לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2006, 18:27
  tomerts tomerts אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
חובה לכל קוסמטיקאית:-)

לפני שבועיים הייתי בגני התערוכה בתערוכת קוסמטיקה, נתקלתי שם בחברה חדשה ולא מוכרת המוכרת מוצרי שעווה מקבילים להלן ודפילב, בתחילה חששתי מעט, אך הבנות חילקו שם שעוות לנסיון, עם הרבה סימני שאלה לקחתי את השעווה וניסיתי, להפתעתי הרבה, השעווה הייתה ברמה מעולה והופתעתי אף יותר כשגיליתי את המחירים, למשל רול שעווה עלה 10 ש"ח והשוק שקבלתי היה ממיטת טיפולים עם כסא שעלה 1000 ש"ח בלבד, בכל מקום אחר שבדקתי, המיטה עלתה כמעט כפול, קניתי שתיים וגם מחממי שעווה ואת כל הציוד הנלווה, כששאלתי לפשר המחירים, כי הייתי בטוחה שמחיר כזה בטח הוא בא עם פשרה על האיכות,בעליי החברה אמרו שהם החליטו "להכנס" קצת בחברות שעד עתה היו מונופןל בשוק זה. והם לא "חזירים" לטענתם. בעל החברה האדיב אמר שמיכוון שאשתו קוסמטיקאית ובסיום הלימודים הכריחו אותה לקנות מבית הספר בו למדה במחירים מופקעים החליט לעשות מעשה, ולהפסיק עם המחירים המופקעים, בעל החברה אמר שהוא מקווה שעתה שאר החברות יישרו קו עם המחירים אותם הוא נתן והקוסמטיקאיות יתחילו לשלם מחירים סבירים.אני חושבת שיש להם אפילו אתר בכתובת:www.silklady.co.il , שווה צפייה, דרך אגב, יש להם מחממי שעווה בודדים שמתחברים לדו ולשלוש, כלומר קוסמטיאית מתחילה לא חייבת לקנות מהתחלה את השלישיה אלא להתחיל עם בודד ובמקרה הצורך להוסיף.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:48

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר