לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2007, 22:45
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LongCut שמתחילה ב "הכרות דרך ה ICQ"

וואו כמה תגובות אנטיות של אנשים פשוט בלי נסיון.
אני רוצה לענות לכמה שיותר תגובות.
"רק למושפעים" : מושפעים ממה? ממי? מה משפיע על מישהו להכיר דרך האינטרנט??! נשמע תמוה מאוד בעיני.
מה רע אם זה קורה באופן סיסטמטי? אם מישהו מתחיל עם מישהי "באופן סיסטמטי" במסיבה- זה גם רע?
"אייסיקיו מחזק קשרים לא יוצר אותם" לא בהכרח.. יש לי חבר שהכיר את חברה שלו דרך האיסיקיו (כבר 3+ שנים יחד) הנה סתרתי את ה"עובדה" שלך.

"אבל אם קרה שהכרת בנות דרך האינטרנט אז לא צריך לפסול את האפשרות שאולי יהיה מצב למשהו.
אם מהתחלה אתה יודע שאתה רוצה לפתח קשרים חדשים עם בנות , עדיף לצאת ולבלות וכך להכיר מאשר לחפש באייסיקיו / מסנג'ר / צ'אט וכאלה.."
למה עדיף לצאת ולבלות? כי את מקובעת? מיושנת אולי? העולם מתקדם, מתפתח. זאת עוד דרך להכיר אנשים. גם ברחוב "מסוכן" ומסתובבים אנסים. האינטרנט לא מסוכן יותר מאשר להכיר אנשים במסיבה או בפאב לצורך העניין.

"בנאדם יכול דרך האינטרנט ללבוש את המסכה שהוא רוצה.
הוא יכול להיות בנאדם שהוא רוצה שהוא יהיה
וגורם לאנשים להאמין שהוא באמת כזה.
ואחר כך במציאות אתה מגלה לאט לאט.. שזה לא ככה.
אין דבר יותר גרוע מזה מבחינתי..
לידידות וחברים סבבה..
להכיר ת'ה חברה שלך ככה?! על הפנים."

וואלה. פעם יצאת לדייט ראשון עם מישהי? לא שמת איזה מסכות אנשים לובשים בדייטים ראשונים? ולאט לאט אתה מגלה שזה לא ככה? בדיוק אותו דבר כמו איסיקיו.

שורה תחתונה. לדעתי.
העולם מתפתח, מתקדם. שמעתי על דרכים ממש מוזרות להכיר בנות. (פעם מישהי ניגשה לחבר שלי במסיבה ושאלה אותו אם הוא רוצה להכיר את חברה שלה). קיצר, הכל הולך. הכל זורם. זה פשוט עוד אופציה להכיר בן אדם.
אם אתם מזלזלים בזה או מסתייגים, לדעתי אתם פשוט מיושנים. באינטרנט אפשר להעביר תמונות אפשר לדעת בערך הכל על הצד השני. אז נכון יש אנסים ופדופילים וכו'. אבל הם מסתובבים גם ברחוב ואי אפשר להיות "בטוח" בשום מקום. לכן צריך להיזהר.
אני את האקסית שלי הכרתי דרך הטלפון, שעבדתי בחברת טלמרקטינג והיא הייתה בין אלו שהייתי אמור להתקשר אליהן. אני בטוח שכשאבא שלי היה ילד זה היה נחשב "מוזר" אבל מה לעשות...העולם מתקדם. תזרמו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2007, 11:12
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אישית, אני לא רואה בזה שום דבר פסול.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LongCut שמתחילה ב "הכרות דרך ה ICQ"

לחלק גדול המאנשים פה יש חברים שהם הכירו דרך הפורום. ראו מה הם כתבו, זה מצא חן בעיניהם, המשיכו להודעות פרטיות ואז להחלפת מספרי איסיקיו ומסנג'ר ואז אוליי גם הלאה.
זה קרה לי הרבה יותר מפעם אחת ואני שמח היום שיש לי את האנשים האלה בחיי. לא הייתי מכיר את האנשים האלה לעולם. אנשים מאריאל, יבנה, דימונה, קריית מוצקין... ועוד ועוד. איך הייתי מכיר אותם - אם לא האינטרנט?

מה כל כך שונה מהפורום והאיסיקיו? לא הרבה. פשוט, ירדה עוד מדרגה בדרך. נכון, אי אפשר להכיר אדם במאת האחוזים עד שלא פוגשים אותו. ישנם דברים שמילים לא יכולות להחליף. שפת גוף, מבט, מגע - הם חלק מביטוייו של האופי ואין להם תחליף. אבל, להכיר, כידידים - מה רע? חוץ מזה, ממהכרות הזאת גם יכולה להגיע פגישה - אפלטונית או לא.

בקשר לצמיחת קשר מתוך האינטרנט - שוב, מה הפסול בכך? אני הכרתי את חברה שלי דרך האינטרנט. אתר הכרויות. קופידון. תכנסו ותראו כמה אלפי אנשים יש באתר הזה - ואז תכפילו את המספר פי כמה, מאחר ויש עשרות אתרים כאלה. אלה לא מספרים באוויר. יש גם זוגות שצמחו מתוך הפורום הזה. בכל אופן, אני עם חברה שלי כבר למעלה משנתיים ואני לא מסוגל לדמיין את חיי בלעדיה. אבל, אני גם יודע שרוב ההסיכויים - לא היינו נפגשים ללא האינטרנט.

מה הבושה להגיד שנפגשנו דרך האינטרנט? אני בטוח שפעם, לפני כ50-60 שנה, זאת הייתה בושה להגיד שמישהו פגש מישהי בתחנת הרכבת - ולא דרך שידוך. היום, זאת לא בושה. אלפים נמצאים בעולם הזה ואלפים מוצאים אהבה.

לא לכל קשר יש התחלה קסומה. זה - שמור לסרטים בהוליווד. אבל, קשר קסום - הוא מה שאתה עושה ממנו. בסופו של דבר, מה זה משנה איך נפגשתם?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר