לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2005, 22:53
  relove relove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
זו אמירה שמצריכה הוכחה. תקציבים הם מקבלים על פי החוק כמו כל רשות
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אכן כן בכל התחומים"

הבעיה היא שהם לא מזרימים את התקציבים ליעדיהם. אבל זו רק חלק מהבעיה: תקציבי הרשויות מורכבות מהשתתפות הממשלה ומכספי הארנונה- ונחש מי לא משלם ארנונה? איפה יש תת גביה של מיסי ארנונה אם בכלל מישהו טורח לשלם?
התקציבים הממשלתיים שכאמור מוזרמים לרשויות הערביות על פי החוק נלקחים כמובן ממשלמי המיסים - ונחש מהו אחוז המיסים המשולם ע"י האוכלוסיה הערבית והאם הוא מתקרב בכלל לאחוז שלה באוכלוסיה? ובכלל מי היא האוכלוסיה שבה אחוז הכסף השחור והעלמות המס הוא הגבוה ביותר?
ועוד - מי גר בוילות רחבות ידיים בבניה בלתי חוקית על אדמות שלא שולם עליהם מעולם, ומי גר בדירות קטנות וכל חייו משועבד למשכנתה?
וכמובן, מי משרת בצבא ומי חופשי לעשות לביתו ומשוחרר מסכנת חיים?

כמובן שלא מפרסמים את הנתונים האלה ברבים ולא נותנים להם בולטות כי "זה פוגע במרקם היחסים היהודים ערביים" ובכלל לא פוליטיקלי קורקט על פי הקוד השמאלני הרווח אצל קובעי הטעם וההחלטות...

זה מזכיר לי שלפני כמה עשרות שנים עשו מחקר בארה"ב שהיה לגמרי לא פוליטיקלי קורקט. הוא הראה כי אוכלוסית הכושים באופן כללי היא פחות אינטלגנטית מאוכלוסיית הלבנים. קמה צעקה גדולה. אבירי שוויון הזכויות הזדעזעו. ניסו לנגח את החוקרים, לערער את תוצאות המחקר, להעלים את תוצאות המחקר ..... הנושא הפך להיות במוקד ויכוח ציבורי אבל הנתונים נשארו בעינם. בכל אופן מאז לא עושים בארה"ב עוד מחקרים מהסוג הזה, דהיינו בדיקת אינטליגנציה לפי חתך אוכלוסיה של כושים/לבנים מאחר והתוצאות מאיימות להיות בעייתיות.
כנ"ל מה שקורה אצלנו - הפוליטיקלי קורקט חוגג .

נערך לאחרונה ע"י relove בתאריך 22-01-2005 בשעה 22:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2005, 06:19
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
עיניים להם ולא יראו (אוזניים)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי relove שמתחילה ב "זו אמירה שמצריכה הוכחה. תקציבים הם מקבלים על פי החוק כמו כל רשות"

1. היכן מצויים תאי האבטלה הגבוהים ביותר ?
2. למי חסומים מרבית מקומות העבודה ?
3. היכן אין תוכניות מתאר ?
4. היכן אין אזורי תעשיה ?
5. האם בקרת אי פעם ב"כיתה" בבית ספר ערבי?
6. האם בקרת בכלל בכפר ערבי וזכית לחוש את מצבם של התשתיות (כבישים, ביוב וכו')
7. מליארדים של הכסף השחור והעלמות המס אינם של ערבים !
8. מרביתם איננו מגיע לרמת שכר החייב במס - ממה שישלמו ?
9. לכשיהיו תוכניות מתאר והקצאת קרקעות המדינה גם לישובים הערביים - לא תהיה עילה לבניה בלתי חוקית. העובדה שהממשלות אינן נלחמות בבניה הבלתי חוקית, נובעת מתוך הרגשת אשמה למצב שנוצר בכוונה תחילה.
10. לכשיוקמו מסגרות של שרות לאומי חובה לכל - גם האזרחים הערביים ישרתו בו. כל עוד הדבר איננו קיים אין על מה להלין.
11. ניתן ךכתוב ספר שלם אודות ההפליות אבל אסתפק באלו.

אני מציע לך לחיות כערבי בכפר ערבי רק חודש אחד בלבד וכל הקנאה במצבם תחלוף לך עוד טרם תומו.
ישן 23-01-2005, 07:37
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
שוב הצלחת לזרום למחוזות רחוקים ... אין דבר,נזרום איתך
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "עיניים להם ולא יראו (אוזניים)"

הטענה האבסלוטית שלך כי הם חסומים באופן מוחלט ובכל התחומים מצריכה הוכחה (על ידך), אבל בכל מקרה בוא ננסה להסתכל קצת על המלל הדמגוגי ששפכת בהודעה האחרונה, הרי כבר הפגנת לא פעם בעבר (גם בדמותך השנייה כדני) חוסר הבנה והכרות עם מושאי האובססיה שלך :
1. נכון שאחוזי מקבלי דמי האבטלה הגבוהים ביותר מצויים במגזר הערבי , הנסיון לחפש את העילה בחסימה מלאכותית של מקומות תעסוקה הוא מגוחך במקרה הטוב, שניים מהישובים המובילים ברשימה הם עין מאהל וכפר מנדא , מהכרות קרובה עם הישובים הללו אני יכול לומר לך שהסיכוי שלך למצוא שם בשעות הבוקר גבר בגילאי העבודה שהולך בטל שואף לאפס....... חבר את הנתון הזה עם ההדגשה שנתתי בתחילת הסעיף ותסיק איזושהי מסקנה הגיונית.

2. תוכניות מתאר, תשתיות ..... גם כאן , שוב כמו בדיונים קודמים , אתה מפגין קצת בורות בכל הקשור למגזר הערבי ולתרבות השלטון המוניצפאלי שם !
אין ספק שישנה בעייה בסיסית בחלק מהישובים הערביים בכל הקשור לקוי המתאר המוניצאפליים שלהם אבל הדבר אינו צריך להשפיע על התנהלותה של הרשות המקומית וכל בניית תשתית ראויה וסבירה (באחריות הרשות המקומית), אבל מה לעשות......כאשר התרבות השלטת היא תרבות בחירה "חמולתית" ועיקר מעייני של ראש המועצה או העירייה הנבחר היא דווקא הדאגה האישית לבוחריו ולא לתושביו (ובעניין הזה אני מציע שתערב בדיון את פאדי ..... נציג המגזר בפרש ) התוצאה היא התוצאה האומללה הנראית במרבית (ולא בכל) הישובים הערבים במדינה.

3. נושאי המיסוי עליו דברת בשני סעיפים מתחבר היטב היטב למה שכתבתי בסעיף הראשון, העלמות מס אינן ייחודיות למגזר הערבי אבל הן נפוצות מאד שם כמו גם הבנייה השחורה והעבודה השחורה (והדברים קשורים היטב היטב אחד לשני).

4. לגבי הכיתות במגזר הערבי .......בחלקן המצב עגום ! ובחלקן לא ! ובלי לשאול אותך אם אתה ביקרת או שאתה סתם מנחש ... אתייחס בשלוש שאלות (שתיים רטוריות , לאחרונה שבהן הייתי שמח לקבל תשובה), האם בקרת פעם בכיתה בבית הספר היסודי ממלכתי - דתי ברכסים ? האם ביקרת פעם בבית הספר ע"ש רבין בירוחם ?
האם מוכרות לך מילות השיר הבא ובאיזה הקשר הבאתי אותו ?
"לא נסכים אלא שהקוראן ימשול בנו/ויאמר רוצים - כמו סלאח א דין/ רוצים מוטיבציה ודת אמת בכדי להחזיר את פלשתין/ולמען אלהים נעשה ג'יאהד"

ולסיכום "פרק" החינוך כנס לקישור הבא ותעיין בו : http://www.education.gov.il/development/hazut6.htm

5. בהקשר לשרות לאומי ..... אתה צודק.

שורה תחתונה..... למעט משרות הקשורות לבטחון המדינה אין במגזר הציבורי חסימה של כניסת עובדים ערבים ....מה לעשות שיש הרבה משרות "בטחוניות" אצלנו ואולי כאשר יפסקו המלחמות עם העולם הערבי לא תהיה בעייה לשלב גם את האחים הערבים של אויבנו בתפקידים שכאלו......בעצם , אז לא יהיה עוד צורך במשרת כאלו

ישן 23-01-2005, 10:54
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני זורם בכוון הזרם הקיים ולא מחפש דרכים עקיפות=תאור מצב אמיתי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי קופדנוטס שמתחילה ב "שוב הצלחת לזרום למחוזות רחוקים ... אין דבר,נזרום איתך"

הערבים מהווים כ-20% מאוכלוסית מדינת ישראל. כמה אחוזים מהם מאיישים משרות ממלתיות ולאו דוקא בתחום הבטחון. אני מבין כמוך שעדין לא ניתן להעסיק ערבים במשרד הבטחון - אבל בכל יתר המשרדים.

כמה מהעובדים הערביים במשרות הממלכתיות הם עובדים בכירים ?

אינני יודע מה המצב כיום אבל אפילו בנמלים נמנעו מלעסיק עובדים ערביים - אשמח אם תעדכן אותי באם השתנה משהו ?

ההודעה שלי כמו כולן, איננה דמגוגיה כלל ועיקר - היא הצגת העובדות כהוויתם. עובדות הניתנות לבדיקה. אבל מי אתה שתבדוק - לך קיימת סטיגמא לגבי התנהגות הערבים והתנהגות הממשל מולם ושום טעון או הוכחה לא תזיז אותך.

אין ספק שישנה בעייה בסיסית במרבית הישובים הערביים בכל הקשור לקוי המתאר המוניצאפליים. התרוץ של החמולות הוא תרוץ חלוש למדי. פשוט בבנית תוכניות המתאר חייבים לקחת זאת בחשבון. נכון שבכל מקרה שהתעלמו מכך, במיוחד בהקמת ישבי הבדואיים הדרום, התוכנית קרסה. אחת ממטרותיה של תוכנית מתאר היא לענות לצורכי התושבים.

לגבי הכיתות במגזר הערבי .......במרביתם המצב עגום !
אם אתה ביקרת או שאתה סתם מנחש - אינני סתם מנחש, הדבר מודע ומאושר אפילו ע"י משרד החינוך.
האם בקרת פעם בכיתה בבית הספר היסודי ממלכתי - דתי ברכסים ? האם ביקרת פעם בבית הספר ע"ש רבין בירוחם ? - לא בקרתי בשני בתי הספר הללו.

האם מוכרות לך מילות השיר הבא ובאיזה הקשר הבאתי אותו ?
"לא נסכים אלא שהקוראן ימשול בנו/ויאמר רוצים - כמו סלאח א דין/ רוצים מוטיבציה ודת אמת בכדי להחזיר את פלשתין/ולמען אלהים נעשה ג'יאהד" - לא מוכר לי.
אבל אינני מתפלא - הרי גם אצלנו "מושלת הדת בכיפה" וניתן למצוא הרבה ציטוטים כאלו והרבה בני נוער המתחנכים לאורם (או יותר נכון לחשכתם).

טוב שי משהו שאני צודק בו - "בהקשר לשרות לאומי ..... אתה צודק."

בשורה התחתונה שלך אתה טועה לחלוטין. אלא אם תגדיר כל משרה ממשלתית כמשרה בטחונית. המצב חמור כפי שכתבתי למעלה בכל משרדי הממשלה ובחברות הציבוריות כמו: חברת החשמל, מקורות, מנהל מקרקעי ישראל, שלא לדבר על משרד החקלאות, משרד הפנים ונוספים.

ישן 23-01-2005, 09:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
בקרוב העדפה מתקנת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "הכותרומן פינס: אקלוט למשרד הפנים יותר עובדים לא יהודיים"

ובמקום חוק בשבות שמקנה זכות עלייה רק ליהודים, ייהפכו היצרות ויתנו זכות השיבה לערביי 48 ותיאסר כניסת יהודים לישראל כמו בזמן המנדט הבריטי.

פינס כבר התחיל כבר בכוון הזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=25783

שמאלנים מטורפים תאכלו לעצמכם את הלב שהצבעתם עבודה. כמה ששרון שמאלני, העבודה התדרדרה פי כמה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 23-01-2005 בשעה 10:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר