לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2006, 19:06
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
לא יודע מה היו השיקולים של הרב
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני מניח שאם מסלמי היה דורש שיוצב סהר ליד כל חנוכיה בארץ, היית מקבל זאת בהבנה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
לא כל צעד שנעשה ע"י דת הרוב לתועלת עצמה, מכוון לפגוע במיעוט...
ההתמרמרות המיותרת על נוכחות כמה עצי אשוח מסכנים בשדה תעופה, לא תביא לשום תועלת, אלא
סתם תציג אותו כניג'ס שמפריע לו שאחרים נהנים. זה שהם חוגגים את כריסמס, לא אמור להפריע
לו לחגוג את חנוכה. לא הוגן מצידו לצפות מ98 אחוז מהאוכלוסייה, שאינם יהודיים, שיציינו את חנוכה
באופן שווה לאופן הציון של כריסמס (ואגב, בארה"ב גם ככה חג החנוכה מיוצג הרבה מעבר לחלקם
היחסי של היהודים באוכלוסייה).

וגם יכול ליהיות שאני לא מסכים איתו, אבל זה מה שהחליטו בהנהגת שדה התעופה, אתה רוצה להתווכח על מה שלא ברשותך? הם עשו זאת בדרך חוקית להבדיל מאוכלוסיה אחרת שהיתה שורפת את כל המקום אם זה היה קשור אליהם.
הם החליטו, אז בגלל זה ישנאו אותנו? מה היום גם בגלל בקשה שונאים...
ובקשר לזה מתחתי, רק שתדע שלא שונאים את הרבנים בגלל הבקשות שלהם, שונאים אותם בגלל שהם יהודים ואותו הדבר חושבים עליך, גם אם תשלח כרטיס ברכה לשונאיך, עם מיליון דולר ישנאו אותך, להשליך את הגורם לשנאה על הרבנים זה מגוחח, אמרתי לך אתה כמו פותח האשכול, מתבטא כמו שהנאצים (סלח לי שאני משווה אותכם לזה) התבטאו: "היהודים הם הגורמים לבעיות בעולם" וכו'... רק שתחליף את המילה של יהודים ברבנים.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 17-12-2006 בשעה 19:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2006, 21:52
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
טוב די, אתה סתם מתפדח... ניתן לומר כמעט בודאות שהמדינות עצמן לא ימכרו לסורים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי סאשה הסוס שמתחילה ב "בטח עדיף לנסות לקבוע למדינות זרות איזה נשק יקנו...."

ניתן בקלות לשמור על אותו סטאטוס כמו היום. כחלק מרצון המערב ובייחוד ארה"ב להגיע להסכם, אני בטוח שניתן יהיה לכפות החלטה / להכתיב תנאים ברוח זו, שתהיה טובה בעיקר לנו. תוסיף לכך את העובדה שארה"ב גם כך לא תמהר למכור להם נשק, על אף הסכם השלום עם ישראל וזאת מטעמי זהירות מתבקשים, שנשק כזה עלול ליפול לידי גורמים מסוכנים. (יש סיכוי גדול שזה יקרה בסעודיה - בת הברית הגדולה)..

וכל זאת כמובן בהנחה שיזוז משהו בתהליך.

ישן 17-12-2006, 22:33
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני לא שולט על כלום... אני משיג שת"פ עם מדינות מערביות לא למכור לסורים.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי סאשה הסוס שמתחילה ב "אתה כבר גדול ועדיין לא מבין שלא תוכל לשלוט על ייבוא הנשק של מדינה זרה."

מדובר פה בסה"כ בשלוש מדינות פוטנציאליות. ארה"ב בריטניה וצרפת. לגבי שתי הראשונות אינני מוטרד, זו עסקת חבילה אחת. ארה"ב מטעמיה היא, לא תמכור ובריטניה כבת ברית ובעלת אינטרסים משותפים תשתף פעולה. צרפת עלולה להיות בעיה, אולי תהיה מכירת נשק מצידה, נשאלת השאלה עד כמה תהיה לזה השפעה בשדה הקרב.. המטרה העיקרית היא, לא להגיע למצב שבידי הסורים יהיו 200 מטוסי F-16 עשרות מסוקי אפאצ'י, מאות טנקי אברמס וחימוש מסוגים שונים.

ניכר שבנוסף לקש שאתה אוכל הרבה, יש לך גם הרבה בראש.

ישן 17-12-2006, 22:39
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
סחתין שאינך מוטרד. עצתי לך: לך וקרא על עסקת האיוואקס מ1981...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני לא שולט על כלום... אני משיג שת"פ עם מדינות מערביות לא למכור לסורים."

אם אתה לא רוצה להגיע לסוריה עם 200 אף 16 - הדרך למנוע זאת, היא לא לתת הכשר בינ"ל
למשטר שם, באמצעות מסירת שטח שולט לידי משטר זה. מרגע שאתה הסכמת להפקיד בטחון
אזרחי צפון מדינתך לגחמות השליטים בדמשק, איש לא יתייחס אליך כשתדרוש ממדינות אחרות, לא
להרוויח כסף ממכירת נשק לאותם שליטים.
אגב, ישראל מעולם לא התלהבה ממכירות הנשק החדיש למצרים ולסעודיה - יודע כמה זה עזר לנו?
תעשיית הנשק היא לובי אדיר שמעסיק מאות אלפי עובדים ועשרות חברי קונגרס וסנאטורים תלויים
בקולותיהם. זו הסיבה שמאבק האיוואקס הסתיים כפי שהסתיים, חרף היות הממשל בארה"ב אז,
הידידותי ביותר שידענו, וחרף היות הקונגרס אז, סופר ידידותי.
ישן 17-12-2006, 22:44
צלמית המשתמש של רועי AZ

כפי שאמרתי.. הכל מותנה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "סחתין שאינך מוטרד. עצתי לך: לך וקרא על עסקת האיוואקס מ1981..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
וכל זאת כמובן בהנחה שיזוז משהו בתהליך.

שאכן באמת נגיע למצב הזה, של מו"מ ושיחות ושארה"ב תחליט שזה בסדר...יצויין שהאמריקאים מכרו נשק מוגבל ביכולותיו (בעיקר לסעודיה). על אף שיש אפשרות להגביל את האמל"ח, ארה"ב תעדיף בכל זאת שלא לקחת סיכון. אגב, אם זה יהיה מעוגן במסגרת הסכם, עם כל הכבוד לקונגרס, אני לא רואה מצב שיקרה אחרת.

ישן 19-12-2006, 15:57
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה עונה וממשיך להתפדח.. כל מה שכתבתי היה באשכול אחר ובפורום אחר.
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי סאשה הסוס שמתחילה ב "לא מסובך. הבחור חושב שהוא יכול להגיד למדינות ריבוניות זרות מה לקנות במכולת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סאשה הסוס
ואז טוען שבגלל אנשים אחרים שונאים אותנו. ממש לא. בגלל הגישה האימפריאליסטית המגוכחת הזאת שונאים אותנו. יש מבין?

אגב, ניתן להבין שאתה קומוניסט?
ישן 19-12-2006, 15:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

הסינים והקוריאנים מעתיקנים... זה ידוע.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי סאשה הסוס שמתחילה ב "כן אה. מה הרוסים, הסינים והקוריאנים האלה מבינים בכלל בנשק?..."

ולגבי הרוסים, הבנתי שפגעתי בציפור נפשך, אבל למעשה רק בשנים האחרונות הם מייצרים נשק טוב בעיקר בתחום המטוסים (סוחוי 27, מיג 31). הייצוא שלהם מוגבל ובנוסף, החובות של הסורים לרוסיה, עקב עיסקאות נשק קודמות, נאמדים במיליארדים. אם הסורים יתבססו על נשק רוסי, הם לא יוכלו לפתח כח אווירי כמו שהיו מתבססים על נשק מערבי. רוסיה לא תיתן סיוע צבאי ע"ס 2 מיליארד דולר לסורים...

אבל איך מלין התוכי, לקחנו את האשכול למחוזות רחוקים מידי.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 19-12-2006 בשעה 15:58.
ישן 20-12-2006, 10:06
צלמית המשתמש של רועי AZ

מיג 29 הוא מטוס טוב, אבל לא סתם ציינתי א ה 27 ואת המיג 31.. (שעולים עליו בכל פרמטר.)
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אז הם יקנו ציוד רוסי וסיני..."

בכל אופן

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
אם הסורים יתבססו על נשק רוסי, הם לא יוכלו לפתח כח אווירי כמו שהיו מתבססים על נשק מערבי. רוסיה לא תיתן סיוע צבאי ע"ס 2 מיליארד דולר לסורים...כל שנה. (את זה הוספתי עכשיו)
.

תתייחס בעיקר לשורה האחרונה...

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 20-12-2006 בשעה 10:08.
ישן 20-12-2006, 16:22
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בזה אתה צודק
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מיג 29 הוא מטוס טוב, אבל לא סתם ציינתי א ה 27 ואת המיג 31.. (שעולים עליו בכל פרמטר.)"

אבל, "שלום" עם ישראל יפתח את הכלכלה הסורית למערב, וכסף מערבי יזרום אליה, ובכסף הזה סוריה תקנה מה שהיא רוצה - ואף אחד, כולל רועי AZ, לא יגביל אותה מה לקנות ומה לא. בנוסף, אתה לא יכול לפסול סיוע אמריקאי (כמו שמצרים מקבלת מאז ה"שלום" שחתמה איתנו)...
אגב, ישנה האמנה למניעת הפצת נשק גרעיני, ומדינות רבות חתומות עליה. אתה מוכן להסביר לי כיצד פקיסטן ואירן פיתחו תוכנית גרעין? הרי יש אמנה, יש הסכם, יש התחייבות לא להפיץ...

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 20-12-2006, 16:52
צלמית המשתמש של רועי AZ

סוריה לא תקנה באנגליה וארה"ב, אם יהיה שם איסור מפורש למכור
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "בזה אתה צודק"

להם נשק כזה. כשם שכרגע לא מוכרים נשק לאיראן וגם לא חלקי חילוף למטוסי ה F-14 שלה וגם לא לסורים, כך ימשיכו לא למכור לסורים. אני עדיין לא ברור? אני לא קובע לסוריה, אני בסה"כ מבהיר לארצות המעורבות את הסכנות...ודואג שזה יהיה מעוגן בהסכם.

ישן 17-12-2006, 22:40
צלמית המשתמש של רועי AZ

יש לי חדשות בשבילך, מאז 11/9, היקף מכירות הנשק ירדו
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""ניתן לומר כמעט בוודאות"? מעבר לעובדה שזו אמירה חסרת הגיון, היא גםפ שגוייה מבסיסה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
מכירת נשק לסעודיה ולמצרים מסוכנת למערב באותה מידה לפחות (האופוזיציה האסלאמית בשתי
מדינות אלה, חזקה מזו שבסוריה, וסכנת הפיכה היא מוחשית שם) - ובכ"ז מוכרים להן בהיסטריה.
יודע למה? כי כשמוכרים מוצר, מקבלים תמורתו כסף, וחברות נשק אינן מאופיינות ביתר רגישות...

מאותה סיבה שהזכרת בדיוק. אני כבר לא מדבר על העובדה שסעודיה מחזיקה בצי מטוסים מוגבלים ביכולתם ונחותים לעומת אלה שלנו. אבל, עם סוריה זהו עניין אחר לחלוטין, תקרא את תגובתי האחרונה לסוס.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר