לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2006, 18:26
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אני מאוד מקווה שאתה צודק !...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "נאמר שם שהיחידות הנ"ל ירתמו "גם" ללוחמה בפשע מאורגן"

ומאוד מקווה שמתוך כוונה לחיסכון והתייעלות לא נגיע למצב שהגדעונים "ישכחו" איך לעקוב ולהסתוות ובמקביל הימ"מ "ישכחו" איך להלחם בטרור ובתמורה נקבל יחידה גדולה שלא תהיה לה ממש מטרה מוגדרת.
משהו בסגנון של "תפסת מרובה לא תפסת" !

מה שטוב לעבודות באיו"ש לא תמיד יהיה טוב לעבודות מול גרמים פליליים ברמה כזו או אחרת בתוך הקו הירוק (וגם מחוץ לו) !
יש ימרי"ם יש יחידות עיקוב ויש יחידות לחקירת פשעים - מה יהייה עליהן? למה שלא לערוך רה אורגניזציה והתיעלות ליחידות שזה התפקיד המקורי שלהן?

החלטה תמוהה שאני מקווה שההגיון שעומד מאחוריה לא מתחיל ונגמר בכוונה לחיסכון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2006, 01:35
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "מ"י תאחד את הימ"מ ואת יחידת "הגידעונים" ליחידה ללוחמה בפשע מאורגן"

אם יהיה איחוד, איך יקרו ליחידה החדשה?
ההגיון אומר שפשוט יצרפו את "הגדעונים" לימ"מ, ולא שיאחדו אותן, משום שאיחוד אומר סמלים חדשים ושם חדש, וקשה לי להאמין שהמילה ימ"מ תיעלם מהלקסיקון הישראלי.
אני תוהה למה היו צריכים לעשות את זה? בשביל יש את הבלשים בארץ אם לא להלחם בפשע? ימ"ר, ימ"ג וכל המושגים שלא אומרים לי כל כך הרבה. עם כל הכבוד, אין בארץ את מספר וגודל הכנופיות של ארה"ב שדורש מהלך כזה..דווקא בתחומים אלו המשטרה פועלת בצורה נהדרת. (אם צריך איזשהו תהליך התייעלות כרגע, הרי ברור שזה בשב"ס..ע"ע מקרה בני סלע.)
ואמנם אין לי שום נסיון או ידע, אבל אם הייתי עובר את הגיבוש המפרך לימ"מ, הייתי רוצה להיות לוחם בכל חור שצריכים אותי (כנגד מחבלים וטרוריסטים) ולא להלחם בפשע בתוך הארץ. אבל זה אני.
ישן 13-12-2006, 09:22
  לוחם במיל' לוחם במיל' אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "אם יהיה איחוד, איך יקרו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HU99
אם יהיה איחוד, איך יקרו ליחידה החדשה?
ההגיון אומר שפשוט יצרפו את "הגדעונים" לימ"מ, ולא שיאחדו אותן, משום שאיחוד אומר סמלים חדשים ושם חדש, וקשה לי להאמין שהמילה ימ"מ תיעלם מהלקסיקון הישראלי.
אני תוהה למה היו צריכים לעשות את זה? בשביל יש את הבלשים בארץ אם לא להלחם בפשע? ימ"ר, ימ"ג וכל המושגים שלא אומרים לי כל כך הרבה. עם כל הכבוד, אין בארץ את מספר וגודל הכנופיות של ארה"ב שדורש מהלך כזה..דווקא בתחומים אלו המשטרה פועלת בצורה נהדרת. (אם צריך איזשהו תהליך התייעלות כרגע, הרי ברור שזה בשב"ס..ע"ע מקרה בני סלע.)
ואמנם אין לי שום נסיון או ידע, אבל אם הייתי עובר את הגיבוש המפרך לימ"מ, הייתי רוצה להיות לוחם בכל חור שצריכים אותי (כנגד מחבלים וטרוריסטים) ולא להלחם בפשע בתוך הארץ. אבל זה אני.

תגובה של ילד. שמות, סיכות, סמלים חרטא.

בתכלס האיחוד הזה, אם הוא יקרה באמת ולא רק ישאר כתוכנית יפה על שולחן של איזה ניצב, הוא מצוין גם לימ"מ וגם לגדעונים.
לגדעונים זה יוסיף גב לוגיסטי והדרכתי\תו"לי מצוין ויקפיץ את רמת הלוחמים, לימ"מ התרומה ברורה, תתווסף לה יכולת והיא תוכל להיות יותר עצמאית ופחות תלויה בגורמי חוץ.
לגבי סוגיית פשע מאורגן מול מבוקשי טרור- תכלס אין הבדל ענק בין סגירה על בית באיזה מושב בדרום לבין סגירה על בית בקבטיה. ההבדל הרציני שצריך להיות הוא בהוראות פתיחה באש (לדוגמה על ברחנים, דרדור אמצעים בסיר לחץ וכו') וביחס לפריפריה כולל מעטפת.
ישן 22-12-2006, 12:29
  jesh jesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.05
למען האמת....ojin
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ojin שמתחילה ב "גם את זה שאלתי :-)"

ימ"מ לא ממש פועלת בתחום הפשיעה הכבדה בארץ, כמו שכתבת.
הימ"מ פועלת ב 99 אחוז בשטחים ועוד מה שנשאר... בתחום הפשיעה בארץ.
בשנים האחרונות, אולי מאז האינתיפאדה האחרונה, השתנו מעט סדרי עולם ומירב המאמץ מתועל לשטחים שם הימ"מ משמשת ככוח צבאי לכל דבר, מובחר, שמקבל משימות איכותיות,
את מקום הימ"מ בארץ תפסו כל מיני יחידות משטרתיות, יס"מ סמ"ג וכו.. (אני לא מתמצא כ"כ).

אז מה על האחוז הנותר?
כן לעיתים (לא תכופות) משתמשת המשטרה בימ"מ לפעילות משטרתית בארץ, אם נאמר, צריך איזה יכולת מיוחדת שיש בנמצא, וגם לפעמים כי זה משהו "איכותי" אז מי לא ירצה ימ"מ? (לפעמים השם עושה את ההבדל..)
אבל בסה"כ, כוחה של היחידה הזו ויכולותיה מכוונים חזק לשטח החם כרגע, וזה השטחים.

האם האיחוד הזה אם יהיה, הוא טוב? לא יודע. אבל זה בטח ישפר תחומים מסויימים וייצור עצמאות מסויימת
בפעולות מבצעיות.
אני לא מאמין שפתאום הייצור הזה, ימ"מ/גדעונים יהפוך לחיית מלחמה בפשיעה.. בסד"כ גדול יותר, יהיה אפשר להפריש קצת לפשיעה.. ולשפר את הלוחמה בטרור.

שבת שלום.
ישן 13-12-2006, 22:50
  Sydney Sydney אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי p-99 שמתחילה ב "לכל חסידי הימ"מ"

למשטרה יש אינטרס במניעת טרור בדיוק כמו שיש לצה"ל.

אמנם צה"ל הוא הריבון בשטחים ולא המשטרה , אבל ברגע שהמחבל נכנס לתוך גבולות מדינת ישראל הוא כבר הופך להיות בעיה של המשטרה ולא בעיה של צה"ל ולכן המשטרה מחוייבת מבחינתה גם להשקיע את כל המאמצים על מנת למנוע פעילות של טרור.

יחידת הגדעונים היא יחידה שנועדה לפעול במזרח ירושליים (כפופה למחוז ירושליים) למרות שפועלת גם במקומות אחרים ושטח זה הוא שטח בריבונות של משטרת ישראל ולא של צה"ל.

והדבר האחרון שאני רוצה להגיד הוא שאם כל הכבוד ליחידות של צה"ל , אין יחידה בצה"ל שמסוגלת לתפור פעילויות כל כך מורכבות כמו שעושה הימ"מ בתחום הזה, הפעילות המורכבות ביותר בשטחים נעשות על ידי הימ"מ. מי שמעורב בנושא יודע.

יש לזה סיבה אחת פשוטה שלוחמי הימ"מ הנם לוחמים וותיקים בשירות קבע ואין שום לוחם צה"לי צעיר שמסוגל להשתוות לימיומנות של הלוחמים האלה.

סיבה זו היא גם בדיוק הסיבה שלוחמי הימ"ס עושים פעילויות מורכבות יותר ממה שעושים לוחמי דובדבן.

יכול להיות שביום שבו צה"ל יהפוך להיות צבא מקצועי , יחידות המשטרה יוכלו לזנוח את הפעילויות בשטחים ולהתעסק רק בפעילויות בתוך מדינת ישראל
ישן 14-12-2006, 17:02
  קרנף16 קרנף16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בגלל זה..
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אתם שוכחים דבר אחד ."

בגלל זה הלכתי להתנדב בבילוש
הבאתי איתי המון חברה שלי מהצבא, כולנו יוצאי יחידות מובחרות
לי ולחברים שלי נמאס מכל הזבל הזה שמסתובב ברחובות, כל ערס צעצוע שלא עשה אפילו טירונות של שלישות מחזיק נשק, בלי לדעת להשתמש בו.
לצערי מה שכתבו פה נכון, יש הרבה נשק בחוץ ונהיה מסוכן.
לכן שבאים חברה עם ידע להתנדב זה מוסיף המון לכוח בשטח.

אצלנו ביחידה יש מדריכי ירי, מדריכים של אומנויות לחימה שונות ואחד אפילו מאמן נבחרת ישראל
קצינים במיל'.

אני קורא לכל אחש ממכם שהשתחרר מיחידה קרבית ונמאס לו מהפשיעה ללכת מחר בבוקר לתחנת המשטרה שבעירו ולבקש להתנדב לימע"ר - יחידה למניעת עבריינות!

גם אני חשבתי פעם שלהתנדב במשטרה זה רק החברה עם האפודות הזהוהרות שאוחזים קרבין ולא רואים רצח שמתרחש להם מול העיניים- כדוגמת הניידת של המתנדבים שהראו בחדשות לפני כמה זמן, מול מועדון שתקפו שם מישהו וכמעט הרגו אותו - החברה עם הניידת ראו וברחו!!! כל התירוצים של דובר המשטרה שהניידת עוסקת באכיפת תנועה לא תעזור להם מבחינתי - הם נכשלו, פחדו !
ישן 14-12-2006, 02:06
  לוחם במיל' לוחם במיל' אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Sydney שמתחילה ב "למשטרה יש אינטרס במניעת טרור..."

לוחמי הימ"ס מבצעים פעילות יותר מורכבת מלוחמי דובדבן? תעשה לי טובה.

לא יודע מאיזה מקור אתה מעודכן, אבל אני כלוחם דובדבן במילואים חותם לך שאין פעילות מורכבת אחת, שהגורמים שמחליטים בפיקוד מרכז ובגוף המכווין ייתנו לימ"ס ולא לדובדבן - מתוך העדפה ולא מתוך אילוצים.

ימ"ס, וזה לא סוד - לא מצטיינים בהבאת המבוקש לחקירה, לפחות לא במצב צבירה שמאפשר דיבור איתו ולא עם הגופה שלו.

לגבי מורכבות של פעילות ימ"מ מול פעילות של יחידות אחרות - יש שיתוף פעולה שנובע מהבדלים ביכולות הייעודיות של היחידות השונות. אם אתה מעורה אתה מבין למה אני מתכוון.

ההודעה נכתבה כמובן בלי שום כוונה להמעיט בערכה של יחידה כזו או אחרת, כולם טובים, כולם איכותיים, כולם תותחים אחד אחד.

ועוד משהו - אנשים צריכים לצאת מהסרט שימ"ס זאת יחידת אנשי קבע מקצועיים. ימ"ס ודובדבן שתיהן מכילות אותה אוכלוסיית סדיר ואותה אוכלוסיית קבע, לתפקידים ייעודיים שבהם נדרשת הכשרה ארוכה יותר, יש תקני קבע בשתי היחידות במידה שווה.
ישן 14-12-2006, 19:02
  p-99 p-99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.04
זה מזכיר סיפור
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ללא ספק גם זה חלק מהעניין !"

עכשיו במלחמה האחרונה ראינו את כל כוחות ההצלה שהתרוצצו להם בין אזורי נפילות בארץ כאשר לא היה תיאום בין כוחות ההצלה(מד"א כיבוי ומשטרה) לבין פיקוד העורף.
העבודה לא יעילה בצורה שגופים לא מדברים אחד עם השני.
הסיטואציה שגם יחידות מהמשטרה עושות פעילות בשטחי A לא מצדיקה את קיומם תחת המשטרה, מקצועיות וטובות ככל שיהיו, עדיף ליצור יחידות צבאיות שיוכלו לבצע את הפעילות הזאת גם כן!!!
מה שקורה בעצם זה שהמשטרה נכנסת לצה"ל בין הרגליים, ולא במצב אוטופי בו אין פשע ברחובות, הסמים זה משהו ששומעים עליו בקולומביה. אנחנו היום חיים לצערי במדינת עולם 3 עם כל הפשע הזה.
בקיצור, שהמשטרה תשקיע את המשאבים שלה למלחמות שלה ולא למלחמות של צה"ל בשטחים, למרות שאני חוזר כולם רוצים את בטחון מדינת ישראל, אבל זה לא סותר את מה שאני אומר
שבת שלום
זיו
ישן 22-12-2006, 00:43
  ymalka ymalka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
שלח הודעה דרך MSN אל ymalka
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי p-99 שמתחילה ב "זה מזכיר סיפור"

אתה שוכח דבר אחד ידידי
שוטר , חייל כל אחד התחיל את דרכו כאזרח!

לכן כל אדם יכול להגיע למצבים הללו ואין לשפוט יחידות צבאיות או משטרתיות ובייחוד לא להשוות ביניהן. בסופו של דבר האיכות נקבעת ע"י ההכשרה שעוברים אותם חיילים/שוטרים וכמובן הנסיון בשטח.

תיאום בשטח הוא אכן אחד הדברים החשובים מכל אך צא מנק' הנחה שהיו המון ארועים לטפל במלחמה האחרונה ובתוך תוכי אני מאמין שכל חייל,שוטר או בעל תפקיד נתנו את כל כולם כדי לחזק את המדינה הזו וכדי שאנו נישן בשקט בלילה.

ואנו כאזרחים צריכים לחזק את כוחות הביטחון ולא לתת להם בראש!

הרי אנו חיים פה ,ואיך נחייה בשלום אם אנו לא יודעים להסתדר אחד עם השני?

לכן כל אחד שקורא את ההודעה הזו השקיע רגע של מחשבה איך אתה יכול לתרום ולשפר את איכות חיי הכלל.

זה יכול לבוא לידי ביטוי בכל צורה:

1. דבר בנימוס, וכבד את הזולת.
2. שמור על ארצך נקיה.
3. הקטל בכבישים - נהג באחריות ובזהירות!
4. תרום לנזקקים.
5. המנע מאלימות.
6. אהוב את כולם וכולם יאהבו אותך.
7. וזכור השינו מתחיל בך.

זהו הורדתי אבן מהלב.

ובנימה אופטימית זו אאחל לכם חג שמח שנת אושר שקט ובריאות.

וכאן המקום שלי כאזרח להודות :

תודה למשטרת ישראל כל המחזות ומחוז מג"ב.
תודה לצבא ההגנה לישראל.
תודה לשירותי כבאות וההצלה.
תודה לשב"ס, מד"א, ולשאר כוחות הבטחון.
תודה לכל תחנות הרדיו האזורי אשר הרגיעו את התושבים במלחמה.
תודה לראשי הערים אשר לא נחו לרגע.
תודה לכל עם ישראל אשר אירח תושבים מהצפון וסייע להם בכל דרך אפשרית.
תודה לגיידאמק...

וזהו סופ"ש נעים לכולם
יניב
ישן 21-12-2006, 22:14
  טנדם טנדם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
מהלך שמשקף מצוקה נוראית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "מ"י תאחד את הימ"מ ואת יחידת "הגידעונים" ליחידה ללוחמה בפשע מאורגן"

אם המהלך יצא לפועל לדעתי הוא מבטא אובדן אשתונות וכישלון טוטאלי של מ"י במלחמתה בפשיעה בישראל.
אין לי בעיה עם איחוד הימ"מ והגידעונים וזוהי פעולה מתבקשת לנוכך התאימות המבצעית של שתי היחידות בתחומים ספציפיים ובטח בפן של חיסכון תקציבי.
לחימה בפשיעה מתחילה קודם כל בהחלטת ממשלה והפניית תקציבים מתאימים, הערכות המשטרה והקמת יחידות שיעסקו רק בעיניין זה ולא בנושאים אחרים זה ממשיך בחקיקה מיוחדת של חוקים בנושא כולל מתן סמכויות חריגות למ"י במלחמה בפשע המאורגן והכי חשוב זה שמערכת המשפט תתפקד ביעילות ובהגיון.
כאשר מתרכזים במשטרה לצערי המצב קשה. המשטרה של היום היא גוף רקוב מושחת שנושאים בו תפקידים מפקדים לא ראויים בכל הרמות.
על מנת שמ"י תוכל להלחם בפשע יש קודם לבצע חריש עמוק בארגון להחליף הרבה מפקדים ושוטרים לא ראויים ולגייס כח אדם איכותי.
מי שמצפא ששוטר שמרוויח 4000 ש"ח בחודש יעשה ניסים ונפלאות חי בסרט. מי שרוצה משטרה איכותית שישלם משכורות טובות ואז יקבל שוטרים איכותיים וחדורי אמון מוטיבציה והכי חשוב בעלי מוסר!
ישן 22-12-2006, 03:06
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי טנדם שמתחילה ב "מהלך שמשקף מצוקה נוראית"

אף אחד לא עושה לשוטרים האלה דווקא.
ראשית - הם בחרו בעבודה, ואני מאמין שגם ידעו את המשכורות.
שנית - הבעיה היא כנראה בתקציב (אין מספיק תקציב). אף אחד (אני מקווה) לא גונב את תקציב המשטרה ועקב כף המשכורות נמוכות. או שהבעיה היא בחלוקת התקציב הקיים (אם הוא מספיק), ואז יש למנות אנשים חדשים לחלק את התקציב של המשטרה.
ודבר אחרון, בן אדם שבחר להיות שוטר צריך לבחור בזה מתוך תחושת שליחות - להגן על אזרחי מדינת ישראל. אם תהיה שוטר יותר טוב עם 8000 ש"ח לחודש מאשר עם 4000 ש"ח לחודש, הרי אתה לא מתאים להיות שוטר במשטרת ישראל.
אל תבין אותי לא נכון, גם אני חושב שהשכר הזה הוא בזיוני, ולאנשי מערכת הבטחון וההצלה (על כל הגופים - צבא, משטרה, מד"א, מכבי-אש וכו') מגיעות המשכורות המכובדות ביותר בשוק העבודה, וכואב לי שזה לא ככה, אבל זה שהשכר נמוך, לא נותן לך פטור מלהיות שוטר טוב ולמלא את עבודתך. תמחה על כך, (אני חושב שאחרי שבוע ללא שיטור בארץ תהיה כזאת אנרכיה שהמשכורות יעלו פלאים), או שתתפטר ונסה את מזלך במקום תעסוקה אחר. שכר נמוך ממש לא נותן הצדקה לשחק בחיי אדם - ושוטר שלא ממלא את עבודתו, מזלזל ומשחק בחיי אזרחי מדינת ישראל.
ישן 22-12-2006, 08:31
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "אף אחד לא עושה לשוטרים האלה..."

"ודבר אחרון, בן אדם שבחר להיות שוטר צריך לבחור בזה מתוך תחושת שליחות - להגן על אזרחי מדינת ישראל. אם תהיה שוטר יותר טוב עם 8000 ש"ח לחודש מאשר עם 4000 ש"ח לחודש, הרי אתה לא מתאים להיות שוטר במשטרת ישראל"

פשוט לא נכון, לדעתי, משתי סיבות:
1. אתה לא יכול להכריח אדם לבוא לעבוד בעבודה מסויימת בגלל תחושת שליחות. אתה גם לא יכול
לצפות ולקוות שכל מי שיבוא לעבודה במשטרה יעשה זאת מתוך שליחות. אתה כן יכול לצפות
שאנשים מסויימים יגיעו לעבודה לא מתוך תחושת שליחות אלא בשבילה- בגלל שהם יקבלו אותה,
או יותר נכון אתה תרכיש להם אותה במהלך עבודתם. אבל, גם שוטר שאינו מרגיש יום יום שהוא
מקדם את גאולת עם ישראל ואת בניית המקדש הבא, יכול להיות שוטר טוב ואפילו מצויין.
אתה חושב שחיילים בצבא מקצועי מתגייסים כולם מתוך שליחות? ממש לא. תראה מי מגיע לצבא
האמריקאי- הרבה אנשים שזו אופציית התעסוקה הטובה ביותר בשבילם. אלה הם גם בדיוק
האנשים שמרגישים נבגדים ע"י המדינה שלא השקיעה בהם כלום, והרבה בהם בטח גם לא יודעים
מי בדיוק הנשיא או שר ההגנה או למה הם נלחמים בעיראקים. עם זאת, הם יכולים להיות חיילים
טובים וקמצועיים.
2. גם שוטר שמרגיש תחושת שליחות מדהימה וכל יום מודה לאל על מזלו, שמאפשר לו להגן על עם
ישראל בעבודתו, עשוי להפוך שוטר עצלן וגרוע אם הוא מרגיש לא מוערך ו/או לא מתוגמל, או
שפשוט הממונים עליו אינם מציבים לו דרישות מקצועיות או אינם משגיחים עליו.

"שכר נמוך ממש לא נותן הצדקה לשחק בחיי אדם - ושוטר שלא ממלא את עבודתו, מזלזל ומשחק בחיי אזרחי מדינת ישראל" ברור שהוא לא נותן הצדקה, אבל כמו שאומרים- אל תהיה צודק, תהיה חכם. משמע- להגיד את זה זה קל, אולי אפילו תצליח לשכנע שוטר אחד לעבוד יותר קשה. אבל, במספרים גדולים, אתה לא יכול פשוט לעמוד מולם ולהגיד שזה לא צודק שהם לא עובדים קשה, גם אם השכר נמוך. אתה צריך איכשהוא לגרום להם להרגיש כן מתוגמלים.

אגב- אשמח לדעת מה סטאטוס השירות שלך (לפני/במהלך/אחרי), ואני מצטער אם השתחררת לפני 30 שנה ואני מעליב אותך, כי אם אתה מאמין במה שאתה אומר אחרי שסיימת את שירותך- כנראה ששירתת ביחידה מאד מיוחדת. אצלי ביחידה, היו הרבה אנשים שבכלל לא האמינו שהם צריכים להיות בצבא, ובטח שלא הרגישו מתוגמלים (390 ש"ח בחודש), ועם זאת תרמו ועשו עבודתם נאנמנה. לעומתם היו חבר'ה שהיו גאים יום יום ללבוש את המדים- אבל פשוט לא היו חיילים טובים ומקצועיים..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:51

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר