לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2007, 16:49
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
אתה חייב לרדת עלי בכל מקום, כל הזמן?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אתה בטוח שאתה יודע מה המשמעות..."

יצאתי מהפורום שלך מזמן, למרות שאני מאוד מאוד אוהב ציור, וגם את הפורום מאוד אהבתי, בגלל שלא נאה לך שכתבתי יותר משלושה סימני-קריאה. אני כבר מזמן שכחתי מכל העניין, אבל אתה עדיין כועס עלי בטענה שאני ספאמר, נכון? אז זהו, שכבר לא. ממוצע הודעות של 7 זה לא ספאם, זה רגיל. ופה בפורום יש כלל מאוד ברור, שאולי לא כתוב בתקנון אבל כולם מסכימים עליו -

לא מקניטים, פוגעים או מעליבים משתמש אחר בגלל דעות אישיות

כלומר, לא היית צריך לרמוז (ועוד לדבר בשם כולם) שכולם חושבים עלי שכל מה שאני כותב שווה לתחת. המשפט הזה נמצא בחתימה שלי בגלל בדיחה ישָנה שבכלל לא קשורה לנושא. יכולת להגיד שאתה לא מסכים עם מה שכתבתי, ולפרט למה, אבל להעליב אותי בגלל שהבעתי את דעתי הכנה על שיר של אדם שביקש תגובות (אחרת לא היה מפרסם את השיר בפורום), זו לדעתי כבר רמה נמוכה מדי, ואתה עוד מנהל.

אני מניח שאתה תבין את הרגשתי,
puzpuz.
חזרה לפורום
ישן 13-01-2007, 19:30
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "אתה חייב לרדת עלי בכל מקום, כל הזמן?"

זה לא בגלל "דיעות אישיות", זה כי אתה כותב שטויות, ודי הרבה.
זה ממש לא קשור לפורום שלי, לא הייתה לי בעיה עם נוכחותך שם, כן אמרתי שלטעמי "יפה!!!!" זו לא תגובה לגיטימית.
לו רציתי לחפש אותך ולהעיר לך על כל טעות שלך, היו לי פי 6 הודעות בפרש, תעשה את החשבון לבד.

עשית טעות, העירו לך עליה, אבל האגו לא מאפשר לך להודות בטעות וניסית להגן עליה, על כך התרעמתי.
החלק בתגובה שלך על ה"אבל אבל אבל" היה לא רלוונטי ושטותי. לשמחתך הפורום הזה צופן בתוכו אוצרות וסבלנות שאינם אופיינים לרוב הפורומים, ולכן אף אחד לא היה בוטה כמוני, אני מרשה לעצמי קצת יותר, ובאמת רק קצת.

אם היית לוקח את עצמך קצת יותר ברצינות, היית מוריד גם את ה"בדיחה ישנה" הזו ומתנהג כמו מישהו שהדברים שלו שווים יותר.

(ואל תכתוב לי על רמה נמוכה וניהול, כדי לא לערער סדרי עולם)
חזרה לפורום
ישן 13-01-2007, 20:52
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
בסדר, אני מבין, ואתה גם צודק.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "זה לא בגלל "דיעות אישיות", זה..."

אבל יכולת לכתוב את זה מלכתחילה, במקום ללעוג.

אתה צודק, התגובה שלי הייתה טיפשית, אני מבין את זה אחרי שקראתי שוב, אבל יכולת להסביר לי את זה במקום להעליב ולהגיד שאני כותב המון תגובות טיפשיות. אם אני לא טועה, הפעם האחרונה שמישהו אמר לי שאני כותב דברים טיפשיים הייתה לפני כארבעה חודשים בפורום שלך, או במה-שבראש לפני כשלושה חודשים...

בכל מקרה, בפורום הזה אני כנראה לא כותב המון תגובות טיפשיות, כי אחרת היו מעירים לי, ולא העירו לי אפילו פעם אחת. אני בנאדם - אני טועה מדי פעם, ובמה-שבראש אולי אני טועה יותר מדי, אבל פה, בפורום כתיבה וספרות, לא עשיתי כל-כך הרבה טעויות, ואני מקווה ששאר באי-הפורום מסכימים איתי.

ואם כן אז אני מתנצל, אבל אתה היית צריך להסביר לי שתגובתי היתה טיפשית ולמה היא היתה כזו, במקום ללעוג,
puzpuz.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר