לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2007, 20:26
  לוח חלק לוח חלק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
בקשה מלוחמי הפורום

שלום לכולכם!

כשמי כן אני , ללא שום ידע בתחום הא"ל.

לעת זיקנה (30 +כושר ירוד+גמישות על הפנים) החלטתי להתחיל ללמוד א"ל תוך החלטה נחושה להשקיע ולהתמיד .
עיינתי בפורום זה ובאחרים בנסיון לדלות מידע ולהבין לאיזה כיוון לפנות ובאיזו אמנות לבחור.
לצערי הצלחתי לא הייתה מרובה.כך,שאני באמת אשמח אם תוכלו לתת לי כתף ולעזור לי מעט.

מאחר ואני מתגורר בירושלים, הברירות לא היו אינסופיות:
איגרוף תאילנדי -אצל בני קגן.
בודו נינגיטסו -באקב"ן, אצטדיון טדי.
אביר-אצל יהושע סופר, בגן סאקר.
קונג פו - JKD -אצל בועז בר במושבה הגרמנית.
קונג פו - וו ווי - אצל אייל קורן ברנה קסין.

ברור לי שאני צריך לגשת ולראות כל אחד מהם ע"מ לראות מה מתאים לי ביותר.(ואכן כבר קבעתי שעורי נסיון אצל חלק מהם). אולם,ברצוני לשמוע מה דעת המנוסים בתחום - דעתכם!

הנטייה שלי האינטואיטיבית היא להתאמן באמנות הכי קרובה למה שראיתי בסרט "נמר דרקון".
(א"ל כמעט פיוטית ואני מאמין שגם מספקת את הצד הפרקטי של הגנה עצמית. אני מניח שזה קונג פו?סגנון שאולין?) כך שאם היה בירושלים מקום בו לומדים ק"פ שאולין אני מאמין שגם לא הייתי מתלבט כ"כ.

ובכל זאת אני לא פוסל שום א"ל וכרגע אני פתוח לחלוטין לכל סוג שהוא: קשה או רך.

ופה אתם נכנסים לתמונה:
1.האם יש לכם הצעות נוספות בשבילי? או המלצות ספציפיות? זכרו - בירושלים.
2.המחירים שביררתי נעים בממוצע בין 280- 330 ש"ח לחודש, אלו באמת המחירים?!

אני מקווה שבעזרתכם אמצא את הכיוון הנכון, ומי יודע אולי אהפוך לאחד מקבועי הפורום ביום מן הימים?!

תודה מראש לכל המשיבים. ושבוע טוב.
טבולה ראסה
חזרה לפורום
ישן 06-01-2007, 22:36
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
תראה....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לוח חלק שמתחילה ב "בקשה מלוחמי הפורום"

-לגבי הסגנון שאתה רוצה אנחנו יכולים רק להמליץ אתה כבר תצטרך לבדוק מה מתאים לך
-לגבי המחירים זה תלוי בהרבה דברים כמה אימונים בשבוע ומספר שעות האימון אישית אני חושב
שהמחיר קצת מוגזם ואפשר להתמקח עליו.
-לפי מה שהבנתי הגמישות והכושר הגופני שלך ירודים בנוסף אתה נמשך יותר לסגנון הקונג פו
את זה הבנתי לפי הסרט "נמר דרקון" (לא שזה משקף משהו)
לפי הנתונים שכתבת כושר+גמישות+סגנון
אני חושב שקונג פו ששם דגש חזק על גמישות בעיקר אם אהבה שלך לסגנון
תפיק בשביל את המבוקש בהצלחה
וטיפ קטן העיקר שתהנה

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

חזרה לפורום
ישן 07-01-2007, 16:52
  לוח חלק לוח חלק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
הבהרה

1.צודקים לא הייתי ברור לגבי התשלומים:
מדובר בשעה וחצי, שעתיים, פעמיים בשבוע (תלוי איפה אני אבחר ללמוד).

2. וכן... אני לא באמת חי בסרט ("נמר דרקון" במקרה הזה) שאני אהפוך ללוחם שמסוגל לרחף על גבי עצי חזרן תוך כדי שאני מבצע פליק פלאק לאחור ומעיף את כל החושבים עלי רעה במגע זרת.
ברורות לי מגבלות הגיל והקושי להתחיל מאוחר בתחום.

אבל... עדיף מאוחר מאף פעם... לא? הציפיות שלי הן מאד פשוטות:

להתמיד להתמיד ושוב להתמיד.
אני מאמין שאם אוכל לעמוד במטרה הזו, בעוד שנה...שנתיים... חמש... ואינשאללה... עשר שנים.
אני אמנם אהיה בן 40 אבל במצב לא רע בכלל מבחינת היכולות.

בכל זאת, אני מודה לכל מי שטרח להשיב לי זה באמת חשוב לי.
ואני מקווה לעוד תשובות שיעזרו לי להניע את כל העסק.

תודה
טבולה
חזרה לפורום
ישן 07-01-2007, 20:59
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
ערב טוב וברוך הבא...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי לוח חלק שמתחילה ב "הבהרה"

ראשית אציין כי אני אישית כבר חציתי את גיל השלושים (לפני כמה שנים).
בהיותי נער טרום גיוסי לצה"ל התאמנתי בקונג פו (ווין צ'ון) ולאחר שחרורי מצה"ל חיפשתי לשוב וללמוד אך לצערי את המאמן שלי לא הצלחתי לאתר שוב (עד היום לצערי) מה שגרם לי לנסות ולהתנסות בלפחות עוד שתי שיטות קונג פו ביניהן "עגור לבן" שזו גם היתה ההתנסות האחרונה של בתחום.....

ולמה אני מציין זאת? - לפני גיוסי לצה"ל שקלתי 80 קילוגרם כשהקפדתי לצאת שלוש פעמים בשבוע לריצות של כ 8 ק"מ להתאמן בחדר כושר ולפחות פעמיים בשבוע... קונג פו ! הייתי בכושר שיא !
כשהשתחררתי מצה"ל משקלי היה כ 90 קילוגרם והספורט בו התמקדתי מאז ועד היום היה אימוני משקולות וריצות למרחקים קצרים יותר מבעבר.

הגמישות למרות שנותר ממנה דבר מה היא כבר לא מה שהיתה, והגוף מגיב קצת אחרת.....

שלא תקבל את הרושם המוטעה חלילה שבגילינו אנחנו אוטומאטית עוברים לקטגוריה של "גריאטריה" אלא מה שאני רוצה לומר הוא שעם כל השאיפה שלך להתמקצע בשיטה מסויימת תהייה חייב לבחור ולהתאים לעצמיך שיטת/אומנות לחימה שתתאים למצב/כשר הגופני שלך (שסביר כי יילך ויישתפר ככל שתתמיד באימונים).....

אני לא אמליץ לך על שיטה ספציפית או על מאמן ספציפי כי לדעתי זה לא יהייה נכון לעשות אלא אמליץ לך לבחור שיטת קונג פו (או כל אמנות לחימה אחרת) שתתמקד פחות על ניתורים והרמה של בעיטות לגובה אלא משהו יותר "ארצי".... שיטה שתתמקד על בעיטות נמוכות ואגרופים קצרים יחסית.....

מעבר לכך אני בטוח שיהיו כאן מי שיידעו לנקוב בשמותיהן של השיטות הספציפיות שעונות לקריטריונים הללו.

אגב - אני אישית שוקל מזה זמן להתחיל דווקא להתאמן ב"אייאדו"/"קנדו" שם יש דגש רב יותר על תנועות קצרות ממוקדות ומהירות ואף לא מעט "פילוסופיה" שעומדת מאחוריהן...
משהו יותר בשביל הנפש.......

שיהיה בהצלחה !

לבני.
חזרה לפורום
ישן 07-01-2007, 22:16
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
קודם כל אומר

שאם אתה עם רצון טוב להשקיע ולהתמיד אתה כבר בכיוון הנכון!
אני יכול לומר לך שאם יש שיטה ספציפית שמעניית אותך ושאתה רוצה ללמוד אותך הדבר האחרון שיעצור אותך זה הגיל, הכי חשוב שתאהב את השיטה. למשל אני מתאמן בטאקוונדו, שיטה שמצריכה המון כושר גופני ורוב האימונים קשים עד קשים מאוד פיזית, ויש במועדון שלי מבוגרים ובינהם אדם בסביבות גיל 55 (אולי אפילו 60) והוא חי ובועט ונהנה באימונים כמו הצעירים במועדון.

אני חייב לציין שבחרת פה את הטופ שבירושלים, כאשר יש בין השיטות שכתבת הבדלים רבים ומשמעותיים. הנה בקצרה על המקומות שנתת:

איגרוף תאילנדי - בני קוגן ללא ספק בין המובילים בארץ באיגרוף תאילנדי וכנראה הטוב בירושלים, בני קוגן טוב הן כלוחם והן כמאמן. כמו שאתה ודאי יודע השיטה היא שיטה קשה שדורשת המון מאמץ פיזי, לפי מה שהבנתי ממך איגרוף תאילנדי ממש לא מה שיתאים לך.

בודו נינג'יטסו אצל יוסי שריף - קודם כל אציין שאני ממליץ בחום! התנסתי במספר שיעורים בשיטה זאת אצל יוסי שריף, ולמרות שזה היה מספר שיעורים מוגבל למדתי ונהנתי מאוד! שיטה מגוונת ומעניינת ובמיוחד עם מורה מצויין כמו יוסי שריף! השיטה היא שיטה יעילה ללא ספק, שיטה יפה ומעניינת מאוד. התרשמתי מאוד מיוסי שריף, מהידע שלו ומהאישיות שלו. כל שיעור מועבר בצורה מעניינת ומהנה, וכמובן הכי חשוב באווירה טובה. אני מאוד ממליץ לך לנסות!
אתר ראשי : http://www.ninjutsu.co.il/

אביר - בנוסף לאין סוף ההמלצות שאפשר למצוא על יהושוע סופר אוסף עוד כמה וכמה. התנסתי בשיטת אביר והתרשמתי מאוד לטובה! אחת השיטות היותר מעניינות! יעילה מאוד להגנה עצמית, וייחודית! נאמר הרבה מאוד על יהושוע סופר ושיטתו בפורום. אני חייב לציין שזה משהו שאסור לך לפספס שיטה כזאת ייחודית עם מורה בין הטובים המוכרים והמוערכים בעולם! כדי לספר על יהושוע סופר אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל, תוכל למצוא המון מידע עליו ועל השיטה באתר הרשמי : http://www.abirwarriorarts.com/
תוכל לראות סרטוני הדגמה באשכול הסרטונים למטה - http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...504#post1741968
פשוט חובה לנסות! נ.ב אני חושב שהאימונים כבר לא מתבצעים בגן סאקר בגלל שחורף עכשיו, תוכל לברר על מקום האימונים דרך הטלפונים שיש באתר.

קונג פו JKD - אני לא יודע הרבה על השיטה אבל אני יכול להגיע לך שהמורה בועז בר מומלץ מאוד, ושמעתי עליו רק דברים טובים!

קונג פו וו ווי - התנסתי במספר אימונים בשיטה הזאת ואני יכול רק להמליץ! אייל קורן אדם מוכר ומאוד מומלץ! השיטה עצמה היא יעילה מאוד ופרקטית וגם מאוד מעניינת. השיטה מתמקדת בעבודת ידיים מהירה וזורמת מטווח קרוב שמזכירה קונג פו ווינג צ'ון, שלמעשה הרבה מעבודת הידיים לקוחה מווינג צ'ון.
שיטה זו דומה לשיטת הJKD כיוון שמייסד הוו ווי - גו'זף קאולס היה תלמיד של ברוס לי .
תוכל למצוא עוד המון מידע באתר הרשמי : http://www.wuweigungfu.co.il/

לגבי קונג פו אחר - בירושלים יש את אלי איבגי שמלמד קונג פו צ'וי לי פוט.
אלי איבגי אדם מוכר בתחום אומנויות הלחימה, ומאוד מומלץ! . אין לי הרבה מידע עליו אבל אני יודע שהוא מלמד במרכז לאומנויות לחימה במלחה. כדי שתנסה אולי זה באמת מה שאתה מחפש.
יש לו אתר שנראה לי קצת ישן - http://eli.dodi.co.il/index.htm
אני אחפש את המספר טלפון שלו ואם אני אמצא אני יתן לך אותו.

לגבי המחירים - זה משתנה מאוד ממקום למקום ואני יכול להגיד לך שהדבר האחרון שימנע ממך ללמוד את מה שאתה רוצה זה הכסף, אלא אם זה ממש מוגזם. ואני מקווה שזה לא ככה...

מקווה שעזרתי. ואשמח לעזור בכל מה שאוכל.
ניר

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר