לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2007, 19:40
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
אני חושב ללכת על Zalman CNPS9500 AT ו VF900-Cu, אפשר יותר טוב בכסף?

שלום,
אני ככל הניראה יקח מחר את שני מוצרי Zalman הבאים:

Zalman CNPS9500 AT 92mm

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.pandas.co.il/images/products/normal/14458.jpg]

:VF900-Cu

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.pandas.co.il/images/products/normal/13133.jpg]

הסיבות:
1. מאוד קלים להתקנה, לא צריך לפרק את ה MotherBoard, שאני ממש לא מתכוון לפרק.
2. קראתי ביקורות טובות.
3. לא שוקלים המון ולא בעלי ממדים בומבסטיים.

מישהו חושב שאני יכול לעשות משהו יותר טוב בכסף שלי? זכרו שאני לא רוצה לפרק את לוח האם, ואני לא מחפש גוף קירור עצום ו/או מעל 600 גרם.

מחירים (בפנדה):
VF900-Cu
190 ש"ח
CNPS9500 AT 92mm
249 ש"ח

אני קונה בפנדה כי אני גר קרוב, אני בטוח שאפשר לחסוך איזה 40 ש"ח במקומות אחרים אבל אז אני אצטרך להסתבך עם משלוח שגם עולה כסף, לחכות, וגם לקבל שירות יהיה סיפור.

אשמח לתגובות והצעות!
Samsung 22" 226BW 1680x1050
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2007, 22:23
צלמית המשתמש של balvan64

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "..."

אומרים שהוא רועש מאוד ושבמהירויות נמוכות יותר אז הוא כמעט לא מתפקד

But, the Freezer 7 Pro is not for everybody. At normal (12V) speed, the fan is too loud for a quiet computer. Dropping the fan speed requires another device like the Zalman Fanmate, not a big expense, but something to consider. At lower speeds, the fan is much better behaved, but the cooling performance also falls off fairly quickly. The usable fan voltage range is just 12~9V, which seems quite narrow. In that range, the fan drops from 34~37 dBA@1m down to just 20 dBA, while its cooling performance also drops from only 18°C rise over ambient to 32°C. Because of its high impedance fins, the Freezer 7 Pro does not downscale gracefully like the best of the low airflow optimized heatsinks. Anyone expecting the same stellar cooling performance at lower fan speeds and noise will be a bit disappointed.

This is not to say the Freezer 7 Pro cannot be used successfully to make a quiet Prescott system. It can be done with good case / system configuration to ensure a cooler ambient for the reduced thermal headroom at lower fan speed.

Overall, the Freezer 7 Pro is an impressive HSF with just a couple of faults, at least for us: The high level and odd surging turbulence noise at full speed (which might be specific to our sample?) and the rapid drop in performance at lower fan speed. Arctic Cooling could make a very attractive quiet variant by simply removing a few fins to reduce the airflow impedance and adding some kind of speed control for the fan.

עריכה: ל Zalman יש 53.3 dBA
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

נערך לאחרונה ע"י balvan64 בתאריך 02-01-2007 בשעה 22:35.
ישן 11-01-2007, 15:45
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
לא יודע איך הגעת למסקנה הזו...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי balvan64 שמתחילה ב "בבירור מעמיק, כל הזלמנים..."

אני קניתי CNPS9700 וVF900 לפני חודשיים בערך והרכבתי אותם על המחשב שלי בפחות משעתיים,לא צריך לפרק שום לוח אם,הדבר היחידי שפירקתי זה המאוורר של הכ.מסך(6800GS).

בנוגע לביצועים:
המעבד לא עובר את ה25 בכל שעות היום,והכ.מסך לא עובר את ה33,ו2המאווררים על העוצמה הנמוכה ביותר,בעוצמה גבוהה יש טיפה רעש אבל הם מקררים מאוד.

אני מאוד ממליץ לך על זלמן,אל תשכח שהם היחידים שמציעים מאווררים יחסית שלא שוקלים הרבה ומציעים קירור איכותי,כנראה הקירור הכי טוב בעולם.

הביג טייפון גם יקר,גם קשה להרכבה,וגם כבד ומסכן את הלוח אם שלך בשבירה(מפעיל לחץ על הלוח אם)אז ההחלטה היא שלך אמיגו.

ישן 11-01-2007, 20:10
צלמית המשתמש של balvan64

ודאי שיש לך AMD
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "לא יודע איך הגעת למסקנה הזו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נץ כחול
לא צריך לפרק שום לוח אם

בגלל שיש לך לוח AMD כמובן, אז אין לך צורך לפרק כלום, מישהו עם 775 צריך להרכיב backplate בטח שמת לב שיש חלק מרובע שלא השתמשת בו.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נץ כחול
הביג טייפון גם יקר,גם קשה להרכבה,וגם כבד ומסכן את הלוח אם שלך בשבירה(מפעיל לחץ על הלוח אם)אז ההחלטה היא שלך אמיגו.

מסכים, לא נוגע בו, המשקל שלו מסוכן וגם ורוב המשקל מרוכז על קצה המתקן הארוך, והוא לא מקובע בצורה הולמת למשקל כזה, ב 775 לפחות. אבל הוא לא מצריך פירוק לוח אם לאינטל וכן מצריך ל AMD.

ה AC freezer 7 Pro הוא לא משהו, הוא לא מציע שיפור ניכר אם בכלל מקירור הסטוק בעומס השיפור הניכר הוא רק במנוחה, אבל מה שבטוח הוא נותן רעש קצת יותר חזק וברור. מצד שני הוא זול מאוד. הזלמן 9700 בדרך אלי, חבל שלא הלכתי עם מה שחשבתי מתחלה. מאמין שאני אמכור את ה AC freezer 7 Pro, בעוד שבוע בערך.

איך ה 9500 מבחינת רעש? הוא שקט? איזה מארז יש לך? הוא נכנס בקלות?
לי יש עכשיו להכניס את ה 9700 שלי לתוך ה GB Poseidon, מדדתי אבל נקווה שהתאוריה תתממש במציאות. אעדכן על היכולות שלו שיגיע.
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

נערך לאחרונה ע"י balvan64 בתאריך 11-01-2007 בשעה 20:16.
ישן 12-01-2007, 01:25
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
אני מבסוט מהCnps9700...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי balvan64 שמתחילה ב "ודאי שיש לך AMD"

ויש עדיין מקום בתוך המארז
אגב יש לי מארז של Raidmax מדגם Scorpion
גם העיצוב של הCnps9700 מדהים,יש לו לד כחול שמתחתק,כנ"ל לVf900,וכפי שאמרתי הם שקטים מאוד,ומביאים תוצאות מיד(בניגוד למאוורים אחרים)והכי הכי הכי חשוב,הם שולקים טיפה מעל המותר,בעוד מאוורים אחרים חורגים במאות גרמים!! מהתקן של יצרניות החומרה למינהן.

אין לך מושג כמה פעמיים יצא לי לראות אנשים אחרי מסיבת רשת עם לוח אם שבור בגלל שהם הזיזו את המחשב,עם זלמן זה לעולם לא יקרה.

בנוגע לתמונות שאתה רוצה,אני אביא לך אפילו משהו יותר טוב:
סיקור שעשיתי לפני מספר שבועות,תהנה:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=254014

ישן 12-01-2007, 03:05
צלמית המשתמש של balvan64

הרשה לי לתקן אותך
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "אני מבסוט מהCnps9700..."

ההבדל במשקל של ה 9700 וה big typhoon הוא בערך 50g.
אבל למי שיש לוח 775 ה BT מתחבר ללא שום backplate והלחץ שלו מתמקד בעיקר על החורים העליונים בגלל כוח המשיכה. מה גם שב - BT שבעים אחוז מהמשקל הוא בקצה המתקן, שזה יוצר מנוף חזק על אותם שני חורים עליונים, תוסיף לזה כזת נידנודים והחורים יסדקו וישברו.
לעומתו ב 9700 רוב במשקל נמצא במרכז המתקן ולא בקצה, דבר שמוריד מאפקט המנוף.
חוץ מזה, בלוחות 775 הוא מתחבר עם backplate שאולי אומר שצריך לפרק את הלוח אם, אבל הוא מחזיק חלק מהמשקל ועושה reinforcement לחורים, וככה הוא יותר בטוח.
BT מסוכן במיוחד לבעלי 775 כי שלא כמו AMD הם לא שמים שום תמיכה בגב הלוח שהם מתקינים, אולי נוח להתקנה, אבל במשקל כזה, מסוכן ביותר.

בקשר ל VF900, זה קירור מדהים, הוריד אותי באיזה עשר מעלות או משהו כזה, תיקרא את הסיקור שעשיתי, ממש גוף מצויין, אין סיבה ללכת על ה fatality, פשוט מדהים וקל מאוד להרכבה. והוא גם סופר שקט.

רק zalman בשבילי!

לא ראיתי בתמונות שלך את ה fanmates מה עשית איתם?
אני ניראה לי אקנה בקרת מאווררים של zalman, כדי להיפטר מה fanmate המעצבנים האלה.
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר