לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2006, 14:52
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "מומלץ לקחת את העצות של אודי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שחף דרור
מומלץ לקחת את העצות של אודי (לגבי קנון-ניקון) בערבון מוגבל מאוד. כשתרצה לעבור לDSLR תחשוב טוב בדיוק איזו מצלמה תתאים לך ביותר, ולפי זה תבחר.
(ובכל מקרה עדשה הפוכה היא פתרון די טוב. ראיתי תוצאות טובות מאוד של צילום מהסוג הזה. זה אמנם לא מגיע לאיכות של DSLR עם עדשת מאקרו איכותית, אבל הי - זו מצלמה קומפקטית, אחרי הכל.)

למה בערבון מוגבל?? שרוצה לצלם מקרו עדיף לו ליקנות קנון כי הקרוף הוא 1.6 ולא 1.5 ולכן היא טובה יותר למקרו. דבר נוסף הוא שיש לה את העדשה הטובה יותר בישביל מקרו.
http://www.zap.co.il/models.asp?Sog...DB188746=188800

בניגוד לאנשים בפורום אני לא אומר איזו מצלמה טובה יותר קנון או ניקון כי זה ממש לא מענין אותי אני יודע מה אני אוהב. אבל צר לי לבסר לך פו יש לקנון את היתרון.

נערך לאחרונה ע"י אודי גילת בתאריך 12-12-2006 בשעה 14:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2006, 16:34
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אני לא מתכוונת להתווכח איתך,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שחף דרור
ולכן כדאי מאוד שתמליץ לו על קנון, שהלא ברור שהוא ירוץ מיד לקנות את ה-5D.
על מצלמות כניסה שמעת, אודי?

אני לא מתכוונת להתווכח איתך, אני משתדלת לא להיכנס לוויכוחים האלה כדי לא לטעות ולהטעות מישהו. רק ציינתי שאין צורך לרוץ כעיוור אחרי ההמלצות שלך לקנון. אני יודעת (בעצם, אחרי התגובה האחרונה שלך אני לא בטוחה) שזה בצחוק, ולא תמליץ למישהו סתם ככה על קנון (ועוד באופן כ"כ כללי, רק שם של חברה), בלי לדעת מה התקציב והצרכים שלו, אבל לא תמיד השואל מודע לזה.

אני ממש לא מבין מה את רוצה מימני. אני לא אמרתי לבן אדם ליקנות 5D. רק אמרתי שלמי שרוצה ליקנות מצלמה למקרו הקנון טובה יותר ביגלל שהיא עם קרוף של 1.6. ומי שרוצה ליקנות את ה 5 הוא יודע שהיא 1 ל 1. ומי שלא יודע וסתם רץ ליקנות אותה אז הוא ממש לא מבין בציוד ועם הוא קונה מצלמה של 2500 דולר מבלי ליבדוק שום דבר זו בעיה שלו. בכול מיקרה העדשה שצינתי היא העדשה המקרבת ביותר שיש כיום. אחת שטוענת שהיא לא רוצה להיכנס לביקוחים האולו את ממש ניכנסת בי על משהו שאני אפילו לא אמרתי. ובקשר להודעה האחרונה גם את זה אני לא אמרתי. ברור שה 5 טובה יותר אבל לא במקרו. ומקרו זה לא הדבר הכי חשוב בחיים.
בכול מיקרה שחף עם את רוצה ליתקוף אנשים חפסי אנשים אחרים ותבדי שאת תוקפת אותם על משהו שהם כן אמרו.

וכמו שאמרה gandalf-it אני בכלל לא אמרתי ליקנות את ה 5D. אז שחף תירדי ממני. ועל תכניסי לי מילים לפה. לרוב האנשים גם ה 30D מספיקה ואפילו יותר מידי.

נערך לאחרונה ע"י אודי גילת בתאריך 12-12-2006 בשעה 17:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:34

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר