לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2006, 21:08
  moshe_m_ moshe_m_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
או קיי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ElectroBunny שמתחילה ב "רגליים ידיים ראש....הכל..."

ידיים: יש את חמשת הכוכבים שהם בעצם כל ההגנות של הידים זה קצת קשה להסביר אבל אני ינסה בכל זאת.. (אני ינסה למצוא סרטון או להסריט את עצמי אבל לבנתיים), לחשל את האגרופים, וגב היד והפנים שלה ומרפקים
טוב אז ככה בשביל לחשל את העצם של היד אתה צריך לעמוד מול מישהו או מול עץ ולתת לא מכות עם העצם יש לך 5 מכות שאתה צריך לתת בשביל זה הראשונה היא הפנים של היד (הצד הפחות שזוף) המכה השניה היא החוץ של היד (הצד השזוף יותר) המכה השלישית היא צד היד כלפי חוץ והמכה הרביעית היא צד היד כלפי פנים המכה החמישים והאחרונה היא על הגולה שמחברת בין כף היד לעצם היד

כמה נקודות לגבי איך שעוסים את זה:

קודם כל כשאני אומר יד אני מתכוון לזרוע לא לכף היד

יש סדר למכות ואפשר לעשות אותן רצופות אבל זה יהיה ממש בלאגן להסביר את זה ואתה גם לא תבין כמו שאמרתי אני אנסה למצוא סירטון או שאני יסריט את עצמי

חשוב לציין שכאשר נותנים את המכות הרגליים בפיסוק מול מי שמתאמנים איתו לא משנה אם זה עץ או חבר.. לא זזים נשארים באותו מקום

כל המכות נעשות בכף יד פתוחה..

המכה החמישית היא בשונה מכולן לא לצד היא קדימה כמו אגרוף כשהגולה של העצם מתנגשת בגולה של מי שעומד מולכם

יש עוד סעיף לגבי המכה השלישית והרביעית הם צריכות לבוא בסיבוב מלמעלה למטה אבל כמו שאמרתי קשה מאוד יהיה להסביר ואני ישתדל להסיג סרטון..
טוב זה היה לגבי חמשת הכוכבים..

לחשל את האגרופים: לעשות שכיבות שמיכה על אגרופים על הריצפה אם זה קשה לך אז תתחיל מלעשות על בגד או משהו אבל תזכור שהמטרה היא לעשות על הרצפה

הדבר הכי חשוב זה בשום פנים ואופן לא לתת לקיר או לעץ זה מסוכן ולא יעיל...

טוב בשביל לחשל את כף היד מבפנים ומבחוץ אני ממליץ על שקית אורז.. לתת לה כפות עם כף היד ועם פנים היד כנ"ל מרפקים
שקית אורז גדולה מה שאני מתכוון אליה עולה בסופר בערך 25 שקל אם אתה קונה תעתוף אותה בציפית אפשר גם לתת לה אגרופים

לגבי חול ואפונה קפואה לא למה? כי זה הורס את היד כשנותנים מכה לאורז הוא זז הצידה ומקבל את הצורה של היד חול ואפונה לא עושים את זה מה שכן אפשר לעשות זה לקחת מים קרים מאוד ולעשות את אותם הפעולות

זה היה לגבי הידיים עכשיו בקשר לחישול הראש אי אפשר לחשל את הראש אלה אם כן אתה רוצה לקבל אגרופים לראש אתה לא רוצה נכון?!?!

רגליים:
עצם של הרגל לבעות בעץ אם אתה מתקדם או בעיתות קלות אם לא הדרך השנייה היא כריות או בעיתות אחד לשני
עוד חלק שרגל שניתן לחשל הוא המקום שאילו הלוקיק מגיע השריר של השוק את הפנימי לא ניתן לחשל את החיצוני אפשר ורצוי פשוט מאוד לפסק את הרגליים ולשבת באוויר עם גב ישר אחר כך למתקדמים אפשר להחזיק משקולות..

עוד משהו לגבי היד את שריר היד ניתן לחשל בזה שנותנים לא מכות זה הראשון והשני שלפי דעתי יותר עדיף הוא פשוט לדעת לא להתאמץ כל כך בקרב ככה הסיכוי שהשריר יפגע נמוך.. למה? בגלל שכאתה מתאמץ השריר מתנפח והווריד יוצא אם אתה מקבל מכה לשריר יש סיכוי טוב שהוא יקרע (קרה לי כואב מאוד) ולא תוכל לזוז מספיק זמן בשביל שיוכלו לקרוע אותך..

יש עוד חלק בגוף שאתה מעוניין לחשל? בטן? חזה?

נערך לאחרונה ע"י moshe_m_ בתאריך 11-12-2006 בשעה 21:14.
חזרה לפורום
ישן 12-12-2006, 14:23
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ElectroBunny שמתחילה ב "[font=Verdana]4..."

לתת אגרופים בפח עם גחלים באמת נשמע קיצוני מדי, בכל מקרה אני לא שמעתי על דבר כזה...

בקשר למכה עם האצבעות - צריך קודם כל לחזק את האצבעות ואפשר לעשות את זה על ידי שכיבות שמיכה על האצבעות, ובמקביל גם להתאמן על מכות עם האצבעות(כמובן בהתחלה חלש מאוד ולעלות בהדרגה) כאשר כף היד ישרה, צריך לדעת את הטכניקה המתאימה בשביל שהאצבעות יהיו יציבות ויתקפלו כמה שפחות, הטכניקה מאוד חשובה, קשה להסביר את הצורה של האצבעות וכף היד במילים אבל בכל זאת צריך שהאצבעות יהיו כמו בצורת גלים כאשר מפרק האצבע האמצעי(הבולט והעגול) הוא הבולט כלפי מעלה, וצריך להפעיל המון כוח באצבעות בזמן המכה.

חזרה לפורום
ישן 13-12-2006, 13:01
צלמית המשתמש של @=Nir=@

מה שתיארתי עם המסמרים
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי moshe_m_ שמתחילה ב "קיצוני לא..."

בזה דווקא לא שמעתי משתמשים בשביל חישול, בדרך כלל עושים את זה רק בהופעות שהמטרה שלהם להראות דברים יפים ושימשכו תשומת לב אז עושים דברים אלה...
ודרך אגב תרגיל זה הוכח כלא מסוכן במיוחד, ראיתי תוכנית מדעית על אומנויות לחימה(לא זוכר איזו), ובדקו שם דברים כאלו, עשו שם גם את התרגיל שבו מישהו שוכב על מיטת מסמרים ושוברים עליו אבן גדולה(שטוחה), הראו שם שאין סיכוי לפציעות רציניות בגלל צפיפות המסמרים, ושמסמר לא יכול לחדור לגוף בגלל שיש עוד הרבה מסמרים והמשקל מתחלק בינהם ככה שמסמר לא יכול לחדור לגוף, מקסימום חתך קטן, זה סך הכל חוקי פיזיקה פשוטים...

חזרה לפורום
ישן 14-12-2006, 12:58
צלמית המשתמש של @=Nir=@

כנראה שזה כואב
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי IDAN232 שמתחילה ב "[font=Verdana]כן אבל יכול..."

אבל על כאב מתגברים... הפציעה הכי חמורה שיכולה לקרות מדבר כזה היא חתך קל בגב, מסמר לא יכול לחדור בצורה רצינית לגוף אלא אם כמעט כל המסמרים חדרו לגוף וזה בגלל שהמכה היא נקודתית ומכים על בלוק רחב ושטוח, ככה שגם העוצמה לא נוחתת כולה על נקודה אחת אלא גם מתפזרת בין שאר חלקי הבלוק(באופן יחסי כמובן).
תחשוב על הגוף כמעין בלוק שמונח על מיטת מסמרים(כמו בתרגיל הזה) ונותנים בו מכה במרכז עם פטיש, אם המכמה תהיה מאוד חזקה היא תוריד את האיזור הספציפי שספג את מירב העוצמה(מרכז הבלוק) ותשפד אותו על המסמרים, כדי שכל הבלוק ישתפד על המסמרים צריך שתהיה מכה מאוזנת לכל אורך הבלוק ומספיק חזקה ורק אז המסמרים יחדרו לכולו.

יש סדרה מדעית אני חושב שקראו לה "הפיזיקה של שאולין", ששם הראו הרבה תרגילים מיוחדים שמבצעים נזירי השאולין, והסבירו איך התרגילים נתמכים על חוקי הפיזיקה. תכניק מעניינת מאוד. תוכל למצוא אותה ב - www.youtube.com

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:19

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר