לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2006, 14:50
  LoneWolf LoneWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
קודם כל, קרא את האשכול עם זאתי שגם חושבת שהיא לא טובה בכלום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cohenrm שמתחילה ב "מרגיש רע-מה אני אעשה?"

יש שם עצות טובות.

דבר שני, זה גיל ההתבגרות, גם אני הייתי שם (למרות שאני עדיין נחשב בגיל ההתבגרות, אבל את השלב שלך עברתי (: ). ואין לך שום סיבה לחשוב דברים כאלו כי אלו ההורמונים מדברים. תתחיל אולי לפתח תחביבים, כל דבר שאתה חושב עליו ואומר- "וואללה, אולי זה באמת יכול להיות נחמד, שווה לנסות את זה".
החברים זה חשוב, אם יש לך מבין כל החבר'ה חבר או שניים שהם הכי קרובים אז אולי תוכל לדבר איתם על דברים כאלו- כמובן, אם בא לך רק...
תנסה להכיר בנות דרך החברים. לא יכול להיות שמבין כל החברים שלך, אף אחד מהם לא מדבר אם מישהי.

בכל מקרה..בהצלחה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2006, 16:10
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "קודם כל, קרא את האשכול עם זאתי שגם חושבת שהיא לא טובה בכלום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LoneWolf
יש שם עצות טובות.

דבר שני, זה גיל ההתבגרות, גם אני הייתי שם (למרות שאני עדיין נחשב בגיל ההתבגרות, אבל את השלב שלך עברתי (: ). ואין לך שום סיבה לחשוב דברים כאלו כי אלו ההורמונים מדברים. תתחיל אולי לפתח תחביבים, כל דבר שאתה חושב עליו ואומר- "וואללה, אולי זה באמת יכול להיות נחמד, שווה לנסות את זה".
החברים זה חשוב, אם יש לך מבין כל החבר'ה חבר או שניים שהם הכי קרובים אז אולי תוכל לדבר איתם על דברים כאלו- כמובן, אם בא לך רק...
תנסה להכיר בנות דרך החברים. לא יכול להיות שמבין כל החברים שלך, אף אחד מהם לא מדבר אם מישהי.

בכל מקרה..בהצלחה..

שמע אחי, יש לי חבר או 2 לשיחה טובה...אבל אתה יודע, זה נותן לי הרגשה טובה לזמן מה..ואז פתאום אני שוב חושב על זה ומתחיל להתחשבן במה אני טוב וכמה..

קשה לי עם תחביבים..אתה יודע זה פשוט דיכאון בפני עצמו שקשה פשוט למצוא אזה תחביב כי כל דבר אני פוסל..
תקופה קשה !

ישן 31-12-2006, 18:31
צלמית המשתמש של gamzo5
  gamzo5 gamzo5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי cohenrm שמתחילה ב "[QUOTE=LoneWolf]יש שם עצות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cohenrm
שמע אחי, יש לי חבר או 2 לשיחה טובה...אבל אתה יודע, זה נותן לי הרגשה טובה לזמן מה..ואז פתאום אני שוב חושב על זה ומתחיל להתחשבן במה אני טוב וכמה..

קשה לי עם תחביבים..אתה יודע זה פשוט דיכאון בפני עצמו שקשה פשוט למצוא אזה תחביב כי כל דבר אני פוסל..
תקופה קשה !

תקופה רעה שעוברת בגיל כזה לכולם... מה שאתה צריך לעשות זה פשוט לשנות את תפיסת עולמך, תנסה לחשוב יותר חיובי, יותר על הדברים שאתה טוב בהם תחייך יותר ביום-יום, תצחק יותר פתח שיחות אחד על אחד עם חברים ותראה איך מתחילה הקירבה סביבך, בנות זה גם עניין של ביטחון אל תדפוק חשבון אם לא בא אל תתרגש תמשיך ואז תראה שאתה מסודר בדיוק עם מה שרצית..

פשוט תתחיל לחשוב חיובי- זה הסוד להצלחה, בהצלחה אחי!
ישן 06-01-2007, 08:23
  Scorpion-X Scorpion-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Scorpion-X
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי gamzo5 שמתחילה ב "[QUOTE=cohenrm]שמע אחי, יש לי..."

מחזק אתה מה ש gamzo אמר
אני רק הוסיף שאתה רק בן 15 ואתה תראה שבעתיד אתה תיהיה הרבה יותר טוב מכולם בהרבה דברם ואני עברתי תקופות קשות משלך אני יכול להבטיח לך והציונים שלי גם לא בשמיים כי אני טיפש ולא משקיע אבל את זה אני רואה רק אחרי המבחן מבין ?
בקטע של בנות אתה סתם בטוח שאף אחת לא תרצה אותך ותראה לפעמים לגשת למישהי ולומר לה מה אתה מרגיש זאת לא הדרך הכי נכונה אתה צריך קודם ליצור בניכם יחס טוב קשר טוב לגרום לה לכתוב לך באייסיקיו או או להתקשר כשקורה לה משהו או יבוא לה לדבר איתך אם תיכנס למצב כזה יהיה לך הרבה יותר קל לצאת עם אותה אחת ומבטיח לך שהכל שטויות אל תתרגש יתר על המידה

ישן 06-01-2007, 19:47
  DontSpankMeTooHard DontSpankMeTooHard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל DontSpankMeTooHard שלח הודעה דרך MSN אל DontSpankMeTooHard
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cohenrm שמתחילה ב "מרגיש רע-מה אני אעשה?"

יבוא זמן שאתה תבין שבזבת הרבה זמן מיותר בדיכאון על כישלונות בלימודים =]
לפחות אתה לא מזלזל וזה באמת חשוב לך, מבחינתי אתה כבר מצליחן P:
רק בזכות העובדה שאכפת לך
קצת הערכה עצמית מותק=]
לא הכל נמדד בציוני בצפר או בהסכמה של בנות, בגיל הזה אנחנו כולנו משחקות אותה לא נותנות וסנוביות
D:
בכל אופן לגבי הכיוון הכללי נתנו לך אחלה עיצות=] גישה חיובית זה חשוב[=
קח את זה בקלות, חשוב גם להנות בגיל 15
גם לא יזיק לך להעריך ולהודות על מה שיש לך
הייתי מייעצת לך יותר טוב אם היית נותן סיטואציות יותר ספציציות
בכל אופן, הכל תלוי בך, גם אני מוצאת את עצמי במקומך לפעמים, ואני בת 18 אוטוטו, זה לא קורה רק לך חמוד D: זה כולנו, מרגישים פה ושם קצת לוזרים ושהשגרה מתעללת בנו [=
זה בגלל שאנחנו נהיים פוצים ושוכחים להיות יותר קלילים, ופחות מתרכזים בדברים שגורמים לנו אושר=]
אני בטוחה שיש דברים שעושים לך תפרפרים בטן, אתה סתם מתעצל לעשות לעצמך סדר בחיים
כדי להיות אופטימי ומבסוט מעצמך בראש ובראשונה צריך לדעת מה יש לך בידיים ולדעת לומר תודה עליו
אז לפני שאתה שוקע בדכאון מיותר וזמני שכזה P: ( עובדה שהוא זמני, כי הוא שב וחוזר אז זה סתם מיותר [; )
סתכל מסביב=] לא הכל כ"כ נראה כמו שזה נראה=]
אני אשמח לייעץ לך בנושאים יותר ספציפיים ככה יהיה יותר קל להגיע לפתרונות
תרגיש טוב מאמי [=
ישן 06-01-2007, 20:11
  DontSpankMeTooHard DontSpankMeTooHard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל DontSpankMeTooHard שלח הודעה דרך MSN אל DontSpankMeTooHard
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Salamandra D Blat שמתחילה ב "...."

בטח שזה נורא קל לדבר.. בד"כ זה תלוי בבנאדם עצמו
אני לא שופטת אותו ואת התגובה שלו, אבל לפי דעתי אנשים לפעמים סגורים על זה שמה שקורה להם זה הדבר הכי נורא בעולם, וכרגע הוא ילד, והחיים רק הולכים ונהיים קשים יותר אם להתחיל להתקפל בגלל כל מכשול, זה יוביל למשברים ודכאונות עמוקים הרבה יותר, גישה חיובית זה לאוו דווקא לחייך כל היום כמו טמבל ולשכנע תצמך שהכול וורוד, זה לקחת תצמך בידיים, זה להתבגר, ולחפש פתרונות, וכתבתי,
לפעמים צריך להרים תאף שהיה תקוע כ"כ הרבה זמן בחרא ולראות מה יש מסביב, זה גם לרצות להתבגר
על מכשולים, כי תמיד יש על מה להתבאעס, אבל בשביל האיזון צריך גם לראות מה בחיים האלה חיובי.
כי תאמיני לי שמה שיותר קל מלתת עצה של תחשוב חיובי, זה ללכת ולהכנס למשבר עמוק, כי זאת הבריחה האולטימטיבית וזה הפיתרון הכי קל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר