לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2006, 09:43
  KakashGirl KakashGirl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
בעיות עם קרקל

מאז ומתמיד רציתי להגיע לקרקל
ושם להתקדם (טוב לטייס יותר אבל נפלתי...)

בגיבוש לוחמות האחרון הייתי סוסה וכמובן הביאו לי קרקל
ובזמן האחרון הרבה אנשים מספרים שלי שמתכננים לפרק את הגדוד
והמחשבה שעולה זה למה אני הולכת לשם??
בטח לא יתנו לנו לעשות כלום אם הגדוד נסגר...

ויש לי מנילה מעולה
כל מה שרציתי קיבלתי
(אפשר להעתיק לפה את המנילה? אם לא תגידו ואני אמחק... )

המחשבה לא ללכת לקרבי הורגת אותי אבל אם לא קרקל אז מגב או שום דבר קרבי
אז אני רוצה לבקש מיונים למשו... רק למקרה חרום... אתם יודעים אם מיוני קצונה יעודית כבר היו?

בקיצור מה שווה מכאן?
תחום הקצונה (אין חובה לדרג קבוצה זו)

מסלול יעודי לקצונה

קצינת ארגון רפואה | קצינת תקשוב קרבי (קשר"גית) | קצינת חימוש | קצינת שלישות | קצינת תקשוב מערכתי | קצינת לוגיסטיקה | קצינת מנהלה בחיל האויר

תחום תפקידי לחימה התנדבותיים (אין חובה לדרג תחום זה)

תפקידי לחימה התנדבותיים

לוחמת בחיל התותחנים | לוחמת חילוץ והצלה | לוחמת חי"ר קל (בטחון שוטף בגבולות של שלום) | לוחמת אב"כ | לוחמת נ"מ (נגד מטוסים) | לוחמת משמר הגבול

תחום תפקידי פיקוד, הדרכה והוראה

הדרכה ביחידות השדה ובבסיסי הטירונות

מדריכת אב"כ בפיקוד העורף | מדריכת תותחנים ומורן | מפקדת כיתת טירונים/טירוניות | מדריכת מודיעין שדה | מדריכת אב"כ בזרוע היבשה | מדריכת חיל הנדסה | מדריכת חיל שריון | מדריכת חיל רגלים | מדריכת נ"מ (נגד מטוסים) | מפעילת האמר קרבי | מש"קית חילוץ והצלה

תפקידי הוראה והדרכה במשרד החינוך

מדריכת שמע - סייעת לתלמידים בעלי ליקויי שמיעה | מדריכה בפנימיות יום/מועדוניות | מדריכת חינוך פנימייתי | מדריכה במסגרת החינוך הבלתי פורמלי | מדריכה במרכזי הדרכה ושל"ח | מדריכה במסלולי טבע | מדריכת קליטת עלייה

הדרכת ספורט

מדריכת אימון גופני

הוראה במסגרת החינוך הממלכתי הדתי

מדריכה בלימודי א"י ומורשתה בקהילה | מדריכה בידיעת הארץ | מדריכת חינוך פנימייתי | מורה חיילת בקהילה ובקליטת עלייה

תחום תפקידי הדרכה וחינוך

תפקידים בחיל החינוך הנוער

מדריכת נוער בסיס | מש"קית עלייה | מש"קית הוראה | מדריכת נוער מרחב | רכזת חינוך וידיעת הארץ - רכזת חווי"ה

הדרכה מקצועית

מדריכת התגוננות בחיל האויר | מדריכת חיל לוגיסטיקה | מדריכת חיל קשר ותקשוב | מדריכת חיל חימוש

הדרכת אוכלוסייה אזרחית

מדריכת אוכלוסייה לשעת חירום

תחום תפקידי טיפול באנשים

ניהול ואבחון כוח אדם

מאבחנת פסיכוטכנית | מאבחנת מדעי ההתנהגות | רכזת מתגייסים

רפואה

פאראמדיקית | סייעת רופא שיניים | חובשת | אחות מוסמכת

טיפול באדם

רכזת תנאי שירות | מש"קית נפגעים

תחום תפקידי התראה ובקרה

הפעלת מערכות התראה

אלחוטנית חוף | בקרית שליטה ימית

תחום תפקידי מבצעים, מודיעין ומחשבים

תפקידי מבצעים ופיקוח

מפעילת קש"ב טקטי | פקחית טיסה | עובדת מבצעים אויר

מקצועות המחשב

כותבת לומדה | תכניתנית | מנהלת תשתיות מערכות מחשוב

תפקידי מודיעין

מש"קית בטחון מידע | רכזת התרעה | מש"קית ניווט ותחקור | מפעילת מערכות מודיעין אלקטרוני מוטס | מפענחת תצלומי אויר | חוקרת מודיעין אויר | חוקרת מודיעין ימי

תחום תפקידי תאום וסיוע

תיאום וסיוע בצה"ל ומשה"בט

חיילת שב"כ

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2006, 09:06
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "בעיות עם קרקל"

סתם שתדעי.
ברמת העיקרון אין הבדל מהותי מבחינת הקושי בין טירונות 03-04-05.
בכל הטירונויות האלו יש בוחן מסלול, בר-אור, מטווחים, פרט, חולייה, רימון ועוד. הטירונויות קשות בעיקר בגלל המעבר מאזרחות לצבא ולא לקייטנה של 02.
ההבדלים הרציניים הם - בין 03 ל04 עוד כמה שבועות מטווחים. בין 04 ל05 עוד התעסקות בחי"ר בנושא פק"לים (תלוי בהקצאות, בעיקרון השאיפה שכולם יירו לאו, נגב, מאג ועוד). זאת אומרת הבדל בתוספת תכנים ולא ברמת הקושי. (מן הסתם שמגיעים לסרגל גבוה יותר בטירונות 05 כי היא ארוכה יותר, אבל המסלול לא נגמר בטירונות.)
מהרגע שהבנות של אב"כ מסיימות מסלול הן עושות בדיוק אותו דבר שקרקל עושות. בזמן מלחמה לכל גדוד כבר יש את הייעוד שלו.
לעוקץ עדיין תוכלי להגיע.
חוצמזה, יש את מוד"ש, אחלה אופציה.
דבר אחרון, אם את לא רוצה להיות קרבית אבל לעשות משהו שמערך את יכולה להיות מדריכה או מד"סניקית.
בכל מקרי, אל תזלזלי בשום לוחם, גם לא בתותחן שעושה 03 ואל תפארי אף אחד. (סתם דוגמא שאני חייב לדחוף, חבר שלי מרץ 04 בדובדבן, עוד מעט מסיים 3 שנים והוא לא ירה כדור אחד, הוא לא היה מפקד מסלול, הוא היה לוחם כל השירות).
בהצלחה.
ישן 25-12-2006, 09:54
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "ההבדל בשבועות מטווחים בשבילי..."

אה, כאילו שבוע מטווח אחד פחות את תשתעממי?
חוצמזה, את חושבת שמסיימים לירות בסוף טירונות? את טועה.
כל השירות יורים. (על אימונים אני מדבר). גם בקו (אחרי סוף מסלול) יוצאים למטווחים מדיי פעם.
ועד שלא חווית מטווח בצבא (בטירונות במיוחד) את לא מבינה שזה לא כזה כיף. זה לא מטווח אזרחי.
דוגמא של מטווח בצבא: קמים ב5 בבוקר. מתארגנים. (הכל בזמנים קצרים, של טירונות, כן?) לפעמים יצ'פרו אתכם ויגיע האמר או רכב כלשהו שתעמיסו עליו את כל הציוד מטווח: ג'ריקנים (שיהיה לכם מה לשתות + המון מים ספייר למקרה שכמה אנשים יחטפו מכת חום\ התייבשו). אלונקה. מטרות. שדריות למטרות. סטנדים לשדריות. בזנ"טים (ברזלים ארוכים כאלו), ציליה, ווסטים, קסדות, ברוסים של תחמושת.
במקרה של צ'יפרו אתכם, תצטרכו לסחוב הכל על הגב שלכם.
מגיעים למטווח, מקימים אותו בזמנים קצרים ומעצבנים. למשל 3 דקות הקמתם מטווח בקו של ה100 מטר. זאת אומרת לרוץ 100 מטר עם כל המטרות, שדריות, בזנ"טים ופטיש, להקים אותם ולחזור. עמדתם בזמן? לא? 2 דקות פירקתם את מה שבניתם וחזרתם לקבל זמן חדש. ככה רבע יום לפחות הולך על תיזוזים. סיימתם להקים מטווח? מתחילים לירות. מן הסתם מחלקה שלמה לא יכולה להכנס במטווח, אז החלק שלא יורה נמצא בחוץ ב"חצר אחורית". מתרגל מצבי ירי על יבש עם הסמל\מ"כ. נשמע כיף? תתרגלי לעמוד עם נשק במשך כמה שעות, בין לבין לירות כמה כדורים ולחזור לתרגל. אחרי כמה פעמים זה ייצא לך מהתחת. בנוסף, כל נשק שירית בו- יש לנקות אותו. M16 קל לנקות, קצת סולר, פלנלית ונייר טואלט לקינוח והנשק חדש. יש נשקים כמו מא"ג ונגב למשל, שזה לא בדיוק כיף גדול ותענוג לנקות אותם. בסוף היום - או שמפרקים את המטווח וחוזרים לבסיס, או שנשארים לישון בשטח ומעמידים 34124134312 שומרים על כל הציוד = שינה לא משהו.
האם מטווחים זה כיף? כן, לא בצבא. בטח שלא בטירונות.

מה הנקודה שלי?
שאם החשיבה שלך היא "איך להגיע לרובאי 05" או איך לירות כמה שיותר בטירונות- את לא תגיעי רחוק בצבא.
השאיפה שלך היא (וכאן זאת השערה אישית, תקני אותי אם אני טועה) שירות כמה שיותר מספק ומאתגר(גם מבחינה קרבית). עם אנשים בעלי מוטיבציה גבוהה ויכולות זהות לשלך בערך. ובנוסף לתרום הרבה למדינה.

אם התשובה היא כן ל3 השאלות ואת עדיין בעניין של קרבי, לכי על קרקל\אב"כ\מוד"ש\מג"ב.
למה? הבנות הן אותן בנות, כולן עברו גיבוש ולכולן יש המון מוטיבציה. והתפקידים הם קרביים. אמנם הרובאי שונה מאחד לאחד, אבל זה לא משנה שהם כולם חשובים, תורמים וקרביים. (זה אם את בקטע של לתרום, קרבי וכאלה).

אם את רק רוצה לירות קצת בנשק, לצאת הביתה עם נשק וכו' אז לכי להיות מדריכת קליעה, זה בול התפקיד שיתאים לך.

דבר אחרון, סתם בשביל העיקרון. גם באב"כ מוד"ש מג"ב ונ"מ אם תצאי לקורס מ"כים\קצינים ייצא לך לירות בעוד מספיק נשקים וימבה מטווחים.
לגבי הנשק, אני יכול להבין את ההרגשה של לצאת עם נשק, גם אני, אם אני יוצא בלי נשק, אני מרגיש "ערום". לגבי המטווחים, אני פשוט לא מסכים.
ישן 25-12-2006, 22:21
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
אוי נו...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "ההבדל בשבועות מטווחים בשבילי..."

יכול להיות שאני טועה ואולי זה סתם כי חזרתי מיום עבודה של 8 שעות ברקטום של העולם וכולי עצבים אבל...
מה לעזאזל?!

תגידי את חושבת שאת הולכת לקייטנה? לבית זונות?

"יש לי אובססיה לנשקים! יהיה לי נשק מושי-מושלם פוציצימוציצי!! XDDDDDDDD"
תביאי לפה כתוביות זוהרות, גליטרים ותפתחי בלוג ורוד בפורום.

את רוצה להתגייס לקרקל. את רוצה "הכי קרבי".
את יודעת כמה חרא את הולכת לאכול שם. זה לא שאת מקבלת רובה עושה מטווח והולכת לאוהל לשלוח תמונות מהדור שלישי שלך לחברות ולידידים.
את הולכת לא להתקלח כמה ימים, לאכול מנות קרב מגעילות, לישון באוהל בתחת של היקום, לקבל צעקות מהמפקדים שלך... וזה רק בחלק הכיפי.
אני לא מנסה להפחיד אותך - אני מנסה הלכניס בך קצת היגיון.

טירונות 05 זה לא מספר. זה תוכן. זה משהו שתעשי. ונראה שאת מתייחסת לזה בהכי קליליות שאפשר.

עיצבנה אותי התגובה הילדותית שלך של "אני אובססיבית לנשקים"..."אני והנשק שלי נשמות לעעעעעדדדדדד, כפרעעעעה עלינו, ימותו הקנאיםםםםםםםםם!!!"

תתחילי לחשוב קצת על מה שאתה ולכת לעבור.
קרקל זה לא לצאת הביתה עם נשק. קרקל זה הרבה מעבר.
אולי כדאי שתשקלי תפקידים לא קרביים עם הגישה הזאת.

(עכשיו אני ארגע, אשתה תה ואלך לישון כדי לסיים את היום הזה...עמכם הסליחה)

ישן 25-12-2006, 23:39
צלמית המשתמש של --שימי--
  --שימי-- --שימי-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05

אני יגיד לך תכלס.. אני פשוט קורא את זה וצוחק... איך לך שמץ של מושג למה את נכנסת. סבבה שאת רוצה להיות בקרבי ולתרום אבל אם אתה באה לשם בגלל שיהיה לך נשק אז באמת שאת תקבלי את השוק של החיים שלך.
לבוא לצבא ועוד ליחידה קרבית בגלל "אובססיה לנשקים" זה הטעות הכי חמורה שאת יכולה לעשות. אם את באמת באה בגלל ש"יורים הרבה בנשק" אולי באמת לכי להיות מדריכת קליעה כמו שאמרו לך מקודם (ואני לא בא בקטע של צחוק, אני רציני לגמרי).

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=31%2F07%2F2005&end_date=31%2F07%2F2008&-=.jpg]

ישן 26-12-2006, 08:43

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Dmith שמתחילה ב "לא מסכים עם אופן הבעת דעתך..."

אתם לא מכירים אותי בשביל לדעת אם אני מוכנה או לא מוכנה לזה...
אולי לא הסברתי את עצמי כמו שצריך.. כניראה שממש ההפך
קרבי זה הדבר היחיד בשבילי
פחות מקרבי לא בא בחשבון
ואני יודעת שאני הולכת לסבול וכניראה גם לבכות הרבה אבל כל עוד אני אקח את זה בראש טוב אני אעבור את זה כמו גדולה!
אני הולכת לתת את הנשמה שלי בטירונות הזו, להרוג את עצמי אם זה מה שצריך
כי אני רוצה להגיע למכיות ולהמשיך להתקדם בצבא
וכשאני רוצה משו אני מוכנה לעשות הכל בשבילו

את הולכת לא להתקלח כמה ימים - במו במסע של אחריי... אין מה לעשות שרדתי את זה ואני יכולה לשרוד הרבה יותר ימים... מתקלחים עם מגבונים... זה מה יש

לאכול מנות קרב מגעילות - צר לי לבאס אני ממש אוהבת את האוכל של הצבא עד עכשיו... באמת שממש נהנתי לאכול בגיבוש לוחמות, וחברות שלי שהיו שם בטירונות אמרו לי שהאוכל שם חרא...

לישון באוהל בתחת של היקום - אוהלים זה זכותתת אחרי 4 מסעות שישנים רק בשקי שינה בקור נוראאאאאאאאאאאא רק המחשבה שיהיו אוהלים מרימה לי חיוך

לקבל צעקות מהמפקדים שלך - כה.. מודעת לזה... יהיה טוב...

ישן 26-12-2006, 12:42
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
*נאנח* - שיהיה...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "אתם לא מכירים אותי בשביל לדעת..."

בבוקר קראתי את התגובה שלך (של קקש..) ורציתי פשוט להבליג ולא להגיד כלום.
אבל עכשיו קראתי שוב וזה פשוט דורש לצאת.

התגובה שלך רק הוסיפה לרושם השלילי.
אני מכיר את הטיפוס שלך. ילדים בני 17 שחורשים על האינטרנט בכל הקשור ל"שייטת 13, שייטת, ש13, קומנדו ימי ETC...", תולים פוסטרים מדימיינים את עצמם בטקס חשיפת כנפיים, ראשונים בכל דבר בגיבוש, ישנים באוהלים עם החברים הכי טובים, בקור,בשטח 100, במסעות בלה בלה בלה...
ואז מגיע יום סיירות והם נשברים בבר אור. יודעת למה? כי הם לא רצו את הדבר הנכון.
הם רצו שיהיו להם תמונות באלבום מהשרות ושיוכלו לספר איך הם התחממו באוהל קפוא עם חממית תרמית הרוסה ואיך הם רעדו במים קפואים...אבל הם לא באמת רצו לעבור את כל זה ולא היו מוכנים לזה.
הם דימיינו את זה כשהם ישבו בבית ושתו שוקו חם עם עוגית שוקולד.

לדעתי זה המצב שלך בדיוק. לדעתי את בסה"כ ילדה שראתה יותר מדי פעמים את ג'י איי ג'יין והתלהבה יותר מדי מכמה תמונות שהיא ראתה באינטרנט של הענקת סיכת לוחם בגדוד.
את לא הראשונה ובטח ובטח שלא האחרונה.
ממה שאני מכיר 90 אחוז ממי שמתנהג ומדבר כמוך לפני הגיוס עף אחרי שבוע והולך לעשות יומיות.

הזמן יראה.

שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה.

ישן 26-12-2006, 14:01
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "חאלס כבר להרוס לאנשים את..."

אני לא מתגרה בה...המטרה שלי זה לא לריב איתה בתגובות בפורום.

אני פשוט מנסה להכניס לה קצת שכל לראש.

יופי שהיא מוכנה לתרום 3 שנים במקום 2. כל אחד פה מוכן ללכת לקורס טייס או לשייטת ולתרום שנים בקבע, אז מה?
השאלה איך אתה מגיע לזה ואיך אתה מתייחס לזה.
זה יפה שהיא חולמת על זה אבל זה מעצבן שהיא מתייחסת לזה כאילו זה טיול שנתי.

ותפסיקו כבר להשתיק פה את כולם. לא כל דבר שאומרים בפורום חייב להיות חיובי.
בואו תחסמו את כל מי שמגיב משהו לא סימפטי ולא נעים לשמיעה או סתם תשתיקו ולא יהיה פורום אלא רק יפרסמו כתבות מY Net...

ישן 26-12-2006, 16:48

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Tyr שמתחילה ב "*נאנח* - שיהיה..."

אתה פשוט לא מבין

אחרי שאני עושה פעילות גופנית ומוציאה מעצמי את המיץ יש לי הרגשה טובה
הרגשה של השג ובשבילי זו ההרגשה הכי טובה בעולם כל סבל שיהיה לפני שווה את זה
אני מצליחה רק בלחץ... מה לעשות אני מוזרה... וכשלם רוצים שאני אצליח וכשצוחרחים עלי בשבילי זה מוטיבציה
אני חושבת על השירות בקרקל ויש בי פחד שיהיה קשה(במיוחד שפתאום אני צריכה משקפיים)... ושאני אסבול אבל באותו הזמן אני מתרגשת לראות איך אני אפעל.. ואני בטוחה בעצמי שלמרות הכל יהיה לי טוב
ואם אני לא אהיה בקרבי אני לא אסלח לעצמי, אני אשנא את השירות ,ואסבול כל השנתיים נפשית..
אני מעדיפה לסבול פיזית

ישן 26-12-2006, 17:47
צלמית המשתמש של Linebacker
  Linebacker Linebacker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Linebacker
אז תסביר לי משהוא
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "איזה [b]בלבול ביצים.[/b] אתה..."

למה רוצים לפרק את הגדוד הזה?
למה הפיקוד הבכיר מנסה להתנער ממנו?
למה הרמה הנמוכה בגדוד?
למה הם לא עושים קורס מ"כים של חי"ר?

שמירה על גבולות של שלום - זו אחת המשימות של מג"ב

אולי שירתת בקרקל,ואולי לא - אבל קרקל זו יחידה שהקימו בשביל כל מיני פמניסטיות יסתמו את הפה. אין להם כמעט שום יעוד, תוקעים אותם בגזרה שכמעט ואין בא כלום (אפילו לאב"כ יש יותא אקשן בגזרה שלהם). גם כשאפילו העלו אותם לקלקיליה,התפקיד שלהם היה לא יותר מאבט"ש (וזה אמור להיות גדוד חי"ר!). בקיצר זה סתם בדיחה עצובה.

לכל בת שאני מכיר אני ממליץ ללכת למקומות כמו הדרכת יח"ש או מג"ב או אפילו קצונה יעודית. אלו דברים יותר שווים מלספור זבובים בערבה.

ישן 26-12-2006, 23:13
  Rony89 Rony89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.06
זה נכון..
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Linebacker שמתחילה ב "אז תסביר לי משהוא"

הגדוד דיי כושל,בעיקר בגלל הגזרה שבה הוא נמצא,ערבה,לא בדיוק מעניין..המון בנות יוצאות משם ברגע שהן מגלות שזה לא בדיוק מה שהן רוצות לעשות במשך 3 שנים.
אם הצבא באמת רוצה לסתום את הפה של ה"פמיניסטיות"(שאגב,זו ממש שטות. למה נראה לך שכל מי שמתגייסת לקרבי פמיניסטית ורוצה להוכיח לכולם שהיא יותר שווה? ממש לא. פשוט יש בנות שרוצות לעשות משהו משמעותי ובאמת לתרום.)עדיף שיקים גדוד עם טיפה יותר אקשן. לא יזיק.

בקיצור-לדעתי מי שרוצה לעשות שירות משמעותי,כדאי לה ללכת למג"ב,מוד"ש וגם תותחנים..
ואם לא לוחמה-אז יש תפקידים מעולים כמו מדריכת לחימה ימית,מדריכת צניחה,מדריכת שיריון,מדריכת סימולטור,מש"קית דוברות,וכמובן תפקידים בחיל המודיעין.

נערך לאחרונה ע"י Rony89 בתאריך 26-12-2006 בשעה 23:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:38

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר