לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2006, 19:11
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "חשבת שדפקת את הקירור?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kill-Machine
שאני אבין, אתה דואג פה לבריאות של הקירור או של המעבד?...

הזוי משהו...

אחי אני דואג למחשב שלא ימות כי אין לי כסף בזמן הרחוק לקנות עוד מחשב.

ובכן אין יותר את הבעיה של ה Fail-Safe אבל יש בעיה חדשה
אחי תראה מה קרה עכשיו נראה לי יותר גרוע אפילו עשיתי מה שאמרת לי ועכשיו תראה מה קרה

הלוגו של ABIT נעלם לי שהיה מופיע תמיד שהייתי מדליק מחשב ועכשיו זה סופר זיכרון כזה לאט אבל אני יכול לבטל את זה וזה לא היה לי בחיים וגם אני לא רואה חצי מהדברים שהיו לי בהתחלה אבל עזוב את זה לשניה

הגרוע מכול שעכשיו שהייתה לי בחירה בין 2 ווינדוסים ויסטה ו XP נעלמו לי הבחירות האלה וזה תמיד רק נכנס לי לויסטה שזה בטא ולא עובד כי צריך סי די קי מקורי כלומר אין לי עכשיו שום ווינדוס לבחירה

עכשיו בטעות אני לא יודע מה עשיתי וזה נכנס לי ל XP ואין לי מושג איך עשיתי את זה

יש לך אחי אוליי עוד איזה הצעות לתקן את זה? מחכה לתגובה כמה שיותר מהר שתוכל אחי כי אני פוחד לעשות ריסט למחשב כי אין לי מושג איך נכנסתי עכשיו ל XP בגלל שיש בעיות חדשות

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-12-2006, 19:33
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
זה לא בעיה לסדר.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי PathFinder שמתחילה ב "[QUOTE=Kill-Machine]שאני..."

הלוגו זה איזשהי אפשרות בביוס, רק צריך למצוא אותה. אני לא מכיר את הביוס שלך, אז פשוט תחפש.

לגבי בדיקת הזיכרון האיטית, צריך פשוט למצוא את האפשרות של Quick POST. אני לא זוכר את שמה המדוייק, יכול להיות שזה Quick RAM Count, Fast RAM Count או משהו כזה, אני רק יודע שהאפשרות הזו קיימת איפשהו בביוס. אני לא מוצא אותה אצלי, אולי אצלי היא ב default מופעלת ואי אפשר לשנות את זה... תחפש קצת, בסוף תמצא את זה.

לגבי שאר הדברים, אתה צריך לבדוק שכל הכוננים שלך נמצאים. תמצא בביוס את החלק שעוסק שבכל הכוננים ותבדוק שכל הכוננים שקיימים פיזית במחשב שלך מכוונים על Auto והשאר על None.

כמו כן, תסדר את ה Boot Order או Boot Sequence או איך שקוראים לזה אצלך לסדר שזה היה בהתחלה. כנראה שבגלל זה נעלם לך תפריט ה Boot. תכוון את זה שהכונן שבו אתה תמיד משתמש יהיה הראשון, זה מה שחשוב.

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 31-12-2006, 19:54
  PathFinder PathFinder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "זה לא בעיה לסדר."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kill-Machine
הלוגו זה איזשהי אפשרות בביוס, רק צריך למצוא אותה. אני לא מכיר את הביוס שלך, אז פשוט תחפש.

לגבי בדיקת הזיכרון האיטית, צריך פשוט למצוא את האפשרות של Quick POST. אני לא זוכר את שמה המדוייק, יכול להיות שזה Quick RAM Count, Fast RAM Count או משהו כזה, אני רק יודע שהאפשרות הזו קיימת איפשהו בביוס. אני לא מוצא אותה אצלי, אולי אצלי היא ב default מופעלת ואי אפשר לשנות את זה... תחפש קצת, בסוף תמצא את זה.

לגבי שאר הדברים, אתה צריך לבדוק שכל הכוננים שלך נמצאים. תמצא בביוס את החלק שעוסק שבכל הכוננים ותבדוק שכל הכוננים שקיימים פיזית במחשב שלך מכוונים על Auto והשאר על None.

כמו כן, תסדר את ה Boot Order או Boot Sequence או איך שקוראים לזה אצלך לסדר שזה היה בהתחלה. כנראה שבגלל זה נעלם לך תפריט ה Boot. תכוון את זה שהכונן שבו אתה תמיד משתמש יהיה הראשון, זה מה שחשוב.

סבבה תודה אחי סידרתי כבר פשוט כול הזמן שיחקתי עם ה Defualt האלה של אופטמיזיישן ו Fail-Safe

אחריי כמה ריסטים ומשחקים עם זה, זה הצליח לי ואני כבר לא רוצה ממש להתעסק עם זה, כול העסק הזה דיי הפחיד אותי היום..

תודה רבה על העזרה אחי אני ממש מעריך את זה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר