לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2005, 23:20
  ASHVAK ASHVAK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.03
פיגוע Help Center - המרכז לעזרה - מדריכים - AshvaK

הבטחתי שאני אעשה את זה, אז עשיתי.

שוב, הכל דינמי (מה שצריך להיות). אפשר להוסיף מדריכים רק ע"י שינוי קובץ TXT. הדגמה להרבה מדריכים אפשר לראות תחת הקטגוריה של 3DSMAX שם.

אני מחפש אנשים שרוצים לכתוב מדריכים.
אם יש לכם רעיון למדריך שאתם רוצים, תגידו לי.
אם יש מישו שיש לו מדריך ורוצה להעלות לה"פ (הלפ סנטר), שיגיד.
אני גם מחפש ספונסרים שרוצים לתת חסות לעניין, ובעיקר בעלי שרתים.

אם אני אשיג שרת תומך PHP זה יאפשר לי לעשות מערכת העלאה אטומטית, ורשימת חברים (אפשר לעשות לוגאין אבל זה לא אקטואלי ממש כי אי אפשר לספור כמה הצטרפו)...

אני מצפה לעשות מזה מן כיתה ווירטואלית כזו, שתוכל לעזור לאנשים מהרמה שרק פתחו את התוכנה עד לרמות הכי גבוהות.

מערכת המדריכים כאן היא דיי בסיסית. בגלל שאי אפשר להעלות תמונות בתוך שטח הטקסט, אז יש את הטקסט עצמו (ההסבר של המדריך) ולצד זה יש לינקים לתמונות (פשוט כותבים "ראה תמונה מס' X" כדי לשלוח את הקורא לתמונה מסויימת).

לא התעסקתי יותר מידי כאן בעיצוב, אלא בתפעול ועבודה נכונה (חילוק נכון לMCים, סדר וכו').

אני מקווה שבהמשך יהיו שם עוד מדריכים רבים.

דברים חדשים:
1) סרגל גלילה כזה בצד (שהגובה שלו משתנה עפ"י כמה נשאר לגלול).
2) שכללתי את השימוש בייבוא קובץ. כעת אני משתמש בתגי HTML, זה יותר נח ופותר הרבה בעיות (למרות שגם יוצר כמה..).

תגובות? הצעות?

...Previous knowen as AshvaK...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2005, 00:00
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
רק התחלתי לסרוק את האתר ואלה ההערות שיש לי עד עכשיו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ASHVAK שמתחילה ב "Help Center - המרכז לעזרה - מדריכים - AshvaK"

אתר מעוצב נחמד מאוד, רק העיגול של הקישורים הוא *ממש* לא נוח (איך עשית את האפקט הזה שהכתב מתעקם בקצוות או שזה רק הדימיון שלי) תעשה תפריט נפתח אם כבר

לוקח לכל דף טונה של זמן להיפתח עד עכשיו לא נפתח לי מדריך 17 של 3D STUDIO MAX (ומדריך 1 רשום שהוא לא נמצא או משהו... למה לשים כפתור של מדריך אם הוא לא קיים?)

בטעינה תעשה איזה באר או משהו שרושם כמה נטען וכמה יש עוד לטעון....
הפס גלילה לא מספיק מובלט ולא שמים לב אליו (חושבים שהדף ניגמר) תוסיף MC שיופיע כשיש המשך ויודיע שיש עוד המשך או משהו בסיגנון.
חוץ מזה הפס גלילה מזיז מהר מדי את הטקסט

הסתכלתי במדריך של פלאש, ואני ממש חולק על צורת הלמידה שלך, אחד אתה מתחיל ישר בלתת ללומד המתחיל הרצאה על עבודה נכונה אבל הוא אפילו לא יודע מה זה MC מה זה במה, הוא עוד לא ראה כלום, אתה מתחיל גם עם הסבר שלכל דבר יש "מחסנית" של משתנים, זה בכלל לא נכון, כל תכנת מתחיל יגיד לך שמחסנית בתיכנות זה משהו אחר לגמרי! ואז אתה סתם מבלבל אותו. חוץ מזה אני חושב שלא כדאי להנחית המון עובדות על משתמש חדש שעוד לא יודע להזיז אובייקט. זה יגרום לו לברוח מהלימוד...

וחוץ מזה עבודה נכונה זה גם להגדיר CLASS להכל ולהשתמש רק בCLASSים, אין צורך בכלל לצייר על הבמה אלא רק ליצור סמלים כי עבודה נכונה זה לתכנן הכל בתיכנות ובכלל לא להתיחס לבמה, עבודה עם CLASSים ועם הורשות וכו' מייעלת את הקוד, עושה אותו נוח וקריא יותר ונותנת לך גמישות שלא תיאמן, למה שלא תגיד לו את זה על השיעור הראשון?
למה אתה בכלל אומר לו על האפשרות להצמיד קוד ל MC, הרבה יותר נכון לרשום הכל על הפריים עצמו ולהצמיד את הפקודות לMC ע"י אבנטים, זאת התחלה של עבודה נכונה.

בקיצור מה שאני מראה לך כאן זה שאל תרצה על עבודה נכונה לפני שבנאדם יודע מה זאת עבודה לא נכונה וסובל מהבעיות שלה.

(ד"א תגי HTML זה XML ... תקרא לחמור בשם שלו (כמו שהמנחה שלי באוניברסיטה תמיד אומר))

עוד משהו, עבודה עם טקסטים אורכת המון זמן יחסית לעבודה על דאטאבייס, כדאי שכשיהיה לך שרת שתומך בPHP וmySQL שתשנה את זה ככה שיהיה לך מאגר נתונים, את הטקסטים תישאב ממנו ע"י פנייה לדף PHP עם העברת המשתנים המתאימים. זה יהיה הרבה יותר מסודר מהיר ודינאמי.

נערך לאחרונה ע"י Rutasashi בתאריך 20-01-2005 בשעה 00:03.
ישן 20-01-2005, 00:17
  ASHVAK ASHVAK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.03
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Rutasashi שמתחילה ב "רק התחלתי לסרוק את האתר ואלה ההערות שיש לי עד עכשיו"

ציטוט:
לוקח לכל דף טונה של זמן להיפתח עד עכשיו לא נפתח לי מדריך 17 של 3D STUDIO MAX (ומדריך 1 רשום שהוא לא נמצא או משהו... למה לשים כפתור של מדריך אם הוא לא קיים?)

חח. לא. בנתיים חוץ מבפלאש לא כתבתי עדיין מדריכים לאחרים, המדריכים ששמתי שם זה רק זמני כדי להדגים את האפשרות להרבה מדריכים, אז זה לא אמור להיות שם בכלליות. בכל מקרה, אני מתכון לסיים בימים הקרובים לפחות מדריך לכל נושא.

----
ציטוט:
הסתכלתי במדריך של פלאש, ואני ממש חולק על צורת הלמידה שלך, אחד אתה מתחיל ישר בלתת ללומד המתחיל הרצאה על עבודה נכונה אבל הוא אפילו לא יודע מה זה MC מה זה במה, הוא עוד לא ראה כלום, אתה מתחיל גם עם הסבר שלכל דבר יש "מחסנית" של משתנים, זה בכלל לא נכון, כל תכנת מתחיל יגיד לך שמחסנית בתיכנות זה משהו אחר לגמרי! ואז אתה סתם מבלבל אותו. חוץ מזה אני חושב שלא כדאי להנחית המון עובדות על משתמש חדש שעוד לא יודע להזיז אובייקט. זה יגרום לו לברוח מהלימוד...

אולי אתה צודק. חשבתי שאולי כדאי קודם לתת רקע לקורא, מה עומד לו בהמשך הדרך. אני מניח שבאמת כדאי ללכת ממש שלב שלב בלי פלסופים.

...Previous knowen as AshvaK...

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:30

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר