לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2007, 12:33
  wildthang wildthang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
על איזו אומנות לחימה אתם ממליצים לי?

שלום אנשים, אני אורי, בן 20 מת"א, ואני מחפש ללמוד אומנות לחימה (או שיטת לחימה?).
רק מה, אני לא יודע כלום על אומנויות לחימה.

המטרה שלי היא כמה שיותר מהר להיות טוב בקרבות רחוב כך שאני אנצח רוב גדול מאוד שלהם.

הנה הדבר האולטימטיבי שאני מחפש (לא יודע אם זה מציאותי):

אני מחפש בעיקר משהו שיקנה לי יכולות של תכלס בקרבות רחוב, משהו שדומה כמה שיותר לרחוב (בלי חוקים מגבילים) ושכולל הכל: סכינים, אלות, הפלות, חניקות וואטאבר...
כמו כן, משהו יעיל שיקח לי בו כמה שפחות זמן להגיע למצב שאני יכול להתמודד עם מקרים כאלה.
החלק הפילוסופי של כל האומנויות האלה לא חשוב לי ולא מדבר אלי.
אני לא הולך למכון כושר וכנראה גם לא אלך בעתיד הקרוב.
אז משהו שיחשל אותי כמה שיותר ויכניס אותי לכושר, גם אירובי וגם אנאירובי (אם זה אפשרי).
המילים המנחות הן "תכלס" ו"יעילות".
לא משהו שיקח לי מלאן זמן אבל כשאני אגיע לחגורה שחורה אני אהיה בלתי מנוצח.

אני אציין גם שאני 1.67, מאוד רזה ומאוד חלש.

אז על מה אתם ממליצים לי?
חזרה לפורום
ישן 07-01-2007, 12:46
  KאוריK KאוריK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
קרב מגע או קמ"י
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי wildthang שמתחילה ב "על איזו אומנות לחימה אתם ממליצים לי?"

אתה אף פעם לא תהיה בלתי מנוצח אתה פשוט תדע איך להגן על עצמך ותכין את עצמך לרגע שבו תצטרך להגן על החיים שלך. ההמלצה שלי כמובן: קמ"י- קרב מגן ישראלי שיטת לחימה שמתמקדת אך ורק בהגנה עצמית נגד כל סוגי לחימה ברחוב השיטה משתמשת בתרגילים ותנועות קצרות פשוטות ויעילות נגד אקדח סכין מספר תוקפים וכל שאר הדברים שאתה עלול להיתקל ברחוב .תוכל לרכוש מיומנות בזמן קצר מאוד . חגורה שחורה אגב תקבל אחרי מינימום 5 שנים של אימונים (החגורה מעידה על ניסיון בלבד)

כמו כן אין חוקים או מגבלות מן הסתם אתה מתאמן כדי להתמודד ברחוב ולא בתחרות(אין תחרויות בקרב מגן ) באימונים שמים דגש על כושר אנאירובי שהוא חשוב מאוד בקרב

השיטה נועדה לכל רמה של אדם מהחלש ביותר לחזק ביותר נגד כל אחד כך שאין הרבה דגש על להפוך אותך לחזק ושרירי באופן משמעותי

לפי מה שאני יודע גם בקרב מגע זה ככה בערך

בהצלחה

חזרה לפורום
ישן 10-01-2007, 00:28
  DouBel_M DouBel_M אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.02.06
על תחייה באשליות אחיי זה למען ביטחונך האישי חחח..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי wildthang שמתחילה ב "על איזו אומנות לחימה אתם ממליצים לי?"

בחיים אין דבר כזה בלתי מנוצח ואני מדבר מנסיון של 12 שנה בקראטה (אני בן 18 וחצי) וניסיתי קצת בדרך כמה שיטות כמו קרב מגע. אז כניראה יש פה ילדים שלא הבינו אותך לא מתאים לך קראטה או גונג פו או ג'יו ג'טסו למה אלה שיטות סיניות ויפניות שיש בהן ערכים ותורות הם יכולות להיות קטלניות וחזקות מאוד אבל נדרש הרבה שנות אימונים כדי להגיע ליכולת כזאת אני ממליץ לך אישית על קרב מגע או קמי אותו הדבר לפי דעתי לא יכול להציע לך דניס הישרדות למה אין לי מוסג מה השיטה הזאת אתה תרכוש מיומנות ברחוב תוך זמן קצר למה התנועות שם פשוטות ונקלטות מהר מאוד ככה שתוך פחות משנה אפילו עם תשקיע תגיע למצב שאתה יכול להגן על עצמך כמובן ככול שתקיע ומספר השנים שלך יגדל שם אתה תהפוך להיות יותר טוב ולא לחיות בחלום על זה שתהיי בלתי מנוצח אחיי אתה בן 20 לא בן 8 על תחשוב מחשבות כאלה מופרכות ואידיוטיות אפילו אמני הלחימה הכי גדולים בעולם הם לא בלתי מנוצחים

נ.ב
הסכינים אני חושש שזה לא תצליח לרכוש תוך זמן קצר ניסיון בלהתחמק ולהדוף אותם לזה דרוש אפילו בשיטות כאלה כמו קרב מגע ועוד... נסיון ולרוב מזל אפילו אני שאני משקיע ועם הרבה נסיון באומנויות לחימה אני לא חושב על זה שאני יכול להדוף סכינים ובקשר למקלות וכאלה אז תחטוף לא נורא זה רק מחזק אותך .
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר