לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2006, 12:12
  28big 28big אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.06
אני צריך עזרה -הנדסאי אלקטרוניקה

אני לומד במגמת אלקטרוניקה ,לאחרונה באו אלינו מהרבה חילות והציעו לנו להמשיך יג-יד ולקבל תואר הנדסאי אלקטרוניקה . אני מאוד מתלבט בין קרבי ( אני ממש מורעל ויש לי יום סיירות ב8 לינואר,,אוטוט)
לבין להמשיך הנדסאי, זה גם משהו ..אני ארכוש ניסיון וזה טוב לעתיד....יש שתי שאלות שייעזרו לי מאוד בדילמה שאני נמצא בה:
1) מה הנדסאי מרוויח בקבע וגם בסדיר..אם אפשר מספרים( אני מכיר את אלה שיבואו ויגידו .."העיקר התרומה ,לא חשוב הכסף וכו" אבל מאוד רוצה לדעת כמה אפשר להרוויח בזה בצבא בקבע)
2) השאלה הזאת היא למבינים ומי שיודע..האם להתגייס לפרוייקט סיגמא של חיל המודיען זה טוב...וזה שאומרים שסיגמא יוקרתי האם זה נכון...ומי שיכול פרט יבורך..

לכל משיכול לעזור לי בתשובות האלה תודה...סומך עליכם.........חחח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2006, 12:35
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 28big שמתחילה ב "אני צריך עזרה -הנדסאי אלקטרוניקה"

תראה שני חברים טובים שלי ממשיכים ללמוד י'ג י'ד ועוד שתי ידידות שלי. לפי מה ששמעתי זה לא ממש שווה.. אם אתה משלים גם י'ד שזה ממש קשה ובדרך כלל הרוב מסיימים י'ג ופורשים (תלוי אבל גם איפה אתה לומד) אז אתה יוצא עם תואר הנדסאי.. ואם אתה מסיים רק י'ג אתה יוצא עם תואר טכנאי. ורובם מתגייסים ומוצאים את עצמם בתור טכנאי טנקים או מטוסים שלפי מה שהבנתי זה לא תפקיד ממש מפתה.. לפי מה שהבנתי אתה מחוייב לחתום קבע של שנה בתפקיד שבשנה הזאת אתה תרוויח 6 אלף בחודש.

ישן 29-12-2006, 12:43
  poniboy123 poniboy123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.05
תשובה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "תראה שני חברים טובים שלי..."

זה ממש ממש ממש לא 6 אלף ולא מתקרב אפילו.
בעיקרון המשכורת בקבע (על ההתחלה) תלויה בכמה גורמים- אם יש לך שלב 12 ואם יש לך גמול א'.
כדי לקבל גמול א' צריך לעשות 400 שעות של קורסים בצבא (זה לא הולך שכל שעה בקורס זה שעה בגמול- יש נוסחא בשביל זה ולא כל הקורסים בצבא נכנסים לגמול).
בלי גמול א' ובלי שלב 12 המשכורת שלך תהיה בערך 3700 ש"ח.
אם יהיה לך גמול א' זה עוד 700 ש"ח. שלב 12 זה גם בערך ככה
ככה שאם יהיה לך גם גמול א' וגם שלב 12 תקבל בערך 5200 ש"ח (זה בלי תוספות של שכירת דירה- אם אתה גר מעל 100 ק"מ בקו אווירי מהבסיס אתה זכאי לקבל עזרה מהצבא בדירה, זה בתנאי שאתה מביא אישורים שבאמת שכרת דירה, ויש גם תוספת של נסיעות שזה גם אם אתה גר רחוק מהבסיס)

בקשר לשלב 12- אפשר לקבל אותו רק 3 שנים אחרי שלב 11.
כלומר המועד הכי קרוב שאתה יכול לקבל אותו זה רק אחרי שנה בקבע שזה גם די קשה כי בשנה אחת (בשנה הראשונה בשירות) אתה תצטרך לעשות שלב 7 (תנאי לקבלת רב"ט) , שלב 9 (תנאי לקבלת סמל) ושלב 11 (תנאי לקבלת סמ"ר). זה די קשה אבל אפשרי.

בקשר לגמול א' תצטרך לעשות די הרבה קורסים בצבא. אם תעשה קורס ספציפי כלומר אם תתגייס לחיל האוויר ותעשה קורס בטכני- חלק מהקורסים יוכרו לך בגמול א'. בכל אופן בבסיס הסדיר שלך זה תלוי אם יש קורסים שמוכרים לגמול א'. כי יש הרבה בסיסים שאין בהם כמעט קורסים. זה תלוי בתקציב של אותו בסיס וכו'.

קיצר זה ממש לא מתקרב ל 6000 ש"ח. אם יהיה לך קצת מזל תוכל על ההתחלה של הקבע לקבל 5000 ש"ח מקסימום.
זה כמובן בלי תוספות סיכון למינהם. אם תשרת במקום שנחשב קרבי כמובן שתקבל תוספת סיכון שזה גם מוסיף סכום מסוים למשכורת (לא יודע בדיוק כמה)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר