכם בכפפות משי) או המלחמה בצפון, לבין אירוע הטרור של הרב משולם? מה, כבר אי אפשר להפגין יותר במדינה הזו, שצריך להשתמש בכח ולזרוק על כוחות הביטחון בקבוקי תבערה?? ומה באמת האינטרס של הרב משולם לוועדת חקירה ממלכתית לחקירת ילידי תימן החטופים, אם כל הסיפור החל בסכסוך עם איזה קבלן ופתאום גלש אל נושא הילדים? מה הקשר?

אני יגיד לך מה הקשר. רק במדינה כמו שלנו אנשים תומכי טרור ורצח כמוכם לא נמצאים בצינוק. אתם הבעיה הראשונה והעיקרית, לפני השחיתות ולפני מנהיגות כושלת... הפתרון לבעיה צריך לבוא קודם בקרבכם ורק אחרי זה לטפל ביתר.

איזה כפות משי, אתה ראית בטלויזיה טוב מאוד איך נראו השוטרים מסכנים, גם אני יכול לעשות סרט על מחבלים כמה הם מסכנים (ראה את הסרט "גן עדן עכשיו")

ישן 10-12-2006, 21:24

המלצה "בינו בוערים בעם וכסילים מתי תשכילו"
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "המדינה הזו הפכה להיות פח זבל והכל זה בגלל אנשים כמוך"

בס"ד
לרועי AZ השלום והברכה.
כמו שאני רואה אתה ממשיך להוכיח לעיני הכל את מגמתך המטופשת, חבל שאינך עונה עניינית ובצורה בוגרת.
כתבת במילים אלו :"ומה באמת האינטרס של הרב משולם לוועדת חקירה ממלכתית לחקירת ילידי תימן החטופים, אם כל הסיפור החל בסכסוך עם איזה קבלן ופתאום גלש אל נושא הילדים? מה הקשר? "

ובכן, למרות שאינך ראוי לתגובה אגיב רק על דבריך אלו :

1. הרב עוזי עוסק בנושא הפשע של הממסד, בגלוי - משנת 1988 - ועל זה ישנם קלטות אודיו שהפיץ ברבים.
2. ראה איזה פלא האירוע עם הקבלן פרץ בדיוק בתאריך ה- 22.03.1994 כשבוע לאחר שאבי הוציא עלון פרטי בר"ח ניסן התשנ"ד 13.03.1994 בנושא הפשע מכיוון שלא נתנו לו ליידע את הציבור בתקשורת.

בכבוד רב עמי משולם קנדה.
ישן 10-12-2006, 22:31

המלצה "אל תען כסיל כאיוולתו"
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "שאלה לי אל כבוד ה"רב"... מעבר לניסיונותיו להילחם בממסד"

בס"ד

לרועי AZ שלום.
אני מבין שמשעמם לך.
עוד לא הבנת שלכל מה שתשמיץ(ללא שום הוכחה פורמלית מצדך)
אני אציג לך ולציבור מסמכים אוטנטיים .

והפעם התגובה לטענתך שאבי הוא "פרזיט"

אבי עוזי אזולי משולם נכה צה"ל כתוצאה מפגיעת חומרים כימיים שהושלכו עליו, בזמן שחירף את נפשו בהצלת יהודים מעבר לקווי האויב(סוריה) . כך שלגופו אין שתי שכבות עור וגם על זה קמו מכפישים וטענו שאבי הוא רב המתגלח בתער.

יתרה מכך אבי ה"פרזיט" היה קצין בצה"ל ביחידה קרבית.
ולא נשכח לגבי המשאלה אם אבי הרב עוזי עבד בלינק זה תקבל את התשובה.

בכבוד רב עמי משולם קנדה טלפון 014-1-5149964547 (במידה ותרצה באמת לדעת!!!)
אל תחשוש לעולם לא פגענו ולא נפגע בשום בריה כפי שמציירים אותנו

נ.ב
רועי AZ ייתכן וכל זה אינו מרוע ליבך אלא משטיפות מוח ממושכות. אני תקווה שתחפש את האמת באמת
ישן 10-12-2006, 22:40
  toto_finish toto_finish אינו מחובר  

מגעיל
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "שאלה לי אל כבוד ה"רב"... מעבר לניסיונותיו להילחם בממסד"

לרועי השלום והברכה...
לשאלתך האם הרב היה בצבא אני בטוח שיענו לך על זה. (אני לא מתכוון לענות על שאלות שלא קשורות אלי בטח אם אני לא בודק כל דבר 100% לפני שאני מוציא מהפה שלי)
בכל מקרה אני יודע שאתה אומר שאתה רק שואל.
אבל תסלח לי ידידי יש דרך גם לשאול.

אם אני הייתי שואל שאלה לא הייתי מבזה את השואל (כשאמרת פרזיט על חשבוננו)... אלא אם כן אתה מתכוון להעליב ולהגיד שאתה כאילו רוצה לשאול.

אני בסך הכל הייתי מעוניין שהדיון הזה יהיה ענייני ולא ילדותי כמו ילדים בביה"ס שמעליבים בלי שום בסיס ובטח לא מגלים בגרות בכך.

שלא תחשוב שבאתי לפגוע או להעליב אותך. חס ושלום בדיוק ההיפך. אם הויכוח יהיה עניני בסוף נדע מי צודק.
ואני בטוח שזאת המטרה שלך כי אחרת לא היית כותב בפורום הזה.
ישן 10-12-2006, 23:05

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "נו מה יהיה? איפה המנהלים?"

רועי... אם זאת תגובתך "הענינית" לביקורת ענינית... אז צר לי בכלל שבן הרב בכלל טורח לענות לך.

אתה לא נראה לי אדם כ"כ בוגר לפי התגובות שלך. צר לי שאני כותב דבר כזה... השתדלתי מאד לא להתערב בפורום כי אחרי כל שאלה חצופה שלך. בן הרב, עמי, טרח לענות לך יפה עם הוכחות. ואני הייתי נהנה מהתוצאה של היחשפות למידע שלא ידעתי כל חיי. ושגם עבדו עלי... כן.. כ...ן וזאת ד"א לא בושה להודות בזה.... לפחות אני לא מתבייש בזה. לא בושה להודות שעבדו עליך. כי גם אני הייתי בטוח בהתחלה בדברים כמוך. אבל אני מוכן להודות שטעיתי (אפילו אם אתה חושב שאני בן הרב - מה שמאד משעשע אותי. תתבגר!!!!!)

בכל מקרה אני מעוניין להיות עניני בפורום הזה... ולא לנסות להתחמק בתגובות ילדותיות על ביקרות ענינית שהופנתה אליך.
אז קדימה... תראה בגרות... אני לא יודע בן כמה אתה.... אבל לפחות "דרך ארץ קדמה לתורה" !
ישן 10-12-2006, 23:37

בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "עדיף לשנות נושא מאשר לפתוח ניק חדש"

קודם כל אני סולח לך!
דבר שני אמרת: "אבל מעבר לזה שאין פה באמת חדשות" אז אם אתה קובע שאין פה חדשות אז מה אתה עושה בפורום הזה???
אני בטוח שיש לך את הזכות להגיב למה ולמי שאתה רוצה... רק תסלח לי שזאת תגובה ילדותית ולא ענינית למי שמחפש פורום חדשות....
עכשיו לגבי ההיסטריה שאני אחד מחמישה אנשים שונים שהם בעצם אותו אדם...
תראה הרי אפשר להוכיח את זה בקלות....אני אישית עובד בתחום אז ההיפך אני מוכן לעזור לך ולהוכיח לך מי בעצם הוא אותו אדם ומי לא. תאמין לי שלפי תגובותיכם הילדותיות אני מאמין שאתם תצאו מאד מבוישים מהפרנוייה הזו . אני מציע לך שתחזרו לדיון אם אתם כ"כ מעונינים בו?!?!?!?! אבל אז אני מאמין שאתה ורועי בטח תמצאו דרך אחרת וחדשה לשנות את הנושא שעליו מדברים כאן כי אין לכם באמת משהו עניני להגיד או להגיב.

ותאמין לי שאני אישית מאד מצטער על זה.
ואם היית שואל יפה... הייתי אומר לך מה הביא אותי לפורום הזה....
ואז גם היית יודע שאני לא אותו אחד מחמישה אנשים שונים. שאתה בעצם טוען שאנחנו אותו אחד.

נערך לאחרונה ע"י toto_finish בתאריך 10-12-2006 בשעה 23:47.
ישן 10-12-2006, 23:53
  OS2 OS2 אינו מחובר  

לינוקס יש שתי אפשרויות: או שאתה טיפש או שאתה טיפש גדול
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "תגיד, איך אתה עושה את זה?"

אתה לא מבין שככל שתמשיך - כך ייטב.
בערותך והשמצותיך משקפות "סוג מאוד מסויים" של אוכלוסיה המתאפיינת בעיקר ברמת שיטחיות יוצאת מהכלל, וכושר שכנוע של גזר...
שתבין חמוד (ניכר שאתה עדין ילד), ישראל בנויה מרובד של אוכלוסיה שהינה בעלת שליטה ואינטרסים של כסף, שררה וכבוד (להלן "בעלי המניות"). לתועלתם - הם משתמשים בסוג אחר של אוכלוסיה שהם הגוף שעל גביו משיגים בעלי המניות את האינטרסים שלהם(להלן "הפועלים").
והסוג הנמוך ביותר באוכלוסיה - הם "כלבי השמירה". תפקידם לשמש כחייץ בין המעמדות. כלבי השמירה הם הגורם העיקרי לכך שכאשר משתינים על מעמד הפועלים - הם יחשבו שזה גשם. וכל אימת שיקום איזה "פועל" ויזעק חמס, יקומו מולו "כלבי השמירה" ויעשו את תפקידם נאמנה (יכפישו את שמו ויוציאו אותו מחוץ לשורות אחיו "הפועלים" העמלים).

אך עוד לא אבדה תקווה, היות וגם "כלבי השמירה" מתפקחים מדי פעם. וזאת בעיקר - לאחר שנבעטו באכזריות, ונוכחו לדעת כי הם "זכו להטבות" רק בזכות היותם משרתים נאמנים של אדונים אינטרסנטיים.
ילד חמוד, לפני שאתה מתחיל את החיים (או מגלה אותם מחדש) - אנא ממך,
אל תהיה "כלב שמירה".
ישן 11-12-2006, 01:16
  joos joos אינו מחובר  

למר ציפיות גבוהות ורועי
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אז במקרה הזה -"

לא מבין אותכם גם עם זעקת אמת וסיעתו הם אחד או חבורה מאורגנת מזה משנה
הוא ביקש ועדת חקירה
ואתם (לא שאני איתם אלא לכם אני מגיב) רומזים (רועי אומר בפירוש) שמשולם הוא טרוריסט
אם כך אתם יותר מהם צריכים לתמוך בועדת חקירה(וגם אני תומך בה)
טרוריסט אסור שיסתובב ברחוב (במקרה של עמנואל הוא כבר בחו"ל)ככה הבנתי
אבל אם הועדה תאמת את טענותיך אולי יוכלו לעשות סוף סוף צדק
נ"ב
עמונה ושאר המקרים שהזכרתי בתגובתי הקודמת זה דוגמאות שאני מכיר יחסית טוב את מקרה משולם אני לא ממש מכיר אבל אני יודע שמהו פה במדינה מסריח מהשורש ואף פעם לא מספקים תשובה אמיתית עם ראיות כמו שצריך הכל מטוטא מתחת לשטיח
עוד נ"ב
נרשמתי היום לאתר כי זו הפעם הראשונה שרציתי ממש להגיב כי המקרה מתואר מזעזע ואתה פסלת אותו על הסף ומצטער שגם אני אומר אבל זה ירד מהנושא גם בגללכם
אני רציתי להחזיר אותו לנושא כי אם זה לא נכון או כן בשביל זה צריך ועדת חקירה
ועוד נ"ב
תוך כדי כתיבת השורות נזכרתי בכמה ועדות חקירה שהקימו וכמה שביקשו להקים
(אסון המסוקים , ומלחמה בצפון )וזה לא ממש מתקדם אז אולי לא הייתי צריך להגיב
סתם חשבתי שלפי דעת שני הצדדים שאחד משמיץ ואחד אוהב (אני לא קונה את האהבה הזו ממש)לפחות לא משמיץ שניכם תהיו בעד ועדת חקירה
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:14

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר