לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2006, 19:19
  yarden90 yarden90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.03
מחפש מצלמה קומפקטית - עד 1300

שלום לכולם,

אני יודע שחלק יגידו לי, לחפש בפורום ולמצוא. אבל באמת שיש לי כל מיני תנאים מיוחדים שהייתי שמח לקבל במצלמה, ככה שאני אשמח אם אנשים ימליצו לי ספציפית לפי הבקשה שלי.

אז מה שאני מחפש זאת מצלמה דיגיטלית – חשוב שלא תהיה כבדה מידי, ז"א מקס' 2 בטריות ולא יותר – זאת מכיוון שלרוב אני סוחב איתי גם מצלמת ווידאו.
נוסף לכך, מצלמה שתכלול לפחות את הדברים הבאים:
-4 ומעלה מגה פיקסל.
-מסך 2.5" לפחות. אם יש מסך מסתובב.
-זום אופטי מינימלי של 3.
-משקל נמוך.
-לא רחבה ועבה מידי, אבל גם לא דקה כמו עיפרון.
-חייבת לכלול עינית.
-רצוי שתהיה חסכונית בבטריות.
-לא יותר מ 1300 שקל – אבל אם יש אחת בכמה מאוד יותר ששווה מאוד את ההשקעה, אז סבבה.

עוד משהו, הרבה המליצו לי על קנון, אבל יש בעיה אחת שממש מעצבנת אותי בקאנון. מספיק נפילה אחת מגובה רבע מטר, והסוגר של העדשה מקדימה נדפק – וכל פעם צריך לתת לו "מכה" עם היד כדי שיפתח כמו שצריך. אני יודע את זה מנסיון במצלמות קאנון הקומפקטיות, השאלה אם זה לא קורה גם באחרות.

דגם שמצאתי שאשמח לשמוע את דעתכם עליו:
http://www.dpreview.com/reviews/spe...s/oly_sp320.asp

שאלה קטנה נוספת, שאני מחפש מצלמה קומפקטית אמינה להרבה שנים, באיזה חברות אתם ממליצים לבדוק מצלמות? קאנון, אולימפוס, ניקון? מה עם פוגי, קסיו והרשימה עוד ארוכה. לא כדאי להסתמך עליהם?

תודה מראש,
ירדן גיטה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2006, 13:30
  yarden90 yarden90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.03
ציפיתי לתשובה כזאת..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי RedHunter שמתחילה ב "אהלן ירדן, אני מבקש ממך לעשות..."

אהלן טל,

זהו פורום צילום. המטרה שישאלו שאלות!. כמו כן, איך אתה יכול להפנות אותי לחיפוש? א. חיפשתי קודם לכן. ב. יש לי דרישות ספציפיות מהמצלמה, יש לי כאן שאלות שממש לא קיימות בחיפוש. איך יכול להיות שאני אמצא בחיפוש מישהו ששאל את השאלה בידיוק כמוני, עם אותם מאפיינים למצלמה?
פרט לכך, שהמצלמה שביקשתי המלצה עליה (אולימפוס) כלל לא קיימת בחיפוש?

יש כאן אנשים שיכולים בשניה להמליץ לי מניסיונם האישי על מצלמה שתתאים. אז מה הבעיה?

דרך אגב, יכול להיות שאני לא יודע לחפש (למרות שאני עובד עם פורומים כבר מעל ל 5 שנים..) אני אשמח אם תוכל למקד אותי, אולי באמת יש משהו בחיפוש שמתאים בידיוק לצרכים שלי!

תודה..!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר