לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2006, 08:05
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
שאלה מה הסבירות שמ"י טועה כאן טעות איומה .

החשוד ברצח הילדה מקצרין בן ה -29
- ללא עבר פלילי בכלל , נשוי ועתיד להיות אבא.
- אדם מן הישוב שעובד למחייתו.
- עבד בנוסף בבתים הפרטים של הילדים חוץ מעבודתו בבי"ס, ושם מעידים עליו כאדם שקט ודי נורמלי
- אינו בעל רקע נפשי,או רקע רפואי אחר כול שהו.
- מוכר בקצרין , ידוע אצל תושבי העיר כאדם נורמלי לחלוטין.
- מה גם , שהנרצחת לפחות ממה שמעידים חבריה והוריה אינה מעשנת בכלל.

האם יכול להיות שלחץ ציבורי משחק כאן תפקיד ,וגורם למשטרה לסגור את התיק ובכול מחיר, ובאופן לא מספיק מקצועי ?
מקרה דומה היה לפני כמה שנים ,פרשת החייל אולג שייחט , שנחטף בטמפיאדה בצפון הארץ , ונרצח על רקע לאומני.
בתחילת הפרשה שכול המדינה רעדה , נעצרו ע"י שוטרי מחוז הצפון כמה חשודים , שגם אז טענה המשטרה שהם הרוצחים , הטעות הובנה לאחר 10 חודשים שבהם הוחזקו במעצר, לאחר שבאיזה ערב שיגרתי בנצרת עלית, קצת לפני השעה 23:00 נתקלו באופן מקרי אנשי מג"ב ומד"א ברוצחים האמיתיים סמוך לבית רימון .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2006, 11:51
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
התקשורת תיארה אותה כילדה מקסימה ואת בית הספר כמקום של אידיליה והרמונייה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "אכן נשמע הרבה מעבר לחשוד"

אני לא אתייחס כאן לעניין הילדה היות וזה לא יהייה יאה ונכון מצדי (למרות שמקריאת ה"בלוג" שלה מצטיירת תמונה של ילדה מתבגרת על כל המשתמע מכך) אך מסתבר (גם על פי התקשורת) שאותו בית הספר היה רחוק מלהיות כמו שהציגו אותו בהתחלה !

הבעייה היא שמרבית האזרחים ניזונים אך ורק מהתקשורת ומזמן כבר השתרשה כאן האמירה והדיעה ש"היה כתוב על זה בעיתון" או אמרו בחדשות" פירושן - זו האמת !...
צריך כל אחד להבין שעם כל הכבוד לתקשורת יש דברים שגם הכתבים המכובדים לא תמיד יודעים ויש עובדות שנקבעות מפיסות מידע חלקי ו"השלמה" של הפרטים על ידי כתב כזה או אחר שלא תמיד עולים בקנה אחד עם המציאות האמיתית !

אני עוד זוכר את האמירה של כתב פלילי רק משלשום שטען כי "למשטרה אין קצה חוט בפרשת רצח הילדה".... משום מה מסתבר כי החשוד שנעצר כבר נחקר כמה ימים טובים בעניין !

משום מה גם לא נראה לי שאותו כתב טלויזיה מלומד ומכובד יבא עכשיו ויטען שהוא טעה בפרטים שהוא מסר....

שטויות - "אמר אז אמר" לא?....
ישן 20-12-2006, 10:41
צלמית המשתמש של Linebacker
  Linebacker Linebacker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Linebacker
שתי התיחסויות
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי timtim שמתחילה ב "זה מאוד מתאים לפורום הרי הוא..."

1. להודעתו של U-367 - גם אני מסכים עם זה. אחרי הכל, הבחור נראה כאיש ממוצא מהישוב. מה הסיכוי שוהא יוכל לעשות כזה רצח ברוטאלי. לדעתי זה בגלל שמשטרת ישראל מנסה עכשיו להחזיר לעצמה את הכבוד שעבד לה בפרשת בני סלע (הבריחה והתפיסה). וגם כמובן בגלל לחץ התקשורת,שכל הזמן דאגה להבליט את הרצח כאילו היה טבח שלם (כמעט כל יום יש רציחות, למה לא כותבים גם עליהם?)

2. לגבי הנרצחת - יש משפט "אומרים עליך דברים טובים רק כאשר אתה מת". מה אתה מצפה שההורים והתקשורת יגידו על הילדה? שהיא פק"צה? לא, שהיא ילדה מיוחדת וכל הבב"לת הזה... הרי כולנו עברנו את גיל 14, וכולנו יודעים איך ילדים בגיל הזה מתנהגים. למרות שזו לא סיבה לרצוח בן אדם.

ישן 20-12-2006, 20:19
  משתמש זכר vlad_k vlad_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Linebacker שמתחילה ב "שתי התיחסויות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Linebacker
1. להודעתו של U-367 - גם אני מסכים עם זה. אחרי הכל, הבחור נראה כאיש ממוצא מהישוב. מה הסיכוי שוהא יוכל לעשות כזה רצח ברוטאלי. לדעתי זה בגלל שמשטרת ישראל מנסה עכשיו להחזיר לעצמה את הכבוד שעבד לה בפרשת בני סלע (הבריחה והתפיסה). וגם כמובן בגלל לחץ התקשורת,שכל הזמן דאגה להבליט את הרצח כאילו היה טבח שלם (כמעט כל יום יש רציחות, למה לא כותבים גם עליהם?)

2. לגבי הנרצחת - יש משפט "אומרים עליך דברים טובים רק כאשר אתה מת". מה אתה מצפה שההורים והתקשורת יגידו על הילדה? שהיא פק"צה? לא, שהיא ילדה מיוחדת וכל הבב"לת הזה... הרי כולנו עברנו את גיל 14, וכולנו יודעים איך ילדים בגיל הזה מתנהגים. למרות שזו לא סיבה לרצוח בן אדם.

צודק..אני קראתי את הבלוג שלה ורואים עוד ילדה משועממת.....שלא יודעת מה לעשות בחיים שלה..אף אחד לא יודע מה היא אמרה לו באותו רגע..או אם הוא רצח אותה...אבל משהו אומר לי שדווקא לא הוא רצח אותה אלא מישהו אחר,בכל מקרה תקראו את הבלוג ותראו שזו עוד ילדה שאין לה מה לעשות בחיים
ישן 20-12-2006, 20:21
  משתמש זכר vlad_k vlad_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי הנביא עמוס שמתחילה ב "תחושת הבטן שלי שזה מעשה "התפוז המכני" של בני טובים."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הנביא עמוס
אין לי שום הוכחות או אפילו טענות שכן מעט מאד ידוע לציבור הרחב, אבל תחושת הבטן שלי
מזכירה לי את ליהי גלוזמן שיצאה בלי עונש בגלל פרוטקציה.
מה אם הרצח בוצע על ידי תלמידים, בנים "של" שהמשטרה נאלצת לחפות עליהם?
הרי אין שעיר לעזעזל קל יותר מגוי רוסי, שאפשר לאיים עליו בגירוש יחד עם משפחתו, או
להעליל עליו דברים אחרים ?
אני מקוה מאד שהשחיתות במדינה לא הגיעה לממדים כאלה, אבל לך תדע.

אני מאוד מקווה שזהו לא מקרה כזה..ואם כן שימצו את הדין עם הפושעים...זה שהם "בני טובים" לא אומר שהם בעצמם טובים..כלומר...אולי ההורים שלהם אנשים טובים ובעלי עבודה טובה אבל....אין להם זמן לילדים שלהם והם גדלים כאלה..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:07

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר