לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2006, 14:25
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amyschitt שמתחילה ב "זימון ל 9/1 מדור קד"צ - אשכול "תפקידים מסווגים""

אוקיי כדי לנסות להבין מה זה בערך שכל אחד ירשום את הנתונים שלו (מה שהוא יודע) מיונים קודמים ותוצאות שלהם ומה הרחבתם בביצפר.... אה וגם את שלושת הסימונים הראשונים במנילה....

אני עשיתי גיבוש חובלים וחתמתי וויתור, אני בערעור רפואי לטייס, עשיתי תלפיות שחקים ומיונים לפרמדיקים צבאיים ומדריכי חובשים על שניהם חתמתי וויתור
פרופיל 97 קב"א 56 דפ"ר 90
הרחבתי 10 יחידות ביולוגיה וחמש כימיה ..... 5 אנגלית ומתמטיקה....
נ"מ מוד"ש גבעתי

נערך לאחרונה ע"י frydman בתאריך 23-12-2006 בשעה 14:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2006, 15:52
  gpc gpc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
אולי פה מישהו יצליח להסביר לי סוףסוף...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amyschitt שמתחילה ב "זימון ל 9/1 מדור קד"צ - אשכול "תפקידים מסווגים""

אז ככה, שלום לכולם!
תראו יש לי פרופיל 97, קב"א 56, דפ"ר 90.... נתונים יפים לכל הדעות...
הדבר שמטריף אותי הוא זה שלא קיבלתי שום זימון מעניין מהצבא!

המיוניום שהייתי בהם זה צוות אוויר (נפלתי על רפואי בירפא ב'), יום סיירות, חובלים,(עברתי), צוללות (לא הלכתי) וראיון צנחנים.

יש לי 38 יחידות לימוד, 15 יחידות ביוטכנולוגיה, אנגלית 5 יחידות (שפת אם),
אבל משום מה לא קיבלתי שום זימון נוסף, אני לא מתיימר להגיד שאני חכם גדול או אדם איכותי יתר על המידה, אך אני מוכרח לציין שזה מעצבן ואפילו מעליב שלא קיבלתי אף לא זימון מודיעיני אחד, אני שומע מחברים שלי על כל מיני תפקידים מודיעינים שהם קיבלו (תלפיות וכדומה...) ועכשיו גם הלוחמה מסווגת הזו... ואני לא מצליח להבין מדוע אני לא קיבלתי אף לא זימון אחד שכזה...

הסיבה היחידה שעולה על דעתי היתה כיוון שבראיון בצו ראשון אמרתי שאני רוצה רק קרבי ורק חי"ר אבל בחייאת אני הייתי אז צעיר מושתן אפילו יותר משאני היום... וזה באמת מתסכל שאני לא מקבל שום זימון.. אם למישהו יש סיבה לכך או שחווה את אותה החוויה כמותי אני יותר מאודה לו אם הוא יעזור לי פה, בתודה מראשש
ישן 07-01-2007, 13:26
  the_squire the_squire אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל the_squire
גם אני קבלתי יום מינוים כזה

אני קבלתי גם יום מיונים לאשכול תפקידים מסווגים
רק ב-11 לינואר
הייתי בהיי טק ועברתי לתקשורת אבל י לי 3יח' מחשבים ועוד 3יח' אלקטרוניקה.

היו לי מיונים לטייס ככה שהקבא שלי סבבה
והיה לי זימון ליום סיירות בינואר לא הלכתי כי הרגשתי חרא
ואמרו לי שלא יכולים לדחות אותו

קיצר מה זה למשהו יש מושג
אני מהדרום גם לי יש בתל השומר אם אני לא טועה בשעה 10:00
גם רשום להגיע בלבוש הולם - מוזר ביותר
וזה רשום ממש בצורה דהויה ככה שיש שם שני מספרי פלאפון שלא הצלחתי לפענח.
קבחלתי את זה ב-21 וזה נכתב ב-17

גם אני ממתגייסי מרץ ויש לי מנילה קרבית.
ישן 08-01-2007, 12:51
  משתמש זכר XpHunTeR XpHunTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
ריענון אשכול

אוקיי אנשים, קראתי את כל התגובות שלכם וזה הזמן לרענן את האשכול..

גם אני קיבלתי את הזימון הזה לשעה 10 ב 9.1 - מחר.
פרופיל 72, סימנתי במנילה: 1.מוד''ש[עדיפות5] 2.תותחנים[ 4ע' ] 3.נ''מ[ע' 2]

חבר שלי אומר שהוא שמע ממישהו שזה קשור למוד''ש (מודיעין שדה), ואם כבר מדברים על מוד''ש, הוא גם אמר שזה חיל מסווג ושנהרגים בו הכי הרבה אנשים, וכמודיעים בחדשות שמישהו נהרג, לא אומרים שהוא ממוד''ש [זה למה לא ראינו עד היום אף אחד שנהרג מחיל "מוד''ש] אלא משייכים אותו לחיל אחר כמו גבעתי, גולני וכו'....

לדעתי כל מי שהולך ב 9.1 הולך לאכול אותה בגדול [ואני בניהם], ובמיוחד מי שמתחיל קודם [אני], כיוון שאחרי היום הזה כבר כולם ידעו מה זה וכולם יוכלו להיערך בהתאם, והרי לי יהיו כנראה רק כמה דקות להחליט אם אני רוצה או חותם וויתור, ובזמן הזה אני צריך להתקשר לחבר שלי, למשפחה שלי, והיתי מת גם לשאול אתכם בפורום - אבל אני לא יוכל.

אני לא יודע מה אתכם, אבל אני כתבתי ברצון שלי להיות לוחם - 1 [הכי לא רוצה], אבל אני מניח שזה לא כל מי שכתב את זה קיבל את המיון...
אמנם אני לא רוצה להיות לוחם, אבל גם לא ממש ג'ובניק. היה מתאים לי איזה חיל מסווג [שומר סוד] שהוא לא קרבי אלא תומך לחימה.

חבל שאף אחד לא יודע מה זה כי אני מהאנשים האלו שחייב לדעת דברים מראש ולהיערך בהתאם, כי אני עושה שטויות כשזה בא בספונטניות.

נערך לאחרונה ע"י XpHunTeR בתאריך 08-01-2007 בשעה 13:04.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:32

הדף נוצר ב 0.31 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר