לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2007, 01:32
  gpc gpc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי wacop שמתחילה ב "אם מישהו בירר ויודע להגיד לי..."

שוואיה שוואיה נשמה...
עצה שלי אחי אל תפתח צפיות ותבנה מגדלים...
צה"ל דואג לנפץ יותר אשליות ממה שאתה חושב... עצה שלי קודם תתגייס לצוות אוויר אחרי זה תלך צעד צעד מלי לברר כבר מעכשיו מה צופן לך העתיד...

ובקשר לטייס במיוחד... עד שאתה לא עולה על האוטובוס ביום הגיוס של מגויסי צוות אוויר, אסור לך עדיין לחשוב על זה... הדבר שיוצר את כל השביזות הצהלית זה אנשים כמוך שפתחו ציפיות מהצבא... תבוא בהרגשה שאתה הולך לשרת את המדינה שלך 3 שנים... ואל תפתח ציפיות לכלום.. ברגע שתתחיל לחשוב שכל הדלתות פתוחות בפניך צה"ל ידאג מהר מאוד להסביר לך שלא...

ועכשיו לענייננו... אתה מאותר חובלים.. אם אתה מתגייס לטייס אתה קוף, אתה עושה קודם טירונות לפני הצ'קים... במידה ואתה נופל בחצי שנה הראשונה אתה תקבל גיבוש חובלים, מיותר לציין שברגע שאתה נופל מטייס אתה יכול לפנות אישית למדור סיירות וןלהגיד להם מה אתה רוצה... אם אתה רוצה למגלן למשל, אז אתה תגיד להם ובמידה ומגלן יחליטו שאתה מתאים להם אתה תקבל ראיון,...( לעניות דעתי כמעט כל יחידה חושקת בנפילי טייס ככה שסיכוייך לקבל ראיון מהיחידה שאתה רוצה הם גבוהים...)

וכעת בקשר לשאלה קודם, "אם הוא נופל מקורס טייס לאחר תקופת זמן ממושכת, האם הוא יכול להגיע ליחידות העילית?" אז התשובה היא כן, בתנאי שהוא מתחייב לתת 3 שנים נוספות בתנאי סדיר... (דבר שלכל הדעות לא משתלם ולא כדאי, כיוון שאם הוא למשל היה שנה וחצי בקורס הוא יצטרך לשרת 4 וחצי שנים בסדיר, עם משכורת חייל, דבר מאעפן לדעתי...) בכל אופן לאחר כשנה וחצי בקורס טייס חייל האוויר מציע לך ג'ובים ממש ממש טובים שקשה מאוד לסרב להם, ולכן כמעט כל נפילי קורס טייס שהיו בקורס למעלה משנה נשארים בחייל האוויר ובדרכ" מתקדמים לקצונה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2007, 01:34
  LANLAN LANLAN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.06
תקרא שניה שיעשה לך סדר בראש, מה שאני כותב וודאי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי wacop שמתחילה ב "שאלה לגבי חובלים וטיס"

מחר (יותר נכון היום) מתגייסים לקורס טייס שלושה חברים שלי, שניים מהם מאותרים חובלים ואחד מאותר שייטת. זה שמאותר שייטת "כוסית" משמע מתחיל צ'קים ישר כדי שיוכל לשמור על הכושר שיצר ולא יתנוון לו הגוף בכל הטירונות ושטויות נוספות שעושים בטייס לפני הצ'קים.
השניים שמאותרים חובלים ביררו המון לגבי העניין הזה ומה שקורה בקורס הזה זה שכנראה או שייפתח גף ג' שבו יהיו מאותרי חובלים וייחשבו ל"כוסיות" לכל דבר ויתחילו מיד את הצ'קים או שהם יצטרפו לגפים א' וב' שגם נחשבים ל"כוסיות". לפי מה שהם ביררו לפני והם דיברו עם המון אנשים, גם מפקדים גם חיילים גם חברים לגיוס- כנראה מהקורס הזה שנפתח מחר גם מאותרי חובלים יהיו "כוסיות".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:47

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר