לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2007, 00:11
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mystery שמתחילה ב "האם אתם מאמינים בדבר שנקרא - " ידידות " ?"

אוהו! יש לי טזות שלמות לכתוב על זה!

נסכם אותן במילה אחת - בולשיט!

אין דבר כזה יחסים אפלטוניים. בן לא יכול להיות הרבה זמן בסביבת בת בלי להרגיש משהו - בלב, בראש או בז' שלו...
זה לא טבעי וזה לא קורה.
כל בת נתקלה ב"ידיד" ש"דואג" לה...
שנותן לה את המעיל כשקר לה. הכל מתוך דאגה - בולשיט!
שנותן חיבוק שכרע לה רק כדי שתרגיש טוב - בולשיט!
כל דבר "תמים" כזה או אחר זה כיסוי למשהו...

למכוערות עוד יכול להיות. לבנות סבירות ומעלה אין ידידים (אלא אם הם הומויים).

אפילו אם לידיד יש חברה, זה לא משנה! הוא לא תמים.

אפילו אם כלום לא קורה זה לא אומר שהבן לא רוצה שמשהו יקרה...

לסיכום אני אצטט את יו הפנר :
"When boys and girls get together, the get together"....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2007, 00:41
צלמית המשתמש של Tyr
  Tyr Tyr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Tyr
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי donald2 שמתחילה ב "חחח איזה ישיר אתה :)"

ישיר כמו כביש 6!

שלא יעבדו עליכן, בנות!

אנחנו עם פרימיטיבי...אתן חושבות על ידידות, אנחנו חושבים על איך אנחנו הופכים את הידידות הזאת לסקס בלתי נשכח ואם אפשר רב פעמי...

שימו קץ לאשליה - רוצו לקרוע את מיטה!

ואתן! אתן! יושבות איתנו לאור ירח, מדברות על הדברים הכי מדליקים והכי נוגעים בלב שיש...עלק בידידות!

אצטט את אריק ברמן :

היתה אחת עם תחת משגע,
ממודל ומפוסל כמו שרק אלוהים יודע.
הכל עומד ומתנדנד ומתעודד לי בתחתונים,
היא אומרת "בוא נשכב, רק כמו עכשיו-עם הבגדים".
זה לא נתפס שלא נכנס אם לא פותחים את המכנס?
את לא קולטת-את שורטת לי את הדרדס,
תגידי, איפה את חושבת את יושבת,
על קרוסלה בקרקס?

ישן 09-01-2007, 00:23
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
יש דבר כזה ידידות,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mystery שמתחילה ב "האם אתם מאמינים בדבר שנקרא - " ידידות " ?"

הבעיה היא שאנחנו, הגברים, מפרשים את זה לרוב לא נכון. הפאק הוא אצלנו (לפחות בגיל ההתבגרות).
חלק מהגברים מתחילים עם בנות ע"י זה שהם הופכים לידידים שלהן.
חלק מהגברים מחפשים יזיזה, וחושבים קודם על ידידות שלהם.
גברים פועלים וחושבים ע"י יצרים ומתחים מיניים (גם בחורות! אבל פחות)

אצל בחורות זה לרוב שונה. אם בחורה מעוניינת בידיד שלה, יהיה לה הרבה יותר קל "לפתות" אותו ולהתחיל בקשר זוגי, כי מה לעשות, גברים לרוב "חושבים מהזין". אומנם, כשהמצב הפוך, לבחור יהיה קשה לצאת מתואר הידיד שדבוק לו, הוא יצטרך לגרום לבחורה להתאהב בו, וזה לא קל אחרי שהוא נכנס לעולם הידידים של אותה בחורה.

אז, בהחלט יש דבר כזה אהבה אפלטונית. אבל לדעתי היא מתגבשת ומצליחה יותר ככל שאנחנו מתבגרים.

נערך לאחרונה ע"י Oasis11 בתאריך 09-01-2007 בשעה 00:33.
ישן 09-01-2007, 22:24
צלמית המשתמש של gamzo5
  gamzo5 gamzo5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Oasis11 שמתחילה ב "יש דבר כזה ידידות,"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Oasis11
הבעיה היא שאנחנו, הגברים, מפרשים את זה לרוב לא נכון. הפאק הוא אצלנו (לפחות בגיל ההתבגרות).
חלק מהגברים מתחילים עם בנות ע"י זה שהם הופכים לידידים שלהן.
חלק מהגברים מחפשים יזיזה, וחושבים קודם על ידידות שלהם.
גברים פועלים וחושבים ע"י יצרים ומתחים מיניים (גם בחורות! אבל פחות)

אצל בחורות זה לרוב שונה. אם בחורה מעוניינת בידיד שלה, יהיה לה הרבה יותר קל "לפתות" אותו ולהתחיל בקשר זוגי, כי מה לעשות, גברים לרוב "חושבים מהזין". אומנם, כשהמצב הפוך, לבחור יהיה קשה לצאת מתואר הידיד שדבוק לו, הוא יצטרך לגרום לבחורה להתאהב בו, וזה לא קל אחרי שהוא נכנס לעולם הידידים של אותה בחורה.

אז, בהחלט יש דבר כזה אהבה אפלטונית. אבל לדעתי היא מתגבשת ומצליחה יותר ככל שאנחנו מתבגרים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img320.imageshack.us/img320/354/agreement5gm2.gif]
בדיוק.. כל מילה זהב, הסביר את זה מצוין...

הכל משתנה כשמתבגרים הכל תלוי בגיל ואיך שוראים את זה, כמובן שבגיל ההתבגרות רוב המוח נמצא למטה חח
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img404.imageshack.us/img404/2518/smiling14lc9.gif]
ישן 09-01-2007, 05:05
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
לא בדיוק.

יש דבר כזה ידידים .. אבל אפלטוני לגמרי אין.

זאת אומרת שאצל בנים כל ידידה היא אופציה בסופו של דבר, זה אומר שאם היא תבוא לנשק או כל דבר אחר.. אנחנו נזרום .. ואולי אח"כ נחשוב מה לעשות עם זה.. אבל דבר ראשון יהיה זה לזרום .. (אלא אם היא ממש מכוערת..) אנחנו חושבים מלמטה רוב הזמן .. ובשבילנו אם לא נזרום זה "פספס הזדמנות" ..

אצל בחורות גם אין דבר כזה ידידים פשוט הן לוקחות את זה הרבה יותר בקלות..
גם אם הן קצת נמשכות למישהו זה לא אומר שהן ירצו אותו או שאפילו אם ירצה אותן הן יזרמו ..

ברגע שבן זוג ממין אחד מתחבר עם המין השני, יש איזשהי אינטרקציה .. איזשהו אינטרס (מראה, אישיות וכו'..) האינטרס הזה מבטל את האפלטוניות .. מהצד של הבחורים בד"כ הוא הרבה יותר משפיע מאשר אצל הבחורות ...

מה שכן .. ידידה טובה = אופציה ו"בקשה" לקשר. לא יעזור מה תגידו ..
אין דבר כזה ידידה טובה.. ידידה טובה זה התירוץ להתחלה של קשר.. היא ידידה טובה שלך מסיבה כלשהי .. כיף לך איתה, סומך עליה וכו' .. - לרוב גם נראת טוב (לפחות בעיניו..)

ורוב המקרים של "ידידים טובים" נגמרים בקשר או ב"כלום" .. אבל ככה זה.. שבחורות ילמדו כבר שגברים לא צריכים יותר מדי לרמוז רבאק.. תבינו לבד פעם אחת ! או שתתנו רמזים יותר מ "אוהבת אותך.." (איך הבנת שאני אוהבת אותך מזה !?! "אמרתי אוהבת..." לא "אני אוהבת אותך" .. זה שונה...) סרבאק.. חחח (לא קרה לי ת'אמת אבל קרה לחבר טוב ואני לא מאשים אותו גם אני הייתי מבין את זה ככה..)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:53

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר