לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2006, 23:02
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
אהוד אולמרט לך הביתה בבקשה

היכן תמונות הבנים ראש הממשלה. מר אולמרט אהוד

מאת אלכס לוין

כבוד ראש הממשלה מר אולמרט אהוד. בזמן המלחמה ללא שם שניהלת לאחרונה וביוזמתך החפוזה בלבנון . טענת שחילנו השבויים שלושה במספר ברצוני להזכירך אם שכחת ,תמונותיהם מצויות על שולחנך למען שלא תשכח אותם. אומנם כבר אז לא האמנתי לך שתמונותיהם מצויות על שולחנך אך בכול זאת ניסיתי להאמין שתעשה את הכול בכדי להחזיר את הבנים לארץ. לצערי עבר כבר זמן רב והבנים לא שבו ארצה. הפצע נשאר פתוח בזכותך בלבד מר אולמרט. זה פצע שלא יגליד אף פעם. המלחמה שאותה אתה יזמת בחופזה יתרה. אותה מלחמה ללא שם. הותירה עשרות משפחות אבלות על הבנים שלא שבו ממנה חיים. מאות משפחות של פצועים שהמלחמה לגביהם לא תיגמר לעולם כי פצעיהם גם אם יגלידו ישאירו צלקות שהם שישאו אותם עד מותם. העסקים שנפגעו והבתים שנהרסו בזכות החלטתך החפוזה ועד היום אלפי משפחות ששלמו ממיטב כספם כסף שאין להם לשיקום הנזקים. כסף ששולם מהגרעון- האוברדרפט ראש הממשלה ועדיין לא הגיע מלא הפיצוי על הנזקים שנגרם לאותם נפגעים מהמלחמה ללא שם שאותה יזמת בחופזה. כבוד ראש הממשלה מתי התעניינת לאחרונה מדוע הכספים לא מגיעים לאותם נפגעים שנפגעו עקב החלטתך החפוזה על פתיחת המלחמה ללא שם. גם כאשר מגיעים אותם כספי פיצויים הסכומים לא ריאליים ומגוחכים. אך מה החשיבות בכל זאת כאשר המטרה הראשית שהצבת אותה, שחרור הבנים לא רק שלא צלחה בידך, נכשלת גם בשאר המשימות של המלחה הלא מתוכננת מלחמה ללא שם שיזמת. אני רואה שוועדת החקירה הממלכתית אותה אתה מנסה למנוע בכל דרך בזאת דווקא הצלחת. אך זאת הצלחה קיצרת מועד. הציבור כיום מבין ויודע כי אתה נכשלת בניהול אותה מלחמה ללא שם שיזמת. את ההבטחות להחזיר את הבנים לא קיימת , בזמן האחרון ברמזים אלו ואחרים ניסית לבטל כל דיון בנושא בגלל גודל התשלום. תשלום שאנו כציבור שילמנו. בהרג מיותר של עשרות חיילים ואזרחים. בפציעתם של מאות חיילים ואזרחים. בהרס רכוש רב שעדיין הניזוקים לא קבלו עבורו את הפיצוי. אז מה אתה מכין לנו ראש הממשלה מר אולמרט אהוד לשנה האזרחית החדשה. עוד סיפורים. עוד הפתעות לא צפויות,.אני כבר לא מאמין לך מר אהוד אולמרט. אתה כבר לא ראש הממשלה שלי. אני חושב שמרבית הסובבים כבר לא מאמינים לך . אני חושב שמרבית הציבור כבר לא מאמין לך.די לנו מהפרשיות שמתפרסמות חדשות לבקרים לגביך. חקירות שמתנהלות סביב הפרשיות שעדיין לא הוכח לגביהם אומנם שום דבר.הממשלה המקרטעת שלך שמדדה בקושי על רגל אחת. על חוסר האמון הציבורי בך באופן אישי.

מר אולמרט כבוד ראש הממשלה . מתי כבר תבין שנמאס לנו מהסיפורים שלך. נמאס לנו מניסיונות ההישרדות שלך. אנו רוצים סוף סוף ממשלה יציבה. ראש ממשלה אמין. כמה שנים של שקט ואמון בראש הממשלה ,לצערי אתה לא יכול ולא תוכל לספק את הסחורה הזאת. כדאי שתפנים זאת טוב טוב כי אתה כבר לא ראש הממשלה שלי ,אני חושב שם לא ראש הממשלה של רבים בעם הזה שמגיע להם ראש ממשלה אמין. ראש הממשלה שניתן לבטוח בו. ראש ממשלה שייקח אחריות אישית ולא יזרוק אותה על האחרים. ראש ממשלה שאיתו ובגללו נוכל לישון סוף סוף בשקט בלילה. תן לנו שנה אזרחית טובה ותעשה טובה ושחרר אותנו מנוכחותך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2006, 15:33
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אינטלקטואל הגדול - על איזו טזה אפשר לדון אתך ?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי הנביא עמוס שמתחילה ב "אין שום הנאה להתווכח עמך. אין לך יושר אינטלקטואלי."

ציטוטים נבחרים ממכתביך בענף זה:
"אבל לא שם זין.
אין טעם לפנות אליו בבקשה, כי הוא יצחק לך בפנים. הוא ילך רק כאשר יהיה כוח נגדי

שיעיף אותו ואת שרץ כיבינימט."

"כשכתבתי "כח נגדי" התכוונתי לכוחו הדמוקרטי של העם, שבטעות העלה את אולמרד
ALL MERDE בלע"ז, ובכוונה מודעת יעיף אותו ואת הפריץ לכיביני.

הבנתוס, אוקסימורון? ישראל הנך, אבל היופי ממך והלאה."

"שכל דיון עמך הופך להתנצחות
מצידך, בלי רצון כן להקשיב או לחשוב באופן עצמאי ואובייקטיבי. בקיצור, אינך מתעמת עם עובדות, אלא מתעקש על פרשנות עבשה של מציאות דמיונית."

היכן הבסיס הרציני לדיון ? נדון על הזין או אולי על השרץ שיעוף כבינימט או אולי על פרשנות עבשה ?
לכשתציג תזה רצינית - ניתן יהיה גם לדון ברצינות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר