לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2007, 07:03
  MeGaTal MeGaTal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Drogba שמתחילה ב "איזה שכונה חבר שלי סיים ראשון ב 2000...."

כמוני אחי חחחח
עם היית רואה אותי היית צוחק עליי בקושי היה לי כח לנשום זה היה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים ...

התחלנו את היום עם 15 איש בקבוצה ונשארנו רק 8 אני הייתי לרוב אחרון כי לא יכולתי לרוץ בדיונות אבל תשמע אני באתי ליום הזה במטרה לסיים אותו ולא לפרוש לא משנה עם אני סתם עושה את זה כי אני לא יקבל כלום
וכל פעם המדריך הוציא אותנו שוב לספרינט כדי שאני יפרוש אבל לא אני לא פורש ככה שעה חח עד שכבר ראיתי את הסוף חחח ובבור חפרתי כמו מטורף היה חסר לי דקה להשלים את המשימה!!!!

אני מקווה שננתי לאנשים פה שלא עם כושר מטורף וגם לא עם כושר טוב יכולים להגיע למקום טוב

מי קיבל מיונים לחובלים ל17.1...?

איי סיי קיו - 222421556
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2007, 12:08
  003 003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
סעעעעמק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Drogba שמתחילה ב "איזה שכונה חבר שלי סיים ראשון ב 2000...."

סיימתי 7 ב2000
60 שכיבות שמיכה
67 בטן

בספרינטים שרשמו הבאתי סבבה הייתי תמיד בחמישייה אולי רק פעם אחת לא הגעתי וזה היה 6-7
באלונקה נגיד מתוך 10 הגעתי רק 5-4 לג'ריקן ובכלל לא לאלונקה
בשקים היה בסדר לא נחתי לרגע והמס' סיבובים לא היה מי יודע מה
בחפירה בסדר-אתם יודעים אין מדד-

וראבאק ערס קיבלתי חובלים(רציתי שייטת)
יותר עיצבן אותי לראות שזה מהשייטת היה חתיכת בשמן אתה רואה אותו אתה לא מאמין שהוא שייט
ברחוב לא הייתי זורק עליו סתם שמנצ'יק
ועוד אמרתי להם בסוף היום שלא הספקתי להתאמן וקיבלתי ת'זימון רק יום לפני(אמיתי אין לי על מי לשקר)
והיו כאלו שהתאמנו חודשים ועוד יותר מזה התאמנו על דיונות

חראא זה הכל אינדיבידואלי
אני אישית מאמין שאצל שייט אחק הייתי מקבל שייטת וכל קבוצה משו אחר
זה תלוי ב"כריזה" של הבחונים
ישן 06-01-2007, 18:22
  003 003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
אחי אני חצי חובל

והאחרון שיזלזל בהם
כבר עשיתי גדנ"ע ועברתי ת'גיבוש
באתי ליום סיירות רק במטרה אחת: "כנפי עטלף"
ומעצבן אותי לדעת (בהנחה שזה אמיתי) שבן אדם לא התאמן וקיבל שייטת
בעוד אני גם לא התאמנתי רק קיבלתי זימון יום לפני והוצאתי תוצאות יותר יפות ממנו בבראור וקיבלתי חובלים
אז מה אם לא הגעתי לאלונקה אני חושב שבתור אחד שלא התאמן בכלל לפני וידע על היום סיירות שלו יום לפני בזמן שכל החבר'ה בקבוצה שלי התאמנו 3חודשים מינ' וידעו גם על היום סיירות שבועיים מינ' הייתי צריך לקבל קומנדו בהנחה שבאמת מה שהם רוצים זה אנשים עם כח רצון כן?!
לעובדה הזאת התייחסתי לא לשום דבר אחר

בכל אופן יש עוד דרך להגיע לקומנדו ימי חוץ מהיום סיירות
55(טופס) מחובלים אולי?
ישן 07-01-2007, 17:24
צלמית המשתמש של Suicide Commando inc
  Suicide Commando inc Suicide Commando inc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
מגעיל לכל אותם חבר'ה שלא מרוצים מהתוצאות.

חבר'ה, מה אני אגיד לכם...
זאת כזו בושה לסיים יום סיירות ולקבל גיבוש חובלים במקום שייטת\מטכ"ל? אני לא מבין אתכם... הרבה אנשים בכלל לא מסיימים יום סיירות או לא מקבלים כלום בסוף.
אתם צריכים להתגאות בכך שסיימתם יום סיירות ועוד יצאתם עם משהו ביד!
ואם במקום להתגאות בעצמכם או להודות שכנראה לא הייתם מתאימים לשייטת\מטכ"ל(מסיבות שונות), אתם מתחילים להמציא תירוצים כגון "קיבלתי את הזימון יום לפני", אז תתביישו לכם!

בסופו של דבר, כל היחידות האלה הן יחידות מובחרות, ואין יחידה אחת טובה מאחרת, שכן לכל אחת מהן ייעוד שונה. כמו שכבר אמרו פה, הבר-אור לא קובע כלום. הכל תלוי בכח הרצון ובאישיות, אז במקום להאשים את כל העולם ואחותו ב"כשלונות"(במידה וניתן לקרוא לגיבוש חובלים "כשלון") שלכם, אולי כדאי שתלמדו להכיר את עצמכם טוב יותר, כי אם אתם לא מכירים את עצמכם, אז אין שום סיבה בעולם שתצפו מהבוחנים בגיבוש ללמוד להכיר אתכם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:06

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר