לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2006, 14:20
  TheSuslol TheSuslol אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.06
קרב מגע וקרב מגן

לכל משתמשי הפורום שלום כפרות
אני יודע שזאת הודעה ראשונה שלי אז מזל"ט לי
עכשיו רציני...יש לי בעיהההה [אני מחיפה]:
לפני כ5 שנים התאמנתי 3 שנים בקראטה שוטוקאן ריו (שזה דבר ממש לא יעיל ולא עוזר ברחוב), אחרי שפרשתי מקרטה, עברתי להתאמן בג'ו ג'יטסו. התאמנתי ג'ו ג'יטסו שנה ופרשתי מסיבות אישיות.
ממש נהניתי בג'ו ג'יטסו מכמה סיבות: יעיל מאוד, מחזק את: הספיגה, כוח, שבירות, הטלות, הגנה, עושים קרבות קרקע וקרבות בעמידה.
רציתי לחזור לזה השנה אבל השעות ממש לא נוחות לי ועכשיו להתלבטות שלי:
יש באזור שלי שני חוגים ששמעתי שדומים לג'ו ג'יטסו: קרב מגע וקרב מגן.
את קרב מגע מדריך דורי נימצקי ואת קרב מגן מדריך גיא סורוקין, ועכשיו לשאלות/בקשות שלי:
אני מבקש ממי שמתאמן/התאמן/חבר מתאמן.... שיכתוב לי : עד כמה האמנויות האלה יעילות (תכתבו לאיזה מהן אתם מתייחסים), איך המאמנים, האם מתאמנים גם על קרבות בעמידה וגם על קרבות קרקע, האם יש הטלות ושבירות וכד'... -אלה השאלות העיקריות, אם תוסיפו עוד פרטים משלכם חוץ ממה ששאלתי זה יהיה מצויין .
אני חושב שאחרי הנאום הזה שכתבתי אתם מסוגלים להבין מה אני מחפש באמנות לחימה, ואולי תוכלו להמליץ לי אפילו על אמנויות לחימה שלא ציינתי פה.
נ.ב-אני בן 14.5 מחיפה.

תודה לעוזרים
חזרה לפורום
ישן 22-12-2006, 17:47
  KאוריK KאוריK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
על קרב מגן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheSuslol שמתחילה ב "קרב מגע וקרב מגן"

שני השיטות מאוד יעילות כי הם נועדו לרחוב וכל המטרה שלהם זה לתת לך הגנה בזמן אמת...
ההבדל העיקרי בין השיטות הוא שהקרב מגן מפשט את הפעולות ובתרגילים ליעילים ופשוטים בצורה שכל אחד מאיש פלדה עד ילדה בת 12 יוכלו להגן על עצמם ללא קשר בין הכוח הגודל או המשקל של התוקף והנתקף

אני חושב שאתה יכול לקרוא באתר של קמ"י על כל מאמן ביניהם המאמן שלך ולדעת עליו קצת.

סוגי הקרבות שמתאמנים בהם הם כל סוגי הקרבות שאתה יכול להיתקל בהם ברחוב שאגב בקרב מגן ובקרב מגע יש הרבה תרגילים שנגזרים מהגיוגיטסו. בהמשך ככל שאתה עובר דרגות וצובר ניסיון אתה לומד גם על אומנויות לחימה שונות כמו גוגיטסו קראטה גודו אייקידו ועוד על מנת להכיר את האומנויות הלחימה שמן הסתם גם בהן אפשר להיתקל ברחוב

זהו אם יש משהו שתירצה לדעת שאל

בהצלחה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר