לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2006, 23:38
  הלסי הלסי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.06
(שאלה) להרויח בשיטת הפירמידה

חבר שלי שכנע אותי להצתרף לתכנית פרסום הודעות תחתיו.
זוהי תכנית שעובדת בשיטת הפירמידה (משלמים לך על כל אדם שאתה מצליח לצרף מתחתיך ומה שהוא מצרף מתחתיו)
החברה שולחת לך הודעות פרסום ומשלמת לך אגורה להודעה עד 15 הודעות ליום, ואתה מצרף חברים מתחתיך ואתה מקבל אגורה על כל הודעה ששולחים להם, וכל הודעה ששולחים לאנשים שהם יצרפו עד דור חמישי. כך שאם אתה מצרף 5 אנשים שכל אחד יצרף 5 אנשים אתה יכול להרויח כמה עשרות שקלים. (אני מקוה שהסברתי נכון את הענין מי שמעוניןhttp://112233.smser.co.il)

שאלתי היא (אחרי שכבר נרשמתי בלחץ חבר שלי) האם זה באמת עובד או שזה סתם רמאות כי לא הגיוני שישלמו לך על כלום אפילו שהאתר שלהם ממש מושקע וזה נראה רציני כי בנתים לא שמעתי שמשהו קיבל מזה כסף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2006, 09:11
  _ED_ _ED_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
חבר שלך קיבל על זה כסף ?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הלסי שמתחילה ב "(שאלה) להרויח בשיטת הפירמידה"

שמע, אני כעקרון, נגד "שיטת הפרמידות" ולטעמי, במרבית המקרים (בהנחה שמדובר בגוף מהימן בכלל) - לא רואים בזה כסף ומישהו אחר משתשמש בך לשם קידום עסקיו - על חשבונך.

יחד עם זאת, אני מניח שיש אנשים שכן משתכרים מזה...בעיקר אלו שהגו את רעיון הפרמידה או נמצאים בראשה...

לא נכנסתי ללינק שצרפת, אבל אני מציע שתעשה חיפוש באינטרנט אחר השם שלהם ותנסה לבדוק אם נרשמו ביקורות ביחס לעניין. קח בחשבון שלפעמים ביקורות טובות נכתבות ע"י מציעי השירותים וכי ביקורות שליליות מתפרסמות, לא אחת, ע"י המתחרים - כך שאת הכל יש לקחת בערבון מוגבל.

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר