לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2006, 12:47
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
PhotoShop CS3 סיקור תוכנה

אוקיי... אז כפי שכולם יודעים... יש Photoshop CS 3 ואלה שלא יודעים- אתם יודעים עכשיו!

קודם כל, הפוטושופ החדש הוא גרסאת בטא, אני הורדתי כדי לבדוק ולתת לכם סיקור, אני לא ממליץ להוריד עכשיו, תורידו כשתצא הגרסא השלמה.

אוקיי... אז ככה..
הפוטושופ החדש לא ממש מראה איתו כל מיני דרכי עיצוב חדשים, פילטרים חדשים, כלים חדשים וכו'... פה ושם תוכל לראות איזה משהו חדש ולא שימושי (לפחות לא בשבילי).
אבל... הפוטושופ החדש בנוי בצורה מעולה, מי שמכיר את העניין, יודע שאם לפעמים, כאשר משתמשים בפוטושופ CS 2 אז התמונה גדולה מידי ואז היא נמצאת מתחת לתיבות של הליירים והנביגייטור וכל אלה. כאן מה שהם עשו, זו תבנית שלא זזה, לתמונה יש תיבה משלה, ככה ששום דבר לא עולה על התמונה, ושום דבר לא יורד מתחת לתיבות. מה שעוד יש, זה אפשרות להזיז את התיבות לאן שרוצים. ככה נראית התוכנה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כנראה נמחק, אבל מצד ימין למעלה, התיבות הן תיבות History ו-navigator.
התוכנה נוחה בהרבה.
מה שעוד טוב, זה המשקל וזמן הטעינה. כל מי שיודע, זמן טעינה ממוצע ב-CS 2 (טעינה מלאה) זה בין 30 שניות ל-2 דקות (במחשבים איטיים או אם התוכנה מכילה הרבה מידע כגון:מברשות, פאטרנים וכו'...).
אני ספרתי, במחשב שלי (פנטיום 4 2.40GHZ 768 RAM מחשב ממוצע לכל דבר) 12 שניות!!
הבדל משמעותי ביותר, ה-CS2 אצלי לוקח לפחות 30 שניות.
מה שאיכזב אותי, זה שכתיבה בעברית עדיין תהיה הפוכה, למרות שהם הוציאו גרסאות Middle East ל-CS ול- CS2 אז אולי בגרסא המלאה ייצא עם עברית לא הפוכה. ישנה גם אפשרות, לשמור עיצובים של התוכנה, נגיד הזזתם תיבות ושמתם אותן במקומות מסוימים, הורדתם תיבות קיימות? אתם יכולים פשוט לשמור את זה, וזה יהיה עיצוב ה-default שלכם, כמובן שאפשר לשנות את זה ב-window>>workspace ושם אם אתם עושים Save Workspace ייפתח לכם התיבה הבאה:

ושם אתם בוחרים מה יישמר, ואיך... אתם נותנים שם, ואז ב-
window>>workspace יש שם Default workspace וה-workspace שלכם, עם השם שאתם בחרתם. סה"כ התוכנה מאוד נוחה! אין הבדלים משמעותיים בכלים בין CS2 ל-CS3 אז מומלץ לכולם, מי שדואג לזה שהוא לא מכיר את התוכנה אז הוא יסתבך, זה לא נכון, פשוט תורידו, זה אותו הדבר!
התוכנה הרבה יותר נוחה מ-CS2 ומומלץ למי שנמאס לו מאיטיות ואי נוחות! אבל, כמו שהזכרתי למעלה, תחכו לגרסא המלאה!

ההורדה היא חינמית ודורשת רק להירשם, כמובן שזה trial version אלא אם יש לכם cd key.
הנה הקישור להורדה:
https://www.adobe.com/cfusion/entit...abs%5Fphotoshop

זהו תיהנו, מקווה שהבנתם! אם יש עוד שאלות לגבי התוכנה, אתם מוזמנים לשאול!

והנה משהו קטן שעשיתי כדי לבדוק את הפוטושופ!

בתמונה: הכלב שלי סימבה!

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 17-12-2006 בשעה 12:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2006, 14:41
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
תודה על התגובה...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "הוא לא המליץ להוריד את הבטא אז למה האבל הזה בא?"

תראה, אני לא מעצב גרפי כמו כל השאר, בגלל זה אני לא משתמש בכל הכלים המקצועיים, ולא בדברים עמקוים מידי בפוטושופ, חוץ מהעיצוב, מהבנייה של התוכנה, מהמראה וממערכת ההפעלה, אני לא שמתי לב לדברים חדשים (כלים).
אולי בגרסת הבטא אין דברים חדשים, תחכה לגרסה השלמה, אבל עם כזה עדכון גדול לתוכנה, זה כן מצריך לקרוא לה בשם חדש - CS3, כל התצוגה של התוכנה השתנתה, צורת השימוש השתנתה, הכול הרבה יותר נוח! גם כל המערכת הרבה יותר קלה ומהירה, סוף סוף אני יכול גם לגלוש באינטרנט בהרבה אתרים בנפרד וגם להפעיל את הפוטושופ, לא לקח לו 10 שניות והוא סיים לעלות בשלמותו, תראה, אם כבר נמאס לך מה-CS2 בגלל בעיית נוחיות, או בעיות טכניות כאלה או אחרות, אני ממליץ בחום להוריד את ה-CS3 גם אם זה בטא (כי באגים עוד לא פגשתי). אבל אם זה בגלל כלים חדשים, או כל מיני דברים מיוחדים שיעזרו לך לעיצוב, עדיף לך לחכות לגירסא המלאה! זהו.. מקווה שעזרתי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר