לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2007, 06:04
  שימי מחיפה שימי מחיפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
מה לעשות היא תמיד במחשבות

טוב אז ככה... מ שאני כותב כאן אני לא מתייעץ ולא מספר אפילו לחברים הכי קרובים אני בן 23 האקסית שלי מגיל 18 שהיום היא בת 21 לא יוצאת לי מהמחשבות ב 5 שנים האחרונות היו לי בערך 20 חברות והייתי אם יותר מ 50 בחורות ובכל זאתת אם מי שא הייתי תמיד היינו ביחד לפרק זמן קצר .... היא בחורה שנראית סוף הדרך פעם היה לה אופי טוב ולי היה אופי חרא ככל שחלף הזמן התחלפו המושכות ... נתתי ים של שבועות שאני לא יתקרב לבחורה הזאת ובכל זאת זה קורה לי תמיד בכל טלפון שהיא עושה לי או באיזה שליחת הודעה ידידותית ... אני לא נותן לעצמי להתקרב אליה יותר מידיומצד שני קשה לי להתרחק... משהו קטן בתוכי יודע שנהיה ביחד לנצח נצחים ... מה אני עושה במצב כזה של פיצול כזה גדול בקשר אליה ... ?? אני מוכן להיות איתה בלב שלם בלי תנאים ובלי גבולות רק שאני יהיה בטוח במיליון אחוז שהפעם לא יהיו פאשלות באמצע הדרך .... האם דבר כזה יכול לקרות מתי שהוא או ששוב פעם לנסות בידיעה שזה לא יילך בינינו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2007, 12:10
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
מוכר עד כאב...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שימי מחיפה שמתחילה ב "מה לעשות היא תמיד במחשבות"

אני באותה תסבוכת כמוך...
רק ששנינו בני 18 והסיפור שלי איתה התחיל באיזה גיל 15...

כנ"ל, היו אחרות וטובות, אבל היא תמיד רמה אחת מעל כולן בשבילי למרות שכשחושבים על זה אכלתי בגלל כ"כ הרבה חרא, יש לה אופי חרא בלה בלה בלה....

ברוסית יש פתגם :

Lubov Zla - Poliubish i kozla

האהבה רעה - אתה תתאהב גם בטיש.

אני לא מציע לך לחזור אלייה. אתה מוכן לקבל אותה ואת זה אני מבין וידוע איך התחושה, אבל...לא יודע. דברים כאלה לא עובדים בד"כ...
בכל מקרה אני אומר לך לשמור אותה בלב כמשהו אמיתי ויפה שהיה לך ולנסות להמשיך בדרכך...

כמו שאריק ברמן אמר - "הניחי לי לשמוח אהובתי, בהמשך חיי העצובים"

יהיה טוב.

ישן 09-01-2007, 14:38
  ^GammaRay^ ^GammaRay^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Tyr שמתחילה ב "מוכר עד כאב..."

מסכים כדאי לך להמשיך באמת הלאה.. יש יותר טובות ממנה ויש יותר מתאימות ממנה השאלה היא אם אתה מסוגל לראות את זה או עדיין עיוור מאהבה אליה..
מקווה אישית שעד גיל 23 אני כבר אמצא מישהי שאני אוהב יותר ממה שאהבתי את האקסית(שאני עדיין חושב עליה למרות שעברה כבר חצי שנה) הבעיה היא שאני כן מודע לזה שיש בנות יותר מתאימות ויותר טובות בשבילי רק קצת תקוע בגלל זה ולא מצליח לפתח רגשות או להתעניין רומנטית בבנות אחרות גם אם יצאתי איתן ואני מזהה התאמה.
בקשר לחזרה אל האקסית: אני לא אחזור ניסינו יותר מפעם אחת לטווח ארוך ופישלנו וזה לא בדיוק שקע עדיין ככה שאין מה לפתוח תיבות פנדורה מהעבר אפילו אם האקסית שלך מוכנה לקבל אותך חזרה ולנסות לעבוד על זה שוב(שלי הייתה מוכנה או לפחות אמרה את זה..) כי אם זה יהרס שוב זה רק יכאב יותר! אז מקווה שתבין שזה המצב ואתה צריך להמשיך הלאה...
אני כמעט בן 19.
ישן 09-01-2007, 23:19
  שימי מחיפה שימי מחיפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
תודה לכולכם על העצות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שימי מחיפה שמתחילה ב "מה לעשות היא תמיד במחשבות"

אבל השאלה על חזרה היא לא מבחינתה אלא מבחינתי... מתוך ה 5 שנים שאני איתה אף פעם לא ניתקנו קשר משמעותית של יותר מחצי שנה תמיד נפגשים איפשהוא או שסתם מדברים לשאול מה נשמע ככה שתמיד יוצא שהיא לא יוצאת לי מהסדר יום ... אני תמיד מתקרב אליה לזמן קצר ואז עוצר את עצמי... עושה חשבון נפש וזוכר את התקופות שהייתי בדיכאון טוטאלי בגללה ואני לא אחד שמשתף אנשים אני טיפוס הכי פתוח בקשר להכל בחיים אבל בקשר לעצמי לא אוהב לשתף אנשים בחיים הפרטיים .... ככה שלטיפול אין מצב שאני יילך בחיים אבל מיצד שני אני מחכה לבחורה הנכונה שתתאים שתמלא את החלל החסר שלה ... אני מתחיל קשר אם בחורות רואה את הדברים הטובים שבהן ונזכר באותה בחורה שאני אוהב ופגעה בי וכל בחורה שאני נמצא איתה אני חושב כאילו שזאת הבחורה שפגעה בי בחיים ... אןלי אני נשמע בחור שאין לט ביטחון ... אבל ההיפך הוא הנכון ....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר