לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2006, 23:50
צלמית המשתמש של גודלן-ארז
  גודלן-ארז גודלן-ארז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל גודלן-ארז
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "לא שמועות, אלא ראיתי במו עיני..."

את צילמת איתה???

כמו כל ציוד צילום בעולם ה-SLR יש עקומת לימוד
לוקח זמן להפיק רמה מסוימת אפילו על סדרת ה-Lים

זה שצלם מסוים מוציא תמונות מעפנות עם עדשה מסויימת לא אומר שאחר יוציא אותו הדבר

תראי את ה-70-300
הרבה הרבה שונאים אותה..
אבל הרבה יותר מוציאים תמונות ברמה א-א איתה

ולסיכום (ותסלחי לי על הביטוי)
צלם חרא עם ציוד טוב יוציא תמונות חרא...
צלם טוב עם ציוד חרא יוציא תמונות טובות...

הכל תלוי ברמה של הצלם... ורמת הנסיון שלו

Temp Web Site: picasaweb.google.com/erez2006

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2006, 00:03
צלמית המשתמש של gandalf-it
  gandalf-it gandalf-it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל gandalf-it שלח הודעה דרך MSN אל gandalf-it
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי גודלן-ארז שמתחילה ב "את צילמת איתה??? כמו כל ציוד..."

לא הייתי אומרת את מה שאמרתי אם לא הייתי יודעת בוודאות שאלו אנשים שיודעים לצלם ומצלמים מעולה, אבל טכנית התמונות עם העדשה הזאת, לא מדברת על צדדים אחרים, פשוט לא מספק, כמו שאמרתי, אפלולי מאוד ללא סיבה ועוד כל מיני קטנות, אם לא הייתי יודעת שזה צולם עם העדשה הזאת הייתי חושבת שצולם עם העדשה הכי פשוטה והכי זולה <שאגב עדשות הקיט המושמצות לדעתי עושות עבודה טובה יותר> ובגלל זה לטעמי היא לא מומלצת, למרות הטווח המאוד מאוד מושך שיש לה

אבל זאת רק אני

וכמו שפעם מישהו אמר, זה שהיא הכי טובה בתחום שלה לא הופך אותה לטובה כי פשוט השאר הן חרא

ישן 24-12-2006, 00:12
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "לא הייתי אומרת את מה שאמרתי..."

קוסמת, אני מציע לך לנטוש את האשכול הזה כבר עכשיו.
מילא צילמת איתה ולא הצלחת להוציא איתה תוצאות טובות, אני מוכן לתת כל מיני תירוצים כמו שאת לא רגילה לסוג כזה של עדשות או שאת לא יודעת איך להשתמש במייצב, אבל זה שראית תמונות שצולמו איתה שהן לא היו טובות?

תעשי לי טובה, זה כבר מזמן לא לכבודך ולא לכבוד אשכול רציני בפורום הצילום שלנו.
גם אם תתני לאחותי הקטנה את ה 5D של קנון עם 24-135L של קנון, היא תוציא חרא של תוצאות כי היא לא יודעת לעבוד עם הציוד - אז מה זה אומר, שהציוד גרוע?

מהנסיון שלי - היא עדשה נהדרת.
ועם מעט נסיון ועבודה איתה, אפשר להוציא תוצאות ברמה גבוהה, בנוסף לפרקטיקה ולנוחות עבודה שלה.
מלבד טווח מצויין היא מהירה ובעלת מנגנון ייצוב.
היא עדשה טובה מכל הבחינות, ואם יש מישהו שהוציא איתה תוצאות גרועות, זו אשמתו בלבד (או שהעדשה הספציפית שלו תקולה משום מה).

בבקשה ממך ומשאר הגולשים בפורום - לא להמליץ לקנות (או להמליץ לא לקנות) ציוד אם אתם לא מכירים אותו בעצמכם. תודה.

ישן 24-12-2006, 00:35
צלמית המשתמש של גודלן-ארז
  גודלן-ארז גודלן-ארז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל גודלן-ארז
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "חפשי אשכולות של קובי בן..."

הפגזים צולמו עם הקיט מתן

ואלו גם התמונות האחרונות שלו עם הקיט
ובכל אופן ניתן לראות את ההשטלתות שלו על העדשה והמצלמה במשל הזמן
ואיך שהרמה שלו עולה..
במיוחד ברמת החדות והפרטים של התמונות מהסט השני שלו בפארק
---לינק---
שימו לב לבוקה הנקי והיפה שלפי ניסיוני היה יוצא מחודד ומציק בסיגמה 70-300 שלי

שוב
כמו שאמרתי
עקומת לימוד

אי אפשר לצפות לקבל ציוד חדש וישר להתחיל להפגיז איתו רמה עולמית...
צריך ללמוד אותו, לתקשר איתו ולהתחבר אליו.
כמו האכזבה שהרגשתי כשקיבלתי את ה-D50.. עד שהבנתי ולמדתי איך לעבוד איתה...

עקומת לימוד

דרך אגב מתן... ניקון הוציא 70-300 חדשה עם מיצב???? O_O? --לינק-- זה נשמע מעניין

Temp Web Site: picasaweb.google.com/erez2006

ישן 24-12-2006, 03:04
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
המלצה תראו מה עשיתם לבנאדם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netanel0 שמתחילה ב "התיעצות קטנה..."

הוא בסה"כ שאל את דעתנו והתחלתם לריב על שטויות.. !
אחי תקשיב למה שאמרו לך והמליצו בחום במיוחד ה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/images/freshicons/new_icon_star.gif]
...
תשמע יצא לי להחזיק את הD80 והאחיזה שלא מעולה ברמות אין מה לדבר (אבל כמובן שה5D לא רואה אותה והיום החזקתי אותה שוב...)
תוסיף לך את ה18-200 VR (אדום בשבילך ארז)
ויש לך כניסה חזקה מאוד לתחום הDSLR.
קאמרה אילת אמרת? קיבלת.

NIKON D80 BODY
4499
+++++++++++++
Nikon DX VR 18-200 mm F3.5-5.6G Zoom
4599
=============
9098 ש"ח.
אם אתה רוצה להוסיף גם פלאש אז יש לך חריגה של 847 ש"ח (1749 ש"ח).
+ פלאש יוצא לך 10,847 ש"ח.
זה הכל. ובהצלחה בתחום.

ישן 24-12-2006, 17:38
  netanel0 netanel0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "תראו מה עשיתם לבנאדם..."

תודה רבה.
אמרתי שאם אני קונה D80 ו18-200 אז אין פלאש.
מתן-תותך אתה תאמין לי,איך שאתה מגן על ניקון
gandalf-it השאלה שלי לא הייתה על איכות העדשות,אני יודע בודאות שה18-200 היא קסם של עדשה
ו5,000 לעדשה עם VR AF-S וטווח של 18-200 באיכות מעולה זה לא ממש יקר.
את רוצה ליראות איכות?
בבקשה:http://www.kramery.com/DUarticles/d...rt=412&iType=32
יש איזשהו שלב שהוא אומר שהיא לוקחת את ה70-200!!!
הינה זה "בצילום מול אור בוהק, במצב מדידת אור ממוצעת מרכז או מדידה נקודתית התוצאות מרשימות ביותר. במצב הזה - מול אור בוהק - היא לוקחת את ה 70-200 "
הוא אומר שהחדות יותר טובה מכל עדשות המגיעות ל200מ"מ חוץ מעדשות היוקרה עם 2.8!!!
ושלא לדבר על הוורסטיליות שלה.
בקטע של האיכות שלה אין לי שום ספקות,השאלה שלי הייתה היא האם אני צריך D80 או שתספיק לי D50,פשוט אם D50 אז יש לי יותר כסף.
אבל ניראה לי שהבנתי מה אני צריך
ישן 24-12-2006, 20:32
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "[font=Verdana]איש איש באמונתו..."

אותי מעניין למה את כל כך נגד העדשה הזו.
זאת אומרת, לכל אחד יש סיבה למה הוא מצודד בדבר אחד ולא בדבר אחר.
את לא ניטרלית ואומרת "לא יודעת, אין לי מושג", את מתעקשת שהיא לא טובה.

קראתי (שוב) את הסיקור של יוסי (טד, או איך שלא תרצו לקרוא לו) שבדק אותה לפי קריטריונים מסויימים ובדק תופעות שונות במקרים קבועים, והסיק כי היא עדשה טובה מאוד ביחס לכל עדשה אחרת, עם טווח זום גדול או לא.

עכשיו, הוא אשכרה לקח אותה, הרכיב על המצלמה שלו, צילם איתה ובדק במחשב את התוצאות...
את לא עשית לא את זה ולא את זה, ואיכשהו את מצליחה לקבוע כי היא לא טובה וכי יש לקחת את הבדיקה של יוסי (טד) בערבות מוגבל.

איך את עושה את זה?

מה זאת אומרת "איש באמונתו יחיה"?
מה יש פה להאמין? שה CA שלה טוב?
שהיא לא נוטה ליצירת פליירים (המעיד על העדשות האספיריות האיכותיות שבה)?
שהיא שומרת על קונטרסט טוב וחדות טובה גם ב 200מ"מ?
שעיוותי הטלה לא נראים לעין והעיוות הרחב שלה קטן (בדומה ל 18-70 שלדעתך עדשה טובה מאוד)?

אלו דברים שנבדקו והתוצאות מול העיניים שלך, ואיכשהו הצלחת לקרוא הכל, לראות את העובדות ולהשאר בדיעה שהיא לא טובה.
זה כמו שתבואי למורה שלך למתמטיקה ותגידי לו "שמע, הבנתי את משפט פיתגורס, אני מבינה איך הוכחת אותו, וברור לי שכרגע אני לא יכולה לחשוב על משולש ישר זוית שיסתור את הנוסחא [A^2+B^2=C^2) אבל אני לא חושבת שהנוסחא נכונה, ואיש באמונתו יחיה".

איך אומרים במקסיקו: QUE?!

ישן 24-12-2006, 21:15
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי ZIGOTA שמתחילה ב "כל עוד לא מוכיחים אחרת זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ZIGOTA
כל עוד לא מוכיחים אחרת זה נכון לא?

לא בדיוק. הכלל אומר שאתה כותב נוסחה שמתקיימת במספר מסויים של מחזורים מבלי שתשבר פעם אחת ואז מניחים שהיא מתקיימת תמיד. קשה מאוד להוכיח משהו שיתקיים עד אין סוף כי אי אפשר לבדוק כל מקרה פרטנית.
זה כמו התיאוריה על חורים שחורים בחלל או תורת הייחסות של איינשטיין. כרגע אנחנו מקבלים את התיאוריות האלה כנכונות אבל יכול להיות שבעתיד נחדד אותן ונמצא נוסחאות יותר מדוייקות לאירועים הללו. הרבה 'חוקים' שונו במהלך ההיסטוריה כי מצאו שהם לא מדוייקים.

הכי קל להוכיח ההיפך כי אז צריך למצוא רק מקרה אחד בו הכלל לא מתקיים.
אבל לקוסמת הלבנה במקרה הזה יהיה קשה למצוא את המקרה האחד הזה בעדשה המדוברת

ישן 24-12-2006, 20:57
צלמית המשתמש של gandalf-it
  gandalf-it gandalf-it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל gandalf-it שלח הודעה דרך MSN אל gandalf-it
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אותי מעניין למה את כל כך נגד..."

בעקרון הטענה שלי הייתה שהעדשה סבירה, אבל פשוט לא מצדיקה את ההילולים סביבה
ושאני אישית לא מתה על התוצאות איתה, כי היא כן גורמת לתמונות להראות קודרות יותר, אפלוליות ולדעתי זה מוריד מערכה
עוד לפני שקראתי את המאמר ההוא ורק רפרפתי בתמונות זה הדבר הראשון ששמתי לב אליו
גם הבנתי שזו בעיה כללית עם הטווח הזה, מצאתי השוואה בין 18-70 של ניקון ל18-200 של סיגמא, ואותם שמיים באותם תנאים פה יצאו כחולים ושם יצאו אפורים
ברור לי שההבדל בניקון הוא הרבה פחות משמעותי, בגלל זה היא גם נחשבת להכי טובה בתחומה אבל עדיין ההבדל קיים

דווקא אוהבת את התכונה הזאת בי, כי הרי ללא אנשים כמוני עוד היו חושבים שהעולם הוא שטוח

ישן 24-12-2006, 21:06
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "בעקרון הטענה שלי הייתה שהעדשה..."

gandalf-it. (סורי שאיני מודע לשם..) בישביל להגיד שהעדשה לא משהוא מבחינה טכנית צריך להביא דוגמאות... לפי העתק אחד או שניים את קובעת שעדשה לא טובה ונחותה? חשבת אולי פעם מדוע ניקון הדביקו לעדשה הזו כזה מחיר? אני לא בטוח שרק בגלל שכתוב שם ניקון. ובמחיר שלה היא לא בידיוק מתחרה בכול שאר עדשות וייד זום למינהם... זאת כרגע העדשה היחידה בטווח הזה שטובה יותר מכול המקבילות לה בטווחים הללו. מדוע את משווה אותה ל18-70? אי אפשר להשוות כי זאת לא עדשה מאותה קטגורייה. זה כמו שאת אומרת שה18-70 עדשה פנסטית ואני מצידי אומר שהיא לא עומדת מול
nikkor 17-35 2.8 לא באיכות לא בבנייה ולא בשום פרמטר. שוב תשווי עדשות אחרות לעדשה הזו ותראי שהיא הטובה בקטגורייה בכמה רמות מהשאר.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 24-12-2006, 21:16
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[QUOTE=coolpix]שוב תשווי..."

אהה קצת הגזמת שמשווים אותה לnikon 70-200 2.8... ה18-200 עדשה פנטסית אך לא מגיע לאיכות של ה70-200 אני יודע על מה אתה מדבר וראיתי כמה דיונים על זה בפורמים שונים לא רק בארץ בסופו של דברים מבחינת איכות העדשות ה70-200 טובה יותר חדה יותר בעלת בוקה הרבה יותר יפה בצמצמים חופפים בונייה טוב יותר בעלת מייצב טוב יותר... תגיד אתה לא מתבייש להשוות אותה לעדשה פנטסטית שכזו.... (במיקרה יש לי חבר שיש לו כזו אפורה-נדיר מאוד למצוא....) וצילמתי איתה דיי הרבה עם הd200 ותוצאות פשוט ללקק את העצבעות צילמתי גם עם ה18-200 על גוף של d70 בהחלט עדשה הטובה בקטגורייה שלה אך לא מושוות ל70-200 לדעתי.....אתה באמת חושב שאפשר לשוות בין השניים?
(שתית משהוא?)
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 24-12-2006, 21:07
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "בעקרון הטענה שלי הייתה שהעדשה..."

צרבתי כבר את הסשן שלי עם קובי בפארק הלאומי (מתי שצילמנו יחד בפעם האחרונה) ואני צריך לחפש את התמונות ולאתר את אלו שצילמתי עם העדשה שלו בשביל לשאול אותך על איזה הבדלי איכות את מדברת.

לדעתי את לא השווית בין שתי עדשות שונות אחת ליד השניה... את ראית תוצאות באינטרנט ולפי העיבוד הפוטושופי, קבעת איזו עדשה מפיקה יותר או פחות צבע (שזו טעות היסטרית).
מה גם שרוויה וקונטרסט יכולים להיות מאוד מושפעים מעיבוד המצלמה עצמה, גם אם לא העברת את התמונה בפוטושופ או כל תוכנה אחרת.

ובנוגע לתכונה שלך - יש לחקור את הטבע ולרשום חוקים פיסיקליים ויש להתפלסף באוויר ללא שום גיבוי.
לא אנשים כמוך קבעו כי העולם הוא עגול אלא להיפך - אנשים כמוך (כמו אנשי הדת שאת כל כך מעריצה) קבועים בדעתם מבלי להתחשב ולקשר את הרעיונות שלהם עם המדע הקר והמוכח והאבסולוטי שלנו.

האם את בטוחה שכדור הארץ עגול? אולי הוא ישר?
למה להאמין לצילומי לווין ולתיאוריית היווצרות כדור הארץ ע"י משיכת אבק כוכבים בסיבוב הנוצר מפיצוץ השמש? לא יותר פשוט להאמין שהוא שטוח ושאלוהים ברא אותו כמתואר בספר בראשית?
די מותק, אני מת עליך, אבל באמת מציע לך לנטוש את הדיון הזה... אני לא מוצא שום אפשרות בעולם שתוכיחי לי שהעדשה הזו נופלת מה 18-70. לא בצורה מדעית בכל אופן...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:28

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר