לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2006, 01:03
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי serg_kol שמתחילה ב "הלאה טסט שני כמובן"

אני אומר לך הטסטר הז ההיה משוגע לגמרי..חשב זה הוא נוהג באוטו ולא אני. כמעט כל שנייה ניסה לגעת לי בהגה..כאילו חיכה להזדמנות לשים עליו יד.
הוא הכשיל אותי על שני דברים:
1.בפניה שמאלה בצומת, שהיה לי תמרור ץן זכות קדימה ושלא נתתי. ומה היה שם? גלשתי עד לקו של הצומת..ראיתי מכונית באה ואז ברגע שראיתי אותה בלמנו ביחד אני והטסטר..ואז אמרתי לו שבלמתי לבד והוא לא צריך לעזור לי או משהו. אתה מבין?! לחצתי על הבלמים בדיוק ברגע שראיתי את המכונית ועוד הייתי בגלישה לא נכנסתי לתוך הצומת בכלל..הייתי ממש על הקו ובכל מקרה אם בלמתי לא עשיתי שום דבר רע!!
2.הוא אומר שלא היתה לי שליטה בהגה (בגלל זה בטח הוא ניסה לשלוח ידיים כל פעם)..
ומה הפיתרון פה ? אתמול ממש התקלקל למורה שלי האוטו אז נסעתי על אוטו אחר (עדיין גולף) אבל בלמים חדש והרגשה שונה בנהיגה..לא יודע מה לומר..
יש איזה דרך טובה לצאת מהבאסה של הידיעה שאני נוהג טוב ואני יודע את זה, לא בקטע של להשוויץ אלא בקטע של אני יודע את החוקים ויודע לנסוע כמו שצריך..ועדיין אני נכשל, ועוד על דברים כאלה?!
כל הבאסה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2006, 01:00
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי PathFinder שמתחילה ב "בעיקרון צריך לעשות טסטים כמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PathFinder
בעיקרון צריך לעשות טסטים כמה שמוקדם בבוקר לפניי כולם מכיוון שאם כמה אנשים עברו טסט כבר אז השאר חייבים להכשל ככה זה יש מספר מוגבל עוברים ליום ככה מרוויחים עליינו כסף..

דבר שני רוב הסיכויים תמיד זה הבוחן אשם שאתה עושה טעויות מכייוון שאתה בלחץ אתה חיכית הרבה זמן לטסט הזה ושילמת הרבה כסף ועוד בנוסף מסתכלים עלייך כול שניה שלא תעשה אפילו דבר אחד קטן ( טעות ) ואתה יודע שאם תכשל שוב תצטרך לחכות שוב הרבה זמן ושוב לשלם הרבה כסף במיוחד שזה כסף של הורים וזה יכול להוסיף עוד לחץ...

כך שרוב הסיכויים אתה לא אשם פה..אבל כמובן זה לא תמיד נכון...
אני מקווה שאתה צוחק..
ישן 22-12-2006, 20:12
צלמית המשתמש של ssehs
  ssehs ssehs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל ssehs
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "נכשלתי טסט ראשון.."

PathFinder
מה אתה מחרטט...

מה הקשר
וזה ברור תיכשל..
יש לך תמרור תן קדימה אוטומטית תעצור.
וזה שהשליטה על ההגה אולי באמת היית לחוץ ואתה צריך להימנע מהלחץ הזה..
ולגבי הסעיף שבו אמרת שהתקלקל למורה האוטו ושאתה נוהג מצוין וממש אשף בעניין..
אז לא!
ברגע שאתה נוהג על אוטו אחד ורק עליו אתה מסתדר לנהוג.. זהו אין אם אתה לא יכול לנהוג
ברוגע וכמו שצריך על אוטו אחר אז זה אומר שאתה לא בדיוק נוהג טוב..
כדאי שתלמד:
1.לנהוג על מס' סוגי מכוניות, שבעיקר יהיה בהם השינוי של הגה רגיל והגה כח\ובלמים שונים חזקים יותר חלשים יותר.. וגם ארוכות וקצרות..
2.לא להילחץ שמסתכלים עליך בדיוק כמו שחקן שיש לו פחד במה.. כך אתה לא תוכל לנהוג כשיבחנו אותך..
עצתי לך קח תנהיגה ברוגע ואל תשים על זה שבוחנים אותך סע כמו שאתה יודע.. לבש חגורה ותעשה בדיוק מה שלמדת בתאוריה עם התמרורים ותעבור..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=30777&dateline=1238685249]

ישן 22-12-2006, 22:49
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ssehs שמתחילה ב "PathFinder מה אתה מחרטט... ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ssehs
PathFinder
מה אתה מחרטט...

מה הקשר
וזה ברור תיכשל..
יש לך תמרור תן קדימה אוטומטית תעצור.
וזה שהשליטה על ההגה אולי באמת היית לחוץ ואתה צריך להימנע מהלחץ הזה..
ולגבי הסעיף שבו אמרת שהתקלקל למורה האוטו ושאתה נוהג מצוין וממש אשף בעניין..
אז לא!
ברגע שאתה נוהג על אוטו אחד ורק עליו אתה מסתדר לנהוג.. זהו אין אם אתה לא יכול לנהוג
ברוגע וכמו שצריך על אוטו אחר אז זה אומר שאתה לא בדיוק נוהג טוב..
כדאי שתלמד:
1.לנהוג על מס' סוגי מכוניות, שבעיקר יהיה בהם השינוי של הגה רגיל והגה כח\ובלמים שונים חזקים יותר חלשים יותר.. וגם ארוכות וקצרות..
2.לא להילחץ שמסתכלים עליך בדיוק כמו שחקן שיש לו פחד במה.. כך אתה לא תוכל לנהוג כשיבחנו אותך..
עצתי לך קח תנהיגה ברוגע ואל תשים על זה שבוחנים אותך סע כמו שאתה יודע.. לבש חגורה ותעשה בדיוק מה שלמדת בתאוריה עם התמרורים ותעבור..

זה ממש אבל ממש לא כמו שחקן במה.. זה הרבה יותר מלחיץ מבחינות אחרות..בטסט זה כימעט בלתי אפשרי להיות בלי לחץ תמיד יש לחץ מסויים בין אם הוא גדול או קטן אבל יש אותו כימעט תמיד לכולם וזה אחד הגורמים הגדולים שדופק תנהגים בטסטים אתה פשוט בלחץ ולא מרוכז בנסיעה אבל אם אתה חושב שאתה לא ממש בלחץ..
ישן 24-12-2006, 01:58
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ssehs שמתחילה ב "PathFinder מה אתה מחרטט... ..."

אחי בוא אני אסביר לך משהו..
אני לא מתרץ את זה שנכשלתי כי זה היה אוטו אחר..אבל תבין כמה דברים:
1.בקטע עם הצומת..הגעתי..עצרתי..הכנסתי לראשון..התחלתי לגלוש עד שיהיה לי טווח ראיה..בדיוק כשראיתי מכונית מגיעה (עוד לא הייתי בתוך הצומת בכלל..) דפקתי ת'ברקס וגם הבוחן..זה לא כאילו התפרצתי לתוך הצומת ופתאום באה מכונית אז בלמתי במהירות..הבנת אותי? להיכשל עם מליון ואחד דברים אחרים..אבל על דבר כזה שלא באשמתי ונהגתי בו כשורה? זו טעות..
2.בעניין השליטה עם ההגה..הוא אמר למורה שלי שזה היה ברוורס שעשיתי חנייה..ואין לי מושג על מה הוא מדבר..היתה לי חניה על במפר כזה..ובאמצע החנייה ראיתי שאני אהיה טיפה צמוד מדי אז תוך כדי הנסיעה אחורה סובבתי גם את ההגה.וכנראה לזה הוא התכוון..כנראה שאם הייתי חושב בקול רם בחנייה הוא לא היה אומר את זה..
3.אני נוהג בסדר גמור (שוב, לא עניין של גאווה..אלא שהמורה שלי ומורים אחרים שעשיתי החלפה אצלם אמרו..).
4.ובעניין הלחץ..לא הייתי לחוץ כל כך..אם אפשר בכל לומר שהייתי לחוץ..מה שכן הרגשתי זה שלא הייתי בטסט בכלל..הראש שלי היה במקום אחר..וכדי להמחיש לך את זה שהייתי ממש לא מרוכז (באשמתי כמובן אלא מה..) נכנסתי לצומת מרומזרת ועשיתי בה את הפנייה על שלישי..כמובן יכול להיות שבתת מודע עשיתי את זה כי ידעתי שנכשלתי..אבל לך תדע..

נעשה ונצליח.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר