לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2006, 16:15
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב "כל הכבוד!"

אם תהיה יותר ספציפי יהיה לי יותר קל לענות...

לא עולים לי יותר מדי טיפים חוץ מאולי לא להביא יותר מדי ציוד, ולהתחיל ללמוד בד"חים לפני חודש טיסות.
תתכונן לזה שאולי תהיה שבוז, כי אתה כנראה תהיה שבוז. הקורס מלחיץ, והאווירה לא נוחה. מצד שני, אל תיתן לשביזות לשבור אותך. הרוב, ואולי כולם נכנסים לדיכאון מדי פעם... וכמעט כולם חושבים על לחתום וויתור בשלב כלשהוא במכין. תנסה לקחת את הבאסה בסבבה ולהזכר מדי פעם איפה אתה נמצא.
גם תתכונן לזה שאולי לא תהנה מהטיסות גם אם עכשיו אתה בטוח שכן... אבל שטויות, זה טבעי.

בסה"כ הקורס כיף, ויש הווי נחמד ומיוחד מאוד גם אם נראה כאילו אני יורד כאן על הקורס לגמרי. תנצל את הסופ"שים לנוח ולהתגבש עם החבר'ה שלך בגף וזה יקל עליך מאוד.
ותביא (לא בשבוע הראשון) ציוד לינה מהבית, זה עושה הבדל משמעותי גם אם זה נשמע דבילי.

גל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2006, 20:38
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי XerionX שמתחילה ב "[QUOTE=frydman]אחרי הצ'קים..."

להפך. זה בונוס!

ככה אם תצטרך, תוכל להוציא אותו החוצה במקום מעצורי אויר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 14-12-2006, 08:03
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
שלום
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי TheLemons שמתחילה ב "אני שואל בגלל שמעניין אותי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TheLemons
אני שואל בגלל שמעניין אותי לשמוע מה עשית אחרי זה
ואני לא מסכים איתך
כן להעביר פז"מ בביסט, בעיקר בשלבים האלה זה אחד הדברים הכיפים
ומסכים איתך מאוד לגבי עניין הסטיגמות במגמות בביסט
מצד שני אני לא יודע איזה מספר קורס אתה היית, אבל קח בחשבון שיש היום את הנושא של התואר מה שמעלה את השירות ל12 שנים. 9 שנים קבע לשרת כמכונן זה באמת מוגזם
מה רע לצאת מהביסט ולעשות תפקיד יותר מעניין עם פחות קבע?

לא ניתן לקבוע כאן מה נכון או לא נכון. לכל אחד מאיתנו שאיפות שונות וכיוונים שונים בחיים. אין פתרון אחד סגור - כל אחד צריך להחליט מה מתאים/יתאים לו יותר.
אני יכול לומר לך בוודאות רק לגבי עצמי - למרות שהמשך שירותי הבטחוני היה נפלא ,מרתק ומתגמל - בראיה לאחור , הייתי מעדיף להיות צ"א בח"א - ובשלב מסויים אני משוכנע שהייתי מצליח לחזור לקורס ולסיימו כטייס/נווט . זה כל היופי בחיים - צריך לקבל החלטות גורליות בגיל 19 ...

ובנוגע אליי - אני הוא לא נושא האשכול . רוצה לשאול שאלה אישית? שלח בפרטי.

שחר
ישן 14-12-2006, 16:33
  hakkinenx hakkinenx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.05
תגובה ל"שחר אדום"
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי שחר אדום שמתחילה ב "שלום"

הטענה שלך, של המשך בקורס בתור מכונן, מתבססת על הטיעון שלאחר מכן ככל הנראה תיהיה אפשרות לשדרג את ההסמכה. אני מסכים עם הטענה, אך לא בביסוס שלה:

א. קשה להחזיק שלוש שנים בקורס (בייחוד בקורס טיס שמטבעו קשה ואינטנסיבי) כשאתה מועמד לתפקיד שאינך מעוניין בו. המחשבה לשדרג את ההסמכה בעוד כמה שנים איננה תחזיק אותך לאורך תקופה כה ארוכה, בקורס ובקבע.
ולכן,משובצים למגמה ייחודית זו צריכים לאהוב את התפקיד ולהעריך אותו. רק מחשבה זו תיתן להם את הכח לסיים ולהיות מכוננים טובים.
ב. לא תמיד ניתנת האפשרות לשדרג את ההסמכה. הייתי בקורס טייס (אני עדיין בו), ולמעשה, זו פעם ראשונה שאני שומע על אפשרות כזו.

מקוה לתגובה.
גיא

נערך לאחרונה ע"י hakkinenx בתאריך 14-12-2006 בשעה 16:35.
ישן 19-12-2006, 07:45
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
צודק
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי hakkinenx שמתחילה ב "תגובה ל"שחר אדום""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hakkinenx
הטענה שלך, של המשך בקורס בתור מכונן, מתבססת על הטיעון שלאחר מכן ככל הנראה תיהיה אפשרות לשדרג את ההסמכה. אני מסכים עם הטענה, אך לא בביסוס שלה:

א. קשה להחזיק שלוש שנים בקורס (בייחוד בקורס טיס שמטבעו קשה ואינטנסיבי) כשאתה מועמד לתפקיד שאינך מעוניין בו. המחשבה לשדרג את ההסמכה בעוד כמה שנים איננה תחזיק אותך לאורך תקופה כה ארוכה, בקורס ובקבע.
ולכן,משובצים למגמה ייחודית זו צריכים לאהוב את התפקיד ולהעריך אותו. רק מחשבה זו תיתן להם את הכח לסיים ולהיות מכוננים טובים.
ב. לא תמיד ניתנת האפשרות לשדרג את ההסמכה. הייתי בקורס טייס (אני עדיין בו), ולמעשה, זו פעם ראשונה שאני שומע על אפשרות כזו.

מקוה לתגובה.
גיא

שלום גיא, מתנצל על התגובה המאוחרת

בגדול - אני מסכים עם כל דבריך. שדרוג ההסמכה אפשרי , קרה ,קורה ויקרה אם כי אכן לא במסות גדולות.

ברמה האישית - אני חלמתי לטוס. להיות באויר . להיות אצ"א . (ואם אפשר על הדרך להיות מוקף במיטב בנות ישראל - מה טוב...) לכן אני סבור שהייתי קצת נמהר מידי .

תצליח בהמשך הקורס!

שחר
ישן 13-12-2006, 11:35
  bommer bommer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
שלום לכולם...
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי mvShape שמתחילה ב "[font=Verdana]מאיזה צ'ק אפשר..."

אני גם מתחיל את הקורס בעוד 22 ימים ותאמת זה די מסקרן אוית לראות כבר את כל מה שאני עומד לעבור לפחות עד הצ'קים וכמובן כולל את הצ'קים...
לא למדתי פיזיקה אך אני כעת נמצא ממש לקראת סוף החוברת אך כמובן זה לא ברמה של 5 יחידות לימוד אלא עברתי על החומר עם מורה פרטי קצת.
לגבי מתמטיקה אין לי בעיה אך עדיין הלימודים והלחץ ולימוד הבדחים, אלו דברים שמפחידים אותי כי יש רצון להיות כמה שיותר טוב ולהצליח כמה שיותר אבל כמובן יש גם איזה גבול שאתה מסוגל.
לגבי הצ'קים יש לי עוד יורת חששות.אני מבין שעפים בכל שלב של הצ'קים אך האחרון הוא המכריע.היו אנשים שלא עברו וכתבו שאמרו להם שיש להם רמת טיסה נמוכה, התמצאות לא הכי טובה ועוד כל מיני דברים שנשמעים שממש קשה לבצע אותם ותאמת אני רק חושב על איך אני אוכל לטוס ברמת טיסה תספק את הבוחנים שלי ופשוט זה נראה בלתי אפשרי.בקיצר אני די בפניקה מכל הקטע של הטיסות.
יש עוד אנשים כמוני?
תודה רבה ובהצלחה לכל מי שעף מסיבה כזאת או אחרת ולכל מי שנמצא בקורס
ישן 13-12-2006, 17:27
  Elron_t Elron_t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
גם אני אתגייס יחד איתך
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי bommer שמתחילה ב "שלום לכולם..."

ולדעתי אין לך ממה לחשוש. נכון, הצ'קים והטיסות הן המסננת הגדולה ביותר בקורס, אבל הרי כל מטרתו היא לאתר ולהכשיר את הטייסים הטובים ביותר. כלומר, גם אם נמצאת לא מתאים (ואני באמת מאחל לך מעומק ליבי, שתמצא מתאים) זה לא סוף העולם. טובים כמותך נפלו, גם בעבר. אתה תרים את הראש ותשמח על עצם העובדה שנפל בזכותך להשתתף בקורס, ולחוות דברים שספק אם אחרים חוו או יחוו בעתיד.

תבוא מרוכז, תבוא עם רצון ללמוד ולהשקיע, לתת את כל כולך, ואני מאמין שיהיה בסדר גמור. אם אכן תתן את המקס' ולא תעבור- אינך מתאים לקורס, וטובה שעה אחת קודם.
אל תלחץ, אל תחשוש, תשתדל להנות ותראה שהכל יעבור כמו שצריך :]

בקשר ללימודים, אין הרבה מה להוסיף, הולכים ללמד אותנו שם את כל החומר, ואם תשקיע, ותעשה מאמץ במסגרת הזמן הנתונה, תוכל להגיע לציונים מקסימליים.

הרבה הצלחה, לך, לכולם, וגם לי (:

אלרון.
ישן 14-12-2006, 16:01
  TheLemons TheLemons אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.06
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי silent duck שמתחילה ב "אני גם מתגייס לקורס הקרוב..."

אין לך מה להתעסק בזה יותר מידי, זה לא שאתה יכול לשקול אם אתה רוצה לעשות תמסלול הזה או משהו.
אתה עושה את הקורס, בסוף בסיסי שזה בערך 11 חודשים בקורס אתה עושה צ'ק קרב, וחלק מקבלים להמשיך לצ'ק מכוננים. ואז הם עושים את הצ'ק- מי שעובר ממשיך במסלול הזה, ומי שלא הולך הביתה. אין פה עניין של אפשרות, ואל תנסה בכלל להכנס לראש שלהם ולנסות איזה אנשים מקבלים מה בקורס ואיך מחליטים מי עובר מה וכל זה, כי אי אפשר לדעת, יש המון שיקולים. מן הסתם אלה חברה שהרמת טיסה שלהם יותר נמוכה אבל מתאימים מבחינות אחרות לתפקיד הזה.

המסלול הוא פחות או יותר אותו מסלול של כל אחד אחר בקורס, רק שהמכוננים והנווטי תובלה עושים את ההכשרה שלהם בבח"א 27, מה שאומר שבמשך הראשוני והמתקדם אתה רוב הזמן לא בביס"ט שזה די מבאס.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:21

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר