לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2006, 13:45
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
אני חייב לציין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tar88z שמתחילה ב "דרקוני החופש"

סחטיין על הכתיבה. אני, בחיי, ניסיתי לכתוב ספר אחד. הבעיה: מחקתי אותו אחרי 20 עמודים, כי לא היה טוב, והתחלתי חדש. שוב מחקתי אחרי 20-25 עמודים, והתחלתי אחד מחדש. כך נמשך מגיל 10. כיום אני בן 13, ולפני שנה התחלתי לכתוב ספר אליו באמת התחברתי (אחרי שלמדתי מטעויותיי הקודמות כשבע-מאות וחמישים ושלוש פעמים), ועד היום אני כותב אותו. אני כבר בעמוד ה- 41.

אבל, יש 2 בעיות:

1) אתה טוב ממני. אני לא שמח מזה, אבל אני מודה בזה. ואני מעריך אותך, כי אני יודע עד כמה קשה זה לכתוב ספר שלם.

2) כשהתחלתי לכתוב הייתי בן 12, ואז עוד לא ממש הייתי צריך להגיש עבודות, אז לא למדתי שכתב 16 הוא יחסית אפילו גדול. כתבתי 18-20 עמודים בכתב 18, ועכשיו אני לא יכול לשנות את זה כי הכל יתבלבל.

3) אני לא יודע לספור.

puzpuz.
חזרה לפורום
ישן 11-12-2006, 22:38
  tar88z tar88z אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
נחמד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "אני חייב לציין"

קודם כל המון תודה על הביקורת.

חבר שלי שגם כותב אמר לי משפט מאוד יפה

לא תוכן הדפים ואכות הספר הם החשובים. אלה כמות הדפים שכתבתה (בפונט 12)

זה נכון מאוד כי לכתוב זה דבר קשה וערוך וספר של 300 עמודים (150 עמודי וורד)
לוקח שנה, שנתיים של עבודה יום יומית, ואז מגיע עדון עורך שאומר לך למחוק רבע מהפרקים ולכתוב מחדש וזה הסקנד דראפט

הנקודה היא כזאת. יש עשרות אלפי ישראלים שכותבים את השירים הקצרים שלהם וכולם אותו דבר וזה חסר משמעות.
אני בן 19 ורק לפני השנה היה לי ת'כוח לכתוב באמת. אתה בן 13 וזה כבוד. הגיל המקובל הוא בטח 40 אחרי תואר שני בספרות ותור באיזה עיתון.
זין. צריך לדעת לא לפחד אם הרבה עומץ. אתה בן 13 ותכתוב את הרב מכר בגיל הזה.
חזרה לפורום
ישן 12-12-2006, 16:36
  tar88z tar88z אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
הממ
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "חחח שום רב-מכר אני לא אוציא בגיל הזה..."

לא אתה כנראה לא תסיים ספר השנה או שנה הבאה, אם כן מאוד לא סביר שהוא יתקבל לאור ובטח שלא יהיה רב מכר. הרי אתה בן 13 ואין לך תואר שני בספרות או טור יומי בעיתון מכובד.
אבל אם לא תסכים אם כל מה שזה אתה אמרתי, אז יהיה לך סיכוי.

האמונה נותנת את הלגיטמציה להצלחה חסרת סיכוי סטטיסטי, וכמובן שאם לא תאמין בעצמך בכלל אין לך סיכוי.

אם אדם מאמין אמונה מלאה ועיוורת בכל חלומותיו הפרועים ביותר, אז הוא כבר שונה מהכלל ויש לו סיכוי להגשים אותם. בעוד שאם אדם מוותר על חלומותיו, הוא תמיד יוותר על חלומותיו עד יום מותו.
ובכלל, לא כיף לחיות ככה.

מה שגם 40 עמודים זה מאוד מרשים, אני די בטוח שלא קיים כמעט אף אחד בישראל שבגיל 14 סיים לכתוב ספר בין אם הוא הצליח ובין אם לא.

בכל מקרה, כבר הסכמתה שאני כותב טוב ממך, כך שאם תרצה אשמח לקרוא את הסיפור שלך ולהגיב.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר