לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2006, 19:20
  משתמש זכר eranif eranif אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל eranif שלח הודעה דרך MSN אל eranif Facebook profile
לא יודע מה לעשות :(

אף פעם לא הייתי טוב בלהתקרב לבנות וזה יצר מצב שאין לי הרבה ידידות וחבל. בתחילת השנה התחלתי בתיכון חדש שבו אני לא מכיר אף אחד ונדלקתי על מישהי מהכיתה אחרי כמה ימים הצלחתי להתחיל איתה בשיחה והכל זרם באותו סוף יום שאלתי אותה אם היא רוצה לצאת איתי והיא אמרה אולי, ביקשתי ממנ את הטלפון שלה ותכננתי להתקשר אליה למחרת בערב... רק שלמחרת בבצפר היא באה ואמרה לי שלא שאלתי לא רוצה או לא יכולה והיא אמרה לי גם וגם ועזבתי את זה זה היה לפני החגים, מאז היא עברה לכיתת אומנות. רק שאני לא יכול להוציא אותה מהראש שלי אני חושב עליה לא מעט ומדמין מה היה קורה אם זה היה מתקדם למשהו כל פעם שאני רואה אותה אני רוצה פשוט לתפוס איתה שיחה ולהתחיל לדבר איתה מהלב שלי כדי שתרצה להכיר אותי כמו שאני רוצה להכיר אותה.
עכשיו אני לא רוצה לוותר ואני לא יודע מה לעשות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2006, 23:32
  Gadi-x Gadi-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "אני אדע אם זה עוזר רק אם אני..."

שמע גבר, לדעתי היית קצת מהיר מידי וישיר מידי לשיחה ראשונה. אמנם הכל זרם אבל כשאתה אומר למישהי, שתכלס לא מכירה אותך באמת, "בואי נצא" היא נבהלת ובצדק. לא ממך אלא מההצעה.
היית צריך להמשיך לפתח את הקשר, לבקש את המספר שלה ולומר לה שזה כדי לשמור איתה על קשר כי היא אחלה והיא מהכיתה...ולא לבקש לצאת מיד, אחי היא עוד לא מכירה אותך...
בקיצור, זה מה שאני ממליץ לך לעשות עכשיו כדי אולי להציל את המצב:
פגוש אותה בתיכון, תפוס אותה לשיחה קלילה כזאת..לא: "שמעי אנחנו צריכים לדבר" אלא:"מה המצב? אצלי סבבה..שומעת ממש ניהנתי לדבר איתך אז ואני יודע שקצת הפתעתי אותך עם ה"רוצה לצאת איתי" הזה ואני מצטער פשוט היה לי כל כך טוב איתך שזה הדבר הראשון שעלה לי לראש אבל עכשיו אני מבין שזאת הייתה טעות. בכל מקרה אני רוצה שנמשיך לשמור על קשר כי היה ממש נחמד לדבר איתך.."
זה פחות או יותר הכל..השאלה היא מה אתה רוצה ממנה? כי אמרת בהתחלה שאתה רוצה ידידות ואח"כ אמרת שהצעת לה לצאת..ככה שאם אתה רוצה שתהיו רק ידידים אז תגיד לה את זה אחרי שתגיד לה את כל מה שרשמתי לפי זה ואם אתה רוצה אותה בתור חברה אז זה קצת יותר מסובך אבל תגיד לה את כל מה שרשמתי לך (פחות או יותר) ושמור איתה על קשר קרוב כדי שתכירו אחד את השני אבל אל תחמיא לה ואל תגיד שאתה רוצה לצאת איתה...רק תכיר אותה בינתיים. וכשיגיע הזמן לדבר על לצאת אתה כבר תדע...

שמע יש הרבה שאלות דומות לשלך בפורום..תקרא קצת ותבין למה אמרתי לך את מה שאמרתי כי שם זה הרבה יותר מפורט והרבה אנשים מגיבים ומביעים את דעתם..אולי דעה של מישהו אחר תמצא חן בעיניך יותר מהדעה שלי...
בכל מקרה, בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:54

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר