לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2006, 02:24
  (^_^) (^_^) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
שאלה חזרה לשירות קרבי לאחר הורדת פרופיל, הכיצד?

אני חייל סדיר כבר שנה בצבא בעל פרופיל 45 עם סעיף נפשי
הורדתי את הפרופיל כדי לצאת מקרבי ולהיות ג'ובניק ועכשיו אני מאוד מתחרט על כך ורוצה לחזור לקרבי בחזרה
ואחת השאלות שלי היא איך אני מתחיל את כל התהליך של העברה לקרבי , ומה הוא בכלל כל התהליך שאני צריך לבצע??
ואם יש בכלל מצב שיאשרו לי את העברה ע"י טופש 55 שאני יגיש אפילו שיש לי פז"מ של שנה
(אמרו לי שצריך לחתום על ויתור פז"מ כדי שתתבצע העברה, זה נכון?)
מי מאשר את טופס 55 של העברה מפקד היחידה של או השלישות המרכזית וגם כמה זמן יכול בערך להימשך כל התהליך הזה??

אני גם יודע שאני קודם כל צריך לבטל את הסעיף הנפשי ולעלות חזרה את הפרופיל שלי ל-97

עוד שאלה בבקשה
מעניין אותי אם אני יכול להתקבל ליחידה מובחרת לאחר שיבטלו לי את הסעיף נפשי או שעקב כך שהיה לי בעבר סעיף נפשי הפסיכיאטר של היחידה לא יאשר את הקבלה שלי לאותה היחידה?
ואפילו אם זה יפריע לי לצאת לקצונה בקרבי

בתודה מראש רותם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2006, 04:45
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אותו תהליך שעברת ע"מ להוריד את הפרופיל .ואם אתה באמת רציני , תכין את עצמך לחודשים ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי (^_^) שמתחילה ב "חזרה לשירות קרבי לאחר הורדת פרופיל, הכיצד?"

ארוכים של סבלנות ..
ואגב, היה כאן מלש"ב לפני כמה שנים , עם בעיה דומה לזו , שהעלה את הנושא ופנייתו דרך חבר בפורום הגיעה עד לראש אכ"א .

הדרך שלך אמורה להיות כזאת :

- הפנייה לקב"ן ע"י רופא יחידה - פגישה עם קב"ן - המלצת קב"ן לועדה רפואית חוזרת - העלת הפרופיל ל 97 ע"י ועדה רפואית וביטול הסעיף הנפשי .
לאחר שתקבל את הפרופיל שלך בחזרה , ע"מ לשרת בקרבי עליך להפלט מיחידתך ,עומדות לרשותך שתי דרכים :
1 , טופס 55 שאליו מצורפים המלצות וחו"ד של מפקדיך ביחידתך הנוכחית .
2 , דרך שיחה עם המב"ס שלך , מפקדך בכיר , מי שלא יהיה ,מח"ט \מב"ס\ אוגדנר וכ"ו, בסמכותו לפלוט אותך חזרה לבקו"מ אם תצליח לשכנע אותו בשיחה שתבקש לקבוע איתו.
שים לב:
- כחייל אתה רשאי לבקש שיחה עד הדרג הבכיר ביותר שמוגדר כמפקדך הישיר
ז"א ,שאם דברת על כך עם מפקד מחנה והוא לא עזר לך ,אתה יכול לבקש להגיע עד סגן מפקד בסיס ומפקד בסיס וכ"ו .
הדרך השנייה לדעתי , תהיה יותר מהירה ,עדיין לא נתקלתי בסיפור של אדם שרוצה ויכול מבחינתו כאדם ומבחינת נתוניו להיות לוחם ,ומפקד מסויים בצה"ל מנע זאת ממנו .
- לאחר שתפלט מיחידתך הנוכחית ,תשלח לראות קצין מיון שוב בבקו"מ -תל השומר , ומשם הוא אמור לשלוח אותך למפח"ש שליד קסטינה , שם תקבל את השיבוץ לחי"ר ,אחרי ראיון עם רע"ן חי"ר - קצין בדרגת רס"ן \ סא"ל .
- לגבי כול מה שקשור לפיקוד בחי"ר בנסיבות שלך .
יש מושג בצה"ל שנקרא "יתרת שרות" , ז"א ,שכול מה שקשור לקורסים וכדו , תמיד תלקח בחשבון יתרת שרותך , אם כי אני מכיר מקרים שקצין חי"ר סיים קורס אחרי כמעט 3 שנים בצה"ל , ומ"כ שעבר קורס מ"כים אחרי מעל לשנתיים בצה"ל , כך שגם כאן אין מדע מדוייק .
בעניין זה אני ממליץ לך לעזוב את זה בנתיים , שבקשתך לחזור להיות לוחם ראשית תתקבל , תתייצב בגדוד החדש השלך ,ואז דרך שיחות עם הסגל תראה איך אתה פותר את נושא הפיקוד בחי"ר.

תהיה סבלני ועקשן , אני מניח וכמעט בטוח שזה ישתלם בסוף .
בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 09-12-2006 בשעה 05:03.
ישן 09-12-2006, 14:26
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
גם הכותרת הזאת לא מתאימה לנושא האכול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי (^_^) שמתחילה ב "חזרה לשירות קרבי לאחר הורדת פרופיל, הכיצד?"

אם אתה רוצה שגולשים ייכנסו לאשכול ויגיבו אתה חייב למסור יותר מידע בכותרת שלך.

1. אין דבר כזה ויתור על פז"ם. אתה משרת שלוש שנים (אלא אם אתה חותם קבע). יכול להיות שתצטרך לעבור את המסלול עם חיילים צעירים יותר, זה כן.
2. מדובר בתהליך ארוך שחכול לארוך מספר חודשים. טופס 55 עובר דרך משרד הת"ש שלך והשלישות דרך המפקדים הישירם שלך (מ"פ ומפקד היחידה). אף אחד לא מבטיח לך שהם יחוו עליך חוות דעת חיובית. הם רושמים את המלצתם עליך- האם לאשר או לדחות את הבקשה, כולל הסיבות לכך.
3. כל התהליך מתחיל בפנייה למש"קית הת"ש שלך ובקשה (כולל מילוי כמובן) של טופס 55.
4. ביטול סעיף נפשי הוא לא דבר פשוט. אם לקבל אותו היה תהליך לא קל, אז לבטל אותו יהיה קשה על אחת כמה וכמה.

ישן 09-12-2006, 14:47
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
תוספת קטנה

לכל מה שנאמר: שלא כמו בהורדת פרופיל מסיבות נפשיות, העלאה מ-45 ל-97 לעולם לא תתבצע בשלב אחד. אתה יכול לצפות קודם להעלאה ל-64/72 ורק אחר כך ל-97 (וגם זה כמובן רק אם הפסיכיאטר ימליץ על כך).
קח בחשבון שתהליך בקשת מעבר יחידה הינו חסר משמעות, עד שלא תהיה כשיר רפואית לאופי התפקיד והיחידה.
מכיוון שכל שלב יקח מספר חודשים כמינימום לפחות, אתה יכול לצפות לבין חצי שנה לשנה וחצי של תהליך.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 09-12-2006 בשעה 14:52.
ישן 09-12-2006, 19:32
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
טכנית, ברור
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "טכנית , קב"ן יכול להמליץ על פרופיל 97 בלי לתת לפני פרופיל אחר 64-72 וכדו"

עלייה מ-45 ל-97 משמעותה ביטול סעיף ישירות, במקום הורדת החומרה שלו לדרגת ביניים. מניסיוני עם דיר הרבה חיילים שהעלו פרופיל (גם שלי וגם ששירתו איתי) זה לא יקרה. ברמת המלצת הרופא המומחה (פסיכיאטר) יש נטייה לדרוש ההסתגלות בשלבים, לדוגמה אבט"שים או מעבר ליחידה יותר מבצעית כדי לקבל חוות דעת על התפקוד החדש.
אבל באמת אין מניעה מלבקש זאת.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר