לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2006, 22:19
צלמית המשתמש של O-SilveR
  O-SilveR O-SilveR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.05
עצות לבחירת נגן MP3 ומצלמה דיגיטלית

ברצוני לקנות נגן MP3 ואני לא ממש מתמצא באיכות המכשירים ובחברות המובילות בתחום ומה איכותי
ישנם מספר פרמטרים שהייתי רוצה: מחיר עד 300 ש"ח, נפח זיכרון 1-2 ג'יגה, אפשרות להצגת עברית תקינה (לא הפוכה ולא ג'יבריש)...הייתי מעדיף גם שהמכשיר יהיה נטען ולא עם סוללה AAA, למרות שממה שהסתכלתי הבנתי שבמקרה הזה מדובר כבר בנגן MP4 ושם האפשרות היא או יקר וטוב או זול וחיקוי גרוע...
אז כל מי שיודע להמליץ לי לגבי מכשירים מסויימים ולפרט לי קצת למה וכמה אז זה יהיה מצויין
אותה שאלה יש לי לגבי מצלמה דיגיטלית...אני פחות לחוץ על לקנות מצלמה דיגיטלית כי אני לא מוכן להשקיע מחיר גבוה במיוחד עליה...ואם יש מצלמה טובה במחירים 500-700 ש"ח אז אני אהיה מעוניין לשמוע המלצות...ואם אפשר גם הסבר על כל הזום דיגיטלי ואופטי ומה החשיבות של זה ומה האיכות, כי אני מבין שזה הפרמטר הכי חשוב במצלמות דיגיטליות
בכל מקרה תודה מראש ואני אעקוב אחרי האשכול הזה לקרוא את המלצותיכם
:-)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר