לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2006, 18:14
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ג'ואי שמתחילה ב "לא מעבירים דת"לים בגיבושים ליחידות מיוחדות?"

א) "בשבע" הוא עלון תעמולה, וככזה כתובים בו כל מיני דברים מוזרים.

ב) לפי המשתמע מהכתבה, לא חוסמים "דתיים לאומיים" אלא מבררים דבר פשוט מאוד - פוטנציאל הסרבנות האידאולוגית של אותו חייל במצבים מסויימים. פרנסי "בשבע" אולי היו רוצים מאוד שיהיה ביחידה כזו או אחרת "גוש חוסם" של בעלי דעה דומה לשלהם שיטרפדו כל מיני מהלכים, אבל הצבא פחות מעוניין בעושי-צרות אפשריים. אני מניח שב"בשבע" לא התייחסו לחיילים שנשאלו שאלות כמו "האם תהיה מוכן לשמור על המאחז "אשכי גליית" בו מתגוררים שני היפים מזוקנים ואווז צולע", אבל ישנן גם שאלות כאלו, שמטרתן זהה - לאמוד את פוטנציאל הצרות שעלול המלש"ב לגרום למפקדיו.

ג) כעיתון תעמולה, לא מפתיע ש"בשבע" יוצר את המשוואה המשונה דתיים-לאומיים = כתומים קיצוניים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2006, 18:21
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ג'ואי שמתחילה ב "לא מעבירים דת"לים בגיבושים ליחידות מיוחדות?"

דבר ראשון, חוקי הפורום אומרים שלא יהיה פה שום דיון על ההתנתקות או על סרבנות מצפונית, ולכן אני כבר מבהיר שבשנייה שיהיה פה דבר כזה האשכול ינעל במידית.

בקשר לדבריך, בוא נצא מכמה נקודות הנחה:
א. הנוער הדתי לאומי הוא נוער מעולה והצבא לא יוותר עליו מהר מידיי
ב. ערוץ 7 הוא עיתון והוא מחפש בכוח כותרות, כמו כל מקור תקשורתי אחר, לכן יש לקחת את הדברים שנאמרים בו בערבון מוגבל.
ג. בכל גיבוש יש מספר לא קטן של אנשים שלא עוברים, תמיד יש את האנשים שאחרי שהם לא עוברים הם יודעים להאשים את כל העולם ואישתו רק לא להודות שיכול להיות שהם פשוט לא עברו את הגיבוש.
ד. יתכן מאוד שבשיחה עם הפסיכולוג מתגלה שהמלש"בים האלו לא יהיו חיילים ממושמעים, והם עלולים לסרב פקודה ולכן לא לוקחים אותם. זה לא משנה לאיזה מחנה הם משתייכים.

ושוב אני מדגיש את זה כי הנושא הזה מאוד נפיץ - ברגע שהאשכול יגלוש אפילו במעט לפוליטיקה הוא יסגר במיידית.

ישן 18-12-2006, 19:15
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06

הנוער הדתי לאומי הוא איכותי ביותר ויעיד על כך מספרם הגדול של הדת"ל במיטב יחידות צה"ל בזרועות השונות.

אינני מכיר חשש מערכתי ממתגייסי דת"ל אם כי אני בהחלט יכול להבין מהיכן הוא נובע (אם נובע) - העובדה שמתגייסי הדת"ל , איכותיים ונפלאים ככל שיהיו , נאמנים קודם כל לצו הרבנים השונים ורק אח"כ לפקודות צה"ל והדרג המדיני , היא בעיתית עד מאד...

אם יש מדיניות לצמצום כמות הדת"ל , הרי שרבני הדת"ל הביאו זאת במו ידיהם בכך שעודדו לוחמים רבים לסרב לפקודות צה"ל ולמלא באמונה עיוורת את פקודות הרבנים.

איך אמרו בספר שופטים (נדמה לי ..) "ובעת ההיא אין מלך בישראל ואיש יעשה כרצונו..."
בקיצור- ברדק..
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:18

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר