לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2007, 22:03
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הרב יעקב יוסף (הבן של) אובססיבי לרכבות...

" הרב יוסף: השריפה בקרון הרכבת, עקב חילול השבת ברכבת

הרב יעקב יוסף, בנו של נשיא מועצת החכמים הרב עובדיה יוסף, ממשיך גם היום לקשר בין אסונות הרכבת לחילולי השבת, שמבצעת רכבת ישראל בהקמת ההפרדות המפלסיות בעשרות אתרים בשבת. בשיעורו הערב כאשר הגיעה הידיעה על השריפה ברכבת אמר הרב יעקב יוסף, כי השריפה ברכבת הוא עונש משמיים על המשך חילולי השבת ההמוניים שמבצעת רכבת ישראל. "אם חלילה לא יעצרו מיידית את חילולי השבת האסונות ברכבת ישראל יימשכו. עד שרכבת ישראל לא תפסיק לנסוע בשבת, אסור לנסוע ברכבת המהווה סכנה לשלום הנוסעים".

כזכור לפני שבוע קישר הרב יעקב יוסף בין חילולי השבת לתאונת הרכבת ליד בית שמש, וקבע אז כי בעקבות חילולי השבת ברכבת ישראל, ירדה ההגנה והשמירה מהרכבת ואסור לנסוע עימה עד שיופסקו חילולי השבת. " INN

-----------------------

עד מתי ימשיכו רבנים לדברר ולפרשן את רצון/כוונות הבורא?! הם לא יודעים שפרשנות כזו היא חילול השם וגורמת רק נזק וזילות להם ול"אמונתם"??

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2007, 19:45
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
90% דברי שטויות, 10% דברי חכמה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "שפל המדרגה זה לקבוע שאתה יותר יהודי מכל אחד אחר פה."

יהודי אתה הגדרת לפני, 59 שנים, בעוד המושג יהודי קיים יותר מזה(לא "נפריז" ונגיד 3000 שנה...), מכאן שלא מי שהחליט את המושג יהודי מלפני 59 שנים יודע מי הוא היהודי באמת, אלו שהיו לפני כן נחשבו יהודים לא בגלל שהם היו במסגרת חוק השבות, אלא בגלל שהם נקבעו כיהודים בדת.
מה שעושה אותי יהודי הוא זה שאני קשור לאבותי, קשור למסורת, קשור למורשת היהודית, לא למורשת שלפני 59 שנים אלא למורשת של 3000 שנה, אני הולך למקור לא ל"שינוי".
אתה כנראה מכניס לי הרבה מילים לפה, כנראה זה כיף לך, אבל אני לא יותר יהודי מיהודי דתי אחר, אבל יותר יהודי מיהודי חילוני מכיוון שלי יש אמונה במורשת, אמונה באבותי ואמונה באבי שבשמים.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 09-01-2007 בשעה 19:54.
ישן 09-01-2007, 19:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כדאי שתלמד היסטוריה ממקורות קצת יותר רציניים מאשר "שופר"...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "90% דברי שטויות, 10% דברי חכמה"

העם היהודי קיים בדיוק אותו זמן שהוא קיים כדת. המדינה הזו (שכ"כ מרגיזה את רבי אמנון,
וגם את שופריו הקטנים...), הוקמה ע"י יהודים שתודעתם היהודית חזקה לפחות כמו של זו של רבי
אמנון ושותפיו למועדון (בכ"ז, עובדה שהם עשו מעשה כ"כ גדול, שאפילו שונאי הציונות ברובם, תפסו
עליו טרמפ - וכדי לא להודות שהצלחת הפרוייקט, ניסו לייחס אותו לכל העולם, חוץ מאשר ליוזמיו...).

אין קשר מינימלי בינך לבין אבותיך (מלבד זה שאתה חושב שאם תנסה לחיות לפי חוקים שהתאימו
לזמנם, זה יעשה אותך כמוהם - דבר המקביל למחשבה שאתה תהיה שופט בריטי, אם תלבש פיאה
מגוחכת, ותדפוק בפטיש על שולחנות...). השופטים, החשמונאים ומלכי יהודה, דומים להנהגה
הציונית, הרבה מאשר למבקריה אוכלי החינם: גם הם, שאפו לקיים ריבונות יהודית בארץ, ולא חיכו
לאף אחד שיעשה זאת למענם. היותם מאמינים אינו מוריד מעובדת היותם דומים לציונים (יש בציונות
דתיים שבקיאים בחוקי הדת הרבה יותר ממה שאתה או רבי אמנון אי פעם תשאפו להיות. לך קרא
קצת על הרב קוק...)...
ישן 09-01-2007, 20:03
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כדאי שתלמד היסטוריה ממקורות קצת יותר רציניים מאשר "שופר"..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
העם היהודי קיים בדיוק אותו זמן שהוא קיים כדת. המדינה הזו (שכ"כ מרגיזה את רבי אמנון,
וגם את שופריו הקטנים...), הוקמה ע"י יהודים שתודעתם היהודית חזקה לפחות כמו של זו של רבי
אמנון ושותפיו למועדון (בכ"ז, עובדה שהם עשו מעשה כ"כ גדול, שאפילו שונאי הציונות ברובם, תפסו
עליו טרמפ - וכדי לא להודות שהצלחת הפרוייקט, ניסו לייחס אותו לכל העולם, חוץ מאשר ליוזמיו...).

אין קשר מינימלי בינך לבין אבותיך (מלבד זה שאתה חושב שאם תנסה לחיות לפי חוקים שהתאימו
לזמנם, זה יעשה אותך כמוהם - דבר המקביל למחשבה שאתה תהיה שופט בריטי, אם תלבש פיאה
מגוחכת, ותדפוק בפטיש על שולחנות...). השופטים, החשמונאים ומלכי יהודה, דומים להנהגה
הציונית, הרבה מאשר למבקריה אוכלי החינם: גם הם, שאפו לקיים ריבונות יהודית בארץ, ולא חיכו
לאף אחד שיעשה זאת למענם. היותם מאמינים אינו מוריד מעובדת היותם דומים לציונים (יש בציונות
דתיים שבקיאים בחוקי הדת הרבה יותר ממה שאתה או רבי אמנון אי פעם תשאפו להיות. לך קרא
קצת על הרב קוק...)...

החוקים לא השתנו, אותו הדבר אני יכול לצאת נגד חוקי המדינה, המנהיגים השתנו, אז למה לי לקיים את החוקים? לשם מה אם המנהיגים השתנו? זו בכלל לא שאלה, יש חוקים, החוקים לא השתנו.

אלו יהודים בדיוק כמוני, אבל לא בדיוק כמוך, כפי שאמרתי ממזמן, אתה עכשיו לא יהודי אלא ציוני עם עבר יהודי, אני יהודי, בדיוק כמו הדתים הציונים, אין לי שום דבר נגדם בהקשר ליהדות, פשוט לא נראה לי מהשקפת עולמי מה שהם עושים, אבל מכיוון שיש להם רב, הם יקבעו מה טוב להם בגלל הרב שלהם.

ישן 09-01-2007, 20:22
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני יהודי לפחות כמוך (טןב, אני יהודי טוב ממך - אחרי הכל, אתה משתייך לכת שבתאית...).
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "..."

אני שואל עצמי אם אתה שמעת על השבתאים, אבל אתן לך קרדיט שכן. הדקלום הפתטי של "הגדולים" הוא בדיוק ההיפך ממה שלימדה היהדות כל השנים. היא לימדה לחקור ולהטיל ספק, בעוד
שאתה לועס ובולע בלי מחשבה עצמית. תופעה שבתאית קלאסית. יום אחד יגיד רבי אמנון שהוא
המשיח, וכולכם תלכו ותבנו לו מזבחים (בצורת שולחנות סנוקר?)...
החוקים משתנים בהתאם לזמן. פעם לא היו חוקי תעופה, היית מאמין?...
זה שאתה החלטת שהדרך הכי טובה להיות יהודי, היא לחקות כל מה שקשור בחוקי הדת היהודית,
מלפני 1500 שנה, אבל להתעלם מהעובדה שהיהדות דווקא ידעה להשתנות אז (למשל, חוקי
המלחמה הותאמו למציאות, ע"ח השבת...), זו בעייה שלך. זה לא עושה אותך יהודי טוב יותר, אלא
ליהודי שחושב מעט פחות...
ההשוואה המגוחכת לחוקי המדינה רק מבהירה עד כמה אין לך מושג לגבי הבידול בין מדינה לבין דת.
כאשר תקימו מדינת הלכה, תוכל לעשות גזירה שווה. עד אז, תצטרך לבלוע את הצפרדע ולקבל
שחוקי המדינה הם דבר הכרחי וחוקי הדת הם בחירה (בדיוק כפי שמקבלים יהודים דתיים לפחות
כמוך, שהרב שלהם למד מגיל קטן, ולא התפרע במועדוני סנוקר בצעירותו, בטרם פתח בקריירה של אופנאי-צמרת המלביש כיפות ושביסים...).
ישן 09-01-2007, 20:59
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני יהודי לפחות כמוך (טןב, אני יהודי טוב ממך - אחרי הכל, אתה משתייך לכת שבתאית...)."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אני שואל עצמי אם אתה שמעת על השבתאים, אבל אתן לך קרדיט שכן. הדקלום הפתטי של "הגדולים" הוא בדיוק ההיפך ממה שלימדה היהדות כל השנים. היא לימדה לחקור ולהטיל ספק, בעוד
שאתה לועס ובולע בלי מחשבה עצמית. תופעה שבתאית קלאסית. יום אחד יגיד רבי אמנון שהוא
המשיח, וכולכם תלכו ותבנו לו מזבחים (בצורת שולחנות סנוקר?)...
החוקים משתנים בהתאם לזמן. פעם לא היו חוקי תעופה, היית מאמין?...
זה שאתה החלטת שהדרך הכי טובה להיות יהודי, היא לחקות כל מה שקשור בחוקי הדת היהודית,
מלפני 1500 שנה, אבל להתעלם מהעובדה שהיהדות דווקא ידעה להשתנות אז (למשל, חוקי
המלחמה הותאמו למציאות, ע"ח השבת...), זו בעייה שלך. זה לא עושה אותך יהודי טוב יותר, אלא
ליהודי שחושב מעט פחות...
ההשוואה המגוחכת לחוקי המדינה רק מבהירה עד כמה אין לך מושג לגבי הבידול בין מדינה לבין דת.
כאשר תקימו מדינת הלכה, תוכל לעשות גזירה שווה. עד אז, תצטרך לבלוע את הצפרדע ולקבל
שחוקי המדינה הם דבר הכרחי וחוקי הדת הם בחירה (בדיוק כפי שמקבלים יהודים דתיים לפחות
כמוך, שהרב שלהם למד מגיל קטן, ולא התפרע במועדוני סנוקר בצעירותו, בטרם פתח בקריירה של אופנאי-צמרת המלביש כיפות ושביסים...).

כמובן אני לועס ובולס בלי להטיל ספק, הרי זה התהליך שעברתי כשחזרתי בתשובה- ראיתי את אמנון יצחק יושב בסנוקר, רק חבל שרק אחרי חצי שנה שחזרתי בתשובה, ואז אמרתי וואלה, סנוקר נראה לי טוב, והוא גם חזר בתשובה, אז הכי טוב שנתחזק בשביל להתחבר אליו-זה התשובה שרצית, לא?
עכשיו לתשובה רציונלית:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...67&postcount=57
אם תרצה אוכל להראות לך עוד הרבה הוכחות, רק תגיד.

אתה טוען, שהוא הביא אותנו למדבר 40 שנה כדי לקבל את התורה, כדי שתוכל להגיד היום שהחוקים הם סתם, הם השתנו, אני לא חב להם, להלן תשובה מספקת:
http://www.biu.ac.il/JH/Parasha/yitro/ari.html

אכן, אין מקום להשוות, דת היא מעל המדינה, אבל אני משתמש במושגים שלך.

חוקי הדת הם לא בחירה, מכיוון שהם חלים עליך אם אתה יהודי, אתה אכן יהודי על פי ההגדרה אבל מעשית אתה לא(כמו שאמרתי ממקודם), אם אתה יהודי-לא מבחירה אזי אתה חייב לקיים מצוות התורה-כבר אבותיך בחרו, ברית בין ישראל לקב"ה.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 09-01-2007 בשעה 21:05.
ישן 09-01-2007, 21:15
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איפה ראית שטענתי איפשהו שהלכנו 40 שנה במדבר? אני לא הייתי שם, וגם אתה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
זכותך להאמין במה שבא לך, אבל לא אתה תקבע מי יהודי ומי לא, כשם שאני לא מבטל יהדותך רק
בגלל שאתה כותב שטויות שמבזות את היהדות של פעם...
חוקי הדת חלים על יהודי שרוצה לקיימם. קיומם או אי-קיומם לא משנים כהוא-זה לגבי היות האדם
יהודי. כל יהודי שעושה לרווחת אנשים אחרים, הוא יהודי טוב ממך - גם אם הוא נוסע בשבת, וגם אם
אתה בקיא ביותר דקלומים בארמית (שאותם, כמובן, אינך מבין...).

אני לא קובע, זה נקבע ע"י הקב"ה לפני 3000 שנה, לא לפני 59 שנה, ע"י קבלת לאום יהודי.
אותו הדבר אני אגיד על חוקי המדינה: חוקי המדינה חלים על מי שרוצה לקיימם.
"כל יהודי שעושה לרווחת אנשים אחרים, הוא יהודי טוב ממך"- את זה גם הגוי עושה, משמע הוא יותר יהודי ממני?
מה שעושה אותנו יהודים זה לא זה שניהינו לאום אלא זה שקיבלנו תורה ומצוות, אתה יכול להכחיש זאת מצידי כל חייך אך לבסוף, תגיע לאותו מקום שאני אגיע, אך אני מלאתי את חובתי כיהודי(אתה כאזרח ), כמו שאדם שלא מאמין שהוא צריך לקבל את מרות החוק בארץ ובסופו של דבר יגיע לבית המשפט.

בנוגע ל-40 שנה במדבר?
אתה כנראה שוכח שאתה חג כל שנה חג ל"זכר יציאת מצרים", אתה יודע, מסוג הארועים שחלים פעם בשנה-כמו יום השואה שלא ישכחו אותו בגלל שיש יום אחד בשנה שמנציחים אותו.

ישן 09-01-2007, 21:19
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא, אתה מ-א-מ-י-ן שזה נקבע ע"י הקב"ה לפני 3000 שנה. למרבה הצער, אין לכך שום הוכחות...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "[QUOTE=ori]זכותך להאמין במה..."

גוי שעושה למען רווחת אחרים יותר ממך - הוא בן אדם טוב ממך, והעם היהודי מפסיד מכך שאינכם
מתחלפים במקומות...
מה שעושה אותנו יהודים, זה זה שנולדנו יהודים. את זה אפילו רבי אמנון שלך לא יוכל לשנות. אתה
מבין, את היהדות שלי רק אני רשאי לבטל - לא אתה, ואפילו לא רבי אמנון...
בדיוק באותה צורה אני איני יכול להתכחש להיותך יהודי, למרות שמשקלך הסגולי מבחינת העם
היהודי, הוא ככל הנראה שלילי...
הלאום היהודי קיים הרבה יותר מ59 שנה. לך וקרא קצת על העם היהודי (טיפ: עם ולאום זה אותו
הדבר...).

באשר למקום שאליו אנו הולכים: מה לעשות שאני, בניגוד לך, לא חוננתי בידיעת הנסתר, ולי אין
מושג לאן אנחנו הולכים. אם האמונה שלך מגינה עליך מפני החשש מהמקום שאליו אתה הולך,
שיבושם לך. אני למרבה הצער, קצת פחות נוח להאמין בדברים חסרי ביסוס...
ישן 09-01-2007, 21:28
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, אתה מ-א-מ-י-ן שזה נקבע ע"י הקב"ה לפני 3000 שנה. למרבה הצער, אין לכך שום הוכחות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
גוי שעושה למען רווחת אחרים יותר ממך - הוא בן אדם טוב ממך, והעם היהודי מפסיד מכך שאינכם
מתחלפים במקומות...
מה שעושה אותנו יהודים, זה זה שנולדנו יהודים. את זה אפילו רבי אמנון שלך לא יוכל לשנות. אתה
מבין, את היהדות שלי רק אני רשאי לבטל - לא אתה, ואפילו לא רבי אמנון...
בדיוק באותה צורה אני איני יכול להתכחש להיותך יהודי, למרות שמשקלך הסגולי מבחינת העם
היהודי, הוא ככל הנראה שלילי...
הלאום היהודי קיים הרבה יותר מ59 שנה. לך וקרא קצת על העם היהודי (טיפ: עם ולאום זה אותו
הדבר...).
באשר למקום שאליו אנו הולכים: מה לעשות שאני, בניגוד לך, לא חוננתי בידיעת הנסתר, ולי אין
מושג לאן אנחנו הולכים. אם האמונה שלך מגינה עליך מפני החשש מהמקום שאליו אתה הולך,
שיבושם לך. אני למרבה הצער, קצת פחות נוח להאמין בדברים חסרי ביסוס...

כמובן, אינני עושה שום דבר, גוי יותר טוב ממני...
המושג יהודי אינו בא משום הוגה תנועה ציונית, הוא בא מהתורה, מאיזה זכות יש לך להגיד שאתה יהודי מתוקף הלאום היהודי?
הדת היהודית קיימת יותר מ-59 שנים, לא הלאום, הלאום "היהודי" הוגדר בהקמת המדינה ואז הדת היהודית הפכה ליהיות סממן לאומי בעוד היא היתה המושג עצמו...

נכון, דברים חסרי ביסוס, צא ולמד-סיאנסים, היפנוזות, מוות קליני ועוד...

ישן 09-01-2007, 22:18
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "יש "מישהו" ששרדנו בזכותו? מצטער לאכזבך, אבל לו הוא היה לצידנו - היינו 200 מליון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
יש "מישהו" ששרדנו בזכותו? מצטער לאכזבך, אבל לו הוא היה לצידנו - היינו 200 מליון...
לפני 2000 שנה היו סביב החמישה מליון יהודים - והנה אחרי 2000 שנה, למרות גיבויו הנחוש של
אלוהים - יש רק 13 מליון יהודים...
אני חייב לציין שבכל הנוגע להשגחה אישית - זהו אחוז הצלחה נמוך מאוד...

אה, כן, זה בגלל עודף חיטוטי אף בשבת...

גם אני מצטער לאכזב אותך, לו היינו הולכים בחוקותיו:
"אם בחוקותי תלכו ואת מצוותי תשמרו ועשיתם אותם, ונתתי גשמכם בעתם ונתנה הארץ יבולה, ואכלתם לחמכם לשובע, וישבתם לבטח בארצכם, ונתתי שלום בארץ, ורדפתם את אויביכם, ונתתי משכני בתוככם..."

לא רק שהיינו 200 מיליון, היינו יותר!

ישן 10-01-2007, 01:27
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

אתה לא מבין
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא האיש המתאים לסמינר שלכם. אני לא אוהב דקלומי מסורות..."

א' כל אני לא התחלתי עם צופן התנ"ך
ב' כל צופן התנ"ך הוכח כנכון, אמרתי לך כבר שאני מוכן לפרוש מהפורום אם תמצא ספר כזה שיגלה מה קרה לי בעבר בדילוג אותיות בסמיכות.
ג' כל בסמינר אתה שואל שאלות, אני לא מבין אותך, תבוא כחילוני גמור, תגיד להם אני לא לובש שום דבר, אני רוצה הסבר לשאלות, תקבל תשובות וזאת הבטחה ממני, מישהו נהרג מניסיון?

ד"א נבואה שאכן תתגשם בע"ה היא מלחמת גוג ומגוג, שליטת הערבים על הארץ 9 חודשים ועוד כמה נבואות...
חבל רק שלא תיהיה לך ההזדמנות לראות את זה כל כך הרבה זמן (בלי להפחיד כמובן, הרי כבר קבעת לי סעיף אמנון יצחקי, אני זורם איתך בהפחדות )

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 10-01-2007 בשעה 01:30.
ישן 10-01-2007, 17:38
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אהה, אז זה ההבדל. טוב שהסברת לי, כי השפה העברית המרושעת, לא מודעת להבדל כזה...
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "נבואה ניתנה מפי אנשים מוסמכים לזה"

בכל מקרה, טוב לדעת שמן השמיים אישרו לרבי אמנון לנבא לנו את שטויותיו על 9 חודשי הכיבוש
העויין (שכמובן לא יבואו בתאריך ידוע - כן, כן, רבי אמנון יודע אותו, אבל לא יגלה לנו...).
מצחיק לראות אותך מדבר על חילולי ה' ואי קיום מצוות, בשעה שאתה עובד נביא שקר (מהסוג
המביך ביותר שצמח לנו). אין דוגמא עצובה יותר לעבודה זרה מאשר הפולחן רבי אמנון הזה. ואתה
עוד מדרג את רמת היהדות...
בכל מקרה, אחרי שמסתבר שבעצם כל טיעוניך הם "אני צודק כי אני מאמין", הרי שכשלת בניסיונך
לשכנע במשהו. קיוויתי ללוגיקה, והתאכזבתי. המשך הדיון מבחינתי הוא מיותר, אבל אתה רשאי
להמשיך בו...
ישן 10-01-2007, 23:40
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

LOL, כל תגובה חדשה יותר מצחיקה מהישנה בניסיון להוציא אותו נביא
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אהה, אז זה ההבדל. טוב שהסברת לי, כי השפה העברית המרושעת, לא מודעת להבדל כזה..."

תשמע השוטר הזה שבא להתריע לי לפני הוצאה לפועל, זה חושב עצמו נביא, למה מי הוא שיגיד לי שרכושי עתיד לצאת לפועל מה הוא נביא?!

הדבר רשום בגמרא: "עתידים המוסלמים לשלוט בעולם כולו ובישראל 9 חודשים.."(אם תתעקש אתן לך את הציטוט המדויק)..
למה אתה חושב שנטורי קרטא (אלו שבאירן) הולכים לכנס השואה? הם רוצים לקדם את תהליך הגאולה ע"י מתן לגיטימציה לערבים לשלוט עלינו, כי זה מה שרשום בגמרא, עכשיו בבקשה ממך לא לערבב מחת ותחת, הם לא צודקים ועל זה נגזר עליהם חרם, חרם בגלל שהם מסכנים חיי אדם לא בגלל שהם מפרשים את הגמרא לא נכון.

ישן 09-01-2007, 21:32
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
מצטער להרוס לך, אבל אתה לא יהודי יותר טוב מאף חילוני
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "90% דברי שטויות, 10% דברי חכמה"

והשוואה כזו היא פסולה ולא מקובלת מבסיסה.
אם גדלתי במשפחה חילונית ואני היחיד שחזר בתשובה- האם אני הופך בן רגע ליהודי טוב יותר משאר משפחתי? שקר וכזב.

הכיפה שלראשך לא הופכת אותך ליהודי יותר טוב מיהודי חילוני, בטח שלא בהכללה כזו גורפת.
מכיר את המשפט הטוב "אין צדיק בארץ שעשה רק טוב ולא יחטא"? גם אתה ידידי אינך צדיק גמור ואינך יכול לחלק את העם היהודי השווה והמאוחד לחלקים טובים יותר וטובים פחות. זה לא מתפקידך ולא מיכולתך. אמירת דברים כאלו רק פוגעת בממסד הדתי ומוציאות שם רע לדת בקרב החילונים וזה חבל מאוד.

הירוק בכל זאת עולה

ישן 09-01-2007, 21:53
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
נכון מאוד. אנחנו משתייכים לעם היהודי והם לעם שלהם.
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "גם הם נולדו לעם מסוים, והם משתייכים לעם הזה"

מה בדיוק הבעיה?
באמת שאני לא מבין לאן את מנסה להגיע.
האם אתה יכול להעלות עובדות מוצקות, כתובות ומקובלות שמוכיחות שהכיפה שלי הופכת אותי ליותר יהודי מאחי ללא הכיפה?

אני באמת ממליץ לך להתחבר לצד הטוב והיפה של הדת. לאלה שבאמת מאמינים באחדות ישראל למען הקדמת הגאולה. לא מעט רבנים כיום מתחברים להטפתו של גדול הרבנים מנחם מנדל שניאורסון (הרבי מלובביץ) שטען כל הזמן שאסור להשתמש במושג "חילוני" שכן עצם המילה מרמזת על חול- כלומר: חוסר קדושה. ובפירוש אמר שצריך להמנע מחלוקת העם היהודי לקדושים ולחסרי קודש כיוון שאי אפשר לעשות חלוקה כזו.
יהודי שומר מצוות ויהודי שאינו שומר מצוות- שניהם יהודים נקודה.

הירוק בכל זאת עולה

נערך לאחרונה ע"י Shay3434 בתאריך 09-01-2007 בשעה 22:03.
ישן 10-01-2007, 01:05
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי ghnon שמתחילה ב "יהודים,חבל על הריב."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ghnon
יהודי טוב יותר או יהודי פחות טוב,לא נבחנים על ידי ,אם יש לך ציצית או אם אתה הולך כל יום
שישי לבית הכנסת.זה חשבון שמיים.

יהודי טוב,בעייני,זה אחד שחביב על הבריות,בלי שום קשר כמה מצוות תרי"ג הוא עושה.
בנאדם פשוט,אדם עם דרך ארץ,אנשים צריכים לדעת לפני שהם מתעסקים בתורה,הם צריכים לבדוק
את הדרך ארץ שלהם.
לכן לא צריך לשנוא חרדים על פי הדרך שלהם
ולא צריך לשנוא חילוניים על פי הדרך שלהם.
איזהו החכם? הלומד מכל אדם!

אדם פשוט זה לא המושג שאתה מכיר...אדם פשוט הכוונה לאדם תמים, הולך בדרך הישרה, לכן לא נכון להגיד אדם פשוט....

כן אבל יש לי חובה-אהבת חינם.

הוא לא שונה מאף גוי, יש הרבה מאוד גוים שעושים זאת.

אני מקווה רק שאתה לא כועס עלי?

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 10-01-2007 בשעה 01:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:03

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר