לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2007, 12:21
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
גרפיקה סילבסטר ?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ספרדי שמתחילה ב "יאללה אנשים תגובות מהסילבסטר"

את האמת שהייתי בחימום כבר זמן

29.12 מסיבת Rotaract (הצעירים של הרוטארי) כי אחותי ממש התעקשה שאני אבוא ואראה אותה כי היא תהיה ה"מארחת/מגישה" במסיבה ..
היה דיי נחמד המסיבה נשארה עד 3 בבוקר ואפטר פארטי לחברי המועדון - משהו קטן שנשארה עד 5 בבוקר .

31.12 עם המשפחה הגדולה , יותר מידיי אוכל יותר מידיי אלכוהול , סיימתי עם המשפחה באיזה 2:30 או משהו ואז חיכיתי לחבר ויצאנו לשחק צ'יקיט אחרי שכל אחד הביא לו בקבוק וויסקי , נמשך עד 9 בבוקר ואז הלכנו לאכול חומוס פול ואז הביתה לישון

1.1 בצהריים מוזמנים אצל סבתא שחולה לצהריים , הבאנו סטייקים עסיסיים והרבה יין טוב , שעה 5 אני כבר מתנצל ונוסע הביתה כדי ללכת לישון להתכונן ללילה .

8 בערב אני קם ומתקלח ומתלבש ונוסע אוסף 3 חברים ועוד שני רכבים שמחכים לנו ונוסעים לעבילין למסיבה טובה שדודים של ידידה הם הזמרים , נסענו ביחד ישבנו צחקנו אכלנו שתינו רקדנו והכל סבבה .
שעה 1:50 אני נכנס לשירותים ליוצא ורואה שהשולחן שלנו הפוך, נשים צועקות ואיזה 5 מוקדים של אנשים שדופקים מכות ...
הולך לשולחן מחפש את מפתחות האוטו ואת הפלפון והג'קט ( מצאתי את המפתחות אצל מישהו ביד והג'קט מלא אוכל והלפלאפון לא מצאתי) אנשים רבו בקבוקים עפו בן אדם קיבל התקף לב דם בכל מקום ואני עדיין מחפש את החברה שהיו איתי ואת הבחורות עד שמצאתי כמה מקרובי המשפחה של הידידה שלו (דודות שלה) שהיו איתנו ושאלתי אותה איפה הם והתברר שרובם המכריע נמצאים בחוץ מאחור ואחד אבוד, התחלתי לחפש ולהיכנס בקטטות כדי למצוא את החבר האבוד בעוד רכב אחד עם הבחורות נסע במהרה .
התברר שכמה חברה מהשולחן ממול קמו ושברו כוס זכוכית על השולחן שלנו והתחילו עם מכות . נשמך הרבה מאוד זמן כי כל עבלין התחילה לריב איתנו כי אנחנו לא מהעיר, עד שהובן שאנחנו לא מי שהתחיל את המריבה ובכלל אנחנו כולה היינו 8 אנשים ורבנו עם איזה 200 - כל קיבלו מכות - עד שהמשפחה שכביכול אירגנה את המסיבה הבינה שאנחנו לא הבעיה ואז הקטטה עברה להיות בין המשפחה הזו והחברה ההם ועבלין ... והחברים שלי יצאו מאחור.
קיבלנו דיווחים שחסמו דרכים ושאי אפשר לצאת אז חיכינו מאחור, משטרה כמובן באה מקדימה ואמבולנסים והיו עצורים מהחברה שרבו עד דם (עדיין לא מבין למה הם רבו כך בינם - כך זה ערבים מה לעשות אני עדיין מתחרט שבכלל הלכתי ) חבר שלי עשה כמה טלפונים ואחרי 30 דקות בא אלינו איזה בחור שביקש ממנו לנסוע אחריו והוא יוציא אותנו מהעיר , נכנסו 6 בכל רכב אחרי שהבחורות כבר ברחו לבקשתנו מזמן ונשארנו 6 בכל רכב במקום 4 בכל אחד כפי שבאנו , לא ממש עיניין אף אחד אז .. יצאנו בגישה שאם עוצרים אותנו אז אנחנו דורסים ונכנסים בהם עם כל הכוח בתוך הרכב ...
היה סרט רע עד שיצאנו מהעיר שהתמלאה בשוטרים , הבננו שהמשפחות רבו עד מאוחר מאוד והיו הרבה פגועים ועצורים .

אא כן וזוכרים את הטלפונים שלא מצאנו ?
אז לפני שיצאנו התעקשנו שימצאו אותם ובעל האולם אמר שינסה, ב 4 בבוקר חבר אחד חזר לשם וכנראה שאיים עד שהמלצרים כל אחד הוציא טלפון או שניים (נגנבו 4 מהשולחן שלנו ) .

איך זה יגמר ? נגמר ? אני לא ממש יודע , מה שבטוח שמסיבות של ערבים ....... רק אם אני מכיר את כולם אחרת זו קטסטרופה .

והנה תמונה מאותה מסיבה שנגמרה בקטטה המונית

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר