לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2007, 18:17
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -Ener-G שמתחילה ב "לשיקולכם-האם ניתן להחזיק חיות מסוג כזה בבית?"

אם הם הוצאו מהחוק תיהיה בטוח שהתייעצו עם אנשים מוסמכים לכך לפני שיודעים כמה דברים על גידול בעלי חיים ועל החיות האלה בפרט..
שלא יספרו לך סיפורים על דרך החינוך והכל.. אולם יש בזה צד נכון שיש לקחת בחשבון..
אבל בגלל מספר מקרים יש עונש קולקטיבי יצא חוק ועל כולם להיות כפופים לו..
מי שמחזיק במדינה שלנו חיות שאסורות על פי החוק הוא פושע ללא ספק.!!

זה בדיוק כמו שאתה לא רוצה שהשכן שלך יגדל אריה בטענה שהוא גודל מגיל צעיר והוא לא יתקוף...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2007, 19:07
  תרנגולות תרנגולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.06
....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -Ener-G שמתחילה ב "לשיקולכם-האם ניתן להחזיק חיות מסוג כזה בבית?"

כלבי םיטבול הם כלבים אגרסיבים בגלל הבעלים שלהם
הם בנוים לזה זה לא בשליטתם אבל בחינוך הנכון מאז שהם גורים הם יגדלו לכלבים טובים מאוד ומחונכים כמובן
אני זוכר שהיה לדוד שלי כלב פיטבול ....הוא היה מאוד מאוד חזק ובקושי דוד שלי שלט בו!! הוא פעם הצליח להשתחרר מהשרשרת ורץ אל בן דוד שלי הקטן כולם חשבו שהוא אכל אותו אבל להף הוא רק התחיל לשחק איתו!! ומאז הוא היה איתו כל הזמן והיה רוכב עליו והיה נוגע לו באוכול והוא לא היה תוקף אותו

הכול תלוי באופי הכלב!
יש לידנו כלב מסוג גולדין וכול פעם שהוא רואה אותי הוא מתחיל לנבוח עלי ולפעמים תוקף אותי !!
למרות זאת יש כלב פיטבול בצד שני שפחות אגרסיבי

הם אכן משמשים לכלבי תקיפה אבל יכולים לשמש לחיית בית
אני ראיתי במו עיני ( בטליוזיה באנימל פלאניט) כלבת רוטווילר שאימצה 9 חתולים קטנים!!
ישן 04-01-2007, 19:25
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man

בנוסף אני רוצה להגיד שאי אפשר לאכוף הכל בארץ ובגלל זה אוסרים על זה..
זה כמו שאוסרים על יבאו של עובדים זרים מהשטחים ובגלל שלא ממש אפשר לאכוף את זה, זה אומר שמותר?? זה עדייןן יכול לפגוע בך בגלל זה לא עושים את זה..
וכבר הוכח שהם תוקפים הרבה יותר מכל כלב אחר .. מי שסיפר לכם שלברדור תקף יותר שכח גם לספר לך שיש יותר לברדוד מכלבים כאלה ושלברדור בא במגע עם בני אדם יותר מכלבים כאלה ועוד מלא סיבות שמשפיעות...אבל לא אסרו על הכלבים האלה בגלל האופי שלהם אלא בגלל העוצמה שהם יכולים לשחרר בהתפרצות של זעם.. הם פשוט יכולים לקטול בן אדם בלי בעיה בכלל... לעומת לברדוד שנגיר שאחרי נשיכה אחת הוא ימשיך וגם העוצמה שלה לא יכולה לגרום לנזק רב כל כך..

ישן 05-01-2007, 06:48
  שלמה רוזן שלמה רוזן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.05

לדעתי לא קיים המושג גזעים מסוכנים.קיימים בני אדם מסוכנים שמגדלים כלבים אגרסיביים.אני אישית פעלתי בשני מישורים בנושא,הגשתי בג"ץ כנגד ראש עירית רמת השרון מר אפריים חירם שחוקק חוק כנגד גידול ואחזקת כלבי רוטוויילר בעיר.הנושא גרם לכותרות ענק בעיתונות,משרד הפנים אישר את החוק שהיה בעצם חוק עזר עירוני.ולבסוף הופיעה כתבה זעירה בעמוד לפני האחרון בעיתון אחד בלבד שסיפרה על נצחונינו בבג"ץ.החוק נפל על הסף והשופט תאודור אור קבע כי מותר להמשיך ולגדל רוטוויילרים ברמת השרון.המישור השני היה כאשר ח"כ אבי יחזקאל ראה כי טוב וכי מלחמה בכלבים חסרי יישע ויכולת לענות תביא לו כותרות בעיתונים והחליט לחוקק את חוק הכלבים המסוכנים.למזלינו ולזכותו של מר אבי יחזקאל הוכיח האיש כי הוא עם ראש פתוח,הזמנתי אותו לצפות באימון כלבי הצלה שבו הצגתי לפניו ארבעה כלבים יוצאי דופן שהפכנו לכלבי הצלה טובי לב,רוטוויילר,דוגו ארגנטינו,אמסטף ופילה ברזילרו.האיש התרשם ממה שראה ויום לאחר מכן ביטל את החוק בטרם יצא.מאוחר יותר החליט אמנון רובינשטיין לחוקק את החוק,הזמין אליו מומחים בנושא שהשמיעו דיעות לכאן ולכאן ולבסוף החליט על דעת עצמו לחוקק את החוק.אני עדיין סבור כי חוקים נכונים שיכוונו אל בעלי הכלבים יוכלו למנוע נשיכות בעתיד ולא חוקים מטופשים העוסקים בכלבים מסוכנים.
ישן 12-01-2007, 10:29
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
לפי דעתי...

האופי של הכלב כן נקבע לפי הבעלים.
אלה שעושים איתם קרבות כלבים או שמלמדים אותם לתקוף ומרביצים להם, אין פלא שהכלב יוצא אגרסיבי.
יש אצלי בשכונה מישהו עם כלבה פיטבולית שהיא ממש חמודה ושמחה כל הזמן ולא מזיקה לאף אחד,
וגם אם זה אולי בגלל שנקבות פחות תוקפניות, אז אפשר ללכת עם הכלב כשהוא קשור ושיש לו מחסום על הפה.
אני לא חושבת שצריך לאסור על גידול הכלבים האלה, אפשר להסתדר איתם עם יודעים להתנהג איתם נכון.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-01-2007, 12:37
  ליאור לוי ליאור לוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05

הכל שטויות !

אם הכלב חונך כמו שצריך מאז שהוא גור הוא יהיה אחלה של כלב ואחלה של בן משפחה....

אני יתן לכם דוגמא של כלב שכמעט נשך את אח שלי אם לא הייתי שם..

אני אחי ועוד חברים לפני משהו כמו 4 שנים שיחקנו איזה משהו בחוץ ופתאום כלב קטן מלא שיער התחיל לרדוף אחרי אחי ולנסות לנשוך לו את הרגליים ישר רצתי ובעטתי בכלב אם לא הייתי עושה את זה הוא היה נושך את אחי...

ככה חינכו את הכלב הזה (זה היה רומנים אלה הלא חוקיים) ובגלל זה הוא היה תוקפן אז מה שאני מנסה לומר פה זה שכל כלב יכול להיות תוקפן ואכזרי אם מחנכים אותו לזה...
ואם מחנכים כל כלב להתנהג כמו שצריך הוא יהיה אחלה כלב !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר