לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2006, 14:12
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
המינימום שיצדיק?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אבינעם שמתחילה ב "אתר מרויח"

סכום שיכסה את ההוצאות הישירות + סכום שיכסה X ש"ח לכל שעת עבודה שאי מי מהחברה בזבז בעקבות האתר.
X = הסכום המינמלי שפחות ממנו לא שווה לך להשקיע במשהו.

לדוגמה:
1. עלות האתר, איחסון לשנה, רכישת שם תחום = 4000 ש"ח (אני מביא סכום זה רק כדוגמה, העלות האמיתית יכולה להיות הרבה! פחות, או הרבה! יותר).
2. עובד שטיפל בפניות מהאתר ועוד דברים הקשורים לאתר במשך זמן כולל של 400 שעות שעליהם הוא קיבל 10,000 ש"ח.
3. מנהל החברה, סגן מנהל ועוד אי אלו בכירים שבסך המצטבר "דיברתם" על דברים הקשורים לאתר בסך כולל של 50 שעות במקום לעסוק בדברים אחרים שיקדמו את החברה - סך שעות עבודה אלו שווים בעיניכם לדוגמה 2000 ש"ח.

קוד:
1 + 2 + 3 = total 4000 + 10,000 + 2000 = 16,000

סך הכל רק הוצאות זה 16,000 ש"ח (כי אם לא הייתם מבזבזים זמן על דיבור אודות האתר הייתם ממשיכים לעבוד ולהתקדם בדרכים אחרות). תוסיף לזה את המינימום שהיית רוצה להרוויח כדי שיהיה שווה לך להשקיע.

אני מציין שוב:
הסכומים שהצגתי הם לדוגמה בלבד. במציאות העלויות יכולות להיות ממש ממש שונות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2006, 21:42
  dmx124 dmx124 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.06
קצת סדר בבלאגן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אבינעם שמתחילה ב "האם ניתן להרויח מאתר ?"

שלום לך

אני חדש בפורום אז יכול להיות שהתשובה שלי תהיה מקורית יותר ....

דבר ראשון לפני שאתה פותח אתר אתה צריך לשאול את עצמך "מה אני מחדש לקהל הגולשים באתר שלי" הרבה אנשים טועים וחושבים שהם ממציאים את הגלגל (פותחים אתר שלא קיים ברשת) אז זהו שלא הכל קיים ברשת ... אבל לכל אתר יש את הייחודיות שלו ... וכך גם אתה צריך לשאוף ...

לגבי מספר כניסות ורווחים : הכל תלוי בסוג האתר שאתה מתכוונן לפתוח והאם הגולש הממוצע יבוא דווקא אלייך ולא למתחרה ... (יחודיות הזכרתי ?)

כניסות : לאחר פתיחת האתר אתה צריך שאנשים יכירו אותך ... עכשיו זהו שלב מאוד קשה ומסובך . אני ינסה קצת ללבן את העיניינים - אתה צריך שאנשים יבואו אלייך ממנועי חיפוש . אני אתן לך הסבר לגבי גוגל ואם זה עובד בגוגל אז זה עובד אצל כולם (MSN ושאר) בדוק !!!

איך בעצם גוגל מזה אותך ? לגוגל ישנה מין תולעת שהיא בודקת אתרים חדשים (כאלו שנרשמו בגוגל) הבעיה היא שאחרי שאתה תזמין את התולעת היא תבוא אלייך אחרי 3 שבועות עד חודש !!! כאן נכנס הקטע הפרסומי - לאחר שאתה תפתח את האתר תשקיע פעם אחת סכום בין 100 ל- 300 דולר בפירסום באתרים גדולים וגדולים אני מתכוון שיש לאתר הזה יותר מ-25 אלף גולשים ביום !!! כך התולעת של גוגל תבוא אלייך אפילו כעבור שבוע

רווחים מהאתר ישנם דרכים מגוונות : לשים פרסומות של גוגל AdSense , לשים באנרים פירסומיים , וכו'

ולשאלת מליון הדולר : כמה אני צריך להשקיע כסף ???
לצערי התשובה היא : כמה שיותר כך יותר טוב .... אבל אם אתה לא ממהר אתה לא צריך להשקיע הרבה ... אני יביא לך דוגמא קטנה :
שרת (מקום איחסון טוב) : 50 מגה לשנה עולה - 30 דולר
"דומיין ניים" : ישראלי 75 דולר לשנתיים , ביינלאומי 11 דולר לשנה
פירסום : 200 דולר
סה"כ : 305 דולר

אם אתה בחור שיכול ללמוד אני ממליץ לוותר על הפירסום וכך יצא לך השקעה של 105 דולר לשנה . ואם אתה תתמיד ברצון שלך ותלמד לאורך הזמן אתה תצליח ותחזיר את ההשקעה שלך תוך חצי שנה ...

לסיכום : אם אתה באמת רציני לגבי אתר , מה שאתה צריך לעשות זה לחפש כתבות שעוסקות ב - SEO (אל תשאל מה זה פשוט תחפש,תמצא,תקרא,תלמד,תבין !) .

אגב ביקשת תשובות ממנהלי אתרים , אז אני אחד המנהלים של אתר המוזיקה IL MusicBox.com
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר