לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2005, 12:58
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
אחי!!!!!!!, הגם אתה ברוטוס, מצטרף למסע הנלוז התקשורתי לדה-לגיטמציה שעושים????
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "בדיחה בלונדינית"

התוספת הזו בחתימה שלך....
הרי הכתבה/"החשיפה", זו פעולה דמגוגית עלובה ושפלה שכל מטרתה לפגוע ולהכפיש, אוכלוססיה שלמה, שלא פשעה ולא עוולה כנגד איש...
"האיש אחד יחטא ועל כל העדה תקצוף"???
זה צהוב, זה לא ראוי וזה לחולטין לא מלמד על הכלל להייפך!!!
מי כמוך יודע כחייל קרבי-בסדיר ובמיל' עד כמה ההתיישבות באיו"ש ובחבל עזה, מאמצת אל ועל לוח ליבה את כלל אנשי זרועות הביטחון...ומשקיע בהם את כל הונה ואונה, כי היא מעריכה את עבודתם... ובצדק!!!!
כאמור כל הכתבה היא חלק ממסע השמצה מתמשך של השלטון....ואל לנו לתת לו יד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2005, 13:51
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "אחי!!!!!!!, הגם אתה ברוטוס, מצטרף למסע הנלוז התקשורתי לדה-לגיטמציה שעושים????"

אורי, לא ברוטוס.

התוספת הזו בחתימה שלך....
הרי הכתבה/"החשיפה", זו פעולה דמגוגית עלובה ושפלה שכל מטרתה לפגוע ולהכפיש, אוכלוססיה שלמה, שלא פשעה ולא עוולה כנגד איש...

לא. מי שמכפיש את כל האוכלוסיה זה מי שמקשר בין הכתבה לכל המתנחלים. הכתבה מדברת רק על הבן זונה מיצהר. ומה לעשות רוב "יצהרניקים" כאלה.

"האיש אחד יחטא ועל כל העדה תקצוף"???
כל העדה צריכה להוקיע מתוכה את החרא הזה, והיא לא עושה את זה וחבל.

זה צהוב, זה לא ראוי וזה לחולטין לא מלמד על הכלל להייפך!!!
שוב, מי שמקשר בין זה לבין הכלל - לא מכיר או טיפש.

מי כמוך יודע כחייל קרבי-בסדיר ובמיל' עד כמה ההתיישבות באיו"ש ובחבל עזה, מאמצת אל ועל לוח ליבה את כלל אנשי זרועות הביטחון...ומשקיע בהם את כל הונה ואונה, כי היא מעריכה את עבודתם... ובצדק!!!!
כאמור כל הכתבה היא חלק ממסע השמצה מתמשך של השלטון....ואל לנו לתת לו יד.

מי כמוני יודע שהרוב אכן כמו שאמרת, מלח הארץ, אנשים זהב. אבל כאן לא מדובר על הרוב אלא על המיעוט. המיעוט הקיצוני מיצהר שמכנה חיילים בשמות לא שמות, מרביץ, מנתץ ומעליב. מי כמוני יודע שמיעוט זה קיים לא רק ביצהר אלא בעוד כמה וכמה מקומות. גבעה 26 בחברון למשל וכו', לא חסר.
שוב, הבעיה שהרוב במקום להוקיע מתוכו את החרא הזה, מתעסק בהתחסדויות וזיוני מוח.
במקום לזעוק "זה לא הרוב, זה הסתה" ולזיין את המוח, תגיד את האמת - מי שפוגע בחייל צה"ל - מגיע לו כדור בין העיניים. במקום להתנהג כאחד שעל ראש הגנב בוער הכובע, תזרוק את הכובע מראשך. תכיר שאלה לא אחיך ולא אחי.

מי כמוני יודע ומכיר גם את ההסתה שעושה הציבור הקיצוני הזה. מי כמוני יודע (מהשירות הלא מועט שלי באיזורים אלה) שאין שום קשר בין העובדה שצריך לפגוע באמת בכל המחבלים לבין זה שאין שום טעם בישיבה בעזה. גוש קטיף לא מונע, לא מנע ולא ימנע את ירי הקסאמים.
מי כמוני יודע שהתנתקות/עקירה/טרנספר - זה עדיין לא שואה ורצח של 6 מיליון יהודים.

אז... שלא יעבדו עליכם.

ישן 20-01-2005, 12:52
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

אכן נפלת שדוד אחי היקר "כל יצהרניקים כאלה"- אחי זוהי דמגוגיה!!!!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "[color=black]אורי, לא..."

אין וויכוח שאם זה היה תושב יצהר שדחף, הוא ראוי להשפט ולהכלא, על תקיפה...ואם יש תושבים שיודעים על מי מדובר והם מסתירים אותו, הם שותפים מלאים לפשע וראויים לכל מילת גנאי.
בפועל אפילו הוא אומר שאין לו מושג מי דחף אותו או איך הוא נפל (וד"ל)
אחי היקר בגבעה 26 גרה משפחה אחת בלבד, משפחת יצהר שבעלה נרצח בדם קר, היום אין שם כלום, ולמה נתת אותה כדוגמא, כי זה מה שהתקשורת הרעילה אותנו אתה מבין אחי, ה ר ע י ל ה ומרעילה, גם באמצעות כתבות שכאלה.
עצוב מאוד.
הכתבה לא עוסקת במיעוט הקיצוני הכתבה מדבר על "הקורבן הראשון......"בלבלבלבלב וזו הבעייה בעיני...
בדיוק את אותה הסתה שעושה המיעוט הקיצוני (שואה וכו') עושה התקשורת ועל כך אני מתעצבנת....

ישן 20-01-2005, 13:32
צלמית המשתמש של kukURIku

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "אכן נפלת שדוד אחי היקר "כל יצהרניקים כאלה"- אחי זוהי דמגוגיה!!!!"

אין וויכוח שאם זה היה תושב יצהר שדחף, הוא ראוי להשפט ולהכלא, על תקיפה...ואם יש תושבים שיודעים על מי מדובר והם מסתירים אותו, הם שותפים מלאים לפשע וראויים לכל מילת גנאי.
וזה מה שבאמת חשוב.

בפועל אפילו הוא אומר שאין לו מושג מי דחף אותו או איך הוא נפל (וד"ל)
איפה?

אחי היקר בגבעה 26 גרה משפחה אחת בלבד, משפחת יצהר שבעלה נרצח בדם קר, היום אין שם כלום, ולמה נתת אותה כדוגמא, כי זה מה שהתקשורת הרעילה אותנו אתה מבין אחי, ה ר ע י ל ה ומרעילה, גם באמצעות כתבות שכאלה.
נתתי אותה כדוגמא כי אני הייתי שם (בסדיר, גם ב-26 וגם ביצהר). אני והחברים שלי חטפנו שם. היום אני יכול רק להצטער שלא הגבנו כמו שהיינו צריכים להגיב. וזה לא משנה מי נרצח שם לפני. אני וחברי עשינו הכל כדי להגן על התושבים בחברון בלי קשר לכמה הם אהבו או לא אהבו אותנו. כולל אותה בת זונה שניסתה לדקור קצין משטרה.

עצוב מאוד.
באמת עצוב.

הכתבה לא עוסקת במיעוט הקיצוני הכתבה מדבר על "הקורבן הראשון......"בלבלבלבלב וזו הבעייה בעיני...
בדיוק את אותה הסתה שעושה המיעוט הקיצוני (שואה וכו') עושה התקשורת ועל כך אני מתעצבנת....

הכתבה אכן עוסקת בקורבן הראשון. תפתח את העיתון של היום - תראה את השני.
ואם זה ימשך ככה, והחיילים ימשיכו לא להגיב - יהיו עוד קורבנות בקרבם.

ישן 20-01-2005, 16:40
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

אז ככה: הכי חשוב לדעתי, זה לא ליפול למלכודות התעמולה הבזוייה.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "[color=blue]אין וויכוח שאם זה..."

והכתבה כאמור לעיל מהווה חלק מהתעמולה הנ"ל...
לעניין מי דחף אותו להלן ציטוטים מהכתבה.....
".....אסף הסיר מעליו את נשקו האישי והצטרף לחייליו. "התחלתי להרים אנשים כדי לאפשר לדחפור להתקדם. נעמדנו על טרסה בגובה מטר וחצי. אני הייתי על הקצה, וניסיתי בכל כוחי למנוע נפילה למטה, גם של הלוחמים וגם של המתנחלים".

בנקודה הזאת נקטע הזיכרון של אסף. גם היום, שמונה חודשים אחרי, הוא לא מצליח לשחזר את אותם רגעים. "אני יודע רק שהתעוררתי משותק בבית החולים בילינסון", הוא אומר....."
הטענה שהיה זה מתנחל הייתה של החיילים שלו בלבד:"המתנחל שדחף את אסף והפך אותו לנכה לא אותר עד היום. "החיילים שלי סיפרו לי שאחרי שהוא דחף אותי נפלתי אחורה, על הגב ועל הראש, ואיבדתי את ההכרה", משחזר אסף...."
(ואני מעיר שהם לא משהו החיילים האלה, שדוחפים להם את המפקד והם לא מצליחים לתפוס את הדוחף ....)
אחרי הרצח ורק אחריו היה נסיו להתנחל על הגבעה, וההתלהמות הייתה כי צה"ל/מעב"ט פעלה במקום בניגוד מוחלט לחוק- , אבל זה לא ממש משנה....
עובדתית הרוב המוחלט של המתנחלים לא אלימים, להייפך, המיעוט האלים, הוא מציעוט צעקני מבוטל, גם אם רעשני והוא צריך להיות מטופל כמו כל פורע חוק....!!!!
הסיפור השני - הוא פשוט המשך של הראשון, כאשר הפעם מדובר בהלוויה של 3 בני משפחה אחת וחייל שנורו למוות על ידי מחבלים, ההרוגים ובהם החייל סמ"ר אלעזר ליבוביץ הי"ד תושב הישוב היהודי בחברון . (כאשר החולייה שמנתה ארבעה מחבלים, התמקמה בשני צידי הכביש המחבר בין פני חבר ליישובים מעון וכרמל. במכונית הראשונה ירו המחבלים לעבר אל מכונית החייל, מיד אחר כך עברה בכביש מכוניתם של המשפחה ונורתה ע''י המחבלים.) אז זו הייתה הלוויה והיצרים התלהטו, זה בוודאי לא מצדיק שופ פגיעה באנשי כוחות הביטחון.
אבל וזה העיקר לטעמי, זו אינה הכוונה מלמעלה - לפגוע פיזית (או בכל דרך אחרת) באנשי כוחות הביטחון וזה העיקר.....
מיעוט קיצוני פה ושם מתנהג באלימות ובו ורק בו צריך לטפל.

ישן 20-01-2005, 18:18
צלמית המשתמש של kukURIku

שונרא היקר, אל תתעסק בתעמולה בעצמך.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "אז ככה: הכי חשוב לדעתי, זה לא ליפול למלכודות התעמולה הבזוייה."

והכתבה כאמור לעיל מהווה חלק מהתעמולה הנ"ל...
לעניין מי דחף אותו להלן ציטוטים מהכתבה.....
".....אסף הסיר מעליו את נשקו האישי והצטרף לחייליו. "התחלתי להרים אנשים כדי לאפשר לדחפור להתקדם. נעמדנו על טרסה בגובה מטר וחצי. אני הייתי על הקצה, וניסיתי בכל כוחי למנוע נפילה למטה, גם של הלוחמים וגם של המתנחלים".

בנקודה הזאת נקטע הזיכרון של אסף. גם היום, שמונה חודשים אחרי, הוא לא מצליח לשחזר את אותם רגעים. "אני יודע רק שהתעוררתי משותק בבית החולים בילינסון", הוא אומר....."
הטענה שהיה זה מתנחל הייתה של החיילים שלו בלבד:"המתנחל שדחף את אסף והפך אותו לנכה לא אותר עד היום. "החיילים שלי סיפרו לי שאחרי שהוא דחף אותי נפלתי אחורה, על הגב ועל הראש, ואיבדתי את ההכרה", משחזר אסף...."
(ואני מעיר שהם לא משהו החיילים האלה, שדוחפים להם את המפקד והם לא מצליחים לתפוס את הדוחף ....)

אז מה אם החיילים לא משהו? זה עדיין לא סיבה להפוך אותו לנכה!
אז מה אם הם לא שמרו על המפקד שלהם? זה עדיין לא סיבה שמישהו ינסה לפגוע בו!
אז תעשה לי טובה, אל תחפש שקרים כאן, כי הבן אדם נפצע והבן אדם נכה. זה לא קרה כי הוא סתם נפל - מישהו דחף אותו.

אחרי הרצח ורק אחריו היה נסיו להתנחל על הגבעה, וההתלהמות הייתה כי צה"ל/מעב"ט פעלה במקום בניגוד מוחלט לחוק- , אבל זה לא ממש משנה....
גם אם מעב"ט פעלה בניגוד לחוק - יש בתי משפט! ושוב, זה לא סיבה לפגיעה בחיילים. כי את הבן זונה שצעק שם "נאצים" בקולי קולות אנחנו נזכרו יותר משזוכרים כל מחבל ערבי.

עובדתית הרוב המוחלט של המתנחלים לא אלימים, להייפך, המיעוט האלים, הוא מציעוט צעקני מבוטל, גם אם רעשני והוא צריך להיות מטופל כמו כל פורע חוק....!!!!
את זה אמרתי בעצמי וכולם (השפויים שבינינו לפחות) יודעים את זה. הבעיה שאתה למשל במקום להתעסק בעיקר ובהוקעת הפושע, מתעסק בהתבכיינות על "תעמולה" שלא קיימת.

הסיפור השני - הוא פשוט המשך של הראשון, כאשר הפעם מדובר בהלוויה של 3 בני משפחה אחת וחייל שנורו למוות על ידי מחבלים, ההרוגים ובהם החייל סמ"ר אלעזר ליבוביץ הי"ד תושב הישוב היהודי בחברון . (כאשר החולייה שמנתה ארבעה מחבלים, התמקמה בשני צידי הכביש המחבר בין פני חבר ליישובים מעון וכרמל. במכונית הראשונה ירו המחבלים לעבר אל מכונית החייל, מיד אחר כך עברה בכביש מכוניתם של המשפחה ונורתה ע''י המחבלים.)
תודה על הסיפור, באמת לא ידעתי...

אז זו הייתה הלוויה והיצרים התלהטו, זה בוודאי לא מצדיק שופ פגיעה באנשי כוחות הביטחון.
גם לי יש חברים שמתו בגלל אימפוטנציה של היושבים מעלה במעב"ט (ג'נין ג'נין). לא שמעתי שבהלוויות שלהם מישהו פגע בחיילים או שוטרים.

אבל וזה העיקר לטעמי, זו אינה הכוונה מלמעלה - לפגוע פיזית (או בכל דרך אחרת) באנשי כוחות הביטחון וזה העיקר.....
מה אתה אומר? באמת?! על תעצום עיניים מול המתרחש. מנהיגי הפלגים הפחות מתונים ביש"ע מדברים על שואה, על טרנספר, על טלאי, על עקירה. הילדים שלהם חולמים על פריצים עם צלבי כרס שיבואו להעיף אותם מהבית. גם אותו חלק מהמנהיגים שלא מלהיב ומסית לסרבנות/פגיעה פיזית, גם הם לא בדיוק תורמים להרגעת הרוחות. כי במקום לתת הוראה מפורשת להרגעה, הם רק זועקים זאב זאב על תעמולה שבפרוש לא קיימת. כי כולנו יודעים שמספיק פסק הלכה של איזה רב ראשי פה ושם - וכל הציבור הקיצוני ילך אחריו כמו עדר כבשים. בדיוק כמו שהולכים אחריו בקריאות לאלימות.

מיעוט קיצוני פה ושם מתנהג באלימות ובו ורק בו צריך לטפל.
אז במקום לזעוק ולבכות - תגיד תודה שחשפו את הפרשה. עכשיו יודעים שיש בן זונה שהפך פקד מג"ב לנכה. עכשיו המתנחלים (אלה שהם ה-GOOD GUYS) צריכים לצאת כנגד התופעה במקום להתבכיין על תעמולה.

ישן 19-01-2005, 13:36
צלמית המשתמש של EventHorizon
  משתמשת נקבה EventHorizon EventHorizon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "בדיחה בלונדינית"

תיירת בלונדינית מטטילת בספרד כאדם מקומי שואל אותה בספרדית: "אבלה ספרדית (מדברת ספרדית)?"

היא עונה: "לא, אבלה מישראל..."

בלונדינית וחבר שלה הולכים ללונה-פארק.
פתאום היא עוצרת ואומרת לחבר שלה: "אני רוצה לעלות על הגלגל הענק!!"
החבר שלה עונה: "לא! את עם חצאית ועם תעלי על הגלגל יראו לך את התחתונים"
הבלונדינית : "אוקיי..."
החבר: "אני הולך להביא לנו משקאות"
החבר הלך, וכשחזר ראה את כל הבחורים בלונה-פארק מסביב לגלגל הענק ואת החברה הבלונדינית שלו יושבת בגלגל.
החבר: "אמרתי לך לא לעלות על הגלגל הענק, עכשיו רואים לך את התחתונים!!"
הבלונדינית: "אל תדאג, הם ביד שלי"

שאלה: "כמה בלונדיניות צריכים כדי להחליף נורה?"
תשובה: "בלונדינית אחת. אבל צריך הרבה נורות, רובם ישברו עד שהיא תבין את הפטנט..."

בוחן בבחינה פסיכומטרית רואה שהבלונדינית שיושבת בשורה ראשונה זורקת מטבע כדי להחליט איזה תשובה לסמן.
אחרי חצי שעה שהיא כבר סימנה את כל התשובות היא ממשיכה להפתעתו לזרוק את המטבע.
הוא ניגש אליה ושואל: "עד עכשיו הבנתי, בחרת את התשובה שתסמני לפי המטבע , אבל מה את עושה עכשיו?"
עונה הבלונדינית: "יה טמבל, אני בודקת את התשובות"

עיוור מגיע בטעות לבר של נשים. הוא שותה ומשתכר וכטוב ליבו בבירה שואל בקול: "מישהו רוצה לשמוע בדיחה על בלונדיניות?".
האישה שישבה לידו אמרה לו בקול רועם: "תשמע, בגלל שאתה עיוור נראה לי שכדאי

לעדכן אותך בחמש עובדות:
1. הברמנית בלונדינית.
2. המאבטחת בלונדינית.
3. אני בלונדינית, שוקלת 100 קילו ויש לי חגורה שחורה בקראטה.
4. האישה שיושבת מהצד השני שלך בלונדינית ומתאגרפת מקצועית.
5. לידה יושבת מרימת משקולות בלונדינית.

אתה עדיין רוצה לספר את הבדיחה?".
העיוור חשב לרגע ואמר: "לא, אין לי כוח להסביר אותה חמש פעמים".

למה הבלונדינית טיפסה על גג של פאב?

כי היא שמעה שהמשקה על הבית.

שאלה: "מה עושה בלונדינית שרואה תמרור עצור?"
תשובה: "נותנת לו כיף וממשיכה..."

בלונדינית אחת נכנסת לחנות מוצרי חשמל, מצביעה על אחד המוצרים ואומרת: אני רוצה את הטלויזיה הצבעונית הזאת. אמר לה המוכר: מצטער אני לא מוכר לבלונדיניות. הבלונדינית יצאה מעוצבנת מהחנות וצבעה לשחור, אחרי יום חזרה לחנות והצביעה על המוצר ואמרה: אני רוצה את הטלויזיה הצבעונית הזאת. המוכר חזר ואמר: אני לא מוכר לבלונדיניות, והבלונדינית שצבעה לשחור התעצבנה ויצאה מהחנות, לאחר יום צבעה לג`ינג`י וחזרה לחנות, הצביעה על המכשיר ואמרה: אני רוצה את הטלויזיה הצבעונית הזאת! ושוב, המוכר חזר ואמר: מצטער אני לא מוכר לבלונדיניות. הבלונדינית שצבעה לג`ינג`י התעצבנה ושאלה את המוכר: צבעתי לשחור, לג`ינג`י, איך גילית שאני בלונדינית? ענה המוכר: רק בלונדינית מצביעה של מיקרוגל ואומרת שהיא רוצה את הטלויזיה הצבעונית הזאת...

למה אסור לתת לבלונדינית לצאת להפסקת קפה?

לוקח יותר מידי זמן להכשיר אותה מחדש.

מה משותף לבלונדיניות ולקקי של כלבים ?
ככל שהם מזדקנים, יותר קל להרים אותם...

מה אוכלות בתולות בלונדיניות ?
אוכל תינוקות...

איך תאי מוח של בלונדיניות מתים ?
לבד...

טוב... מספיק.... לא יפה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:46

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר