לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2007, 23:49
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי (is)ilver(ai) שמתחילה ב "ממ...."

אני לא מבין איך ילדים כותבים דברים על מאמנים שאין להם טיפת מושג והם שמעו אולי מחברים שלהם שמספרים ככה וככה , לא כל דבר נכון ולא כל מה שאתם שומעים על אנשים נכון.

שי כן למד אצל משה גורליק אבל הפסיק והתחיל ללמוד עם מאמנו מאסטר ריצר'ד רצטקוף כ4 שנים והתקדם עם השיטה האקינוואיות , כיום הוא מלמד בדן סנטר בהרצליה העיר ברחוב סוקולוב ,

אני תלמידו כבר כחצי שנה ומדובר פה במאמן לחיים , לא סתם אחד שרוצה כסף אלה משקיע בתלמידיו כמו בעצמו , אני מעריץ אותו אישית ומעריך אותו כמו כל חבר אחר שלי לחיים.

ולגבי משה גורליק לפי מסמך השו''ת עם ריצר'ד אפשר לראות שמשה גורליק לעולם לא קיבל הרשאה ללמד את הפנגיינון של ריצר'ד ובכל זאת מלמד אותה.

אני לא רוצה להתערב בדברים אישיים יותר מדי ששיכיים לשי ולמשה אז תשאלו את שי בעצמו וככה עדיף.

-KafKafi
חזרה לפורום
ישן 09-05-2007, 17:29
  (is)ilver(ai) (is)ilver(ai) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "אני לא מבין איך ילדים כותבים..."

חחח מה שמצחיק זה שאתה עשיתה את מה שאמרתה לא לעשות ..

מה שמביא אותי למסקנה שאתה מדבר שטויות .
ראשית כל אני לא יתחיל וויכוח שלדעתי יהיה טיפשי לחלוטין בנוגע למה שאמרתה על המורה שלי משה כמובן ..
ורק לידיעתך שלא נראה לי תעזור אבל עדיין ..
שי למד יותר מסתם מספר שנים אצל משה למעשה הוא התחיל את הפאנגינון שלו משמה ..
ויש ברשותי ידע מספק שאני דיי בטוח ששי חי לא אמר לכם חח אבל הסיפור הזה נהיה ישן, וישן זה לא מעניין ליפעמים ..
אני לא ידבר בשם שי חי כמובן שגם לא אתן לו כבוד כמו שהוא לא נותן לנו ....
כל מה שאני רואה שהוא עושה ברשת זה רק לעלות את אותו העלון על משה והבנות וכולי וכולי ..
מה שמוזר זה איך אפ אחד לא חושד בזה שלמה דווקא הוא מעלה את זה לכל כך הרבה אתרים ומתעניין בלפרסם את זה כל כך . דיי ברור לדעתי חח האמת זה יותר מסתם ברור זה ממשש ברור !!
על השיטה של משה גורליק אני יכול להגיד שהיא טובה ומניסיון ודעתי האישית היא הכי יעילה מבין כל האומנייות לחימה שראיתי !
ואנחנו מוכיחים לעצמו את הדברים האלה תמיד .
איך ?
תלמידים שנמצאים זמן קצר והעוצמה שלהם ורמת החישול שלהם עולה ליותר משתוכל לדמיין זמן קצר אני משאר בסביבות ה3 חודשים אם לא פחות .
בכל אופן אתה מוזמן לבוא לראות בעצמך את איסאי או לנסות את האומנות שלך עלינו זה לא בדיוק הזמנה כמו שזה נשמע זה יותר נכון להדגים בוא ולא נקרא לזה מכות בכל אופן .

בוא נשמור על ספיריט ונחשוב על זה שזה באמת לא נחוץ לנו כל זה ..

ודרך אגב אני יכול לזייף לך תעודה לבית ספר האמת תוכנה ממש קלה ממש הולך בקלות [=
חח אני חושב שהבנתה את הרעיון ..
דרך אגב תפוס אם יצא לך כמובן תפוס פעם את ריצ'ארד בטלפון לא באיימאיל !
ודבר איתו על זה חח אתה כבר תראה את התגובה !!

נערך לאחרונה ע"י (is)ilver(ai) בתאריך 09-05-2007 בשעה 17:32.
חזרה לפורום
ישן 09-05-2007, 21:22
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי (is)ilver(ai) שמתחילה ב "חחח מה שמצחיק זה שאתה עשיתה..."

אני מדבר על שמועות מפגרות שאנשים אמרו לאנשים ששמעו , הכוונה שלי שלי יש מקור ראשון שזהו שי חי

אם הסיפורים נכונים ולא נכונים זה כבר דבר אחר ואת האמת שלא מעניין אותי גם.

אתה מדבר על האומנות שלך ועל הזמנה אבל לא קריאת תיגר , אז אני כן מזמין אותך אלינו ליראות שאצלנו זה אחרת

אני בטוח שאצלכם זה ככה גם כן כי בסך הכול שי למד אצל משה ,

ולגבי הזיבולי מוח בשפה היפה של הדבר שאתה מדבר למה דווקא שי מפרסם ואומר אתזה , תשאל אותו בעצמך ואם יש לך משהו להגיד פשוט תגיד אל תבוא מסביב.

בקיצר אין לי ראש לדיונים כאלה אני אומר מה שאני שומע ולא ממציא דברים בדרך כמו 90% מהאנשים פה

- שבוע טוב ויום נעים

KAFKAFI
חזרה לפורום
ישן 14-05-2007, 11:36
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
לסילבר
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי (is)ilver(ai) שמתחילה ב "חח"

יום רביעי בשבע נשמע לך?
תבוא ואני מבטיח לך שלא יקרה לך שום דבר רע -אני לא אתן.
אבל אולי הגיע הזמן לדבר, אם תרצה תוכל לעבוד עם תלמידים שלי קרבות מגע מלא או קרבות סימון, ואם תרצה מעבר תוכל לעבוד איתי או רק להסתכל.
זה לא נכון שאני לא נותן לכם כבוד. אני נותן והרבה, פשוט לכל אחד יש את הדרך שלו ואני הלכתי בשלי,אני מאמין שהכל טוב אם אתה משקיע בו, אתה מזכיר לי אותי כשהייתי צעיר יותר משה לימד אותי בזמנו שרק איסאיי טוב וכל האומנויות לחימה האחרות לא שוות וככה חשבתי במשך הרבה זמן ממש כמוך,אחר כך כשנסעתי לארה"ב וראיתי דברים אחרים,אנשים אחרים,גישות אחרות הבנתי שטעיתי בגדול, יש כל כך הרבה דברים טובים שזה פשע לא ללמוד..המורה שלי אמר לי משפט שאני תמיד אזכור כששאלתי אותו איזו שיטה לדעתו הכי טובה, הוא אמר לי : "שי הכל טוב,אתה תלמד הכל" מאז זו המנטרה שלי. פיקאסו אמר "מה שטוב אני גונב" ואני מסכים איתו.הגישה שמאפיינת את משה ואתכם היא שלנו הכי גדול שלי יותר טוב ושאני הגעתי עם הגישה הזאת ועבדתי עם חברה בארה"ב חטפתי מכות שאתה לא מאמין.אז אתה יודע מה עשיתי? פעם מישו נתן לי נוק אאוט במועדון שם, כשהתאוששתי אמרתי לו עם חיוך אני לא זז לך מהמועדון עד שאתה לא מלמד אותי איך עשית את זה-כולם צחקו שם והוא לימד,אם הייתי מתעצבן והולך מהמועדון בכעס היום אני הייתי פחות חכם..אני נפלתי בחיים בקרבות אבל גם הפלתי בקרבות , יש הרבה חברה טובים, הרבה חזקים, אף אחד הוא לא בלתי מנוצח.הדעה שלי על איסאיי היא אישית לי ואף אחד לא חייב לקבל אותה, ואני לא מאמין ביכולת קרבית בשיטה הזאת והרבה מזה נובע מהראש הסגור שלה. אני מקווה בשבילך שיום אחד תלמד צניעות וכבוד.
אני שוב חוזר אין לי שום דבר נגד משה אני מעריך אותו מאוד ואוהב אותו כדמות מהעבר שלי ואני לא מעורב בשום דרך במשפט הטרדות מיניות שלו מלבד שקראו לי להעיד ואמרתי כל מה שאני יודע לטוב ולרע, לא הלכתי בעניין הזה לא ימינה ולא שמאלה אלא אמרתי רק את האמת, ומשה בחר לשנוא אותי על זה. בקשר לזה שאני מפרסם שמשה לא מוסמך ללמד פנגיי נון - בבקשה תבין שכמו שאתה נאמן לאיסאיי שלך ככה פנגיי נון זה החיים שלי ואני חייב להיות נאמן לו, מאסטר ריצ'רד בפרוש אמר את הדברים האלה בראיון איתו של תפוז,לא ברור לי למה אתה אומר שאני מנסה לפרסם את זה, חוץ מתפוז זה לא הופיע בשום מקום אחר.עכשיו..מחובתי לפרסם דברים אלה ולעשות את מה שטוב לשיטה שלי ,משה עובד תחת שם לו לא.תגיע ותראה- מה שאתם עושים זה לא פנגיינון,זה גם לא קרוב. אם תרצה לדבר עם ריצ'רד בטלפון אנחנו נתקשר אליו ותברר את העניין אחת ולתמיד.
עם כל הכבוד סילבר, אני מכיר את משה 12 שנים, שבע מתוכם כתלמיד בכיר עם רמה ADV 3 (חגורה שחורה באיסאיי) בנוסף לחגורה שחורה שיש לי בשוריי ריו קאראטה, וחגורה שחורה בפנגיי נון, יש לי קצת יותר נסיון ממך בגיל ובאימונים ובקרבות רחוב אני מבקש ממך תחשוב על זה ותפתח קצת את הראש שלא הכל שחור ולבן ותפסיק להסתכל בעיניים עיוורות, אני לא רע ואני לא רוצה לריב איתך או עם המורה שלך אני איש של כבוד.
אם אתה באמת רוצה לברר את האמת ולא רק לשמוע דברים שאתה מאמין שהם האמת אני מציע שתהיה חכם ותבוא לראות או לנסות
ככה גבר היה מתנהג ואני מבטיח לך פה ליד כולם
אני לא אתן שכלום יקרה לך בזמן שאתה אורח במכון שלי.
חזרה לפורום
ישן 17-05-2007, 11:26

למעשה ידידי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "טון קצת מאיים..?"

אין לו טון משלו
הוא כל פעם מדבר בצורה אחרת פעם הוא מאיים פעם הוא מקלל פעם הוא נחמד ..
ושי אני אדבר אם מספר של אנשיים מהקבוצה שלי ואף אני יבוא לבקר את מכונך ..
ובקשר לראיון ......
אני יכול להכין גם ראיון כאן ועכשייו ..
אינה אני מדבר אם ברוס לי !!
סילבר : שלום ברוס לי
ברוס לי : שלום סילבר
סילבר:תאמר לי האם אתה חושב שדרכי האומניות בימינו שמתמשים בעצם ב"סגנונות" נחוצות ?
ברוס לי: לא .

זה לא ממש נותן לי תשובות ..
אני אכן בעתיד ידבר אם ריצ'ארד ..
בנוסף הוא בעצמו הראה לנו הוכחות מספקות למדיי .. .
שמשה אכן הורשה ללמד פאנגינון .
אין לי ממש כח לסיפור הישן הזה טוב לי באיסי היא יעילה לי ברחוב מאוד !!
היא יעילה לי נגד אומניות אחרות !
ואינה הוכחה אלון ואני הלכנו למספר מכונים שטענו שהם חזקים נורא !
ונוצחו על ידינו איסאי !
אנחנו משפחה ואנחנו אוהבים את משה כמו אב ומשה אוהב אותנו ונותן לנו יחס 100%
זאת אומרת הוא נתן לאנשיים "מוגבלים" במקצת את הדברים שהחלומות שלהם לא נתנו להם !
בנוסף הבעייה בך היא פעם אתה מאיים עליי במסן וטוען שתגיע לחולון כדי להרביץ למשפחתי ולי !
ומצד אחר אתה עכשייו טוען ומראה צד אחר !!
טוב נו חח כמו שאמרתי זה נהיה סיפור ישן ומשעמם וחסר טעם ...
כמו ששייקספיר אמר "להיות או לא להיות" ואני בוחר להיות [=
שלום סילבר [=
חזרה לפורום
ישן 17-05-2007, 13:00
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
שיהיה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי (is)ilver(ai) שמתחילה ב "למעשה ידידי"

אני ניסיתי..
אתה פשוט שקרן וילדותי ואין לי איך לתקשר איתך..
מצטער אבל חבל להגיב.

"ובקשר לראיון ......
אני יכול להכין גם ראיון כאן ועכשייו ..
אינה אני מדבר אם ברוס לי !!
סילבר : שלום ברוס לי
ברוס לי : שלום סילבר
סילבר:תאמר לי האם אתה חושב שדרכי האומניות בימינו שמתמשים בעצם ב"סגנונות" נחוצות ?
ברוס לי: לא ."

קודם כל, כל הכבוד על היצירתיות בראיון עם ברוס לי, רואים שאתה פשוט מבריק ומדבר לעניין ויכולת האיות שלך מרשימה מאוד.
אם יש למישהו ספק באותנטיות של הראיון איתו הוא יותר ממוזמן לשלוח לי הודעה פרטית בה אתן לו את מספר הטלפון של ריצ'רד והוא יוכל לשאול אותו בעצמו- יותר פשוט מזה לא יכול להיות נכון?

"זה לא ממש נותן לי תשובות ..
אני אכן בעתיד ידבר אם ריצ'ארד ..
בנוסף הוא בעצמו הראה לנו הוכחות מספקות למדיי .. .
שמשה אכן הורשה ללמד פאנגינון ."

אתה פשוט שקרן. לא אתה ולא משה פגשתם אותו בזמן שהותו האחרונה בארץ. וגם לא דיברת איתו אף פעם. על מי אתה מנסה לעבוד פה? על עצמך?

פשוט חבל
חזרה לפורום
ישן 17-05-2007, 14:53

חחח זה מדהים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "שיהיה"

שי חי זה מדהים לגמרי !!

למעשה אני מבין איך אתה מורה למשחק !

אתה פשוט יודע מה להגיד חח ..

ואני אבקש את המספר של ריצ'ארד ממשה ....

ולא אמרתי שפגשתי את ריצ'ארד ..

בנוסף מתוך כבוד לא אפרסם את אותם הדברים !!

ואני לא שקרן אתה איימתה עליי במסן ..

מממ... הכינוי שלך היה "everwake" ...

I believe you said אני יבוא עד לחולון ואכה במשפחתך אם מקל מטאטא נוקשה חח !!

בקשר לצורת הלחימה שלך תשמע בלי שום כוונה לעליב כמובן !

אני ראיתי קליפ בו אתה נלחם נגד מישהו לא זוכר איך קראו לך "קוברה" או משו ...

זה היה נראה כמו קרב של מתחילים ..........

ובנוסף קיבלת נוקאאוט בסוף ..

חח זה עוד ידוע שבתקופה שהייתה באיסאי הייתה דבר אחר לגמרי ...

לפי מה שהולך פה בשמועות הייתה "כלי" וגם איימתה לא מספר קטן פעמים על חלק מהתלמידים חח ...

כנראה הכוח עלה לך למוח ..

אני מתאר לעצמי שברגעים האלה אתה ממש עצבני אליי גם כי אם בטקסט אתה תראה זאת אחרת חח אני דיי בטוח ויודע איך תראה קבלת הפנים שלי כשאני אגיע לשמה ...

וכמו שאמרתי למרות כל זה אני אגיע אבל עדיין אני צריך להיות קצת יותר "בשל"

לפי צורת הדיבור שלך ומה שהבנתי התלמידים שלך ברמה גבוהה מאוד !!!!!!

אז אני מצפה לראות משהו לא מהעולם הזה חח בנוסף אני יודע שתהיה לך תשובה יפה לכל מה שנכתב פה חח ..

סילבר [=

נערך לאחרונה ע"י (is)ilver(ai) בתאריך 17-05-2007 בשעה 15:00.
חזרה לפורום
ישן 17-05-2007, 23:24
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
מה הקטע של "להזמין לקרב"?
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי שחר ספיריט שמתחילה ב "לסילבר"

אנחנו נמצאים במאה ה-21 למי שעוד לא התעדכן, ולא ב-500 לספירה כשהיה מקובל להזמין לקרב כדי להוכיח מי יותר גבר או צודק.
ההזמנה לקרב נשמעת כמו איום (לא מתאים לפורום, אם רוצים להזמין מישהו למועדון יש בשביל זה פטנט חדש\ישן שנקרא הודעה פרטית) ומראה על ביטחון עצמי גבוה (אפילו היבריס) שכנראה נרכש באימונים שזה ממש חשוב רק חבל שהביטחון מתבטא במשפטים כמו "אני אשמח אם תענה לבקשתי לקרב (ידידותי או לא אתה תבחר)" זה נשמע ממש רע אפילו רע מאוד! ומעלה לי ישר אסוציאציה של מכות ולא קרב בין מועדנים או כדי להשתפר פשוט כדי להוכיח או לחילופין להרביץ.
כל ההזמנות האלה או לפחות רובן (ככל הנראה) לא יתקיימו בגלל מהלך הדברים שגרם להזמנות ככה שאולי עדיף לא להזמין אדם לדוג'ו כשעצבנים או בגלל עלבון וכיו"ב ואם כבר מזמנים אז בהודעה פרטית מסודרת.
מקווה שלא גרמתי לאף אחד להתעצבן או להעלב ככה שיזמין אותי לקרב ידידות או לא (לפחות אני יכול לבחור איזה סוג )
נ.ב
קחו את החיים בקלות לא צריך לקחת ללב כל דבר, אז מישהו אמר\כתב משהו ביג דיל (גם אני חוטא בזה )

חזרה לפורום
ישן 23-05-2007, 13:28

חחחח אני לא דואג
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "אל תדאג"

למעשה אני דווקה דיי בטוח באומנות שלי ואני רואה איך היא פועלת גם אם תביא מה שלא יהיה כל הוכחה שלא תהיה איסאי זאת פשוט אומנות חזקה יציבה וטובה ומאחורייה אדם חכם שברשותו תלמידים שמוכנים להראות לכם מה הם שווים ברגע שתחליטו להזיז תתחת לפה !!
ואל תגיד לי שאתם תבואו לפה כי לנו לא אכפת אתם אלה שחופרים על הסיפור הזה עוד ועוד אז יאללה בוואוו וכמו שיי אורבח שבא וחטף תבואו גם אתם ותחטפו [=
אני חוזר ואומר איסאי טובה חח אתה מוזמן לעשות מה שבא לך !!
בישבילנו משה הוא כמו אבא ואפ פעם לא קיבלנו יחס לא טוב ממשה [=
לכן אני יכול להגיד לכם תוכלו תלב תקנאו ועוד הפעם תקנאו איסאי תעמוד על הרגליים גם ביום שיזרקו אטום לאזור חולון !!!!!
תעזבו את המכון שלנו ואת המורה שלנו בשקט יש לנו לפחות 40 עדים שיכולים לתעד שמשה הוא מורה מצויייןןן נחמד עוזר ומן הסתם נותן לנו את המתנה שהיא איסאי !!
חח אז יאלללהה סלאמתתת

נערך לאחרונה ע"י (is)ilver(ai) בתאריך 23-05-2007 בשעה 13:55.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:27

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר