לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2006, 10:44
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אם אתה טוען לאמינות, למה שקודם כל לא תודה שאתה גולש אחד תחת כמה ניקים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זעקת-אמת שמתחילה ב "בעקבות נעילת האשכול של האדון הנכבד מזוז"

בוא ונתחיל מזה... אני אגלה לך סוד קטן... למנהלים פה, יש יכולת לזהות אם משתמש אחד מתחבא מאחורי כמה שמות גולשים (ניקים). אם אתה לא רוצה להתפדח, אני ממליץ לך להודות.

אני רוצה שתודה שזעקת אמת=OS2= נוח_בר_מוח=aorit= toto_finish

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2006, 12:21
  OS2 OS2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
לינוקס הדבר היחיד שהוא קיבל כאן זה חרא...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rany שמתחילה ב "האשכול ננעל וטוב שכך"

והלוואי, ובאמת הלוואי שהוא יצליח לחיות בכבוד בקנדה.
ואם הייתי יכול לעזור לו, הייתי עושה זאת בשמחה - ומסיבות הפוכות לגמרי משלך.

בינתיים, מומלץ בחום שתודה לאל יום יום על כך שאתה לא עובר את מה שהוא עובר ושאף אחד לא יורד לך לחיים, וזאת - במקום להתנשא ביהירות ולנסות "לתת עצות" לאדם שאף על פי שהוא צעיר בגילו, הרי שבנסיונו - הוא מכיל הרבה מאוד אנשים רבים וטובים. (מעניין למשך כמה שניות היית "שומר על פאסון" עד שהיית מתחיל להזיע - אילו היו מאיימים לך על הילדים, מראים לך תמונות שלהם בגן, מוכיחים לך מה הם מסוגלים לעשות להם - ואין לך עם מי לדבר...ולהבנתי - זו גם הסיבה שהבחור שתק תקופה ארוכה...)

ועוד הצעה אחת קטנה...
עצור שניה...לפני שאתה מסתער על המקלדת לכתוב תגובה לדבריי - בא רק תניח...רק תניח שיש סיכוי אחד קטן שאכן יש צדק בדבריו ...ובאמת מאיימים עליו ויורדים לחיו - הרי רק בשביל אותו אחוז קטן - היה כדאי לשתוק ולומר "איני יודע" - במקום לבזות.

בתקוה שאולי תתפקח ולו במעט (וזה לא אישי),
כי בתכל'ס, גם עמי יודע שמול חיות אדם שמחזיקים בתפקידי מפתח - גם אם תרצה מאוד - לא תוכל לעזור לו.
הרי כמה שלא תתאמץ את יודע שאתה בסך הכל "אזרח קטן", תולעת נחמדה שלא יוצאת מהשורות...(הרי כך חונכה מלידה).

ושוב - כל מה שאמרתי זה לא אישי בכלל !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 11-12-2006, 13:52
  joos joos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
חזק וברוך חוץ מ...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי OS2 שמתחילה ב "הדבר היחיד שהוא קיבל כאן זה חרא..."

מהקטע של נרדף לדעתי צריך לחקור את הענין התמוה הזה איך הוא ברח או כמו כהוא טוען (הבן של משולם) הוכרח דברים כאלה שעולים לכותרות אסור שירדו ככה סתם צריך באמת לחקור בענין
נ"ב
רועי מה הקטע של כולם הם אחד ואחד הם כולם ואם זה נכון אז אולי הוא רוצה לתפוס יותר הד
זה עדין לא משנה לנושא המהותי ואתה חוזר וחוזר על זה
עברתי באשכול הקודם לראות מה ענינים שם (אני די חדש בשרשורים האלה של מי מגיב למי)
פתאום שמתי לב לתגובות של רועי AZ ואלה מה הקטע חשבתי השמצה פה השמצה שם
אבל חוץ מהשמצות ... אתה לא מאמין (גם אני לא ממש קונה הכל ) אתה לא עונה לשאלות לא מוסיף ידע או מידע או אפילו חוות דעת רצינית ואלה אם יש לך מידע על זה שזה שקר אז תן בראש
אבל אל תשמיץ מבלי ראיות על ההשמצה
ותאמין לי אני לא קרוב אליהם בכלל (זעקת אמת וכפיליו או אולי סיעתו)
אבל כתבת משהו כמו אתה מצפה שאני אגיב לדבר כזה או נראה לך שזה ראוי לתגובה (נראה לי על דרייפוס) ואלה לא ראוי אל תגיב
אם יהיה לי מה להגיב ואני אמצא דברים אמיתיים אני אתן לך דוגמא לאיך מגיבים בצורה חזקה באמת
אבל כרגע מה שנשאר לי לומר לחוות דעתי עדיין עם כל ההוספות באתר קשה להאמין שיש מצב כזה
אמנם יש דברים מאוד חותכים באתר של משולם אבל זה אומר אם חושבים על זה הוא נרדף 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כבר די הרבה שנים
ממש קשה לי להאמין
עוד נ"ב
כתבו שהוא פוגע בשמה הטוב של מדינת ישראל ורציתי לתקן --- אולי בשמה אבל שם טוב אין למדינה הזו וזה חבל
ישן 11-12-2006, 15:36
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
הוא מדבר על אמינות! הוא חייב להיות אמין בכול.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי joos שמתחילה ב "חזק וברוך חוץ מ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי joos

רועי מה הקטע של כולם הם אחד ואחד הם כולם ואם זה נכון אז אולי הוא רוצה לתפוס יותר הד
זה עדין לא משנה לנושא המהותי ואתה חוזר וחוזר על זה
עברתי באשכול הקודם לראות מה ענינים שם (אני די חדש בשרשורים האלה של מי מגיב למי)
פתאום שמתי לב לתגובות של רועי AZ ואלה מה הקטע חשבתי השמצה פה השמצה שם

בינתיים המושמץ זה אני. ואני מושמץ על ידי אותו אדם וזה נבדק. זה מוכח שזה אותו אחד שויושב בקנדה. וליצור הד מזוייף ע"י התחזות למספר אנשים, זה רק מראה כמה רציני הסיפור שלו.

אגב, גם אתה נרשמת אתמול...

ישן 11-12-2006, 14:56
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
כל אחד מקבל מה שמגיע לו - רצון האל
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי OS2 שמתחילה ב "הדבר היחיד שהוא קיבל כאן זה חרא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OS2
והלוואי, ובאמת הלוואי שהוא יצליח לחיות בכבוד בקנדה.
ואם הייתי יכול לעזור לו, הייתי עושה זאת בשמחה - ומסיבות הפוכות לגמרי משלך.

בינתיים, מומלץ בחום שתודה לאל יום יום על כך שאתה לא עובר את מה שהוא עובר ושאף אחד לא יורד לך לחיים, וזאת - במקום להתנשא ביהירות ולנסות "לתת עצות" לאדם שאף על פי שהוא צעיר בגילו, הרי שבנסיונו - הוא מכיל הרבה מאוד אנשים רבים וטובים. (מעניין למשך כמה שניות היית "שומר על פאסון" עד שהיית מתחיל להזיע - אילו היו מאיימים לך על הילדים, מראים לך תמונות שלהם בגן, מוכיחים לך מה הם מסוגלים לעשות להם - ואין לך עם מי לדבר...ולהבנתי - זו גם הסיבה שהבחור שתק תקופה ארוכה...)

ועוד הצעה אחת קטנה...
עצור שניה...לפני שאתה מסתער על המקלדת לכתוב תגובה לדבריי - בא רק תניח...רק תניח שיש סיכוי אחד קטן שאכן יש צדק בדבריו ...ובאמת מאיימים עליו ויורדים לחיו - הרי רק בשביל אותו אחוז קטן - היה כדאי לשתוק ולומר "איני יודע" - במקום לבזות.

בתקוה שאולי תתפקח ולו במעט (וזה לא אישי),
כי בתכל'ס, גם עמי יודע שמול חיות אדם שמחזיקים בתפקידי מפתח - גם אם תרצה מאוד - לא תוכל לעזור לו.
הרי כמה שלא תתאמץ את יודע שאתה בסך הכל "אזרח קטן", תולעת נחמדה שלא יוצאת מהשורות...(הרי כך חונכה מלידה).

ושוב - כל מה שאמרתי זה לא אישי בכלל !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

שישאר בקנדה , יצליח או לא יצליח הכל תלוי רק בו.
וכפי שציינתי, שישאר שם ובכלל לא משנה הסיבה.

אני לא עובר את מה שהוא עובר כי נולדתי בריא, ועל בריאותי אני מודה לאל. אף אחד לא יורד לי לחיים כי לא נתתי לאף אחד סיבה לרדת לחיי , ואף אחד לא יורד לחייו למרות שישנה סיבה כן לרדת לחייו (הפצת קונפסירציות הזויות העלולות לגרום לנזק אצל אחרים שהם גבוליים).

נניח ורק נניח שיש סיכוי אחד למאה שאין צדק בדבריו, אזי אני בטוח שאתה תתנצל שהכפשת עובדי ציבור וכינתה אותם חיות אדם. אני בטוח שתתנצל ואפילו תצום ביום כיפור ותזעק "חטאנו פשענו ...".

נכון, אני בסה"כ אזרח קטן אבל חיבורם של הרבה אזרחים קטנים יוצרים מדינה ועם.
הרבה תולעים שמכרסמים באושיות החוק וגורמים לריקבון - מפרידים את העם .

חונכתי מלידה לכבד את החוק וחונכתי להגיד תודה לכל אילו מכוחות הביטחון שעובדים בשקט ובהסתר על מנת שאזרח קטן כמוני יוכל לחיות את חייו טוב ככל האפשר, לגדל ילדים וללכת לבית הכנסת בביטחון.

מחד , הינך ממליץ לי שלא לתת עצות ומאידך אתה כן נותן לי עצות ועוד כותב על התנשאות . מוזר, אבל לא בלתי הגיוני, כי כך אתה חונכת.

קיבלתי את הצעתך ולא מיהרתי להגיב ואכן דברי היו מתונים יחסית למה שהתכוונתי לכתוב תחילה. על עצה זו אני דווקא מודה לך.
ישן 11-12-2006, 15:05
  ha_miki ha_miki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.02
ל OS2

אתה בעיניי חידה !!!
ואני יגיד לך למה אני חושב ככה
השם שלך הוא OS2 מערכת הפעלה שפותחה ע"י IBM ומייקרוסופט בסוף שנות ה 80 למחשבים אישיים,עלייה ד"א ביססו מייקרוסופט את מערכת ההפעלה שלהם LANMAN שעלייה בוססה ווינדוס הראשונה 2.0 אם אני לא טועה . אבל משום מה יש לך ציור של פינגווין שאותו משום מה אני משייך ללינוקס ולתנועת הקוד החופשי והיות ומייקרוסופט ולינוקס אינם בדיוק ידידים משכבר הימים אני רואה פה סתירה . עכשיו לאור ההשקפה שלך ולאור זה שאתה מין הסתם חובב לינוקס
אני יכול להניח שאתה אולי גר בראשל"צ (התנחלות) ואוהב את GNU\LINUX
ברגע שאני יגמור לקמפל פה GCC יהיה לי עוד זמן לחשוב על זה .

נ.ב : כל העניין הזה של משולם לא מזיז לי כהוא זה .

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר