לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2007, 20:14
צלמית המשתמש של Castaspella
  Castaspella Castaspella אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
פנהא!! יומן יומן יומן...

"פנהא"= בעיה. תרגום למען מי שלא עובד עם תאילנדים.
מקרה שקרה באמת,
תמיד תמיד אבל תמיד יש לי אוכל לצ'ינצ'ות שלי בכמות מספקת. בואו נגיד שכל המלחמה אפילו לא הייתי צריכה להצטייד כי תמיד היה. אך משום מה הגעתי למצב בו אני פותחת את החבילה האחרונה ואין לי במזווה גיבוי. באותו שבוע אצתי רצתי לחנות החיות המספקת לי את הסחורה, שזה אומר נסיעה מהקיבוץ לעיר, ולא היה לו! אז עשיתי הזמנה לשבוע הבא, והנה היום הגיע היום של ההזמנה, ואני כבר יומיים בלי אוכל מרוכז... רק חציר ואספסת, ואוי ואבוי! לא היה לספק שמספק לחנות! אז הוא אמר שיהיה לו ביום ראשון, שהוא עובר על הדרך ויוריד לו מהמשאית, ולבנתיים נתן לי תערובת מכרסמים, אני לא חושבת שזה כל כך טוב, אבל מקווה שזה יעביר את הסופ"ש לפחות.
שמתי לב לשינויים בהרכב, אני לא סגורה על המרכיבים ממש, זה של חברת פלמינגו.
אז פלמינגו זה ככה - חלבון 16%, שומן 5.4%, תאית 13%, אפר 8.1%, רטיבות 12%, סידן 0.38%. ועוד דברים לא מעניינים.
צ'ינצ'ילה פרסטיג' פרמיום - חלבון 14.5%, שומן 3%, תאית 14%, אפר 7%, סידן 0.6%, רטיבות פחות מ10%.

זה אומר שהאוכל הזמני שמן מדי ועשיר בחלבון, דל בתאית ויחסית רטוב. אני לא מבינה מה התזונה המושלמת של צ'ינצ'ילה, אני רק מפחדת מהרטיבות כי לא מומלץ כל כך אוכל רטוב לצ'ינצ'ה, ואם כן אז בכמות מוגבלת.
אם למישהו מכם יש תגובה מעניינת על תזונה במקרה הזה, הייתי שמחה לשמוע, כי אין לי ניסיון, אני משתדלת להיצמד למה שהמומחים עבדו עליו למעני. משלמת את הכסף על המזון הכי איכותי ובטוח... בכל מקרה, רק בגלל החששות שלי, הפרזתי קצת באספסת וחציר, וריפדתי להם את הכלוב בזה... עכשיו הם חיים על שמיכת אספסת... (: תענוג... העיקר שלא יחסר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:39

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר