לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2007, 20:56
  שמעל'ה שמעל'ה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.07
כתבה המצב קטסטרופלי ...גלות בבל עכשיו!!!

הכל מושחת ,אין ביטחון, כולם נגועים בדבר זה או אחר(רק דברים שלילים), אין שקט, הפחד מאירן, החיים בצל הקסאמים, מה עושים? עוזבים עכשיו זה הזמן לחזור לבבל(לאחר שהרודן חזר למקורות) או למקום אחר, שלא מכירים אותנו (את היהודים)וסביר להניח שלא שונאים אותנו ,אולי במונקו... העיקר לא להיות פה .
האופצייה השנייה זה להשאר עם האידאלים ולהישרף מהחומר הגרעיני שאירן תעיף עלינו בקרוב. או לחילופין להנות מהצל שהקסאמים עושים, ואו לקבור את הראש בחוף הים בתל אביב ולחכות לגל שייקח אותנו לאיזה אי שלא שמעו לפני כן ולהקים מדינה של כל יהודיה ולא כל אזרחיה.
מה עושים במצב כזה ? לברוח לרוח ?אז אני לא מתמודד . לברוח מפה ? גם אני לא מתמודד .
אז אולי בורחים וזהו.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2007, 21:39
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אל תצעק "תחזיקו אותי" לפני שאתה נוסע
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שמעל'ה שמתחילה ב "ראשית סליחה צודק..קראתי את דבר המנהל לאחר שכתבתי....שנית..."

ואל תחפש את המיקרופון והמצלמה כשאתה חוזר (ופרט לאלה שמחפשים את הכסף, כסף וכסף, רוב האחרים חוזרים בין אם מגעגועים או בגלל שמציקים לילד בבית ספר).

תעשה רק טובה ותהיה אזרח טוב במדינת הדרכון הזר, כי הישראלים הקומבינטורים שמסתובבים באירופה עם הדרכונים הבולגריים/פולניים שלהם, אבל עם מנטליות של בת ים/נתניה, מוציאים לנו שם רע לדורות.

הישראלי הישן מת - יחי היהודי הגלותי, הקומבינטור ומחפש החיים הקלים. עדיין לו ברור לי אם זו הזדמנות טובה בשבילנו להפטר מהיהודים הגלותיים בנפשם, אבל אני מוכן להסתכן.

(כל זה מתוך הנחה שיש לך דרכון וזר ואתה לא מבלף כמו 2 מתוך 3 שאומרים את זה... הכי מצחיקים אלה שאומרים שיש להם דרכון כרמני למרות שבגרמניה החזקת אזרחות כפולה היא כמעט בלתי אפשרית).

טיסה נעימה (בחלום או במטוס).

ישן 06-01-2007, 21:51
  שמעל'ה שמעל'ה אינו מחובר  

אין פה צעקה של "תחזיקו אותי" יש פה כאב גדול...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אל תצעק "תחזיקו אותי" לפני שאתה נוסע"

ואני מביע כאב בצורה זו, זה העניין, ואני לא מחפש כסף, וכן יש לי דרכון זר ואפי' חייתי במדינת הדרכון הזר ..והכסף זה לא מה שמושך אותי, אלא הרצון לחיות כמו אדם נורמלי ולא לפחד שילדיי יחיו בפחד, וימותו בצבא לחינם כמו בן משפחתי שנהרג לחינם על אדמת לבנון והכל בכדי שראש ממשלה עם אג'נדה של כלום וחצי יברח משם ואיתו יברחו כל הערכים של מדינה וצבא חזק ו"שמירת הצפון כערך עליון להיותינו בלבנון..".ואו שימות לחינם על מיזבח השחיתות המטורפת ...לא זה לא כסף ידידי וגם לא מיקרופון .זה אזרח שתורם ותרם ומקווה לתרום כל חייו, אבל במצב הנוכחי פשוט אין סיכוי לשרוד כמו אדם נורמלי,אלא כחייה פצועה ששורדת..
ישן 06-01-2007, 22:02

אתה נשמע כמו מישהו שמדקלם
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שמעל'ה שמתחילה ב "אין פה צעקה של "תחזיקו אותי" יש פה כאב גדול..."

ולא כמו מישהו שבאמת חי כאן ומכיר את המקום. מי שכותב מהלב ומידע אמיתי, דבריו נשמעים ככה: אתה נשמע כמו מי שקרא את הארץ באנגלית ועוד כמה אתרים ומאלתר על זה.

מה שמו של קרוב משפחתך שנהרג על אדמת לבנון? (כאן, אגב, אומרים "נהרג בלבנון - כדאי שתשתפרו). בכל מקרה לי אישית מאוד מפריע שילדי יגדלו בקהילה של יהודונים. בשום מקרה שבו אני שוהה בחו"ל אני לא מחפש את קרבתם של יהודוני הגלות ואני לא מוצא שום דבר משותף ביני לבינך ולכן לא מבין על מה ולמה אתה מטיף לי. כשאני רואה את קהילות יהודוני ניו גרסי אני פשוט נגעל והדבר היחיד שמעניין אותי שהאמריקאי הממוצע לא יזהה אותי בטעות עם אלה.

הצרה עם כמוך (שכמו שאמרתי, הפ בני עם אחר מזה שאליו אני שייך) היא שאתם זן נכחד של בני אדם שנלחם בציפורניים להשרד ע"י הקשחת הסממנים החיצוניים ומלחמה באלה שקרובים (לדעתכם) אליכם ביותר ולכן עשויים למשוך אליהם את ילדיכם. להיות פרסי זה משהו שגם המויישלה הקטן שלך לא יסכים, ולכן הפרסי הוא לא אוייב. כשאני רואה את שכמותך יושבים לרגלי הפרסי, אני מבין שבכמה דברים האנטישמים כן צדקו ומכיוון שרק מתי מעט מקרב היהודים (אתה לדוגמא) אכן ענו לסטריאוטיפ, הרי שאתם אשמים ישירות במותם של עשרות אלפי יהודים שנרצחו בידי האנטישמים בפוגרומים. עכשיו אתם מנסים לחולל עוד כמה.

אני לא מאמין שיש אלוהים ולכן אני מקווה שמישהו אחר יטפל בכם.

שלא יהיה לך לילה טוב, אוייב - מאחל לך רק דברים רעים.

ישן 06-01-2007, 22:30
  שמעל'ה שמעל'ה אינו מחובר  

חבל שאתה נשמע כמו האנשים שעליהם נכתב"אויבים מבית" .
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אתה נשמע כמו מישהו שמדקלם"

אתה לא מסוגל לשמוע דעה של אחר אין בך ולו טיפת הזדהות על כלום ולכן דעתך סביר מאוד שלא תישמע במקום אחר מפני שלא יקשיבו לה ...
כן יכול להיות שאני לא חושב כמוך אבל יש בי כאב, כי אני מרגיש שאני חלק מהעם הזה,(אולי אתה עם האנטישמיות שלך מתחבר למי שמתאים לך)ומבחינתי כל ישראל אחים ,גם אלו שלא בדעה אחת איתי.
וכן אני מאמין בבורא עולם ואתה ברגע שתסיים עם הגוף שלך פה תעלה ונסתכל אחד לשני בעניים אז תראה שיש בורא עולם מעניין איך תתמודד עם זה..זה הכי מסקרן אותי...
אני מסכל על שכמוך בבוז, מפני שאתם חושבים עצמכם ליודעי דבר, וחושבי שאתם אנשים עם ערכים אבל תוך תוככם אתם רקים לגמרי,כי אין לכם דרך ...(דרך לא מחייב תורה "דרך ארץ קדמה לתורה")ומאחר שאתה עובר על זה אתה פשוט אדם שיטחי ולא מבין כלום...בחן את עצמך מדוע אתה לא מסוגל להגיב כאחד האדם ,כי אתה פשוט נעול שאתה צודק...
תתייחס עינינית לדברים שנאמרו ,חשוב שניה ואל תשלוף מהבטן..
אשר לדברי אני כואב את המצב וחיי פה בדיוק כמוך ועושה מילואים בדיוק כמוך ועובד בחינוך כי אני עדיין מאמין שאפשר לשנות ...אך בעקבות מה שנכתב ונאמר בשבוע האחרון ובכלל בתקופה האחרונה(כל מה שקורא במדינה) גורם לאדם נורמלי (כן גם עם ערכים ואידיאלים)לחשוב שניה לאן פנינו מועדות ...אם לתהום? אני מעדיף ללכת! אם לשינוי? (וזה לא מה שנראה באופק) אני נשאר ונרתם לעזרה...
ואני מביע דעה ענינית שהרבה חושבים עליה...(מעניין אם מערכת המשפט הייתה פוגעת בך (חשוב על כל דבר שיכולים להאשים אותך)בצורה שלא צודקת בעליל ואתה יודע שזה מושחת מהיסוד ולכן תשב עכשיו בכלא על לא עוול בכפיך ..מה הייתה עושה ? בורח מפה בלי שנייה של מחשבה ...
עכשיו חשוב מה קורה שכולם מושחתים ואתה מתנהל במדינה שכל כולה קומבינות מה אתה עושה ? אתה יכול לשנות?מי אתה ?יאמרו לך העוסקים במלאכה ...אתה אדם קטן ולכן יש לך עירעורים לקחת את הפקעל'ה וללכת .במיוחד אם יש לך את האופצייה.
ויש לי עוד שאלה קטנה .. חווית שכול ? אתה יודע מה זה לדעת שבן שלך מת לחינם פשוט לחינם כי הוחלט שלבנון כבר לא רלונטית לשמירת הצפון? אתה יודע מה זה לראות משפחה מאושרת מתפרקת וראש המשפחה מת משיברון לב בידיעה שבנו נהרג לחינם כי"לבנון כבר לא רלוונטית" .חשוב על זה ואל תגיב מהבטן תגיב מהראש .תהיה בן אדם
ישן 06-01-2007, 22:45

תלמד לקבל את השונה ממך
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שמעל'ה שמתחילה ב "חבל שאתה נשמע כמו האנשים שעליהם נכתב"אויבים מבית" ."

ואל תשקר - למרות ששני אלה לא רשומים בעשרת הדיברות. אתם והערבים חיים בחברות סגורות ולא סובלניות, ולכן רגילים שכל עוד תדקלמו יפה יפה את מה שלימדו אתכם, תשמעו הגיוניים. כל הטיעונים שלך נשמעים כמו משהו שאתה קורא מנייר, לא מהלב ולא מההגיון. עכשיו כשבאים אליך אנשים שבאמת חיים כאן ואומרים לך "לא קטסטרופה ולא נעליים", אתה מתחיל עם ההטפה של חוסר סובלנות. סובלנות היא היא גישה כלפי אלה שראויים לה. מכיוון שאתה תועמלן המתחזה לאזרח חרד, אין סיבה להקצות לך ממידת הסובלנות.

אני מבין קשה לך להבין עד כמה אתה "שקוף" בעיני בני אנוש שנולדו חופשיים, אבל תאמין לי שאתה כזה. אתה טוען שאתה בורח מהאוייבים כי הם רבים וחזקים - אני טוען שאתה האוייב וממך אין לי סבה לברוח (אבל יש עוד לא מעטים שלא בורחים לצערי). הבראתה של מדינת ישראל חייבת להתחיל בכך שנפטר מכל אלה המתחזים ליהודים-ישראליים. הערבים והפרסים הרימו ראש בעיקר לאחר שראו את כל יהודוני הגלות מרימים ראשם.

ושוב: אני לא עולב בכך משום שלהפיץ תעמולה זהו עיסקך. אני יותר מדי מבוגר בשביל להאמין שאתה דמות אמיתית. זה בערך כמו שאני אתחזה לחרדי וכל היום אדבר על סדין עם חור... מייד רואים עליך שאתה שקרן - קפיש?

ישן 06-01-2007, 22:57
  שמעל'ה שמעל'ה אינו מחובר  

אני חייב להודות שלא נתקלתי באדם כמוך ...סובלנות היא לא הצד החזק שלך...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "תלמד לקבל את השונה ממך"

וזה בסדר... אני מאחל לך שיום אחד תיתפכח ותהיה לך טיפת שכל להבין מה זה דעה של אדם אחר ...
אותי לא לימדו בחיים מתוך דף אותי לימדו לכבד אדם באשר הוא ואת זה אני מיישם בחיים אני לא מתיימר להיות מי ששאתה מתיימר להיות.. לפי הבנתי אתה אדם מבוגר אז אכבד אותך ולא אעלה על הכתב את דיברתי ...שיהיה לך הרבה הצלחה ....אני כן מאחל לך לילה טוב...אני לא רוצה לפגוע בך ..גם אם אתה מרגיש שאני האוייב שלך אז שיהיה לך רק בריאות(בעיקר בנפש),אני מבין שלדבר איתך עינינית זה לא יקרה ולכן אני פורש מתגובה אליך ...אשמח לקרוא אם תכתוב אך אני לא אגיב כי אתה לא נחשב בשבילי בר שיחה עיניני ופשוט אין טעם.....
אני מקווה שאתה מוציא את התיסכול שלך פה ולא בבית ...כי נראה שאתה אדם מתוסכל ..תגיד אתה מאושר בחיים? נראה לי שלא... תפסיק להיות אישי ותרשום עינינית ....
אולי אתה מקנא בדרכי ? (אני יכול לעזור לך להיות יותר סבלן) ...
אתה מהאנשים שאומרים שכל החובשי כיפה רצחו את רבין?
כי אם כן אני יכול להבין מאיפה התיסכול שלך... (גם בזה אני יכול לעזור לך)...
הרבה בריאות איש יקר....
ישן 07-01-2007, 07:05

אני מאוד שמח שהכנסתי אותך לפינה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי שמעל'ה שמתחילה ב "אני חייב להודות שלא נתקלתי באדם כמוך ...סובלנות היא לא הצד החזק שלך..."

עכשיו כל שנותר הוא לשבת עם צוות התועמלנים ולבדוק איך עובדים על הצייונים האלה יותר טוב בפעם הבאה (שני רמזים: 1. תבחר שם משתמש "רגיל" יותר ולא כל מיני שמות שאנטישמי היה לוקח אם היו מבקשים ממנו להתחזות ליהודי. 2. תסנה למצוא מישהו שהיה איש חפשי בעברו ויודע לכתוב ללא המגבלות של מי שחי בכלא אידאולוגי - זה משהו שערבי או סטמר לעולם לא יוכל להבין).

ואף פעם אל תשכח: אוייבי מדינת ישראל הם אוייבי אזרחי מדינת ישראל. יש לך את הפריווילגיה להתמוגג בשקט ואיש לא ירדוף אותך (אם אתה באמת יהודי חרדי, אני בטוח שאתה מכיר את תחושת השקט הנפשי כשאתה הולך כאן ברחוב לעומת מה שתרגיש אם תלך ברחוב בבריסל בשכונת מהגרים..) אבל אם תבוא מרצונך אל סף דלתינו כדי לעזור לאוייבי המדינה שלנו, דינך הוא דין בוגד או סוכן אוייב. אל תבוא לבכות וליבב על כך שיש לאנשים החוצפה להגן על עצמם, והכי חשוב: תהיה ישר ודובר אמת תמיד - אל תמציא קרובי משפחה שנהרגו (מי יודע, ה' עוד יכול להעניש אותך על כך בהמתת מי אלה מבני משפחתך כעונש).

כל זה כמובן מתוך הנחה שאתה באמת יהודי (ישראלי אתה בטוח לא). אם אתה יהודי לשעבר (מתבולל חברתי) או סוכן תעמולה של האוייב, הרי שכלל אין להתייחס אליך, רק לקוות שהרשויות יטפלו בך (וזה שהן לא עושות את זה מפריע לי הרבה יותר מהשחיתות במיסים).

סובלנות ואחווה לידידים ולעמיתים, גהינום ואיבת נצח לאוייבים והבוגדים.

ישן 10-01-2007, 08:43

תשמע'ה - אתה שקרן גרוע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שמעל'ה שמתחילה ב "לא הכנסתי אותי לשום פינה ....אתה אדם שפל מיסודו גם אם אתה מבוגר לא מגיע לך שום כבוד.."

גרוע מאוד... אתה "חרד" לגורלינו אבל מקפיד ולכתוב רק תחת האשכול שלך... גם כאשר אני לא מגיב לך (מחוסר עניין) אתה נכנס לפורום כמה פעמים ביום רק בשביל לבדוק האם הגבתי לך... בכל נושא אחר: גורנישט מיט גורנישט!

מה נגיד לך: עקרונית אילו היית דמות אמיתית היה נכון לאחל לך להתחפף לך ולהצתרף ליהודוני הגלות הנעלמים כל דקה, אבל מכיוון שאתה איזה טרול (כושל) אינטרנטי המופעל ע"י מי יודע מי (פרסים, ערבים, סטמר, המוח ההוזה והקודח שלך) יש משהו מהנה בהתעללות בכך כאשר כולם רואים איך מי ש"מקצועו" אמור להיות מומחה לתעמולה נגד הציונים, מתבזה בפורום וזה בלי שאפילו חסמו אותו או מחקו את הודעותיו.

עכשיו תחזור למפעיל שלך ותמסור לו את זה: אני אמרתי שיש בי את כל האהבה לישראלים הטובים וכל השנראה למי שנלחם בהם. אני לא מאחל לך דברים טובים לא אישית, אלא משום שאתה פעיל אוייב שמתחזה לאזרח מן השורה. לא נתתה מימיך דבר למדינה (בוא נגיד לרגע שחיית כאן בכלל...) אפילו לא גרוש של מיסים. לא היו לך קרובי משפחה שנהרגו בשירותם הצבאי ואתה ברברן שחושב שהוא חכם מהאדם ברחוב. תזכור תמיד שמי שחי ברחוב יום יום לנצח יהיה חכם יותר מכל פקיד תעמולה שניזון ממה שהוא קורא באתרי אינטרנט.

במידה ותעשה כאן עוד ביקור כדי לבדוק האם מישהו התעניין בתעמולה שלך, אני בטוח שתהנה (מהפינה אליה דחקתי אותך) לראות שחברי הפורום ברובם חשים אחדות זה אם זה, בעוד אתה - בורג זעיר בפרופוגנדה כושלת - לא מעורר שום התעניינות. אני בטוח שזה מאוד מתסכל, אבל כיהודון גלות, אני בטוח שתסכול הוא חלק מחיי היום יום שלך.

ישן 06-01-2007, 21:37
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
למה כדאי לי בעצם להישאר פה? על זה המשנה תענה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שמעל'ה שמתחילה ב "המצב קטסטרופלי ...גלות בבל עכשיו!!!"

בעקבתא דמשיחא:

חוצפא ישגא, ויוקר יאמיר, הגפן תיתן פריה והיין ביוקר,

והמלכות תהפך למינות, בית הועד יהיה לזנות, והגליל יחרב,

והגבלן ישום, ואנשי הגבול יסובבו מעיר לעיר ולא יחוננו,

חכמת סופרים תסרח, ויראי חטא ימאסו, והאמת תהא נעדרת,

נערים פני זקנים ילבינו, זקנים יעמדו מפני קטנים,

בן מנוול אב, בת קמה באמה, כלה בחמותה, אויבי איש אנשי ביתו,

פני הדור כפני הכלב, הבן אינו מתביש מאביו,

ועל מי יש לנו להישען- על אבינו שבשמיים" (סיום מס' סוטה).

"הנגב עוד יהיה פורח"- אוהבים לצטט את הזקן. מאות שנים לפניו אמרו חז"ל: הגולן עוד יהיה שממה. חכמי המשנה הורו לנו סימנים מרחוק , כדי לזהות את הגאולה, כמו חפץ שנאבד ומוחזר על פי סימנים: "עד דרוש אחיך אותו"- דרשהו בסימנים. גם גאולתנו, שאבדה מזה אלפיים שנה, נדרשת בסימניה.

למרבה ההפתעה, אחד הסימנים הוא: "הגבלן ישום", ובמפרשים: הגבלן הוא הגולן. (ע' קהתי)

הנה עולם הפוך רואה אני: את הנגב (ואף השפלה), מקום יובש ומדבר- מפריחים, ואילו הגולן- "ארץ נחלי מים עיינות ותהומות" - מועד להיות שממה ביד זולתנו מן האומות.

אכן, סימנים מוזרים קיבלנו על גאולתנו.

http://www.shechem.org/elon-moreh/ctavat1/ctavat1.html
(משנה-נרשמה לפני 2000 שנה)

ישן 06-01-2007, 21:51
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
וכאן אתה מפספס מצווה של עליה לארץ
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי שמעל'ה שמתחילה ב "מה אתה חבדניק או משהו? יש התחלתה דגאולה כבר שנים רבות..."

- מצוות ישוב הארץ - מצווה לאומית
מצוות יישוב הארץ מורכבת משני חלקים, מצווה כללית ומצווה פרטית. המצווה הכללית מוטלת על כלל ישראל, ועניינה: כיבוש הארץ ויישובה על ידי עם ישראל. והמצווה הפרטית מחייבת כל יחיד ויחיד מישראל לגור בארץ. תחילה נעסוק בחלק הראשון, היינו במצווה המוטלת על כלל האומה, לכבוש את הארץ, לשלוט בה ולהתיישב בה. וכך כתב הרמב"ן (השמטות לספר המצוות מצווה ד'): "נצטווינו לרשת את הארץ אשר נתן הא-ל יתעלה לאבותינו לאברהם יצחק וליעקב, ולא נעזבנה ביד זולתנו מן האומות או לשממה, וזהו שנאמר (במדבר לג, נג): והורשתם את הארץ וישבתם בה, כי לכם נתתי את הארץ לרשת אותה. והתנחלתם את הארץ, אשר נשבעתי לאבותיכם".

כשנדייק בדבריו נמצא, שישנם שני צדדים במצווה הכללית של יישוב הארץ. האחד שהארץ תהיה תחת שלטון ישראל ולא תחת שלטון זר. אולם בכיבוש הארץ לבד עדיין המצווה לא נשלמת, וצריך להוסיף את הצד השני, שהוא ליישב את כל הארץ בפועל, באופן שלא תשאר שממה. וברור שאין די בהתיישבות עירונית ובבניית בתים בלבד, הואיל וכך ישארו בארץ חלקים שוממים, אלא המצווה היא להפריח את כל שיממות הארץ, שלא ישאר בארץ ישראל מקום קרח ושומם. וכל זמן שישנם מקומות בארץ שנשארו שוממים, עדיין מוטלת עלינו מצווה לטעת בארץ עוד עצים ולבנות עוד בתים.

ומדגיש הרמב"ן שמצווה זו נוהגת בכל הדורות ולא רק מצווה לשעתה בעת כיבוש הארץ אחר יציאת מצרים, אלא בכל הדורות מצווים ישראל להיות ריבונים בארץ וליישבה. אלא שבמשך דורות רבים היינו במצב של אונס, שהיינו בגלות בגוף ובנפש, ולא יכולנו לקיים המצווה, ובחסדי ה', בדורות האחרונים, החל קץ הגלות להתגלות ונשתנה מצבנו ואנו יכולים לקיים את המצווה. 1

להמשך...:
http://www.yeshiva.org.il/midrash/s...at=222&id=133&q=

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר