לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2006, 07:35
  יובל. יובל. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.05
תגובה ל itzik
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי _itsik_ שמתחילה ב "נשיאת כלי נשק"

אני חייב להקדים ולומר שמה שאכתוב כאן הוא החוק היבש כלומר מה צריך לעשות: לפי תקנות משרד הפנים, אם קיבלת רשיון לנשיאת כלי יריה מחברת אבטחה לשם ביצוע עבודות אבטחה, הרשיון הוא אד הוק.כלומר, אתה רשאי לשאת עליך את כלי היריה אך ורק במסגרת העבודה (ובנסיעה ממנה ואליה). מעבר לשעות העבודה הרשיון לא תקף ואסור לשאת את כלי היריה.
לגבי תבחינים נוספים - מתנדבי משא"ז,תושבי ישוב זכאי ואנשי כוחות הבטחון - הם רשאים,עקרונית, לשאת את כלי היריה על גופם כל העת, בכפוף לתנאי הרשיון.
לגבי שאלתך האחרונה- רשיון ניתן בארץ עבור כלי ספציפי, וזהו אינו רשיון גורף. כלומר, אושרת לשאת כלי ספציפי. לגבי כלים אחרים-כל אחד מהם צריך רשיון (והליך עמידה בתבחינים) ספציפי לו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2006, 09:21
  סמל ראשון סמל ראשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.03
אים אתה שואל כזאת שאלה יש לי תחושה שאתה לא בדיוק

בלש במשטרה ובכלל לא במשטרה אבל בכל זאת.
שוטר ראשי (ויש שיאמרו חיייב) בתוקף תעודת המינוי שלו לשאת עלו את נשק השרות שלו כמעט לכל מקום במדינת ישראל (אפילו מועדוני הבילוי מאפשרים לשוטרים להכנס חמושים).
והיה והשוטר מעונין בנשק פרטי בנוסף אוו במקום נשק השרות יש כזה תבחין במשרד הפנים והוא יכול
לקבל רשיון אזרחי לנשק כמו כל אזרח את הנשק הזה ניתן בתנאים מסוימים וכפוף לאישור הפעלה לשאת גם במקום נשק השרות .
על מנת להיות זכאי לרשיון אזרחי נוסף אתה חייב להיות בדרגת רס"ל אוו פקד לקצינים ולקבל המלצה
מקצין האחראי שלך ומקצין בדרגת סנ"צ האחראי עלך ישירות.

ישן 21-12-2006, 15:37
צלמית המשתמש של ראג'אר
  ראג'אר ראג'אר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ראג'אר

אם המישטרה או משרד הביטחון אישרו לך להוציא רשיון ולקנות נשק פרטי, הנשק הוא שלך אישית ומתי שתתחיל את שעות העבודה במישטרה, תקבל נשק של המישטרה.

במידה ותרצה לשרת ולעבוד עם הנשק הפרטי שלך, תצתרך לרשום את הנשק שלך כמישטרתי, כנשק שהוא רכוש של משטרת ישראל.

רישואי הנשק "כנשק משטרתי", הוא בגלל הסעיף הבטוחי שבעיניין, לדוגמה אם תירה במישהו בנישקך הפרטי בשעת שירות במישטרה, אז לא יהייה לך "ביטוח" שיגן עליך, ולכן הנשק חייב להיות רשום "כמשטרתי".

החברה' מעלי נתנו לך דוגמה של רשיון נשק שהוא רק לשם העבודה "כמאבטח", הכוונה היא שאם יצא מצב חלילה ותשתמש בוא מעבר לשעות העבודה, לא יהייה לך "כיסוי" ("ביטוח"), על המיקרה.

26-40 עושה ת'צ'יפס יותר טעים! 91-05 עושה ת'צ'יפס יותר יבש!

ישן 21-12-2006, 18:12
  _itsik_ _itsik_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.06
במקום לבלבל את המוח

אולי במקום לבלבל את המוח פשוט תענו לי על השאלות....
כל אחד נהייה לי ידען גדול......
אז בשביל לעשות לכם סדר אז ככה....
אני חייל משוחרר, ולא! אני לא עובד בחברת אבטחה.
אני בשלבים האחרונים של מיונים לתפקיד סמוי במשטרה (תפקיד שכביכול אין לי קשר למשטרה, {בינינו, אני עדיין לא יודע מה התפקיד עצמו.... רק במהלך הקורס אדע בדיוק.})
משך ההכשרה הוא מיונים (שכרגע אני בסופם) של כשלושה חודשים.
ועוד קורס הכשרה של חצי שנה בתנאי פנימייה.
במהלך הקורס מקבלים רשיון לאקדח במסגרת התפקיד.

האם עכשיו אני ברור?!!!!
האם עכשיו, כאשר איני עובד חברת אבטחה תואילו להפסיק לבלבל את המוח ולענות על השאלות בלי הערות מיותרות....?
ישן 22-12-2006, 06:59
  סמל ראשון סמל ראשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.03
אתה זה שמבלבל פה במוח
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי _itsik_ שמתחילה ב "במקום לבלבל את המוח"

במקום לבוא ולפתוח אשכול "נשיאת נשק ע"י שוטרים" ולשאול משהוא כמה "האים לשוטר מותר לשאת כל נשק ?,האם הוא יכול לרכוש נשק פרטי ?......"
היתה חייב לבוא אם הפוזה של "אני בלש סמוי " (אתה מכיר גם בלש גלוי ?) "אני מועמד לתפקיד שושו"
נו מה חשבתה שיש לך פה עסק עם ילדים בני 16 (עם בני ה16 הסליחה) שתגיד להם בלש סמוי יחידה מובחרת והעניים ינצנצו .
לפחות חלק האנשים פה בא עם ניסיון ויודע לזהות בולשיט שהוא רואה אחד .
ולרעיה כמו שכתבתי אתה לא בלש ואפילו לא שוטר !
אתה מועמד (אולי לא יודע ) לתפקיד שאתה אפילו לא יודע מה הוא !
וכזכור לך אולי גם ויקטור חסון מגעת חלפון הוא "ממולץ לסמל".
בכל מיקרא את המידע קיבלתה אין צורך להתלהם
ובפעם הבא יש לך שאלה תשאל ישירות ולענין בלי כל הבולשיט מסביב.

ישן 21-12-2006, 18:40
  קרנף16 קרנף16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
עצה

איציק היקר שלום

1. אם אתה בהליכים ליחידה המשטרתית שאתה מתאר אז אתה תקבל מהם נשק אישי שבוודאי הסבירות שתוציא אותו מהנרתיק נמוכה עקב אופי הפעילות.

2. "משך ההכשרה הוא מיונים" ? אין דבר כזה, גם לא בעברית - תחשוב שוב מה שאתה כותב.

3. לפי רמת הביטוי שלך והשאלות של פסח שאתה שואל, וצר לי אם זה מעליב אותך, אבל השאלות שלך לא במקום בכלל! שאלות שמתאימות לנערים מתבגרים

4. המסקנה שלי: כנראה ששוב פעם המשטרה פישלה וגייסה לשורותיה עוד שישייה - אם המונח לא ברור לך- תבקש מאחד הממיינים שלך ביאור

5. "כל אחד נהייה לי ידען גדול......" תשמע בפורום פה תפגוש או ילדים מורעלים (וטוב שיש לנו חברה כאלה שמחר ישמרו עליינו) או חברה שעברו דבר או שניים ומכירים המון חומר בתחום הביטחון.

6. צר לי מאד שאתה חושף קצה של חומר על מה שנאמר לך - רק בשביל זה אתה לא מתאים לעבוד בתפקיד אפור (המבין יבין) - ביקשו ממך לשמור על דיסקרטיות וכבר אתה מקשקש ועוד באינטרנט
נראה לך רציני חבר?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר