לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2005, 00:23
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
אני
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי רפיקי שמתחילה ב "אני בזמנו העליתי כאן נקודה:"

אישית לא נתקלתי בנתון הזה במסלול שלי או עם חיילים אחרים (וליוויתי כמה בתהליך) .
יתכן שזה נתון פנים-שלישותי שמעודכן במערכת על ידי גורמים בחיל/יחידה אם יש חוות דעת בנושא או רצון של החיל. זה בטח לא משהו קשיח כי התנהגות/מוטיבציה/נתונים של חייל יכולים להשתנות מקצה לקצה בשירות, לכן זה לא נתון שאומר הרבה מבלי לוודא התנהגות וביצועים פעם במספר חודשים (שלא כמו קב"א/דפ"ר/פרופיל שהרבה יותר קשה לשנות).

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2005, 14:55
  voxvaio voxvaio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.04
הכל על קצונה מנקודה אישית
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי רפיקי שמתחילה ב "אני בזמנו העליתי כאן נקודה:"

קודם כל קבא 52 ומעלה זה אומר שבתור גובניקים ישלחו לכם ליחידה זימון להתחלת התהליך
שכולל

ראיון מפקד
ראיון מפקד של המפקד (סא"ל בדרך כלל)
ראיון קשלפ קצין שלישות פיקודי (במז"י אלוף משנה)
מבדקים עם המלצות של המפקדים שמה יש מבחנים פסיכולוגיים וגם רואים קב"ן כן כן הפסיכולוג הוא קב"ן
ואז יש וועדה של החייל אליו אתם שייכים
ואז יוצאים לקצונה

בקרבי זה

המפקד מחליט מי מתאים ומעלה אותו לראיון עם המג"ד וזהו למבדקים

יש אנשים שמיועדים לקצונה ויש מחלקות מיועדות למכים וקצינים
דבר שני בקשר למתאם קצונה 0 1 2
0 לא מתאים כלל גם עברית מתחת ל 7 משפיעה וסביר להניח שאם יש לך 5 המתאם יהיה 0 וישלחו אותך לאימות עיברית שוב כמו בבקום
1 ממוצע סביר ולא יעשו לך בעיות
2 גם יש להרבה אנשים לא משהו להתלהב ממנו

במבדקים הציונם הם מ 0 עד 32(?)

כש 0-7 אומר שאם זה מה שקיבלת אתה לא יכול לעשות מבדקים שוב
7-12 לא עברת אבל תוכל לעשות אחרי חצי שנה עוד מבדק
13-22 בערך אומר ש13 זה גבולי אבל עברת עד 22 שנחשב גבוהה
22-32 לא הבנתי אף פעם את הציון הגבוהה מאוד, לפעמים לא מוצאים אותם

אגב ראיתי גם אנשים שהם זבלים עוברים וראיתי אנשים טובים נופלים
המבדקים בודקים את התאמתו של האדם למערכת צבאית ולא שום דבר אחר כך שזה לא מדד לאישיות

עוד שאלות?
ישן 20-01-2005, 15:49
  1_xXx_ 1_xXx_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.04
אם הייתי יכול הייתי משנה...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי moranchikon שמתחילה ב "מה הקטע?!"

אם אתם שואלים אותי אז אני הייתי בכלל משנה את זה כבר מההתחלה ולפי דעתי קובעים את הקב"א בגיל יותר מידי מוקדם בזמן שהצבא לא בראש של כולם והם עדיין צערים פעורים ולא יודעים על הצבא כמעט כולם ורק אחרי חצי שנה הם קולטים את הטעות שהם עשו וזה גורם למלש"בים לעשות שטויות שבעתיד הם מצטערים עליהם. ניקח לדוג' אותי :
אני הלכתי לצו ראשון שלי וכאשר היה ראיון אישי אמרתי מלא שטויות והייתי בראש ממש דפוק ורציתי להמשיך ללמוד י'ג ו-י'ד וזה היה בגיל יחסית מוקדם וששאלו אותי על קרבי אני לא כל כך הגבתי ואמרתי שאני רוצה ללמוד וללכת לחיל האויר ואת כל השטויות האלה אמרתי בזמן שבל שלי אני קרבי ותמיד הייתי קרבי. אחרי כמה זמן התחילה תקופת המיונים והרבה חברים שלי קיבלו יום סיירות וקורס טיס , חובלים וכ'ו ואני מן הסתם לא קיבלתי כי עשיתי שטויות בצו ראשון וזה השלב שאני מתחיל להצטער עליו.
בקיצור השנה התחלתי את הלימודים כתלמיד י'ג וכמו שאמרתי , תמיד הייתי קרבי ולכן לא הרגשתי שאני ממצא את עצמי מספיק כטכנאי מטוסים בחיל האויר אז ביקשתי גיבוש צנחנים וזה היה הסיכוי היחיד שלי להתקבל ליחידה יחסית מובחרת אבל במדור סיירות אמרו לי שבגלל שאני סטודנט אני לא יכול לגשת לגיבוש (למרות שהתברר לי שזה טעות) לכן ישר ביטלתי את הלימודים ובסוף חנוכה האחרון ביטלתי אותם והייתי בגיבוש צנחנים ואני אמרו לקבל תשובה השבוע או שבוע הבא ואני לא מתחרט על זה שפרשתי מהלימודים ושם עם ההחלטה שלי במאה אחוז וגם אם אני התקבל אז לא נורא העיקר שאני מרוצה ויודע שאני ממא את עצמי במקום הנכון אבל אני מתחרט על הצו ראשון שלי ואם הייתי מודע להשפעה העצומה של הקב"א ולא הייתי אומר את השטויות בצו ראשון ולא הייתי גם מחרבש במבחנים וכמו כן אני יודע על עוד הרבה מקרים כמו שלי ולפי דעתי אפשר למנוע את זה בכל מיני דרכים. אני יחסית יצאתי בזול ויש לי קב"א 51 שמאפשר לי לצאת לקצונה למרות שאני חושב שהמספר הזה לא משקף אותי ואם הייתי יכול לחזור או שהייתי עושה את זה בגיל מאוחר יותר הייתי יכול להוציא ציון הרבה יותר טוב במיוחד שיש לי מוטיבציה מטורפת ובגללה ויתרתי על הלימודים ועל מקום טוב בחיל האויר.
לסיכום יש דרכים למנוע מהצעירים לעשות את השטות הזאת שהרבה עושים.
אני מצטער שכתבתי כל כך הרבה. לא התכוונתי אבל זה פשוט זרם לי מהלב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר