לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2007, 10:04
  brobasket brobasket אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי moshayov שמתחילה ב "שאלה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moshayov
בלי להיכנס לסוגי הפצצות.
בהנחה שיש לי פצצה שמיעדת לחדור בונקרים עד לעומק של 10מ .
והבונקר שאני רוצה להשמיד בעומק של 30 מ. האם 3 פצצות יעשו את העבודה בהנחה שאני צריך להכניס את הפצצה השניה והשלישית לבור שהראשונה עשתה? או שיש פה אלמנטים שלא חשבתי עליהם.

במחינת המטוס
זה אפשרי בהחלט הטייס יכול לבחור את RIPLE זה אומר שהוא יכול להגיד למחשב תזרוק לי את הפצצות במרוחי זמן של ככה וככה ובכמות כזאת או אחרת.

לגבי פיצוצים תת קרקעים אני לא בטוח אם זה 10+10+10 עובד בצורה הזאת בגלל מבנה הקרקע
טייסים ונווטים חוקרים את זה לפני משימה אז אני אין לי את המידע הזה
אולי יש פה מהנדס בניין.....

אבל דאג"ב המטוס לבצע משימה כזאת זה B-2
יש לו אפשרות של תיכנות PRE הוא יכול לסמן כמה מטרות שונות באותו כיוון טיסה ולהשליך חימוש נגיד מסוג JDAM בו זמנית הם בדרך למטרות שונות
ואז מה שרואים זה כמה נקודות שונות מופצצות בכמה שניות הפרש
זה משהו מדהיםםםם (היה לי את זה בווידאו כולל הסבר- תחפש USAF AIR POWER GOOGLE
אנחנו יכולים לחלום על זהכי אין לנו B2
אלא אם כן הטייסים שלנו יכולים לעשות כזה דבר במבנה תך כדי קשר וחלוקת מטרות בו זמנית ופיקל על מטרות כמעט בו זמנית.........
(אפשרי תלוי הרמה של הטייסים)
זה נחוץ במקרה שמטרה חשובה ממש ויש עליה נ"מ עצבני והטייסים רוצים להכנס מהר ולהתחפף

נערך לאחרונה ע"י brobasket בתאריך 07-01-2007 בשעה 10:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2007, 17:53
  סוקוסוקו סוקוסוקו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Shin13 שמתחילה ב "תמיד רצים לי בראש רעיונות.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Shin13
מה הקטע - אוקיי ישראל תוקפת כביכול 3-4 מתקנים גרעינים..
שוב - כביכול ..
אז באמת כל ההגיון ?
3 מתקנים אמורים לנטרל מערכת שלמה של פצצות גרעיניות ?
נתקיף אותם 3-4 מתקנים ואנחנו נשב בשקט שיחיזרו לנו באותו מטבע רק שהם יחזירו בשטר ולא במטבעות ונאכל אותה..
מה ההגיון ?? תקיפת 3-4 שינטרלו ושהאיראנים לא יחזירו באותו זמן אחרי ש"שמו לב" שנתקפו ?
מישהו מוכן לעזור?

אף אחד מאיתנו באמת לא יודע איך יתקפו ואת מה יתקפו ואם יתקפו בכלל.. אומנם תקיפה של 3-4 מתקני גרעין לא תנטרל לגמרי מערכת שלמה אך תגרום לעיקובה, אני בטוח שאתה מבין שתקיפת כלל מערכות הגרעין האירניות (בהערכה שיש לנו מידע על כולם) שמפוזרות באתרים שונים מבוצרות וחפורות בבונקרים תחת מטריית נ"מ זה לא עסק קל וספק אם אפשרי בכלל.. לכן אני מניח שהאפשרות של תקיפת יעדים מסוימים ועיקוב התוכנית האיראנית להשגת נשק גרעיני למרות תגובה איראנית (אני משער שנשארה להם טיפת הגיון והיא תיהיה קובנציונלית אם וכאשר נתקוף) בהחלט עדיפה מלהשלים עם המצב של איראן גרעינית, שבמקרה כזה אפשר להתחיל לארוז.
ישן 07-01-2007, 18:21
  סוקוסוקו סוקוסוקו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.05
אמרתי את זה דיי בציניות..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "דיווח: ישראל תפציץ מתקני הגרעין האירני"

אבל בכל זאת אתה רואה מצב שבו מדינת ישראל יכולה להמשיך להתקיים כרגיל כאשר אנחנו לא היחידים עם הרתעה גריעינת באזור? ועוד ההרתעה תיהיה הבעיה הפחות "חשובה" במקרה שאיראן תשיג אטום.. במשטר דתי פנאטי כמו שבאיראן אתה לא יכול להיות בטוח שבוקר אחד לא תקום עם פצצה כזאת על ת"א..
יווצר פה מאזן איימה שיקשה מאוד על החיים שלנו.

*אני רואה שהבנתם אותי לא נכון, לא התכוונתי לעודד ירידה מהארץ חס ושלום זה דבר שאני בחיים לא יעשה, הקצנתי את דבריי בכוונה להדגיש את הצורך לטפל באיום הזה.. אין לנו ארץ אחרת..

נערך לאחרונה ע"י סוקוסוקו בתאריך 07-01-2007 בשעה 18:24.
ישן 08-01-2007, 17:10
צלמית המשתמש של Shavit69
  Shavit69 Shavit69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "דיווח: ישראל תפציץ מתקני הגרעין האירני"

בהחלט מעודד לשמוע =)
לפי מה שאני הבנתי, חלק מהמתקנים האיראנים נמצאים הרבה מאוד מתחת לפני הקרקע וממוגנים בכמה שכבות, חלק בתוך הרים, חלק אפילו מתחת לערים וכו'.
נשיאה מרובה יותר של נשקים קונבנציונאלים במקום נשקים גרעיניים טקטים תאריך את המלחמה, תאריך את הגיחה הראשונית, ותהווה סיכון-יתר לכוחות שלנו בגלל שנצטרך לבצע עוד גיחות.

זאת, כנראה, לא הייתה הדלפה. אני לא יכול להבטיח שזאת לא הייתה הדלפה, אבל רוב הסיכויים שהיא לא.
למה שזאת לא תיהיה הדלפה? כי אנחנו משיגים רק טוב מידיעות כאלו:
1) מרתיעים את האיראנים. המחשבה שאנחנו נלך כל-כך רחוק ונשתמש בנשק גרעיני, אפילו אם הוא "רק" טקטי - מהווה שבירת טאבו גדול בתודעה הגלובלית של העולם כולו, כולל בתודעה של העם האיראני והמשטר האיראני.
2) יש עוד תמיד ברקע את הטענה שהאמריקאנים ממשיכים לצייד את ישראל בנשק איכותי כדי שלא תצטרך לפנות לאופציה הגריעינית. במידה והאמריקאנים כן יצטרפו למלחמה נגד איראן, אולי, באופן חלקי, יהיה להם טיעון לא רע בכלל למה כן להצטרף למלחמה הזאת.
*אני רק רוצה להזכיר שה-"סאנדיי טיימס" דיווח על עוד "הדלפה" מפורסמת, אז זה רק היה ב-1986.

אחרי שזה נאמר, לי יותר מעניין לדעת את הפן המבצעי של הידיעה.
כתוב שם שפצצות קונבנציונאליות ("Bunker Busters" למיניהן) מונחות-לייזר יפתחו "מנהרות" לתוך המטרות, ואז כמעט באופן מיידי לתוך המנהרות "יוכנסו" הפצצות הגרעניות-הטקטיות. (Mini-Nukes)
השאלה היא אם פצצות מסוג BLU-109 שיש כרגע לישראל לפי מה שהבנתי, מסוגלות לפוצץ מנהרות מספיק גדולות.
לפי וויקיפדיה, הפצצות BLU-109 מסוגלות להיכנס לעומק של רק 1.8 מטר של בטון-מחוזק.
http://en.wikipedia.org/wiki/Bunker_Buster#Modern
אני לא חושב שאפשרי לפוצץ פצצה גריעינית בעומק כזה ולקוות שהקרינה לא תפגע בחפים-מפשע.
זה רק מה שאני יודע, וזה כמובן רק על קצה המזלג של המזלג של המזלג.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר