לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2007, 21:29
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Yakird שמתחילה ב "היו טסטים שאני שילמתי וחלק..."

זה מה שרציתי להגיד לך.. אל תספר פשוט לאף אחד.. לא לחבר הכי טוב,לא לאמא, לא לדוד, לא לאף אחד.. פשוט תשקר .. לפחות מה שקרה לי שבאמצע הטסט התחלתי לחשוב על זה שאם אני ייכשל עכשיו שוב ההורים שלי ייצתרכו לשלם עוד 400 שקל.. ושוב אני ייצתרך להסביר לכל מי שסיפרתי לו על הטסט למה נכשלתי שוב.. זה פשוט מוריד מהלחץ הדברים האלה.. אז אני משלם את הטסט הבא שלי וככה כבר יורדת לי אבן ענקית מהלב ומהמחשבות. בהצלחה..!

נ.ב- זה גם כולל את הפורום.. לא כל הפורום צריך לדעת שיש לך טסט בקרוב..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2007, 21:36
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Yakird שמתחילה ב "כן גם אני אעשה הפעם..."

אני למשל עברתי טסט 2...בטסט הראשון החברים הקרובים ידעו וההורים..בטסט השני אף אחד לא ידע!אמרתי למורה לא להגיד לאף אחד מתי יש לי טסט(תתפלא אבל אנשים שואלים)ואפילו להורים שלי לא אמרתי..היה לי טסט ברבע לשמונה בבוקר ביום האחרון של הלימודים (20.6)..בקיצר אף אחד לא ידע ועברתי!בתכלס זה לא ישנה אבל זה יכול רק לעזור...בלי טיפים מאף אחד ובלי כלום..ואגב גם אם אתה לא עובר אתה לא צריך להודיע לכל העולם..אין בושה בלעבור טסט 9-10 או יותר אבל זה סתם יוצר סטיגמה על הבנאדם..אני במקומך לא הייתי מספר ואם היו שואלים הייתי אומר 3-4.

בכל מקרה אני חייב להגיד כל הכבוד על ההתמדה והעקשנות!זאת הדרך בחיים..לא כל דבר הולך בדרך הכי קלה ופשוטה וכל הכבוד שאתה לא מוותר לעצמך!תדע שיש המון אנשים שהיו כבר מוותרים מזמן..

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:15

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר