לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם אתם בעד (הצבעה פומבית)
כן- בעד 2 28.57%
לא- נגד 3 42.86%
כן אבל עם שינויים 2 28.57%
מצביעים: 7. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2005, 23:59
  ASHVAK ASHVAK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.03
מידע ** הצבעה ל:אתגר שיתופי !! **

אני רוצה להציע לכם דבר חדש.
דבר שעוד לא ראיתי שנעשה כמוהו ברשת כולה.
דבר שאולי יביא לשינוי בכל הפורמים.
משהו שיכול להקפיץ את פורום פרש מחדש ואולי אפילו למשוך אליו משתמשים מתקדמים חדשים.......

אתגר שיתופי:
מה זה:
בשונה מהאתגרים ה, בואו נגיד, מעט 'יבשים', זהו אתגר לא סולו, אלא מן עבודה בקבוצות. ממש כמו שעשו לנו בכיתה ב'.........

כאשר יש נושא ראשי שבו האתגר עוסק, המשתתפים באתגר מחולקים באופן אקראי לקבוצות. וכל קבוצה לכשעצמה מחלקת בין חבריה תפקידים. הקבוצות לא מראות את ה'עבודה בתהליך' שלהם (כדי למנוע העתקות, גניבת רעיונות ובכלל כדי שיהיה יותר מותח) אלא רק את התוצר הסופי. וכאן נכנס הכיף, כאן הקבוצות הולכות ראש בראש.בסופו של דבר כל חבר בקבוצה עושה את חלקו, כאשר כל קבוצה עושה את חלקה, יש את ההצבעה.

שימו לב שראוי שהדגש יהיה כאן יותר על עבודה בתכנות (AS) מאשר על אינטרפירנס (מראה). אחרי הכל פה זה פורום "פרש" ולא "עיצוב גרפי".

למה זה יותר טוב:
קודם כל, אני בטוח שיש כאן לא מעט אנשים שמשתמשים בפלאש לקצת יותר מתחביב ואולי רוצי גם לעבוד על דברים גדולים בעתיד. אז הדבר הזה בא לתת ניסיון בעבודה עם אנשים, יחסי ציבור וכדומה. וכמו כן גם יוכל לשפר את היכולת לפיתוח אלגוריתמים (דרכים לפתירת בעיות שונות), שזה דבר חשוב מעוד במחשבים בכלל.
דבר שני, זה יותר עוזר למתחילים ולחלשים שבייננו. כאשר באתגר רגיל כל אחד צריך לשבת לשבור ת'ראש לבד (אם בגלל. ואם כן עושים את זה אז זה דבר מצויין, אבל מנסיון שלי בד"כ מתייאשים בדרך). אילו באתגר כזה הם נכנסים לקבוצה (אם הם חלשים אז לא כדאי שייקחו פיקוד על הקבוצה) שיש שם יותר מתקדמים מהם (אם לא אז צריך לשנות טיפה כדי שיהיה בכל קבוצה לפחות אחד). כל חבר בקבוצה אמור לקבל הוראות מדוייקות מה לעשות (כלומר וגם "איך" לעשות). וכאשר אותו חבר בקבוצה נתקע במשו הוא פשוט שואל את חבריו לקבוצה. ומכיוון שזו מן עבודה "דיסקרטית" סביר להניח שהוא יישאל בתוכנה לצ'אט מהיר (נגיד אייסיקיו), וכך הסבירות יותר גבוהה שיקבל תשובה מאשר אם יישאל בפורום (זו לפחות דעתי לפי מה שאני רואה פה בפורום).
ועוד סיבה שזה יידחוף את החלשים, זה שבגלל שיש מן לחץ לעשות את החלק שלו, אז יש יותר סיכוי שלא "ייתייאש באמצע"....

איך שופטים:
השפיטה (או לפחות הנקודות שכל אחד שבא לדרג עבודה באתגר שכזה) צריכה להיות עפ"י:
1)תפעול- כלומר שהכל עובד כמו שצריך

הצעת נושא לאתגר שיתופי:
בניית משחק עפ"י הבסיס של 2GTA:
כלומר משחק בסגנון RPG בשחק יחיד. שזה אומר מבט מלמעלה. כמובן שאין הכוונה למשחק ממש שלם, אלא באופן בסיסי ויעיל. המשחק צריך לכלול את הדברים הבסיסיים הבאים:
1) מערכת נקודות (שמצתברות ככול שאתה עושה נזק או כל דבר אחר שהקבוצה מחליטה.).
2) מערכת חיים (נהרגת? יורד לך 1 מהחיים).
3) מערכת נשקים (לפחות שתיי נשקים).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אז מה אתם אומרים?
נשמע לכם טוב?

אולי נעשה הצבעה האם רוצים את השיטה החדשה?

לילה טוב.

...Previous knowen as AshvaK...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2005, 00:13
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
קודם כל יש אשכול הצעות אתגרים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ASHVAK שמתחילה ב "** הצבעה ל:אתגר שיתופי !! **"

לא צריך לפתוח אשכול חדש.

דבר שני זה רעיון טוב, אבל יש בעיה מי יחלק את הקבוצות מה גודל הקבוצה המינימלי/מקסימלי (זה אולי לא ניראה לך בעיה כלכך גדולה אבל נגיד יהיו אנשים שלא ירצו להיות עם אנשים מסויימים באותה קבוצה, קבוצה מגובשת שתיווצר תנצח את כל האתגרים ותיצור עבודות הרבה יותר טובות, אנשים שהורסים קבוצות שלמות בגלל שהם לא אוהבים את הקבוצה שניבחרה להם)

עוד בעיה קטנה יותר, מי יקבל את הצל"ש? (אני יודע שאפשר לתת לכל הקבוצה צל"ש, אבל זה יהיה קצת מוזר כלכך הרבה מצולשים...)

ועוד משהו, כאן האתגרים פתוחים, זה ימנע מאנשים מבחוץ או אנשים חדשים שלא מכירים כלכך טוב את צוות הפורום להצתרף לאתגרים.
עוד בעיה זה יגרום לאתגרים לקחת יותר זמן, כבר עכשיו הם לוקחים המון זמן עכשיו יהיה צריך להקצות עוד שבוע לבניית קבוצות?

ישן 20-01-2005, 06:19
צלמית המשתמש של darkpaladin
  darkpaladin darkpaladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Rutasashi שמתחילה ב "קודם כל יש אשכול הצעות אתגרים"

לדעתי זה רעיון אדיר אשבק!!!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Rutasashi
לא צריך לפתוח אשכול חדש.

דבר שני זה רעיון טוב, אבל יש בעיה מי יחלק את הקבוצות מה גודל הקבוצה המינימלי/מקסימלי (זה אולי לא ניראה לך בעיה כלכך גדולה אבל נגיד יהיו אנשים שלא ירצו להיות עם אנשים מסויימים באותה קבוצה, קבוצה מגובשת שתיווצר תנצח את כל האתגרים ותיצור עבודות הרבה יותר טובות, אנשים שהורסים קבוצות שלמות בגלל שהם לא אוהבים את הקבוצה שניבחרה להם)

עוד בעיה קטנה יותר, מי יקבל את הצל"ש? (אני יודע שאפשר לתת לכל הקבוצה צל"ש, אבל זה יהיה קצת מוזר כלכך הרבה מצולשים...)

ועוד משהו, כאן האתגרים פתוחים, זה ימנע מאנשים מבחוץ או אנשים חדשים שלא מכירים כלכך טוב את צוות הפורום להצתרף לאתגרים.
עוד בעיה זה יגרום לאתגרים לקחת יותר זמן, כבר עכשיו הם לוקחים המון זמן עכשיו יהיה צריך להקצות עוד שבוע לבניית קבוצות?

רוטסשי, אפשר לפתור את הבעיות האלו:
אפשר לקבוע מי חזק בפלאש ומי חלש, ואז הם יבחרו אחד את השני
לדעתי טוב לעשות 3-4 אנשים בקבוצה
את הצלש תקבל כל הקבוצה
אם זה יגרום לאתגר לקחת יותר זמן אז זה בסדר, מקסימום נעשה משחק בחודש

ישן 20-01-2005, 09:18
צלמית המשתמש של BugY
  BugY BugY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
ד"א
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי darkpaladin שמתחילה ב "לדעתי זה רעיון אדיר..."

זה לא איזה המצאה שתשנה את כל העולם, זה דבר נהוג בכל הפורומים בעולם, אתמול למשל פתחתי אשכול הצעות אתגרים, ונתתי בדיוק את הדבר הזה שעשו ב newgrounds וגם darkan נתן אחד...

בכל מקרה אני הצעתי את זה בתור אתגר "יחיד" מפני שאין פה מספיק אנשים ומספיק רמה, אם היית מסתכל באשכול של darkan היית רואה את מה שאברשה כתב, הוא אמר שהוא לא רוצה לעשות אתגרים ברמת AS גבוה, לכן הצעתי משהו בסיגנון יותר יצירתי אבל גם מאתגר...

האמת שאם עושים את זה כבר יצירתי אפשר להתחלק לקבוצות...

תחשוב שניה, באתגר שיש לו צד תיכנותי רחב, אם אם תחלק לקבוצות רק אחד בעצם יעבוד (המתכנת)
והשאר לא יעשו כלום, באתגר יצירתי כל אחד עובד על סצנה או משהו, או שפשוט עובדים ביחד ונותנים רעיונות אחד לשני...

בקשר למה שרון אמר שהאתגר יארך יותר זמן, לפי דעתי זה כיף שעובדים על משהו רציני, יש פורומים שהאתגרים לוקחים שם חודשים או אפילו שנה שלמה.

מבחינתי, לא איכפת לי כמה זמן יארך האתגר כל עוד כל עוד י נעבוד על משהו..

נערך לאחרונה ע"י BugY בתאריך 20-01-2005 בשעה 09:25.
ישן 20-01-2005, 09:37
  ASHVAK ASHVAK אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ASHVAK שמתחילה ב "** הצבעה ל:אתגר שיתופי !! **"

מצטער, שכחתי נקודה אחת.... :

ציטוט:
איך שופטים:
השפיטה (או לפחות הנקודות שכל אחד שבא לדרג עבודה באתגר שכזה) צריכה להיות עפ"י:
1) תפעול- כלומר שהכל עובד כמו שצריך
2) אינטרפירנס- איך הממשק, האם זה נח לעיין, וכו'.
3) חידושים (כלומר מקוריות)- אחד מה"קסמים" של פלאש זה שאין גבול לדמיון, אתה יכול לעשות כל דבר שרק עולה לך בראש. לכן אולי יש גם מקום לחפש לעשות דברים מעניינים, חדשים, ומקוריים.

-----

ציטוט:
בעיה מי יחלק את הקבוצות מה גודל הקבוצה המינימלי/מקסימלי
ציטוט:
קבוצה מגובשת שתיווצר תנצח את כל האתגרים ותיצור עבודות הרבה יותר טובות

כתבתי לעיל:
ציטוט:
המשתתפים באתגר מחולקים באופן אקראי לקבוצות
ציטוט:
שיש שם יותר מתקדמים מהם (אם לא אז צריך לשנות טיפה כדי שיהיה בכל קבוצה לפחות אחד

----

ציטוט:

למה שלא דווקא נקצץ בזמן? אחרי הכל עבודה בלחץ זה גם פרמטר חשוב מאוד , ששכחתי להזכיר אותו.

----

ציטוט:
אנשים שהורסים קבוצות שלמות בגלל שהם לא אוהבים את הקבוצה שניבחרה להם

אני ממש לא רואה סיבה שדבר כזה ייקרה... מקסימום אם כן, נמצא דרך לפתור את זה, אבל קודם נגיע לגשר, אחר כך נהרוס אותו....

-----

ציטוט:
זה ימנע מאנשים מבחוץ או אנשים חדשים שלא מכירים כלכך טוב את צוות הפורום להצתרף לאתגרים

אם האתגר הזה יימשוך תשומת לב רבה, אותו משתמש חדש (סביר להניח ש) לא יישתתף באתגר הנוכח, אלא ייצפה, יילמד איך זה הולך, ובאתגר הבא ייצתרך.

----
ציטוט:
זה לא איזה המצאה שתשנה את כל העולם, זה דבר נהוג בכל הפורומים בעולם, אתמול למשל פתחתי אשכול הצעות אתגרים, ונתתי בדיוק את הדבר הזה שעשו ב newgrounds וגם darkan נתן אחד...

אני יודע, וזה מה שנתן לי את הרעיון, אבל תשים לב שזה לא אותו הדבר.
שם זה תחרות VS ( "וורסוס" , versus ,מי שלא יודע ) כלומר אחד נגד אחד (או יותר) , כלומר זה עדיין אתגר סולו. האתגר שלנו זה קבוצה VS קבוצה.

-----

ציטוט:
מפני שאין פה מספיק אנשים ומספיק רמה
ציטוט:
תחשוב שניה, באתגר שיש לו צד תיכנותי רחב, אם אם תחלק לקבוצות רק אחד בעצם יעבוד (המתכנת)
והשאר לא יעשו כלום, באתגר יצירתי כל אחד עובד על סצנה או משהו, או שפשוט עובדים ביחד ונותנים רעיונות אחד לשני...

יש לי הרגשה שטקסטים ארוכים מפחידים אתכם.....
ציטוט:
כאשר באתגר רגיל כל אחד צריך לשבת לשבור ת'ראש לבד .... בד"כ מתייאשים בדרך
ציטוט:
כל חבר בקבוצה אמור לקבל הוראות מדוייקות מה לעשות (כלומר וגם "איך" לעשות)
ציטוט:
וכאשר אותו חבר בקבוצה נתקע במשו הוא פשוט שואל את חבריו לקבוצה. ומכיוון שזו מן עבודה "דיסקרטית" סביר להניח שהוא יישאל בתוכנה לצ'אט מהיר (נגיד אייסיקיו), וכך הסבירות יותר גבוהה שיקבל תשובה מאשר אם יישאל בפורום (זו לפחות דעתי לפי מה שאני רואה פה בפורום).
ועוד סיבה שזה יידחוף את החלשים, זה שבגלל שיש מן לחץ לעשות את החלק שלו, אז יש יותר סיכוי שלא "ייתייאש באמצע"....

-----

ישן 29-01-2005, 10:11
  Admiral Admiral אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Admiral שלח הודעה דרך MSN אל Admiral

רעיון נחמד מאוד לדעתי, אבל רון הציג כמה בעיות די רציניות...
1. 4 מצול"שים?
2. מישהו יכול להתאכזב מהקבוצה שנתנו לו ופשוט לא להגיש או להגיש משהו חלש יחסית למה שהוא יכול...
3. אנשים יכולים להיות די עצובים מהדירוג שלהם. אני כבר רואה אנשים שאומרים "מה?! אני נחשב בדירוג 3 מתוך 4?!" ומתלוננים על זה שעות...

3-4 אנשים בקבוצה נראה לי באמת מספיק לא צריך יותר.
עוד בעייה שיכולה להיות זה הקישור בין אנשים. מי אמר שלכולם יש מסנג'ר או אייסיקיו, ומי אמר שהם יהיו באותו זמן בבית, ומי אמר שיהיה להם זמן בכלל...נכון שזה אתגר שיתופי אבל זה אתגר גדול מאוד שדורש הרבה זמן לשבת ולעשות את הכל...

צריך לעבוד על הבעיות האלה ועוד כאלה ששכחתי אבל סך הכל רעיון טוב מאוד

ישן 29-01-2005, 19:58
  ASHVAK ASHVAK אינו מחובר  

ציטוט:
Admiral תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_154244", true);

רעיון נחמד מאוד לדעתי, אבל רון הציג כמה בעיות די רציניות...
1. 4 מצול"שים?
2. מישהו יכול להתאכזב מהקבוצה שנתנו לו ופשוט לא להגיש או להגיש משהו חלש יחסית למה שהוא יכול...
3. אנשים יכולים להיות די עצובים מהדירוג שלהם. אני כבר רואה אנשים שאומרים "מה?! אני נחשב בדירוג 3 מתוך 4?!" ומתלוננים על זה שעות...

3-4 אנשים בקבוצה נראה לי באמת מספיק לא צריך יותר.
עוד בעייה שיכולה להיות זה הקישור בין אנשים. מי אמר שלכולם יש מסנג'ר או אייסיקיו, ומי אמר שהם יהיו באותו זמן בבית, ומי אמר שיהיה להם זמן בכלל...נכון שזה אתגר שיתופי אבל זה אתגר גדול מאוד שדורש הרבה זמן לשבת ולעשות את הכל...

צריך לעבוד על הבעיות האלה ועוד כאלה ששכחתי אבל סך הכל רעיון טוב מאוד

1. מה אתה אומר על 'עבודה מוצל"שת'.?..
2. אי אפשר להכריח אף אחד לעשות משהו. ואי אפשר לתת לאנשים לבחור באיזו קבוצה להיות (כי אז כולם יבחרו להיות עם ההכי טוב). אז או שאותו אחד בפנים או לא.
הכוונה שזו עבודה משותפת, כלומר אם כל אחד משתף את השני בידע שלו, לכן אני לא צופה שתהיה ירידה אלא עלייה ברמה של המשתתף.
3. לא הבנתי. איזה דירוג? ההצבעה הסופית אתה מתכוון? אם כן אז אין מה לעשות אם זה.
4. זה העניין של עבודה משותפת. צריכים לקבוע פגישות. לפתוח אייסיקיו או מסנג'ר לא דורש יותר ממספר דקות. (חוץ מזה, נו באמת, למי אין אחד מאלה היום??). או מקסימום בהודעות פרטיות בפורום. ואני לא חושב שדורש הרבה זמן לכל זה.

ציטוט:
TheBeastאני הצבעתי נגד... אפשר אתגרים טיפטיפה יותר פשוטים שאפשר לעבוד עליהם המון ולא אתגים קשים וארוכים שרק לבנות את השלד של הרעיון יקח כבר את כל הזמן של הפרוייקט והדד ליין יגיע מוקדם משחשבנו..
האתגרים הקודמים היו פנטסטיים.. הרעיונות ממש טובים.

זה כל העניין שזה קשה וארוך. אז בוא נעשה אתגר לצייר עיגול, מי שמצייר את העיגול הכי עגול זוכה. זה מהיר, פשוט וממש פנטסטי. אבל לא נראה לי שתרצה להשתתף באתגר שכזה, זה לא מאתגר... משמע אתגר צריך להיות קשה כי שיהיה מעניין.
בניית הרעיון לא אמור לקחת הרבה זמן, ואם כן משמע יש בעיה בארגון. תחשוב על זה על כמו לכתוב חיבור. אתה לוקח צריך לקחת זמן מוקצב כדי לתכנן את הרעיון, ולחלק את שארית הזמן לביצוע.

כבר לפי ההצבעה אני רואה שהעניין נראה "מפחיד" בעייניכם, וזה נכון. כמו שילד קטן מפחד לנסות דבר חדש. אני אומר תנסו פעם אחת ואז תגידו. כי אני בטוח שזה יהיה באמת מאתגר....

ישן 29-01-2005, 20:38
צלמית המשתמש של BugY
  BugY BugY אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ASHVAK שמתחילה ב "[QUOTE]..."

ציטוט:
זה כל העניין שזה קשה וארוך. אז בוא נעשה אתגר לצייר עיגול, מי שמצייר את העיגול הכי עגול זוכה. זה מהיר, פשוט וממש פנטסטי. אבל לא נראה לי שתרצה להשתתף באתגר שכזה, זה לא מאתגר... משמע אתגר צריך להיות קשה כי שיהיה מעניין.
בניית הרעיון לא אמור לקחת הרבה זמן, ואם כן משמע יש בעיה בארגון. תחשוב על זה על כמו לכתוב חיבור. אתה לוקח צריך לקחת זמן מוקצב כדי לתכנן את הרעיון, ולחלק את שארית הזמן לביצוע.

כבר לפי ההצבעה אני רואה שהעניין נראה "מפחיד" בעייניכם, וזה נכון. כמו שילד קטן מפחד לנסות דבר חדש. אני אומר תנסו פעם אחת ואז תגידו. כי אני בטוח שזה יהיה באמת מאתגר....

לא אמרו שזה לא צריך להיות ארוך, אבל אתגר כזה הוא ארוך מידי, ואם אתגר הוא ארוך מידי הוא כבר לא מענין...
הקושי של האתגר לא קובע אם הוא יהיה מענין או לא, מה שקובע את העניין זה בעיקר הנושא והייחוד של האתגר

צורת ההיסתכלות שלך היא לא נכונה, יש הצבעה על ענין כלשהו, רוב האנשים מצביעים נגד, מה זה אמור להגיד לך? שהם מפחדים?
אולי הם פשוט חושבים שזה רעיון לא טוב?!
חשבת על זה?

שמע, כל צורת ההתבטאות שלך היא קצת מתנשאת, אתה מציג דברים כאילו אתה יודע אותם מראש.
במקום להציג הודעות התגוננות והסברה (כמו זאת), אתה צריך להגיד לעצמך "רגע אם רוב האנשים מצביעים נגד אולי זה אומר שהרעיון לא טוב?"
ד"א המשפט הזה זה אחד המשפטים הכי מתנשאים ששמעתי
ציטוט:
כבר לפי ההצבעה אני רואה שהעניין נראה "מפחיד" בעייניכם, וזה נכון. כמו שילד קטן מפחד לנסות דבר חדש

תחשוב על זה...

נערך לאחרונה ע"י BugY בתאריך 29-01-2005 בשעה 20:41.
ישן 29-01-2005, 21:36
  ASHVAK ASHVAK אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי BugY שמתחילה ב "[QUOTE] זה כל העניין שזה קשה..."

ציטוט:
צורת ההיסתכלות שלך היא לא נכונה, יש הצבעה על ענין כלשהו, רוב האנשים מצביעים נגד, מה זה אמור להגיד לך? שהם מפחדים?
אולי הם פשוט חושבים שזה רעיון לא טוב?!
חשבת על זה?

שמע, כל צורת ההתבטאות שלך היא קצת מתנשאת, אתה מציג דברים כאילו אתה יודע אותם מראש.
במקום להציג הודעות התגוננות והסברה (כמו זאת), אתה צריך להגיד לעצמך "רגע אם רוב האנשים מצביעים נגד אולי זה אומר שהרעיון לא טוב?"

ציטוט:
כבר לפי ההצבעה אני רואה שהעניין נראה "מפחיד" בעייניכם, וזה נכון. כמו שילד קטן מפחד לנסות דבר חדש

תחשוב על זה...

אתה גורם לי לחייך...

בוא אני אסביר לך דבר פשוט: כשבן אדם נותן עצה, הוא צריך לשכנע ולהשפיע על הנמען (זה ששומע את ההצעה) ולגרום לו להבין שזה יותר עדיף זה יותר טוב, וכו. אם אתה נותן עצה ואומר שזה רעיון לא טוב, אז מה עשית בזה?

על זה חשבת?

אגב, אני פשוט שואל את עצמי מה נסית להביע בזה שאמרת:
ציטוט:

ישן 29-01-2005, 21:28
  Admiral Admiral אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Admiral שלח הודעה דרך MSN אל Admiral
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ASHVAK שמתחילה ב "[QUOTE]..."

נכון, אי אפשר להכריח מישהו...זה גם חסרון של האתגר.
כשאמרתי דירוג הגבתי לרעיון שמישהו הציע פה, כדי לפתור בעייה מסויימת שיכולה להיווצר: צוות אחד מנוסה בפלאש וצוות אחד מתחיל, ואז לא יהיה ממש...מאתגר. הפתרון שאותו אחד הציע היה "לדרג" את האנשים מ1 עד מספר האנשים בקבוצה (נגיד 4) ואז נגיד יש כמה אנשים בדירוג 1, כמה ב2 וככה...ואז מרכיבים צוות אקראי עם איש מכל דירוג. אל תחפש את התגובה הזאת או שלא הבנתי נכון מה שמישהו הציע או שהרחבתי מאוד את התגובה שלו. אז...מישהו יכול להגיד "מה פתאום אני בדירוג 2!?" וכאלה...

ישן 30-01-2005, 07:53
צלמית המשתמש של BugY
  BugY BugY אינו מחובר  

אם אני גורם לך לחייך
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Admiral שמתחילה ב "[color=royalblue]נכון, אי..."

אתה גורם לי כבר לצחוק, שמע אני לא רוצה לרדת לרמת התנשאות של ההודעות שלך,
(והאמת, עכשיו כשאני מסתכל על החתימה שלך וחושב על "ההלפ סנטר", אני מבין שזה לא רק ההודעות בפורום)

ואני גם לא רוצה סתם לריב ולמלא את האשכול בספאם, אבל זה כבר מתחיל להשמע לא טוב :

ציטוט:
אתה גורם לי לחייך

אתה מנסה להעלות את הרמה שלך מעל אחרים על ידי לאג....

ציטוט:
בוא אני אסביר לך דבר פשוט

התנשאות לשמה...

ציטוט:
הוא צריך לשכנע ולהשפיע על הנמען (זה ששומע את ההצעה)

ניסיון עלוב להשתמש בשפה שאתה לא מבין בה, (נמען הוא מקבל המכתב, אין לזה שום קשר לעצה, נמען מלשון מען, ומען זה כתובת...)

ציטוט:
בן אדם נותן עצה, הוא צריך לשכנע ולהשפיע על הנמען (זה ששומע את ההצעה) ולגרום לו להבין שזה יותר עדיף זה יותר טוב, וכו. אם אתה נותן עצה ואומר שזה רעיון לא טוב, אז מה עשית בזה?

מה אתה נאצי? לגרום להבין שזה יותר עדיף?
אבל נניח

נגיד שניסית להראות לקבוצת אנשים שהרעיון שלך יותר טוב,
עכשיו, לא הצלחת ורוב האנשים הצביעו נגד, אולי זה אומר שהרעיון לא היה טוב מלכתחילה?

מה אני אגיד לך, "בנאדם בלי ביקורת עצמית" המשפט הזה נכתב עליך...

אם אתה רוצה להמשיך "לריב" על זה אז בבקשה לא פה, כי זה סתם יציף את כל האשכול, אם בא לך אז בפרטי...

אהה, וד"א במשפט הזה :
ציטוט:

ציטוט:

שמתי בטעות סמיילי צוחק במקום סמיילי נבהל ----

נערך לאחרונה ע"י BugY בתאריך 30-01-2005 בשעה 08:21.
ישן 30-01-2005, 14:48
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
צודק
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי cyber_iguana שמתחילה ב "לפני ששניכם שולפים חרבות, אני..."

אפשר לעשות פרוייקטים משותפים לא כחלק מהאתגרים (כמו הפרוייקט שאנחנו מנסים להתחיל עם האתר המשותף ואולי אחרכך נעשה פרוייקטים משותפים להכנת תכנים ומשחקי פלאש לאתר),

מצד שני אפשר גם לעשות כמה אתגרים במקביל, יש מספיק רעיונות טובים ואני חושב שאפשר לעשות 2-3 אתגרים במקביל בלי שזה יפריע. (אני רק חושבת אני לא באמת יודע כמה עבודה זה לארגן את הכל, אז קחו את זה כהמלצה )

(ד"א אשב"ק למרות שאני לא רוצה להיות מעורב בקרב הזה, יש צדק במה שBUGY אומר, אתה מדבר בצורה מתנשאת מאוד כשאתה לא יותר טוב משאר צוות המשתתפים בפורום וזה יוצר תחושה של ריחוק יותר מאשר קירבה ואהדה קח את זה לצומת ליבך ונסה להיות קצת פחות מתנשא...)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:34

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר